Veel herinneringen opgehaald tijdens reünie Coenecoop College Een bodemvondst - 4 Diertn centrale WLITiE Creatieve avond in de Paddestoel Medische diensten Kerkdiensten l Nieuws uit Waddinxveen (foto: Liesbeth van der Vis) Spanje en Graaf van grond. JÜstoriscfi Waddinxveen M. Hilgers spreker: de Het laatste 'muntje' heeft mij 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. A.W. van der Plas 18.30 uur ds. W.J. Dek ker, Reeuwijk De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur prof. Dr. W. Ver boom 17.00 uur ds. M. van Oordt, Hendrik Ido Ambacht 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. C. vd Berg, Nieuw-Vennep 18.30 uur ev. G. vd Bos, Ede Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zondag 9.30 uur dhr. M. de Rid der, Sassenheim Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklinische Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 19 okt 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 26 okt. 19.45 uur geen dienst Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) In de voorgaande stukjes heb ik U verteld over het lakenlood en ooit nog eens terug te zien." Linda had eigenlijk gehoopt haar oude vlam van de middel bare school tegen te komen. De eerste munt is een munt die ik circa 20 jaar geleden vond in een hoop grond, gestort bij de bouw van Victorwijk. Ik heb de plaats waar deze grond vandaan kwam Vreemd „Het is vreemd," zegt Benny. „Vroeger was je echt bang voor Bosco. Dat er binnen tien jaar één hechte school uit die fusie zou groeien, waar onze leerlin gen zich veilig voelen en met veel plezier naartoe gaan, had niemand durven voorspellen. Toch is het gebeurd en daar zijn we dan ook bijzonder trots op. Daarom vonden we het tijd voor een feestje." Alcoholcontrole Bij een alcoholcontrole op vrij dag 14 oktober op de Henegou- Om 23.00 uur is de reünie al weer afgelopen. Dat tot grote te leurstelling van alle aanwezi gen, die gelukkig wel de hele avond lang massaal telefoon nummers en e-mailadressen hebben uitgewisseld. Uiteraard belooft iedereen contact met el kaar te houden, diep van bin nen wetend dat zulke afspraken meestal toch niet worden nage komen. Maar één troost: waar schijnlijk zien ze elkaar over vijf jaar weer. Dan bestaat het Coe necoop College namelijk vijftien jaar en kunnen ze wellicht op nieuw een reünie verwachten. kreeg men van het stadsbestuur of van de kerk turf, brood of an dere zaken voor levensonder- geven, andere belangstellenden kunnen hier tegen kostprijs van het materiaal aan deelnemen. Wie het leuk vindt om creatieve ideeën uit te wisselen en gezellig samen creatief bezig te zijn, kan vrijblijvend langskomen op dins dagavond. Entree voor Leden en Donateurs 1,25 euro en voor niet- leden 2,- euro. Gevonden Reu, Fox terrier x, Wit-bruin, gladharig, Zevenhuizen Kat, Cypers, witte bef en voeten, leplaan Waddinxveen Kat, Zwart, zonder wit, Kanaal- dijk/Schielandweg Waddinx veen Kater, Zwart, jong, Kerkweg Oost Waddinxveen Kat, Cypers, witte onderkant, Zuidplasweg Zevenhuizen JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking Annemieke is dezelfde mening toegedaan. „Op school was ik te jong om mijn leraren te respec teren, maar ik heb wel een leuke tijd met ze gehad. Of dat an dersom ook zo was? Dat durf ik niet te zeggen. Maar ik besef nu dat mijn oud-leraren ook men selijke trekjes hebben en ik ze wel degelijk respecteer. Het heeft alleen eventjes geduurd. Ik heb sowieso een heel leuke tijd op het Coenecoop College gehad. Vooral de klassenfeesten waren lachen. Onbeholpen flir ten met jongens en dan hopen dat iemand je vraagt om te 'slo- wen'. Heel spannend allemaal." ©2 Vermist Kater, Grijs effen, zonder wit, dikke kat, Boslaan Zevenhuizen Kater, Rood, witte tenen en buik, jong, Prunusstraat Waddinxveen Kater, Cypers, zonder wit, licht rozig in snuit, flinke kat, Abr. Kroesweg Waddinxveen Poes, Zwart, witte buik door over borst, voeten voor en