Be Fair veel moeite met Schoonhoven Rowah/Space Geslaagd school- handbaltoernooi I Nesselande bekert verder HSW start winterseizoen slecht bij Den Edel Sport Kabouter- voetbal bij Be Fair Uitslagen regiovoetbal Dames 2 Van Uden De Gouwe bekert verder Nipte overwinning Flyers Roelofs behoudt leiding WADDINXVEEN - Koploper Rene Roelofs moest afgelopen de tweede donderdag in de achtste ronde van de interne schaakcompetitie aantreden tegen Mark van Put ten. Beide spelers maakten er een mooie en spannende pot van. Rene'Roelofs bouwde een kon mooie stelling op en leek te gaan winnen, van Putten echter vocht zich terug en wist zelfs diep in Korbis A1 op koers voor kampioensschap Internationale hockey wedstrijd in Waddinxveen Groeneweg: kans op periodetitel Verdiende nederlaag Be Fair Van de Leur naar WK Dames 1 Van Uden-De Gouwe stapt uit bekercompetitie (foto: Liesbeth van der Vis) kwam Zoebas nog gevaarlijk diging goed gesloten en stond men Zoebas slechts 4 punten toe, goed gehandbald wordt. De Ak ker nam deel met twee teams, waarbij de Akker 2 steeds met overtuigende cijfers haar wed strijden won. De beker ging dan ook dit jaar naar Boskoop. Met de Prins Willem Alexanderschool uit dus uit Rozenburg. Na een rom melige eerste helft met een 5-6 ruststand werd hier het eerste ten. Erik Hennink speelde met wit tegen Wim Mulder in een ko- nings-indier. Hennink maakte Vink het eerste punt scoren. Dat brak Flyers op, want Woodpec- 2, eveneens uit een o vertak In de tweede periode scoorde Nata scha 1-3 en kon AZC met 2-3 nog eenmaal aansluiten. Daarna was het erop en erover voor Van minuten voor tijd werd het 0-3. In de volgende wedstrijd is Men is er tevens de mogelijkheid om met mij een afspraak te maken WADDINXVEEN - Turnster Ver ona van de Leur is definitief ge selecteerd voor de WK turnen, dat van 21 tot en met 27 novem ber in het Australische Melbour ne wordt gehouden. Het is de vierde deelname voor de turn ster uit Waddinxveen. Met Van de Leur zijn ook haar clubgeno ten van De Hazenkamp Suzanne Harmes en Loes Linders geselec teerd. Ook gaan vier turners naar het WK. WADDINXVEEN - De Hen- gelsportvereniging Waddinx veen (HSW) is de wintercom petitie qua vangst slecht begonnen. Dertien deelnemers vingen gezamenlijk nog geen 10 kilo witvis in de eerste wed strijd in de Oude Rijn bij Kou dekerk. De uitslag was als volgt: 1. Rinus Reichard 3.640 gr, 2. Herman Kraan 1.830 gr, 3. Hennie de Kwaadsteniet 1.310 gr, 4. Aat van Leeuwen 680 gr, 5. Wim Houtman 520 Alphense Boys-Quick 2- 2,.Gouda-Boshuizen 0-3, Blauw Zwart-ESTO 2-2, Woerden-Bo- tweede kwart was met 25-8 dui delijk voor achterstand die men in het derde van de veldcompetitie afgesloten met 13 punten uit 8 wedstrijden. Voor Korbis 1 verliep de wed- wat met stroopwafels te maken heeft kennismaken) op zak he pen ze voldaan naar de bus en werden heel spontaan door de HCW dames uitgezwaaid. dichtbij: 20-22. Flyers hield het hoofd echter koel en won uitein delijk met 31-26. Hoewel Heren 2 weer zo goed als compleet was, alleen de ge blesseerde Rudo van Loo ont brak nog, was men WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Van Uden-De Gouwe is er in de uitwedstrijd tegen de ZV Vlaardingen niet in geslaagd de volgende ronde te bereiken van het ManMeer! !