Dames Nesselande winnen weer Groeneweg schakelt WSE uit voor beker Verlies heren 1 Van Uden-De Gouwe Verlies heren en dames Flyers Overwinning HCW Dames 1 Moerkapelle 1 wint opnieuw Programma regiovoetbal Krappe winst TZM 1 jeugd Biljarten in Waddinxveen Eindstand kampioenschap doubletten Spanning Waddinxveense sjoelers stijgt (foto: Liesbeth van der Vis) ren 1 leek aanvankelijk goed par- gewonnen door BS Leiden. Het derde kwart was met 19-12 voor de Rotterdammers die ver- finitief, mede door een goed slui tende verdediging, 24-4, om ver- trainer/coach Martin verloor uiteindelijk toch met 8- 15. Halverwege stond het nog 5- 6, doch in de derde periode kwam daar de klad in. Eveneens een royale 6-0 voorsprong geno men, doch in de derde periode kwam Njord sterk terug tot 8-5. Uiteindelijk kon dames 2 in de 9- zien wat ze waard waren. De start was flitsend. Door doel punten van Remko Overdam, Myk Middendorp en Jaco de Jong wisten de heren een 3-1 voorsprong op te bouwen. He- Lafeber aan de opslag. Set Up bezweek onder haar service- ren, Remco van Leeuwen, Lek- kerkerk, Crielaard, Terpstra, Van van Maaren waren de wisselmo gelijkheden beperkt, maar daar stond tegenover dat aanvaller Edwin van Erk wel weer van de partij is. Be Fair liet zich in de derde set met 25-20 aftroeven, keer op setpoint kwam. Het sco ren was een probleem en de ne- van 29-27 werkte door WADDINXVEEN - Na een reeks van (kleine) nederlagen heeft Da mes 1 van Hockeyclub Wad- dinvxeen afgelopen zondag een overwinning geboekt. Met maar liefst 5-0 werd er gewonnen van Berkel en Rodenrijs. De dames stonden niet heel hoog in de ranglijst, maar Berkel stond lager, en dit gaf enige moed. Waddinx veen begon goed aan de wed strijd, en al snel scoorde Cindy St effens uit een strafcomer. Dit was het begin van een serie doelpun ten. Dieuwke Bresser scoorde het tweede doelpunt, wederom uit een strafcomer. Bij rust was het 3- 0 via van Steffens. Na rust gingen de dames er weer hard tegenaan en dit boekte resultaat; Steffens scoorde opnieuw. Het laatste doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Kim Tempelaars. Al met al was het een mooie wed strijd, die veel gelegenheid gaf voor de dames en voor de coach Robert Wouters om nieuwe din gen uit te proberen. Aanstaand weekend spelen de bondsteams van Van Uden-De Gouwe bekerwedstrijden. Da mes 1 gaat zaterdag 22 oktober om 15.45 uur in Nijverdal de strijd om de KNZB-cup aan met Het Ravijn, terwijl dames 2 om 19.00 uur in de Thermen te Al- phen a/d Rijn voor de Man- Meer! !-cup moet aantreden te gen het le damesteam van Sprey Hout AZC. Zondag 23 oktober bekert heren 1 om 15.15 uur in zwembad 'De Kulk' te Vlaardin- gen tegen de gelijknamige ploeg voor de mannelijke variant van de ManMeer! !-cup. klasse. De gemiddelde score van de avond is 112.56 van de vereni ging en het totaal van de vereni- eerste kwart zorgden onder an dere Wouter Vink en Job van Herk al voor een 22-12 voor sprong, die in het tweede kwart nog verder werd uitgebouwd. Rust: 36-19. In het derde kwart set veel punten en dwong coach Pang bij 14-18 tot zijn tweede ti- me-out en het inbrengen van Flore Gravesteijn. Bij 21-21 kwam Nesselande langszij en drukte door naar de setwinst: 25-22. Ook in de derde set bood Set Up goed tegenstand, Nesse lande had in Eva Heerschap een sterke aanvalster en won met 25-15. Na 8-7 in de vierde set lie- ver- op rij, mochten de heren van Z&PC Van Uden-De Gouwe af druk: 25-12. Omdat de concurrenten van Nesselande aan elkaar punten verspelen wordt de