poten achter, wit in, halsband zwart magneet, Bemhardstraat Moer- kapelle Poes, Cypers, witte sokken, wond aan wang, hangbuik, oude kat, Jupiterlaan Waddinxveen Grasparkiet, Blauw-wit, praat, fluit en zegt eigen naam,is speci aal voer gewend, Schuberthof Waddinxveen Parkiet, Blauw-wit, tam, Piet Heinstraat Waddinxveen PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur dr. OJ. van der Ploeg, Capelle ad IJssel 17.00 uur ds. M.A. vd Berg, Zoe- termeer HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 10.00 uur ds. H. Jonker, Barneveld 18.30 uur ds. IJ.R. Bijl, Gouda PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 10.00 uur ds. J. vd Spek, Amsterdam REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 30 oktober 10.00 uur ds. D. van Houwelingen-Verdonck, Noord wijk GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink, viering Heilig Avondmaal 16.30 uur ds. E. Brink, viering Heilig Avondmaal MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 8.45 uur ds. J. van Rossem, Voorburg 18.30 uur ds. T.J. Kamerbeek, Nijkerk ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 zondag 10.30 uur geen dienst De tweede, munt is een oord of dubbele duit, geslagen tussen 1574 en 1579. Het jaartal op de munt is helaas niet meer lees baar. Aan de voorzijde staat de Hollandse Maagd, zittend in een tuin met gesloten omheining, met opgeheven rechterarm. De tekst aan deze zijde is: .AVX.NOS.IN.NOM.DOM. Voluit is dit: Awdliate Nos In No mine Domini. Vertaald: Helpt ons in de naam des Heeren. Aan de keerzijde vinden we het wa pen van Holland met de kroon, het jaartal en de tekst: PHS.D:G.HISP.Z.REX.COMES.H O. Ofwel: Philipus Dei Gratia Hi- spanium Rex Z Comitatus Hol- landia. (Philips bij de gratie Gods WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst F CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE WADDINXVEEN - De padde stoel staat op dinsdagavond in het teken van creativiteit. In de vooravond van 18.30 tot 20.00 uur is er voor de jeugd gelegen heid om onder leiding van twee enthousiaste dames de mooiste en leukste 3D kaarten te maken. De entree voor deze club be draagt voor leden 1,- euro en voor niet-leden 1,50 euro. Aansluitend aan de jeugdclub is er van 20.00 tot 22.30 uur een handwerkclub. Tijdens deze avonden kunnen deelnemers aan het door hen zelf meegebrachte handwerkje of knutselstuk wer ken. Voor de vaste bezoekers van deze avond worden er meerdere malen per jaar een workshop ge len met je vrienden. Maar als ik nu met mijn oud-leraren praat, blijken het opeens heel normale mensen te zijn waar je best ge zellig een biertje mee kunt drin ken. Ik weet het, het is al jaren geleden en ik ben nu volwas sen, maar het is toch lekker dat ze nu niets meer over mij te zeg gen hebben." len duiten, halve en hele centen, oorden, kwartjes..noem maar op. Overal heeft men door de eeu wen heen munten verloren. Als geldbomen echt konden groeien, zouden we hier al een pracht woud hebben. WADDINXVEEN - Ruim 1500 oud-leerlingen van het Coene coop College kwamen vorige week donderdag bijeen om een avondje lang herinneringen aan hun schoolperiode op te halen. In verband met het tienjarig be staan werd er op het school plein een reünie gehouden. Er werd heel wat bijgepraat en vooral de zin 'goh, jij bent ook geen spat veranderd' was meer dan eens te horen. plus de letters C en P, die apart zijn ingeslagen. Er is geen waar de aanduiding zichtbaar. Mijn eerste gedachte was dan ook dat het hier een soort merklood of zegellood betrof, waardoor ik een tijd in de verkeerde richting zocht. De oplossing van het raad- niet kunnen achterhalen, maar zeer waarschijnlijk kwam deze van buiten Waddinxveen. Deze munt, een Romeinse sestertius, is geslagen in Rome tussen 151 en 157 na Christus. Aan de voorzij de staat het portret van Marcus Aurelius Caesar en aan de keer zijde een staande Minerva. Het leuke is dat deze Marcus Aureli us Caesar een