-be- kertoemooi. Het geringe scorend vermogen brak de ploeg van trainer/coach Martin Pronk op. Reeds in de eerste periode legde Vlaardingen de basis voor de 6-2 overwinning. De periode werd met 2-0 afgesloten. In de tweede periode ging de strijd gelijk op. Jaco de Jong zorgde voor een 3-1 stand halverwege. In de derde periode liep Vlaardingen echter verder uit naar 4-1. In de vierde periode vond Vlaardingen nog tweemaal het doel en kon alleen Wouter Steller voor Van Uden- De Gouwe tot scoren komen. De ploeg gaat zich nu verder richten op de competitie, want zaterdag wacht in Borculo de ploeg van Schuurman BRC. Het tweede damesteam van Van Uden-De Gouwe is gerouti neerd, zeker wat bekerwedstrij den betreft Twee seizoenen gele den won het de ManMeer! !-cup en vorig jaar was het niet-spe- van Hooft kon Maddy Schens van AZC uit een overtal nog 1-1 scoren, doch Natascha Baatje WADDINXVEEN - De combina tie van regelmatig sporten en een gezonde voeding is de beste manier om van die overtollige WADDINXVEEN - De meiden van HCW waren vorige week woensdag wel een beetje zenuw- van meisjes Cl en B3 speelden een bij Van Nispen in De Zilk. Bolnes speelde tegen Moerka- pelle veel beter voetbal dan ver wacht. In feite werd Moerkapel- le in snelheid en combinatievermogen afgetroefd: 0-3. Bij Moerkapelle viel Pieter Lips na tien minuten geblesseerd uit. Nadat Gido Stuurman voor langs had geschoten nam Bolnes na twintig minuten de leiding. Tien minuten voor de rust werd het 0-2. In de tweede helft kopte Wesley Switzar op de lat. Twee WADDINXVEEN - Bij voetbal vereniging Be Fair is er op zater dag 29 oktober om 10.00 uur weer Kaboutervoetbal. Deze tak van het jeugdvoetbal is geschikt voor kinderen in de leeftijd van 4 en 5 jaar. Op een speelse en creatieve manier kunnen zij ge heel vrijblijvend kennismaken met de voetbalsport. Alles is kosteloos en een tenue is niet verplicht. Voor informatie of opgave bel Patrick Krins, tel 0629314883, of kom op zaterdag gezellig langs. lem Alexanderschool derde. Als laatste kwamen de jongens uit groep 7/8 in het veld. Ook in de ze categorie bleken de jongens van De Akker de beste. De Konin gin Beatrixschool die met twee teams deel nam werd tweede en derde en de Dick Bruna moest ge noegen nemen met een vierde kennis konden plaats. 0-3 achter. Korbis schrok wakker en door doelpunten van Annema- rie Graveland en Gerben Wijnstra werd de ruststand bepaald op 4-5. In de tweede helft liep Merwede verder uit. Pas na 15 minuten wist Korbis voor het eerst te scoren. Daar bleef het ook bij. Merwede speelde de wedstrijd rustig uit en combinatie het tweede doelpunt won met 5-12. voor HCW ingetikt. Op slag van en werken. Winst voor Argon met 82-45. Heren 3 moest de winst aan het bezoekende Woodpeckers 2 uit Houten laten, hoewel men lange niet opge- tijd uitzicht had op de overwin- wassen tegen het geroutineerde ning. Na een 24-20 ruststand, be- was met 21-12 voor de Delftena- Argon 1 uit Mijdrecht. Hield Fly- droeg de achterstand na het der de kwart slechts 2 punten: 42-44. vierde kwart niet kon weg- kers bleef wel scoren, won het vierde kwart met 19-7 en daar mee de wedstrijd: 63-49. Jongens Junioren 1 ontving het Delftse Das Junioren 1 en behaal de een regelmatige 69-55 over winning. Alleen het derde kwart WADDINXVEEN - Korbis Al moest in de wedstrijd tegen Vites