voorsprong van de ploeg uit Zevenhuizen per week groter. Op een achters tand van acht punten, maar met een wedstrijd minder gespeeld, volgt het Schiedamse Rijnmond. De 3-1 nederlaag van Nesselan de 2 (heren) bij Ekspalvo kwam hard aan. In Dordrecht stonden de nummers een en twee van de eerste divisie B tegenover elkaar en hoewel de reserves uit Ze venhuizen niet mogen promo veren naar de eredivisie zijn zij wel gebrand op een ereplaats. Beide toppers waren in de eerste set aan elkaar gewaagd. Nesse lande miste Ferry van Hal maar hield de servicedruk hoog en haalde een paar ballen meer van de vloer dan de tegenstander: 25-27. De gastheren verzorgden de opslag dermate goed dat de aanvalsopbouw van Nesselande niet tot zijn recht kwam. Coach Peter Hartgring probeerde met time-outs en wissels de wed strijd te laten kantelen, maar ook het derde kwart won met 14- 8 was het definitief gedaan met de Waddinxveense weerstand en daarmee is de eerste nederlaag boekt in het eerste en tweede van het seizoen, 37-65, een feit. Voor Heren 2 viel er met de nodi ge invallers geen eer te behalen Bij Zovoc 2 namen de volleybal lers van Be Fair een 0-2 voor sprong (22-25 en 13-25), maar lieten daarna de thuisploeg in hun spel komen. Door het ont strijd," liet Hartgring weten. Hij breken van spelverdeler Michael toonde zich een sportieve verlie zer: „Niets ten nadele van de thuisploeg, Ekspalvo heeft een goed team." Zowel het dames- als het heren team van Be Fair liep tegen een nederlaag op. De damesploeg waarna het in de vierde set twee ontving Jupiter, dat in de pro motieklasse A aan de leiding gaat, en verloor met 1-3 (17-25, derlaag 20-25, 25-22 en 19-25). Midden- in de vijfde set: verlies met 15-6. dat veel lichtgewichten in de ge lederen heeft. Vlak voor de rust kreeg Jessine el Khaoui van WSE de gele kaart omdat hij na het fluiten van de scheidsrechter toch het doel van Groeneweg opzocht. De arbiter zou later laas verdween deze voorsprong als sneeuw voor de zon en was de stand, aan het eind van de eerste periode, 3-4 in het voor deel van de bezoekers. In de tweede periode was het een ge- lijkopgaande strijd, beide ploe gen knokten voor wat ze waard waren. Door twee doelpunten van Jaco de Jong bleven beide ploegen in de wedstrijd. Met een 5-6 achterstand begonnen de he ren aan de derde periode. Daar ging het volledig mis. De SG Ha- erlem'04 profiteerde optimaal van een aantal fouten in de ver dediging en Van Uden-De Gou we verzuimde zelf om de kansen af te maken. Ondanks twee sco res van Myk Middendorp was de stand na de derde periode op gelopen tot een 7-11 achterstand. In de vierde en laatste periode waren de heren niet meer bij machte om hier nog iets aan te doen. Remko Overdam mocht de eindstand bepalen op 8-15. Wederom een teleurstellend ver lies voor de promovendus, dat nog steeds zonder punten staat! Niet het feit dat dames 2 van Van Uden-De Gouwe uiteindelijk met 9-7 won van Njord 1 uit Veldhoven was opmerkelijk, wel het wedstrijdverloop. Het team van coach Elly Middendorp leek aanvankelijk naar een royale winst door te stomen. Immers na terdam in de Carambole hun wedstrijden. Er zijn inmiddels al diverse kleine, maar ook grote voorwedstrijden en finales ge speeld. Op 22 en 23 oktober zijn de voorwedstrijden Grand Dutch Open ingedeeld. Aanvang 11.00 uur. Deelnemers: M. van Silfhout, F. Ottenhof, J.v/d Stappen, A.Klein en R.Jonker. Het is na tuurlijk ook mogelijk om bij Bil jartzaal de Carambole een gezel lig patijtje te biljarten. Kijk voor meer informatie