Afscheid van twee hardwerkende vrijwilligers LITI E Gratis fietsverlichtingsactie Medische diensten Kerkdiensten Nieuws uit Waddinxveen r J Colofon Klaverjassen bij Gouwe Rijders DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Alarm schrikt inbreker af Aangifte Geflitst F w WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 WOENSDAG 26 OKTOBER 2005 (foto: Liesbeth van der Vis) T>e Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur vesper Immanuelkerk OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst KWF Kankerbestrijding strijdt al sinds 1949 voor een betere toekomst voor kankerpatiënten en hun naasten. „Wij zijn er om extra inspanningen mogelijk te maken in de strijd tegen kan ker," aldus Oyevaar. „Hoe meer onderzoek er wordt gedaan, hoe sneller er vooruitgang kan worden geboekt. Alleen via we tenschappelijk onderzoek kan daadwerkelijk vooruitgang be reikt worden. Veel van de huidi ge behandelingen die er gehan teerd worden, zijn het resultaat van onderzoek dat in het verle- De KWF Kankerbestrijding afdeling Waddinxveen nam op dinsdag 18 oktober afscheid van twee hardwerkende vrijwilligers: de heer B. Glaser en mevrouw BW Trouwborst-Heij. den mede door KWF Kankerbe strijding gefinancierd is." steund door 3VO afdeling Wad dinxveen en de politie. Tijdens de controle zullen noodzakelijke kleine reparaties gratis worden uitgevoerd. Alleen eventuele be nodigde onderdelen en materia len zullen worden berekend. Opleiding Instroom van jonge, getalen teerde onderzoekers en behan delaars is van groot belang in Nederland. Daarom heeft KWF Kankerbestrijding een groot aanbod aan beurzen en subsi dies waarmee jonge onderzoe kers zich in Nederland en in het buitenland verder kunnen be kwamen op onderdelen van de kankerbestrijding. Velen die in het verleden van deze mogelijk heid gebruik hebben gemaakt, per jaar. Bijna iedereen krijgt in zijn of haar leven te maken met kanker. Voor veel mensen bete kent deze ziekte helaas nóg wel het einde." Vermist Kater, Cypers, zonder wit, licht rozig in snuit, flinke kat, Abr. Kroesweg Waddinxveen Poes, Zwart, witte buik door over borst, voeten voor en poten achter, wit in, halsband zwart magneet, Bemhardstraat Moer kapelle Poes, Cypers, witte sokken, wond aan wang, hangbuik, oude kat, Jupiterlaan Waddinxveen Kater, Rood, zonder wit, lichte staartpunt, grote voeten, Miner- valaan Waddinxveen Poes, Zwart, witte voeten, bef en wit in snuit, halsband rood bel en koker, Poolster Waddinxveen Grasparkiet, blauw-wit,praat, fluit en zegt eigen naamjs speci aal voer gewend, Schuberthof Waddinxveen Parkiet, Blauw-wit, tam, Piet Heinstraat Waddinxveen Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden-Hol- land Voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: HuisArtsenPost Midden-Hol- land (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: Dienst Apotheek Midden-Hol- land (DAM), Ronsseweg 138 (tegen over de Bleuland-locatie), Gouda, tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. Alle activiteiten worden gefi nancierd uit giften van de be volking. „Verdeeld over bijna 1700 plaatselijke afdelingen, gaan elk jaar weer zo'n 120.000 vrijwilligers op pad voor de col lecte. In ons jaarboekje en jaar verslag laten we zien hoe het geld besteed wordt. Het moge duidelijk zijn dat KWF Kanker bestrijding niet zonder vrijwilli gers kan. Het werk dat zij doen is uitermate belangrijk en wordt daarom ook zeer gewaardeerd. Vooral mensen als de heer Gla ser en mevrouw Trouwborst- Heij, die zich zoveel jaren kei hard ingezet hebben, zijn goud waard. We zullen ze dan ook bijzonder gaan missen." Alle auteursrechten en databankrech ten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost -f- zondag 9.30 uur ds. de Jong 17.00 uur ds. G. Lustig, Vöorthuizen wo. 2/11 dankdag 9.30 uur ds. M.C. Batenburg 19.30 uur ds. W. Ver boom, Bleskensgraaf PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.W. Immanuelkerk, Prinses Beatrixlaan zondag 10.00 uur ds. C. de Jong 18.30 uur ds. C. de Jong, vesper wo. 2/11 dankdag 19.30 uur dienst in Ontmoetingskerk JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer W. Woning ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 zondag 10.30 uur dhr. J.H.B. de Waard, Papendrecht De KWF afdeling Op de Dreef en de Noordkade werd snelheid gemeten, waarbij 70 automobilisten gefotograf eerd werden. Op de Dreef lag de hoogst gemeten snelheid op 80 km/h en op de Noordkade op 97 km/h terwijl op beide wegen niet harder gereden mag worden dan 50 km/h. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl. Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinni ge Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. D. van Hou- welingen-Verdonck, Noordwijk GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098,2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont straat. Voor, het maken van poliklinische afspraken is elke polikliniek rechtst reeks te bereiken. Voor inlichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: al gemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, opname, afdelingen etc. kan men te recht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen te recht bij de afdeling Spoedeisende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleuland weg 10, Gouda. Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. H. ten Brinke, Bode graven wo. 2/11 dankdag 19.30 uur ds. E. Brink inmiddels bekende flitspalen aan deze weg. Er passeerden in de genoemde tijd 56708 voertui gen waarvan dus 1,41% te hard reed. De hoogst gemeten snelheid be droeg 108 km/h terwijl 50 km/h is toegestaan. De overtreders krijgen via het CJIB te Leeuwar den de bekeuring thuis ge stuurd. MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 11.00 uur ds. J.W. van Estrik, Goedereede 18.30 uur ds. J.C. den Toom, Sommelsdijk De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. WJ. Dekker, Reeuwijk 17.00 uur ds. J. de Jong wo. 2/11 dankdag ds. J. de Jong Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur jeugddienst 18.30 uur vesper in Im manuelkerk wo. 2/11 dankdag 19.30 uur ds. C. de Jong Inbraak In de nacht van dinsdag 18 okto ber is ingebroken in een winkel aan de leplaan. Van de winkel werd de voordeur opengebro ken. In het pand werden alleen de kassa's doorzocht. De daders De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. P. Vermaat, Veenendaal 15.00 uur ds. H. Schipaanboord, aangepaste dienst 18.30 uur ds. H. Schipaanboord wo. 2/11 dankdag 9.30 uur ds. G. Herwig, Kamerik 19.30 uur ds. H. Schipaanboord Controle 3 Op 22 oktober heeft de politie in de avonduren een alcoholcontro le uitgevoerd op de Noordkade, Stationsstraat en Beyerincklaan. In totaal hebben ruim 150 auto mobilisten een blaastest onder gaan. Twee bestuurders bleken teveel gedronken te hebben. Zij bliezen 285 en 350 ug/1 (grens is 220 ug/1). WADDINXVEEN Kankerbestrijding Waddinxveen nam op dinsdag 18 oktober afscheid van twee hardwerkende vrijwilligers: de heer B. Glaser en mevrouw PW Trouwborst. Eerstgenoemde is bijna 25 jaar voorzitter geweest en heeft om persoonlijke reden zijn functie neergelegd. Me vrouw Trouwborst-Heij heeft bijna 50 jaar gecollecteerd, waarvan zij meer dan 40 jaar be stuurslid is geweest. Een alternatief is natuurlijk een setje fietsverlichting op batterij en. Tijdens de fietscontrole zal zaterdag ook gekeken worden naar de verplichte reflectie op fietsen. Witte zijreflectie, reflec toren op de trappers en een rode Poging tot inbraak In de nacht van 20 op 21 oktober werd geprobeerd in te breken in een bedrijf aan de St. Victor- straat. Aan de achterzijde van het pand werd een raam openge broken. De inbrekers kwamen daar echter niet verder omdat er achter het bewuste raam goede ren stonden opgeslagen zodat men niet naar binnen kon. reflector achter. Ideaal is ook een witte reflector voorop, soms is dit bij nieuwe koplampen inte graal opgenomen. Als de politie controleert op on verlicht fietsen (en dat gaan ze zeker doen), krijg je direct een bekeuring. En dat is duurder dan het kopen of laten repareren van een fietslichtje. WADDINXVEEN - Autoclub De Gouwe Rijders houdt op don derdagavond 27 oktober zijn tra ditionele kaartavond. Inschrij ven kan vanaf 19.45 uur, het klaverjassen begint om 20.15 uur. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Deelne mers hoeven geen lid te zijn van de vereniging, iedereen is van harte welkom. Inschrijven bij Hotel, Café, Restaurant De Unie, Kerkweg-Oost 226. WADDINXVEEN - In het kader van de campagne 'Licht aan' is er weer een gratis fietsverlich tingsactie. Licht, reflectie en rem men van de fiets staan op zater dag 29 oktober van 9.00 tot 15.00 uur centraal bij Tweewielers Henk van den Bor (Zuidkade 52), Versluis Tweewielers (Beet hovenlaan 72) en Wielaard voor Brand Op dinsdag 18 oktober rukten brandweer en politie uit voor een binnenbrand in een woning aan de Wingerd. De brand is ver moedelijk ontstaan doordat men een kaars in de badkamer had la ten branden. Het vuur was snel onder controle. Een 31-jarige vrouw is met ademhalingsmoei lijkheden per ambulance ov.erge- bracht naar het Groene Hartzie kenhuis in Gouda. liet hem binnen omdat hij er van uitging dat hij het geleende geld kwam terugbrengen. Na enige tijd vertrok de man weer. De be jaarde miste toen zijn pinpas en ontdekte later dat er een bedrag van zijn rekening was afgeschre ven. Daarop deed hij aangifte. De verdachte is ingesloten. De politie gaat vandaag met het on derzoek verder. 