se Al twee punten pakken om nog in de race voor het kam pioensschap te blijven. Vitesse be gon zeer sterk. Korbis had niet veel in te brengen tegen de sterk aanvallende ploeg uit Baren- drecht en keek al snel tegen een 0- 4 achterstand aan. Maar toen be gon de come-back. Via een schitterend doelpunt van Remco Sliedrecht en een mooi afstands schot van Klaas-Wouter van Vuuren werd de stand op 2-4 ge bracht. Jasper Marck en David van der Plicht maakten het kar wei af: 4-4. Na 5-4 en 5-5 scoorde Jasper Marck kort voor rust de 6- 5. Na de rust had Vitesse niets meer in te brengen. Diedeke Wit te scoorde 7-5 en vlak voor het gr. In de 16e wedstrijd van de ouderencompetitie, woensdag j.l. gevist in de Ringvaart bij Lisse, was de vangst welis waar beter, maar 13 kilo met negen deelnemers blijft een mager resultaat. De uitslag: 1. John van Elswijk 3.560 gr, 2. Rob Poldervaart 3.220 gr, 3. Ri nus Reichard 1.680 gr. Zater dag wordt er voor de winter competitie gevist in het Gouwekanaal. Vertrek vanaf het station NS om 07.00 uur. WADDINXVEEN In de derde ronde van de nationale volleybal- beker hebben de dames van GTI- Nesselande thuisploeg Taurus met 0-3 uitgeschakeld. In het competitieduel voor de eerste di visie B had het team uit Zeven huizen zich, met een 4-0 overwin ning, al bewezen als de betere ploeg. Nesselande speelde in de eerste set geconcentreerd en hield met de blokkering veel aanvallen van de gastvrouwen tegen: 12-25. Taurus paste in de tweede set de tactiek aan en probeerde zoveel mogelijk de blokkering van de gasten te ontwijken of via de han den te scoren. Coach Pang nam bij 18-19 een time-out om orde op za ken te stellen. Met haar opslag kantelde Petra Droogh de wed strijd en de blokkering van Flore Gravesteijn en Karin Vermeulen deed de rest: 20-25. Nesselande ging in de derde set sterk door en toen het halverwege de set ver slapte, voorkwam libero Kim Ho- de borden waren snel leeg. Voor de Engelsen weer tijd om naar him tijdelijke verblijfplaats in scheidsrechter Theuns een gele kaart en later toen de arbiter het einde had gefloten nog een we gens aanmerkingen op diens leiding. Het betekende de twee- de rode kaart voor Schoonhoven. v De Schoonhove- naren zitten in I een overgangs- periode. Ver scheidene spelers WADDINXVEEN - Dames 1 van Van Uden-De Gouwe zou afge lopen zaterdag haar kwartfinale- wedstrijd spelen tegen Het Ra vijn. De wedstrijd in Nijverdal was vastgesteld om 15.45 uur, doch de bond gaf Het Ravijn toe stemming de wedstrijd te ver plaatsen naar 17.45 uur. Doordat de wedstrijd van dames 2 tegen Sprey Hout AZC 1 met een uur werd vervroegd naar 18.00 uur, kwam Van Uden-De Gouwe voor een levensgroot probleem te staan. Door de twee wijzigin gen ontstonden personele pro blemen, aangezien een tweetal speelsters reeds andere verplich tingen had. Tevens is een speel- Een voorzet van Hoogeveen op links kwam net niet bij invaller Martijn Peters, een voorzet van Hoogeveen, nu van rechts, werd gemist door Mike Bijl, die als enige van Be Fair een gele kaart zou krijgen. Het spel- beeld veranderde toen Schoonhovenaar Sebastiaan de Winter een hoge voorzet gaf waar doelman Jan-Wil- lem van Schoneveld niet bij kon. Jouk Pols wel en hij scoorde de gelijkmaker: 1-1. Een gelijkspel leek de eind stand te worden omdat doel man Maico