op www.decar- ambole.nl. ZEVENHUIZEN Het dames team van GTI-Nesselande heeft ook de vierde wedstrijd, thuis tegen Set Up 65, met 4-0 gewon nen. De volleybalsters kwamen in de tweede set in de proble men, maar losten die goed op. was het zaterdag de beurt aan Moerkapelle 1. De bezoekers van S.O. Rotterdam 3 waren al len binnen en zo kon er om 13.00 uur gestart worden met de tweede competitiewedstrijd. Maarten Vroegindeweij begon goed en maakte na een paar uur spelen 1-0. Helaas kende de te genstander van Ben van Geffen de opening zo goed dat hij een voordeeltje kreeg, de partij naar zich toe kon trekken en de stand gelijk maakte. Als snel stelde Gerard van Ommeren weer orde op zaken en scoorde 2-1, waarop Wouter Vroegindeweij dacht, 'dat kan ik ook' en er meteen nog een puntje bijlegde. Toen André Nieuwlaat er 4-1 van maakte kon het haast niet meer fout gaan: Boudewijn Weijer- mars haalde vernietigend uit door er 5-1 van te maken. Uit eindelijk Speelde Marcel de Haan remise en won Jesse van Elteren na een Marathonpartij van 5,5 uur. Met een schitteren de score van 6,5 -1,5 ging ieder een weer tevreden naar huis. Ook werd er op vrijdagavond nog een interne competitieronde afgewerkt. De uitslagen: B. van Geffen-J. de Lange 1-0, G. van Meeteren-W. Westerman 1-0. Jeugduitslagen: Arie Ymker-Jonathan Pilgram 0,5-0,5 Martijn Mauritz-Elle Uit- tenbogaard 0-1 Immo Uittenbo- gaard-Walter van den Berg 0-1 m. Raynor Krijgsman-Geert van den Hoek 0-1. REGIO - Het voetbalprogramma voor de regioclubs voor zaterdag 22 oktober is: Zevenhoven- AÏexandra'66, Sportlust-DSO, BVCB-Die Haghe, Forum Sport- Rphda'76, Oegstgeest-Jodan Boys, DSVP-Nootdorp, Zestien- hoven-Gouda, Floreant-Soccer Boys, WDS-VVOR, Kamerik- VVK, Victoria'04-Leonidas, Be Fair-Schoonhoven, Zwammer- dam-Schiebroek, Moerkapelle- Bolnes, Oudewater-Siveo, Lin- schoten-DVO, Haz. Boys-Sportief, zondag 23 okto ber: DHC-VCS, ONA-Laak- kwartier, GDA-Wilhelmus, ADO Den Haag-Olympia, Alphense Böys-Quick, SJC-VELO, Woer- den-Bodegraven, Gouda-Bos- hüizen, Meerburg-VEP, Docos- Téylingen, Blauw Zwart-ESTO, Vporschoten-Foreholte, WSE- DOSR, DSO-Floreant, SMV/H'- berg-Stolwijk, Groeneweg-Am- merstol, Moordrecht-Cabauw, Soccer Boys-XerxesDZB, Ber- gambacht-Zwarte Pijl, Haast- recht-GSV; RVC'33-AVS, Goude- rak-Warmunda, Van Nispen-Waddinxveen, Real Zoe- tejmeer-Alphen. Opstellingen: WSE: Steng, Schouten, Hermans, Oosterom, Van der Spoel, Whahid Assouly- mani, Wolfgram, Steenwinkel, Van Swieten Jessine en Mourad el Khaoui, Groeneweg: De Hoog, Dennis van Vliet, Zijder- genstander Ammerstol. De tech- hand, Eindhoven, Rick van Ype- nische leiding was nu in handen van assistent-coach Leon van Vliet en Ferry Polder. Zij hadden Dam, Ibrahim. stelden: 61-47. De dames van Flyers waren vrij dagavond tegen het bezoekende Crackerjacks 1 niet in goeden doen en slaagden er dan ook niet in him ongeslagen reeks voort te zetten. De bezoeksters uit Amersfoort hadden duidelijk het MOERKAPELLE - Nadat Moer- beste van het spel en wonnen de kapelle 2 vrijdag 14 oktober met eerste twee kwarten. Daarbij 3-5 verloor van Zwijndrecht 1, goed gebruik makend van hun overwicht aan lengte. De elf pun ten achterstand bij rust, 22-33, bleken in de tweede helft teveel van het goede voor de dames van Flyers. Ze slaagden er niet in het tij te keren. Toen Crackerjacks vark alle speelsters ingezet. Met onze aanval scoorden wij te wei nig en de blokkering zat niet al- 'kill-bloc van de tijd dicht waardoor Jupiter wel gasten niet honoreerde. Met het de