Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! funda k NVM I Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Boskoop Boskoop Boskoop Waddinxveen i Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen ||gB 1 i i t I Voor een glasheldere visie. 013$ y y y powered by nvm Vondellaan 49 Vraagprijs 240.000,- k.k. Directeur Moerlandsstraat 18 Vraagprijs 139.000,- k.k. Justus van Effenlaan 78 Vraagprijs 149.000,- k.k. Sparrengaarde 7 Vraagprijs 260.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 150 Vraagprijs 141.000,- k.k. Schuberthof 20 Vraagprijs 229.000,- k.k. Noordeinde 269 Vraagprijs 185.000,- k.k. deServiceDesk Graskamp 16 Vraagprijs 245.000,- k.k. RL/ V I_van ’t hof r makelaardij Algemeen: Aantrekkelijke, sfeervolle hoekwoning met vrijstaande garage. Leuk aangelegde voortuin, zijtuin v.v. houten schuifpui voor afscheiding met achtertuin, riante en vrije achtertuin v.v. bankirai terras, zonnescherm, tuinverlichting en oprit naar garage. Bouwjaar 1965, 249 m2 eigen grond en inhoud 310 m3. Bij zonderheden: De bijdrage aan de actieve VvE is 82,88 per maand. Het dak van het complex is in 2002 vernieuwd, alsmede zijn de balkons opnieuw gecoat en is het schilderwerk buiten uitgevoerd. De oplevering van dit zo te betrekken appartement is in overleg. Bijzonderheden: Gedeeltelijk dubbel glas, dakisolatie, artistieke, gebeitste houten vloerdelen en paneeldeuren op le verd. De woning is gelegen bij station en winkels. Oplevering in overleg. Algemeen: In appartementencomplex op de 2e verdieping gelegen 2 kamerappartement, welke op korte afstand is gelegen van winkels en openbaar vervoer. Bijzonderheden: Deze verzorgde woning beschikt over een in kunststof uitgevoerde voor- en achterpui (1999), nieuwe dakkapel aan de voorzijde (2003), platte daken uit 1999 en veel woonruimte in en om de woning. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: Nieuwe goten; Dak en boeidelen van de berging uit 2003; Zij-, voor- en achtergevel isolatie; De oplevering van deze gunstig gelegen woning is in overleg. Bijzonderheden: Het appartement is geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas; Het complex heeft verder een gedeeltelijk nieuw dak en een nieuwe c.v.-installatie ten behoeve van blokverwarming; De bijdrage aan de actieve V.V.E. bedraagt circa 113,- (inclusief voor schot stookkosten); De oplevering is in overleg. Bij zonderheden: De woning is een prima starters woning en ideaal voor tuin lief hebbers. De oplevering is in overleg. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex, op de le ver dieping gelegen driekamerappartement met berging in de onder bouw. Het appartement is gelegen nabij winkels (Luifelbaan), open baar vervoer (N.S.-station) en het Gouwebos. Het complex heeft een afgesloten entree met berging en trappenhuis. Dit appartement heeft een woonopp. van ca. 80 m2 en heeft een levendig uitzicht vanaf het balkon. Bij zonderheden: Dubbel glas, dak- en muurisolatie, betonnen vloeren, mechanische ventilatie. Autoparkeerplaats is op eigen terrein realiseerbaar. De woning is gelegen nabij station en het Gouwebos en op circa 5 minuten loopafstand van winkels. Oplevering in overleg. Algemeen: Aantrekkelijk hoekpand (tuinkamer type) met vrijstaan de stenen schuur, goed verzorgde voor-, zij- en achtertuin welke vrij gesitueerd is. Bouwjaar circa 1978,173 m2 eigen grond, woonopper- vlakte circa 140 m2 en inhoud circa 415 m3. Bijzonderheden: Dit appartement is deels v.v. dubbele beglazing. De servicekosten zijn 51,55 per maand. De oplevering is in overleg, indicatie februari 2006. deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. K Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen B Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 I E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl I Zijde 25, 2771 EJ Boskoop I Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 I E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl I Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen I Telefoon (0180) 63 26 55, Telefax (0180) 63 23 67 I E-mail: zevenhuizen@hof-makelaardij.nl I Internet: www.hof-makelaardij.nl B Kantoren inAlphen a/d Rijn. Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetenneer. Indeling: Gang met meterkast en trapopgang; Luxe han gend toilet met fon teinmeubel; Gezellige woonkamer met hout- kachel, schouw en openslaande deuren naar de tuin; Open keuken v.v. stijlvolle inrichting en inbouw- apparatuur: gaskook plaat, afzuigkap, hete lucht oven, vaatwasser en koelkast met vriesvak; De parterre is v.v. een schitterende, lichtkleurige diagonaal gelegde plavuizenvloer v.v. vloerverwarming, le Verd.: Overloop met vaste kast; 1 Voorslaapkamer; Afzonderlijke ruimte t.b.v. wasmachine en droger; 1 Achterslaapkamer v.v. 2 vaste kasten; Badkamer v.v. ligbad en wastafelmeubel; Trap met zijraam naar 2e verdieping. 2e Verd.: Hobby-/slaapzolderkamer v.v. dakkapel, Velux tuimelraam, kasten en opstelplaats voor c.v. combiketel (Nefit, lease). S I X Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex op de 3e en bovenste etage gelegen 3 kamer (v/h 4) topappartement met berging in de onderbouw. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom, is gebouwd in circa 1963 en heeft een woon- oppervlakte van circa 85 m2. Winkels, openbaar vervoer en het NS- station bevinden zich nabij. Algemeen: Vrij gelegen eengezinshoekwoning in de ruim opgezette, groene, kindvriendelijke wijk Groenswaard met aan de voorzijde een plantsoentje en aan de achterzijde aan een speelveld/-tuin voor de kinderen. Scholen, winkels en het N.S.-station zijn op korte afstand gelegen. De netjes onderhouden achtertuin (Z) met nieuwe schutting is v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bouwjaar 1968 en circa 350 m3 inhoud. De totale perceelsoppervlakte is 181 m2. Indeling: Entree/hal met meter kast; Toilet met fon teintje; Woonkamer, type tuingericht, v.v. een laminaatvloer (ca. 42 mz, inch open keuken); Open keuken met een in L-vorm opgestelde keuken v.v. inbouwapparatuur: vaatwasser, gaskookplaat, afzuiger, combimagnetron, koelkast en apothekerskast. le Verd.: De gehele verdieping is v.v. een laminaat vloer; Overloop; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2) aan de achterzij de; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met ligbad, douche cabine en wastafel. 2e Verd.: Overloop met groot Velux dakvenster; C.V.-ruimte met c.v.-ketel (1999); 1 Grote zolderslaapkamer met 2 dakkapellen en laminaatvloer. Indeling: Entree/hal met meter kast (3 groepen); 1 Slaapkamer aan de achterzijde met deur naar het balkon en vaste kast; Halfbe- tegelde toiletruimte (2004) voorzien van hang closet en fon teintje; Volledig bete gelde badkamer (vernieuwd in 2002) met wastafel en douchehoek; I Gesloten keuken met een rechte standaard opstelling met aansluiting wasapparatuur en klein balkon; 1 Grote slaapkamer aan de voor zijde; De royale woonkamer is van het type doorzon en heeft toegang tot het zonnige balkon, welke op het Westen is gesitueerd. Algemeen: Aan het levendige Noordeinde, met uitzicht over het polderlandschap gelegen 2/1 kapwoning uit circa 1930. De woning is geheel voorzien van hardhouten kozijnen en een uitbouw aan de achterzijde. De inhoud is circa 300 m3, de perceelsoppervlakte 215 m2. Voor de woning is een eigen parkeerplaats. De woning beschikt over een achtertuin van circa 25 meter diep? De tuin is gelegen op het Oosten en is voorzien van een houten berging en beschikt over een achteruitgang. Indeling: Entree/hal met volle dige betegelde bad kamer v.v. wastafel meubel, douchecabi ne en closet; De keu ken welke in U-vorm is opgesteld is voor zien van houten (gre nen) fronten, inbouw gaskookplaat, afzuiger en schuifpui naar de