Bussink met handen, voeten en hoofd Be Fair van scoren afhield. Het tweede fraaie doelpunt van Wibout van der Wees lever de de thuisclub alsnog de overwinning op. pelle, WSE, (wedstrijd van dinxveen-Blijdorp Van Woudenberg slaagde erin zodanig tegenspel te geven dat konden ze samen met de Engel- Philipse in remise moest berus- sen wat drinken en ook nog iets eten. De broodjes knakworst en pannenkoeken stonden al klaar. Van sporten krijg je honger, dus het karwei mooi af, met een sub tiele matcombinatie. Wim van Os deed goede zaken tegen Je roen Eijgelaar. Een lang gevecht Noordwijk terug te keren. Met vond plaats tussen teamgenoten een zak snippers (in de buurt Arjen Zuurmond en Albert van Gouda moet je toch met alles Prins. Laatstgenoemde wist deze partij te winnen. Tot slot won Ronald Dannis van Theo Goor. Stand aan kop: 1. R. Roelofs, 2. E. Hennink, 3. JJ. van Wouden berg. lend finalist. Ook dit jaar hoopt het team van coach Elly Midden dorp en Riet Boere hoge ogen te pondjes af te komen. Als extra gooien. De wedstrijd tegen het dienst biedt Den Edel Sport eerste damesteam van Sprey daarom sinds januari 2004 de Hout AZC in zwembad 'De mogelijkheid om van diëtiste Thermen' te Alphen a/d Rijn Annemieke een voedings- of werd echter met belangstelling dieetadvies te krijgen. „Als je tegemoet gezien. In de eerste pe- gaat sporten bij Den Edel Sport, riode hield de Alphense ploeg nog redelijk stand. Na de 0-1 door een fraaie boog van Marion voor een goed voedingsadvies," aldus Annemieke. „Enerzijds verbrand je meer calorieën door te sporten, anderzijds krijg je sloot de eerste periode af met 1- minder calorieën binnen door een gezonde voeding. Het resul taat: optimaal gewichtsverlies." Doordat de diëtiste werkt met individuele afspraken, heeft zij alle tijd voor haar cliënten. „Ik Uden-De Gouwe. Halverwege vind dit prettig werken, mijn was de stand 2-5 en wist Mirjam Jansen haar doel verder schoon te houden. Na de derde periode was de stand al opgelopen naar Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Tussen Be Fair en hekkensluiter Schoon hoven zit op de ranglijst van de derde klasse B een verschil van dertien punten. Niette min kostte het de Waddinxveense voetbalclub veel moeite om de Schoonhovenaren.te X. verslaan. Zelfs nadat verdediger Remco van der Bogert vlak voor de pauze na een brute aanval op Patrick Ver meulen met een rode kaart door de Goudse scheidsrechter R. Theuns was weggezonden en in blessuretijd Wibout van der Wees 1-0 scoorde uit een strak genomen vrije trap had Be Fair moeite met de numerieke meer derheid. De thuisclub liet diverse kansen liggen. Halverwege de tweede helft kwam Schoonhoven na een fraaie intikbal van Jouk Pols op en leek de wedstrijd op 1-1 uit te komen. Tot Wibout van der Wees vijf minuten voor tijd opnieuw een vrije trap mocht nemen. Ook nu plaatste hij de buiten bereik van de uitsteken de doelman Maico Bussink fraai in het net: 2-1. De druiven wa ren daarna voor Schoonhoven extra zuur. Invaller Jan Maas, amper in het veld, kreeg van de cliënten hebben voldoende tijd om him ervaringen en proble men met mij te bespreken. Veel cliënten vinden ook de privacy 2-10 met een fraai doelpunt (2-8 heel fijn." uit een overtal) van Karlijn Ver- weij. Uiteindelijk eindigde de Wie geïnteresseerd is in de