keizer is geweest die zich liet afbeelden met een fi losofenbaardje, een modetrent op een munt. Deze sestertius heb ik overigens gevonden zonder metaaldetector. De reünie was overigens niet al leen bedoeld voor oud-leerlin gen, iedereen die ooit betrokken is geweest bij het Coenecoop College was welkom. Ook voor docenten en personeel dus de uitgelezen mogelijkheid om in nostalgie terug te kijken naar het verleden en sterke verhalen op te hangen. „Het is geweldig om al die oud-leerlingen weer te zien," aldus De Wolff, leraar biologie op het Coenecoop Col lege. „Ik merk op een dag als vandaag wel dat mijn geheugen niet meer zo goed is. De meeste gezichten herken ik wel, maar ik kan ze niet plaatsen. Dat zij mij wel herkennen en een bab beltje met me komen maken, vind ik geweldig." koning van Holland. Deze koperen munt vond ik in de kant van een slootje. voor het rijden onder invloed. Zij bliezen respectievelijk tussen de 230 en 420 ug/1. Naast de uit gedeelde bekeuringen kregen ook alle overtreders een rijver bod opgelegd. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur heer DJ. Jansen terminatie aangeboden werd. Toen bleek dit 'muntje' een ar- ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur communievie ring dinsdag 25 okt. 19.00 uur eucharistieviering de Kohn- stamm, de Wadde en de Don Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie staat la, Postbus 30, 2800 AA 0182-519712 of In het jaar dat ik nu met een pro fessionele detector werk, heb ik circa 175 munten, dan wel de schamele resten hiervan gevon den. De oudste is een oord, ge slagen te Dordrecht in de 16e eeuw. De meest recente is een stuiver uit 1985. Tot aan de eerste helft van de 19e eeuw was het niet ongewoon dat buitenlandse munten in Neder land gebruikt werden als betaal middel. Hellers uit Frankfurt werden waarschijnlijk hier toen nog gebruikt als halve centen. Buitenlandse munten vormen dan ook een klein gedeelte van mijn collectie. Zilver is door de eeuwen heen gebruikt als materi aal voor munten. Als de Hol landse gewesten in 1573 steeds meer in opstand komen tegen het Spaanse gezag resulteert dit in de aanmunting van nieuwe koperen munten. Vanaf 1574 is koper een zeer veel gebruikt ma teriaal voor munten. Een viertal leuke vondsten zal ik met u doornemen. Gebruikte bronnen: De Detector Amateur nr. 5., ver enigingsblad van 'De Detector Amateur'. heel wat hoofdbrekens gekost Officiële catalogus zilveren mun- voordat ik er achter was wat het nu materiaal is niet erg gebruikelijk voor munten, namelijk lood. Aan de voorzijde staat een wapen en aan de keerzijde het jaartal 1714 Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor Gouda. Tel. spoedgevallen ieder weekeinde 0653875058 (dag en nacht), volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafa- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar- het zegelstempel, den aan de Catslaan 100 te Gouda. DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN ten geslagen door de 7 provin eigenlijk was. Het gebruikte ciën. Amsterdam 1981. Met dank aan het Koninklijk Penningkabinet voor haar hulp bij de determinatie van de sester tius. Dit keer wil ik U wat vertellen over gevonden munten. Op mijn zoektochtjes kom ik regelmatig munten tegen. Vrijwel altijd zijn dit koperen munten. Een enkele keer heb ik geluk en vind ik een zilveren munt. Nee, een muntschat heb ik nooit gevonden. Ik ben daar ook niet naar op zoek, (hoewel...als U er nog één weet?) Sterrenlaan 2 Mijn vondsten bestaan altijd uit zondag 20 november 11.00 uur, losse exemplaren. De koperen Jan Delhaas munten zijn over het algemeen aangetast door de inwerking van de zuren in de grond. Vooral bij munten uit weilanden, waar be mest wordt, is deze aantasting vaak zo sterk dat er niets meer over is dan een glad plaatje ko per. Zilver daarentegen is een goed zuurbestendig materiaal. Deze munten zijn dan ook vaak alleen maar zwart