punten maakte. Als Be Fair in verlies van de set, 27-25, voelde de uitwedstrijd in goeden doen coach Hartgring zijn ploeg te- is, kan de wedstrijd in Oudewa- kort gedaan. „Wij waren boos en ter nog erg spannend worden." teleurgesteld. Het was een bitter eind van een wedstrijd die ons twee of drie punten op had kun nen leveren. Ons spel biedt per spectief voor de thuiswed- MOERKAPELLE - Het eerste jeugdteam van TZM heeft zater dag 15 oktober de thuiswedstrijd tegen SVN 2 uit Naaldwijk met 6-4 gewonnen. In een spannende wedstrijd wisten Johan Grave land en Daniëlle Lindhout bei den twee partijen te winnen. Christian de Rooij wist ondanks zware strijd slechts één partij te winnen. De dubbel werd door Ondanks de royale winst van de Christian en Johan vrij gemakke- eerste set, 25-12, kreeg de thuis- lijk gewonnen. TZM 2, met Je- ploeg de punten niet cadeau. De roen Hoogendoom, Sven Smink gasten uit Ootmarsum zetten de en Hans Uittenbogaard, behaal- blokkering dicht en probeerden de een mooie 7-3 overwinning in met geplaatste ballen de verde- de wedstrijd tegen HBM Taveri diging van Nesselande uit te 1. De punten werden gescoord spelen. Met hetzelfde speltype door Sven en Jeroen, die alle en- verzamelde Set Up in de tweede kelpartijen en de dubbel won nen. TZM 3, met Laurens de Graaff, Nadia van Kasteel en Arend-Jan van der Spek, speel den gelijk met 5-5 tegen HBM Taveri 2. Arend-Jan won al zijn partijen en Nadia wist twee wedstrijden binnen te halen. TZM 4 won de thuiswedstrijd te gen Vriendenschaar 6 uit Gouda overtuigend met 8-2. Bart Mau- ritz en Jan Noorland wonnen al- pen de gastvrouwen steeds ledrie hun partijen en Martijn der uit en bij 16-12 kwam Fanny Zijderhand wist er twee te win nen. WADDINXVEEN - De spanning bij de Waddinxveense sjoelers is op dit moment niet te snijden. Kees Kuypers heeft met een score van 1396 zijn leidende positie ver stevigd. Zijn naaste concurent, de Moordrechtenaar Wim Slinger land jr, deed met 1391 punten niet veel voor hem onder. Jan kersber gen stelde met zijn vierde plaats van 1303 enigszins teleur, maar blijft wel derde in het algemeen klassement. Pascal van Gils ging van de top in de B klasse naar de de eerste periode was de stand al vijfde en laatste plaats van de A 4-0 voor de thuisploeg, welke in de tweede periode werd uitge bouwd naar 6-0. In de derde pe riode echter kreeg Njord steeds ging is 129210.00 punten, meer grip op het spel en wist dat ook in doelpunten uit te druk ken. Eerst werd het 6-2 en toen kon dames 2 de stand nog uit bouwen naar 8-2, doch de derde periode werd met 8-5 afgesloten. WADDINXVEEN - Biljartzaal de In de vierde periode werd het Carambole is een lokaliteit met zelfs nog 8-6, doch een zesde vier kleine biljarts en twee match doelpunt van Natascha Baatje tafels. Op dit moment spelen bil- gaf de dames weer lucht. Uitein- jartverreniging de Brug uit wad- delijk werd de wedstrijd afgeslo- dinxveen en de Maasstad uit Rot ten met een 9-7 stand. Voor de drie andere doelpunten teken den Marion van Hooft (2) en Mirjam Pet (1). WADDINXVEEN - De strijd om het clubkampioenschap doublet ten van de Jeu de Boulesvereni- ging Waddinxveen zit er op. In totaal zestien teams, waarvan één zich helaas moest terugtrek ken, streden om de bokaal en de eer. De eindstand: l.Leen en An dries Roos 14-14-98+; 2.Herman Verwaal/Alex v.Ofwegen 14-11- 53+(O.R.) 3.Wout Versluis/Nor- bert Schifferling 14-11-79+; 4.Wim Hendriks/Frans v.d.Vel- dek 14-8-215.Peter Rubeling/Arnold Janssen 14-7- Behoudens in de beginfase