com- wedstrijd in 2-14 en bekeren de binatie sporten en gezonde voe- dames van Van Uden-De Gouwe ding, kan contact opnemen met verder. Den Edel Sport, tel 0182 - 613659. re steunpilaar Bert van Horst, aan het wankelen te brengen. De beste kans kreeg de en na de rust niet meer terug- naar en ruime score, maar Be doorgebroken verdediger Tim keerde, kwam Be Fair voor de Fair liet goede mogelijkheden Terra, maar hij stuitte op de uit- pauze toch nog op 1-0 door ,het Eggen. ren. De voorsprong bij rust, 41- ers de bezoekers in het eerste de kwart slechts 2 punten: 42-44. 26, kwam daardoor echter niet in kwart nog redelijk bij, 11-19, het In het vierde kwart ging het ech- gevaar, mede omdat Flyers het ter volledig mis. Pas in de zeven- vierde kwart met 16-9 weer voor Argon: 19-44. Een de minuut kon Flyers via Wouter zich opeiste. ZEVENHUIZEN - De voetbal club Groeneweg kan zondag in de topper tegen DONK in Gouda in het gunstigste geval de eerste periodetitel binnen halen. Zelf dienen de Zevenhuizenaren te winnen, terwijl Stolwijk pun ten dient te verspelen aan SVS. Groeneweg won met 2-1 van Ammerstol, dat nauwehjks voor Groeneweg onderdeed. Na vijf minuten brak Menno van Dam op snelheid door, omspeelde de doelman en scoorde 1-0. Een kwartier later viel de gehjkma- ker na mistasten van Remco van Leeuwen. Later herstelde Van Leeuwen zich toen hij Marco Terpstra in staat stelde om 2-1 in te koppen. In de tweede helft werd niet meer gescoord. WSE verloor met 1-3 van het sterke DOSR. In de vijfde klasse ging Waddinxveen met 5-2 onderuit WADDINXVEEN - Voor het he renteam van Be Fair was er in de uitwedstrijd tegen Aspasia geen eer te behalen: 3-0 (25-12 en twee keer 25-16) verlies. De thuis ploeg leidt in de promotieklasse A en de gasten zijn een goede WADDINXVEEN - Zonder wis- selspelers op de bank slaagde gervorst dat Taurus echt gevaar- Jongens Aspiranten 2 van Flyers lijk kon worden: 18-25. In de vier- er toch in de thuiswedstrijd te- de ronde staat Nesselande op 3 gen het Zoetermeerse Zoebas december tegenover Rijnmond, winnend af te sluiten. Beide De winnaar van dit duel is tevens teams hadden moeite met scoren een van de acht groepswinnaars en hielden elkaar gedurende het die met acht eredivisieteams de eerste kwart keurig in even- achtste finales gaan spelen. In de wicht: 8-8. Gedurende het twee- tweede ronde van het bekertoer- de kwart hield Flyers de verde- nooi van de regio Mid-West ont vangt het damesteam van Be Fair eersteklasser Bourgondië. De gas- terwijl Flyers 10 punten scoorde, ten uit Wijk bij Duurstede beho- Gedurende het derde kwart ren tot de staartploegen van 1D. Het volledige programma ziet er als volgt uit: Netwerk Serve; Agon Novo; Voorburg VTC 2; Vives Leython; Shot 2- Delta; Vol- linGo DOS; Taurus 3 Limes; Ire ne OKV; Inter Rijswijk 3- VSTS 3; Be Fair Bourgondië; Jupiter Thor; Punch VTC Woerden; Taurus 2 VOC Maarssen; Shot Nivoc; GSC VSTS; Cito Kalinko. De tweede ronde wordt gespeeld in de week van 28 november tot en met 3 december. WADDINXVEEN - Handbalver- Thijssenschool eerste, De Akker eniging Rowah/Space hield afge- Boskoop tweede en de Prins Wil- lopen week voor de vijftiende maal het jaariijkse schoolhandbal- toemooi. De hele dag streden scholen uit Waddinxveen en Bo skoop in drie categorieën om de beker. Ook dit