geworden. Koperen munten die in grond ge vonden worden waar minder zu- „Ik heb lang zitten twijfelen of ik wel naar deze reünie zou gaan," vertelt oud-leerling Bas. „Niet aan iedereen bewaar ik even goede herinneringen. Na lang wikken en wegen heb ik de knoop doorgehakt en heb ik me toch maar aangemeld. Daar ben ik heel blij om, want het is bij zonder leuk om al die oude ge zichten weer te zien. Zelfs de mensen waar ik destijds niet mee door een deur kon, zijn on- Aanrijding Op maandag 10 oktober vond een aanrijding plaats op de krui sing van de Kerkweg-Oost met de Julianastaat. Een bestuurder van een bestelbus wilde, komen de vanaf de Hefbrug, linksaf de Julianastaat inrijden en verleen de daarbij geen vrije doorgang aan een tegemoet komende bromfietsbestuurster. Deze vrouw liep letsel op aan arm en knie en is ter observatie per am bulance overgebracht naar het Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbon den met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR De derde is een zilveren ruiter- schelling van de stad Zwolle, ge slagen in 1680. Aan de voorzijde staat een gekroond wapenschild sel kwam toen er een soortgelijk met een leeuw die het stadswa- voorwerp bij de kenners ter de- pen vasthoudt tussen een 6 en een S (zes stuivers). De tekst: MO.NOARG.CIVI.ZWOL ofwel menpenning uit de stad Haarlem Moneta Nova argentea Civitatis te zijn. Tegen inlevering hiervan Zwollae. (nieuwe zilveren munt van de stad Zwolle). Aan de keerzijde zien we een ridder te paard en het jaartal. De tekst VI- houd. Wat de letters C en P bete- GILANTE ET ORATE staat voor kenen is (nog) niet achterhaald. 'Waakt en bidt'. De pijlenbundel die is ingeslagen in het wapen- U ziet, de Waddinxveense bo- schild, is een Hollandse klop. In dem zit vol verrassingen. Tiental- verband met economische rede nen mocht er in Holland alleen met munten uit de andere ge westen betaal worden als deze voorzien waren van een Hol landse klop. Stond deze er niet op, dan moest men bijbetalen. Een klop is een, op reeds in om loop zijnde munten, ingestem peld teken. ren inzitten, zijn meestal beter leesbaar. De vondst van munten is altijd welkom maar niet van wege de waarde, (die is meestal 'wat de gek ervoor geeft'), maar omdat munten zeer goed te date ren zijn. Hierdoor is het mogelijk bijvoorbeeld een gesp en een la kenlood, welke samen met een duit uit 1687 gevonden worden, te dateren als 17e eeuws. Dat gaat echter niet altijd op, omdat ik als kleine jongen een Romein se munt en een carbidlamp uit dezelfde storthoop haalde. Over het algemeen zijn munten goede aanwijzingen voor de datering van voorwerpen. Het leuke is dat munten vrijwel overal gevonden kunnen wor den: parken, wegen, dijken, ak kers, bagger, noem maar op. Overal worden munten verloren. Volgens recent Engels onderzoek gaan er in Groot-Brittanië per jaar 150 miljoen munten verlo ren, slaan wij dit om naar de be volkingsgrootte van Nederland dan kom je op een verlies van 40 miljoen munten per jaar. De Rijksmunt schat dit aantal een stuk hoger; namelijk 100 miljoen stuks per jaar. U begrijpt dat in vroegere tijden dit aantal per jaar aanzienlijk lager zal zijn geweest, maar al met al zit er toch voor een gigantisch vermogen in de Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199.Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.die- rencentale.nl. VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK tijdens het weekeinde en feestda- Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. gen: Dienst Apotheek Midden- 0182-563521. Bereikbaar maandag Holland (DAM), Ronsseweg 138 t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zaterdag 19.00 uur geen viering zondag 11.15 uur eucharistievie ring Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 urn 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda- Inloopspreekuur Consultatiebu- gen: HuisArtsenPost Midden- reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Holland (HAP) Jan v Beaumont- straat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, Oud-leerlingen halen herinneringen op aan hun schoolperiode tijdens de reünie van het Coe necoop College. dertussen volwassen geworden, hij er nu zou uitzien," zegt ze Dat is logisch, maar toch zijn ze teleurgesteld. „Nee, ik ga niet in je gedachten nog precies het- zeggen hoe hij heet. Dan zelfde als toen ze 17 jaar waren, schaam ik me dood als hij dit Zelfs de ruzies van weleer heb volgende week in de krant leest, ik kunnen uitpraten en dat geeft Maar ook zonder zijn komst een heel goed gevoel." heb ik het erg naar mijn zin, hoor. Bijna mijn hele oude klas Oude vlam aanwezig." Oud-leerling Marije kijkt eens Algemeen directeur Marlies even goed om haar heen en zegt Beertema is erg blij met de hoge vervolgens: „Ik zie een hoop ex- opkomst bij deze reünie. „Het vriendjes. Wat een vage figuren geeft aan dat het Coenecoop zeg, ik had nooit verwacht die College nog steeds iets lo smaakt in oud-leerlingen," ver- je leraren. Ze straalden een en al telt ze. „Op 1 augustus 1995 autoriteit uit, daar durfde je niet ontstond het Coenecoop Colle- tegen in te gaan. Voor hetzelfde ge uit een fusie van de Samen- geld kreeg je strafwerk of moest Maar hij is er helaas niet. „Jam- werkingsschool, de Kohn- je nablijven en kon je 's mid- mer, ik was erg benieuwd hoe stamm, de Wadde en de Don dags niet lekker gaan voetbal- Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. J.C. van Trigt, Woerden 17.00 uur ds. M.B. vd Akker Inbraak De politie heeft op woensdag 12 Diefstal oktober drie Waddinxveense Onbekenden hebben op donder- jongens, in de leeftijd van 14 en 15 jaar, aangehouden. Zij wer den na een binnengekomen mel ding op heterdaad betrapt bij een inbraak in een leegstaand winkelpand aan het Raadhuis plein. De jongens waren via een Groene Hart ziekenhuis in Gouda. GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: Dierenkliniek 'Pieter Bas', me- postbus 1098,2800 BB Gouda, vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder afspraken is elke polikliniek weekeinde spreekuur volgens af- rechtstreeks te bereiken. Voor in spraak, tel. 0182-610462 of 0182- lichtingen: tel. 0182-505050. 516876. Bezoektijden voor beide locaties: Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. algemene verpleegafdelingen: M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot Zevenhuizen. Ieder weekeinde 19.30 uur. spreekuur volgens afspraak, voor Voor informatie over wachttijden, spoedgevallen tel. 0180-631451 of opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis- STICHTING KWADRAAD, AL- ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. wuste pand gekomen en konden via een deur het gebouw in. In het verlaten winkelpand lagen nog wat restpartijen sportkle- werweg werden een bestuurder ding. Op het moment dat de po- van een bromfiets en een auto- litie de jongens betrapte, waren mobilist betrapt op het rijden on- zij op het dak enkele kledings- der invloed. De bromfietsers tukken aan het verdelen. Na ver- blies 290 ug/1 en de autobe- hoor zijn de jongeren weer in stuurder kwam bij de ademana- vrijheid gesteld. Zij zullen zich lyse uit op 400 ug/1. Het toege- later bij justitie moeten verant woorden. stane maximum ligt op 220 ug/1. Diezelfde nacht werden ook con troles uitgevoerd op de Beetho venlaan, Coenecoop, Noordka- de, Onderweg en de dag 13 oktober kans gezien een Chopinlaan. Hier werden nog portemonnee uit een tas weg te eens zeven bestuurders bekeurd nemen. Deze stond enige tijd on beheerd in een ruimte van een sportaccommodatie aan de Dreef. In de portemonnee zaten geld, bankbescheiden en een rij- brandtap op het dak van het be- bewijs. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WOENSDAG 19 OKTOBER 2005 UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) 1 i

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 9