waren er voor WSE in het bekerduel tegen Groeneweg weinig mogelijkheden weggelegd. De Zeven huizenaren wonnen met 0-1. WADDINXVEEN - De heren van Flyers, rayon IA, konden het in 1(5-; 6.Gerard Verschoor/Wil Rotterdam niet bolwerken tegen Vons 14-7-3-; 7. Anneke Groot- Rotterdam Zuid 1. De jonge Rot- jen/Imka Matla 14-7-7-; 8.Bert terdamse ploeg toonde meer in- Grootjen/Hans v.Woudenberg zet dan Flyers en won het eerste 14-6-19-; 9.Toon v.d.Vëlde/Piet kwart met 13-10. In het tweede v.Fianen 14-6-23-; lOJan Koois- kwart herstelde Flyers zich ech- tra/Kees v.Eijk 14-5-39-; ll.Cees ter goed, 13-17. Bij een ruststand Voskuilen/Wim Raterman 14-5- van 26-27 had men dan ook nog 2Q-; 12.Fred en Ron v.Dijken 14- alle hoop op een goede afloop, 5-24-; 13.Barend en Corrie Mon- maar flyers kon de lijn van het ster 14-5-38-; 14Jan Lapaer/Jan tweede kwart niet doortrekken. Luiken 14-4-41-; 15.Rob v.Dij- kén/Dave Nootenboom 14-4-62- Voor de clubkampioenschap- volgens met 16-9 ook het vierde pén volgen nog de finale in het kwart voor zich opeisten en tête-a-tête en twee wedstrijd daarmee de overwinning veilig vóór het kampioenschap 4 tegen 4 (1 en 8 november). echter maar de beschikking over twee wisselspelers want toen diep in de tweede helft de spij kerharde Pascal Crielaard na een botsing met Waddinxveher Arnold Schouten uitviel was het leeg op de Zevenhuizense reser vebank. Na Amoud van Leeu wen was Arjen van Erk al inge vallen voor Menno van Dam. De tweede helft bracht overi gens pover voetbal. Jessine el Khaoui kreeg nog een kans, maar liet de bal van zijn voet springen. Trainer Marcel van Dijk, die kon beschikken over de geschorste Samir Elabeidi en spelmaker Luuk Schwiebbe zet te drie wisselspelers in. Eerst waren dat Thijs van Heteren en Jaouad Assoulymani en later kwam reserve-keeper Niels van der Linden nog als veldspeler binnen de lijnen. Echte kansen deden zich echter niet meer voor. Programma voor zaterdag: Be Fair-Schoonhoven (wedstrijd van de week), Moerkapelle-Bol- nes, zondag: WSE-DOSR, Groe neweg-Ammerstol, Van Nispen- Waddinxveen. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Voor de voetbalvereniging Groeneweg krijgt de strijd om de Gatorade Cup een vervolg. De Zevenhui zenaren versloegen WSE op ei gen veld 0-1.De derde bekerron de is vastgesteld op in het weekeinde van 17 en 18 decem ber. Het is niet bekend welke club de volgende tegenstander van Groeneweg is. De club uit Zevenhuizen speelde zonder de geblesseerde aanvaller Maurice Eckhardt, hr de competitie voert Groeneweg in de vierde klasse F strijd met DONK en Stolwijk om de koppositie, WSE behaalde re cent in de vierde klasse B tegen ROAC de eerste overwinning en staat in de onderste gelederen. Het verschil op de ranglijst was in Waddinxveen nauwelijks merkbaar. In het begin van de wedstrijd lagen er zelfs moge lijkheden voor het verjongde WSE om de score te openen. Na negen minuten schoot de door gebroken Jessine el Khaoui te gen doelman Mark de Hoog, die de niet fitte Reinier Gorissen verving, op. Zeven minuten la ter werd een kopbal van dezelf de speler na een hoekschop van zijn broer Mourad met veel moeite door de verdediging van Groeneweg tot hoekschop ver werkt. De bezoekers deden het na precies twintig minuten beter want na een hoekschop van Ab di Ibrahim kopte de lange Bart Eindhoven de bal richting Mar co Terpstra, die voor 0-1 zorgde. Groeneweg werd sterker en even zag het er naar uit dat de Zevenhuizenaren verder af stand zouden nemen van WSE, slaagde daar niet in: 25-17 