jaar was het toer nooi goed bezet en beleefde bijna honderd kinderen een leuke en sportieve dag met leeftijdsgeno ten, waarbij ze maken met de handbalsport. Zondag was het de beurt aan de Vijf scholen met in totaal eb teams seniorenteams van handbalver- namen deel aan het jaarlijkse eniging Rowah/Space om een schoolhandbaltoemooi. De jon- eerste stap in de zaalcompetitie te gens uit groep 5/6 beten het spits zetten. Als eerste moest het twee- af en weer bleek dat er in Boskoop de damesteam spelen tegen Roda '71 uit Rotterdam. Deze wedstrijd ging met 5-7 verloren. Daarna was het herenteam aan de beurt. Deze moesten vandaag tegen Ventura uit Schiedam spelen en na een ruststand van 11-13 werd deze wedstrijd helaas ook verlo- Waddinxveen op een mooie twee- ren met 17-22. Als derde moesten de plaats. De Akker 1 werd derde de dames 1 aantreden tegen In- en de Koningin Beatrixschool vierde. Daarna was het de beurt aan de gemengde groepen 7/8. Bij deze wedstrijden stak de Theo punt gepakt door met 13-13 gelijk Thijssenschool er met kop en te spelen. De dag werd afgesloten schouders bovenuit. De Akker gaf door het derde damesteam dat nog wel wat tegengas, maar verl- speelde tegen Conventus uit oor nipt met 2-3. Eindstand: Theo Zwijndrecht. De eindstand: 10-16. onder wie de broers Jere my en Daniel Bulham (naar ONA) verlieten de club waar door de selectie aan kwahteit heeft ingeboet. Schoonhoven heeft echter florerende jeugdaf deling en gaat binnenkort het 350ste lid Welkom heten. Op termijn hoopt de aloude blauw witte club, na Olympia de oud ste in de Goudse regio, weer een rol van betekenis in de der de klasse te spelen. Dit seizoen is alles er op gericht om de posi tie te handhaven. Behoudens een schot op de lat slaagde Be Fair in de eerste helft Be Fair had heel wat te stellen met hekkensluiter Schoonhoven, maar won toch krap met 2-1. Na nauwelijks in de verdediging het Vlaardingse Victoria en WOR staat de Waddinxveense club op de derde plaats, van Schoonhoven met aan het hoofd aanvoerder Martin van der Horst, zoon van de vroege- stekend keepende Bussink. Na geheime wapen' van Van der der de fikse overtreding op Patrick Wees: 1-0. Vermeulen, die meteen uitviel Daarmee leek de weg geëffend en na de rust niet meer terug keerde, kwam Be Fair voor de GOUDA - De uitslagen van de voetbalclubs in het afgelopen weekeinde zijn: zaterdag: Oegst- geest-Jodan Boys 2-2, BVCB-Die Haghe 5-0, Sportlust-DSO 4-1, Zevenhoven-Alexandria'66 3-2, Forum Sport-Rohda'76 0-0, DSVP-Nootdorp 1-1, Be Fair- Schoonhoven 2-1, Floreant-Soc- cer Boys 4-3, Kamerik- WK 1-3, Victoria-Leoniad 3-1, WDS- WOR 2-2, Zestienhoven-Gouda 1-3, Moerkapelle-Bolnes 0-3, Ha- zerswoudse Boys-Sportief 1-0, Linschoten-DVO 1-0, Oudewa- ter-Siveo 0-0, Zwammerdam- Schiebroek 4-2. VUC-UNIO 3-3, ADODen Haag- Olympia 4-1, ONA-Laakkwar- tier 1-4, GDA-Wilhelmus 2-1, no Verschoor na zijn schorsing SJC-VELO 3-0, DHC-VCS 1-3, weer beschikbaar. Over twee Alphense Boys-Quick weken is MoerkapeUe vrij, maar speelt dan vriendschappelijk te gen Drechtstreek uit Papend- degraven 2-1, Voorschoten-Fore- recht. holte 1-1, Meerburg-VEP -1, Do- Programma voor zaterdag: Le- cos-Teylingen 1-1, WSE-DOSR onidas-Be Fair, Sportief-Moerka- 1-3, DSO-Floreant 3-3, Soccer zondag: Nieuwkoop- Boys-XerxesDZB 1-2, Bergan- DONK-Groeneweg