tuin; Eetkamer met parketvloer en dakvenster, de eetkamer ligt iets lager dan de woon kamer welke ook is voorzien van een parketvloer, een kopgevel- raam, welke zorgt voor extra lichtinval en een (moeder) gashaard, le Verdieping: Overloop: 1 Slaapkamer met dakkapel voorzien van rolluik aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast, kabelaansluiting, schuifwandkast en studieruimte. Indeling: Entree/hal met struc- tuurverf wanden; Meterkast (4 groepen); Deels betegelde toi letruimte met toilet; Woonkamer (circa 33 m2) met moederhaard; Gesloten keuken met plavuizenvloer, toe gang tot het op het Westen gelegen bal kon en rechte lichte keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vrieskast en geiser (eigendom); Deels licht betegelde badkamer voorzien van douchehoek en vaste wasta fel; 2 Slaapkamers aan de voorzijde (respectievelijk circa 2.60 x 4.30m en 3.10 x 3.10m) waarvan 1 met vaste kastenwand en 1 met toegang tot het op het Oosten gelegen balkon. Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoe term eer. Indeling: Entree/hal met meter kast, trapkast en toi let v.v. fonteintje; Zeer lichte doorzon- woonkamer met par ketvloer en een open haard; Gesloten keu ken met standaard rechte opstelling met afzuigkap, le Verd.: Overloop met vaste kast; Badkamer met kunststof kozijn, ligbad, closet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Grote slaap kamer met vaste kast aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voor zijde met vaste kast. 2e Verd.: Voorzolder met c.v.-combiketel (2000), aansluiting wasapparatuur en dakraam; 1 Kamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Indeling: Uitgebouwde hal met meterkast; Betegeld toilet; Trapopgang; Luxe, open woonkeuken v.v. zijraam, L-vormige in richting met kunst stof aanrechtblad (2000) en inb.app.: RVS- gaskookplaat (2000) met afzuigkap (2004), koelkast, oven, vaat wasser (2002) en RVS- spoelbak; L-vormige woonkamer met deur naar de achtertuin en trapkast; De hal en de woonkeuken zijn v.v. laminaat; De woonka mer is v.v. een fraaie plavuizenvloer. le Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer in L-vorm met berging; Comfortabele, geheel bete gelde badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en aansluiting wasapparatuur (badkamer vernieuwd in 2000); 2 Achterslaap- kamers. 2e Verd.: Ruime zolderberging v.v. schuifdeuren en 2 Velux tuimelramen (geplaatst in 2001), c.v. combiketel; Riante zolder slaapkamer met hardhouten dakkapel (geplaatst in 2001); Vliering. Algemeen: In de zeer ruim opgezette en groene wijk “Snijdelwijk” gelegen hoekeengezinswoning met aangebouwde garage. De goed onderhouden en ruime woning is gebouwd in 1972 en is gesitueerd aan een pleintje waar kinderen kunnen spelen. Nabij de woning zijn lagere scholen, het winkelcentrum en openbaar vervoer. Naast de garage biedt het perceel ook ruimte om de auto op eigen terrein te I parkeren. Het perceel is 198 m2 en v.v. een voor-, zij- en achtertuin (Z). Indeling: Entree/hal; Het gehele appartement is v.v. een diagonaal gelegd (noten) laminaatvloer; In de hal is een meterkast; Vaste kast; Half betegelde toiletruimte v.v. closet en afzui- ging; 1 Slaapkamer met balkon en vaste kast aan de voorzij de; De gesloten keu ken met balkon is v.v. een in L-vorm opge stelde keuken (2001), welke is uitgevoerd in kersen/vanille met inb.app.: gaskook plaat, afzuiger, oven, koelkast en een vaste kast met aansluiting I wasmachine; Het balkon (W) is v.v. een balkonkast met c.v.-ketel (1992); Badgelegenheid met ruime douchecabine en wastafelmeubel; De woonkamer is zeer royaal in doorzon uitgevoerd en circa 28 m2; De woonkamer biedt vrij uitzicht en aan de achterzijde uitzicht op de prachtige aangelegde gezamenlijke tuin; Tevens is de woonkamer zowel voor als achter voorzien van sereens.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 24