en 25- aanvalster Jacqueline van der 20. Nesselande begon de vierde Ruit weet het verlies vooral aan set met de succesvolle basisop- de individuele foutjes die zij en stelling van de eerste set. Tot haar teamgenoten maakten, halverwege de set bleef succes „Als vervanger van Dirk van uit en in de spannende slotfase Diermen heeft coach Hans Ver- verspeelde Nesselande een klei ne voorsprong. Bij 25-25 ont stond veel commotie toen de ar bitrage een WADDINXVEEN - De bonds- teams van Z&PC Van Uden-De Gouwe speelden afgelopen za- thuis een mooie overwinning, terdag hun thuiswedstrijden. In 80-39, op Forwodians 2 uit Voor- Gouwebad 'De Sniep' kon da- hout. De winst werd vooral ge- mes 1 opnieuw niet in actie ko men, omdat ook De Ham zich heeft teruggetrokken uit de com petitie. Vorige week was dat al nog vaker de gele kaart trekken, ploeg uit Zevenhuizen ontbrak „Onnodig", vond Groeneweg- trainer Ben Stukart omdat hij de voorzitter Adriaan Roos. voorkeur gaf aan het bekijken In de tweede helft was Bart van Groeneweg's komende te- Eindhoven vervangen door aanvaller Amoud van Leeu wen bij Groeneweg. Bij de kwart met respectievelijk 19-7 en 27-12. Ook het derde en vierde kwart wist Flyers te winnen, zij het geval met de SG Twente. He- tegen het bezoekende The Jum- het met minder groot verschil. pers 2 uit Den Haag. De bezoe- Jongens Aspiranten 1 blijft het tij te kunnen geven tegen de SG kers toonden zich in al de vier goed doen. Het Alphense BV Al- Haerlem'04, doch het team van kwarten veruit het sterkste en phia 1 kon de jonge Waddinxve- trainer/coach Martin Pronk wonnen na een ruststand van 11- ners geen strobreed in de weg 48 met 36-98. Heren 4 was goed leggen. Alleen in het eerste kwart op dreef tegen het Argon 4 uit konden de Alphenaren nog een Mijdrecht, 80-37. Direct in het beetje bijblijven: 19-8. Bij rust was de wedstrijd echter al be- merkwaardig verliep de wed- slist: 43-20. In de tweede helft strijd van dames 2 tegen Njord 1. bleef Flyers goed doorgaan, ga- Halverwege had dames 2 hier ven weinig kansen weg en ble ven scoren: 25-14. De grootste score viel echter in het vierde besliste Heren 4 de wedstrijd de- kwart met 28-11. Voor Jongens Mini's 1, met de 7 winst veilig stellen, nodige invalsters, viel er abso- volgens ook het vierde kwart te luut geen eer te behalen tegen BS Met drie verloren wedstrijden winnen. Jongens Junioren 2 be- Leiden 1: 34-129. Alleen in de haalde een prima overwinning derde periode konden de jongste op het bezoekende Dunkinn uit Flyers de Leidenaartjes een beet- gelopen zaterdag aantreden te- Roelofarendsveen, 71-49. Drie je bijhouden. De overige drie pe- gen de SG Haerlem'04 1 en laten kwarten wisten de zes spelers riodes werden met groot verschil van coach Fred van Noort te win nen, zodat na het derde kwart bij een stand van 53-31 de overwin ning niet meer in gevaar kwam. Jongens Kadetten 2 behaalde JF concept WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 WOENSDAG 19 OKTOBER 2005 I l Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Cl 000 Passage 208, Waddinxveen. O S K O O P - - .V - I www.boconcept.nl Onderkast, walnoot fineer. €715,- Bovenkast, walnoot fineer. €799,- Wandplank, per stuk, walnoot fineer €63,- BoConcept® Waddinxveen Pal naast de Coenecoopbrug Kanaaldijk 32 2741 PA Waddinxveen-Zuid Tel. 0182-649744 U heeft met de flexibiliteit van BoConcept* de vrijheid om uw smaak uit te drukken met fraai ontworpen, aantrekkelijk geprijsde meubelen.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 23