bacht-Zwarte Pijl 1-5, Moord de week), Wad- recht-Cabauw 1-0, SMV/H'berg- Stolwijk 1-3, Groeneweg-Ammerstol 2-1, SVS-DONK 5-0, RVC'33-AVS 3- 2, Van Nispen-Waddinxveen 5-2, Gouderak-Warmunda 0-3, Real middenmotor in de eerste klasse Zoetermeer-Alphen 1-6, Haast- B. Speler Ronald de Rooij maak- recht-GSV 3-2. te het verhaal van de wedstrijd niet mooier dan het was: „Wij hebben geprobeerd er iets leuks Diëtiste van te maken, maar Aspasia was gewoon te sterk." ster geblesseerd. Het is uiteraard bekend, dat door de leegloop na het afgelopen seizoen, de selectie uiterst klein is geworden. Van Uden-De Gouwe wilde gewoon spelen met zowel dames 1, als dames 2. Derhalve werd door de diverse betrokkenen met man en macht geprobeerd de wedstrijd van dames 1 naar een ander ac ceptabel tijdstip te verplaatsen, achtig. Een combinatieteam desnoods naar de vrijdagavond. Het heeft niet mogen baten. Zo- wedstrijd tegen een schoolteam doende werd er besloten om het van het Engelse Claires Court, team terug te trekken. Van The CoUege uit Berkshire. Clai- Uden-De Gouwe betreurt de he- res Court was samen met eh an te gang van zaken en stoort zich dere Engelse schoolhockeyteams vooral aan het totale gebrek aan voor vijf dagen in Nederland om medewerking. hier te trainen en enkele wed strijden te spelen. Om 16.00 uur arriveerde de bus met de Engelse hockeyspeel- sters. De speelsters konden even goed kennismaken en hun Ne derlands of Engels goed opvijze- eindsignaal besliste Van Vuuren len onder het genot van een met zijn derde doelpunt de wed- drankje, drop, spekkies en na strijd. Daarmee is de eerste helft tuurlijk stroopwafels. Vanaf 16.30 uur werd er door Zoe, de captain van het Engelse team, een gezamerdijke warming-up strijd minder gelukkig. Tegen- gegeven. Het waren leuke oefe- stander Merwede is overtuigend ningen en met een grote dosis koploper in de poule en was niet humor erbij hebben alle dames van plan om punten te laten Eg- hiervan genoten. gen. In de eerste fase werd Korbis De wedstrijd begon, zoals afge- overdonderd en stond al snel met sproken, om 17.00 uur. Al na 3 minuten werd het eerste doel punt gescoord door HCW. De meiden van HCW waren net even sterker dan Claires Court, maar toch kwamen er gevaarEj- ke aanvaUen door de Waddinx veense defensie. Halverwege de eerste helft werd via een mooie rust maakte HCW uit een straf- comer 3-0. Na de rust kwam Claires Court sterk uit de startblokken. Met leuk spel en veel technische backhandjes drongen de Engel sen steeds vaker door de verde diging. Hun inzet werd in de vijfde minuut van helft beloond met een doelpunt: 3-1. HCW en Claires Court hiel den elkaar redeEjk lang in even wicht. In de slotfase wist HCW echter nog tweemaal te scoren en de wedstrijd worden afgesloten met een 5-1 overwinning. Dankzij de voortreffehjke inzet het eindspel het paard van Roe- van de scheidrechters en het lofs te pennen en daarmee de mooie nazomer weer was de he- winst te forceren. Hans van le entourage van deze interland Woudenberg nam het op tegen wedstrijd zeer aangenaam. Met de altijd soEde Eduard Phihpse. een goed gevoel verEeten de meiden van HCW het veld en F WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 19 WOENSDAG 26 OKTOBER 2005 si

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 19