12,2741HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u auto matisch doorverbonden met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGEZOND HEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) Redactie Carlo Willemsen 0182-638288 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 0182-636381 en 0182-620626 Fax: 0182-631088 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Controle De politie controleerde op dins dag 18 oktober, rond 04.45 uur, op de Rijksweg A12 een 55-jarige automobilist uit Purmerend. De man bleek gedronken te hebben en werd aangehouden. De aan het politiebureau gehouden ademanalyse liet een uitslag zien van 875 ug/1 (limiet 220 ug/1). De politie vorderde daarop het rijbewijs in en maakte proces verbaal op. De politie onder zoekt de mogelijke betrokken heid van deze bestuurder bij een aanrijding. De verdachte stond namelijk met een flink bescha digde auto op de vluchtstrook. Hoe de auto de schade had op gelopen wist de bestuurder niet te vertellen. Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Kantoor Drukkerij Veldwijk van Loon Oranjelaan 9, Waddinxveen Postbus 196,2740 AD Waddinxveen Namens het dagelijks bestuur van de KWF Kankerbestrijding mocht de heer Oyevaar, promo tor van de KWF Kankerbestrij ding, de zilveren krab opspel den bij de heer Glaser. Mevrouw Trouwborst kreeg de kristallen kubus, overhandigd. Zij werden bedankt voor hun grote verdiensten en persoonlij ke inzet voor de KWF Kanker bestrijding: „Mede dankzij hen en onze andere 125 collectanten heeft de afdeling Waddinxveen uitstekende resultaten bereikt op het gebied van de fondsen werving. Met deze onderschei dingen betuigt het dagelijks be stuur zijn diepe erkentelijkheid." VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industriestaat la, Postbus 30,2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 10.30 uur eucharistieviering Henegouwerweg. De controle dinsdag 1 nov. 19.00 uur eucharistie- werd uitgevoerd via één van de viering, Allerheiligen wo. 2 nov. 19.00 uur eucharistievie ring, Allerzielen RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecombi neerd gehouden met de Rafaelge- bij meenschap Gouda, in het schoolge bouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. ds. J.P. Koning, Sterrenlaan 2 zondag 20 november 11.00 uur, Jan Delhaas Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Wad dinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoed gevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade-Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', mevrouw W.W.M. Smits en J.B. Cramer, Prins Bemhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Ze venhuizen. Ieder weekeinde spreek uur volgens afspraak, voor spoed gevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder dringen de vragen: vragen@dierenkliniekze- venhuizen.nl. Inbraak in woning Op dinsdag 18 oktober, tussen 18.45 en 22.00 uur, is er in een woning aan de Tesselschadelaan ingebroken. Daders hebben de voordeur ontwricht en vervol gens de woning doorzocht. Zij hebben onder andere uit de wo ning sieraden en een laptop ge stolen. Agenten hebben een buurtonderzoek gedaan, maar dat heeft niets opgeleverd. Ook de technische recherche is inge zet voor een sporenonderzoek. gingen er vandoor met het kas geld. Op dinsdag 18 oktober, tussen 18.45 en 22.00 uur, is er in een woning aan de Tesselschadelaan ingebroken. Daders hebben de voordeur ontwricht en vervol gens de woning doorzocht. Zij hebben onder andere uit de wo ning sieraden en een laptop ge stolen. Agenten hebben een buurtonderzoek gedaan, maar dat heeft niets opgeleverd. Ook de technische recherche is inge zet voor een sporenonderzoek behoren nu tot de groep topdes kundigen. „Onderzoek, onder wijs en opleidingen zijn investe ringen voor de toekomst," vertelt Oyevaar. „Maar we strij den ook mee met de patiënt van vandaag de dag en zijn naasten. Zij kunnen gebruik maken van de gratis KWF Kanker Infolijn, telefoonnummer 0800 - 022 66 22, en de internetsite www.kwf- kankerbestrijding.nl. Ook ge ven we praktische en financiële steun aan 24 verenigingen van kankerpatiënten en hun federa tie. In samenwerking met ande re organisaties en instellingen, waaronder ziekenhuizen, ver zorgen we tevens eigen begelei dingsactiviteiten." dewater 17.00 uur ds. M.C. Baten burg wo. 2/11 dankdag 19.30 uur ds. M.C. Batenburg Controle 2 Diezelfde dag heeft de politie op diverse lokaties binnen Wad dinxveen verkeerscontroles uit gevoerd, waarbij gelet werd op het dragen van autogordels en de gereden snelheid. Op de Dreef, Kanaaldijk en Koningin Wilhelminasingel werden in to taal 28 bestuurders bekeurd voor het niet dragen van de autogor del. de fiets (Dorpsstraat 22-28). Genoemde zaken zijn belangrijk voor de veiligheid van de fiet sers met het oog op de donkere dagen, waarbij zichtbaarheid van de fietser van levensbelang is. De actie wordt mede ge- Lang niet altijd het einde Steeds meer mensen overleven de ziekte kanker. Door betere diagnostiek en behandelingen stijgt niet alleen de levensver wachting voor kankerpatiënten, ook de kwaliteit van het leven tijdens en na de behandeling gaat vooruit. Ondanks de hoop volle resultaten is er nog een enorme inspanning nodig. Oye vaar: „Ruim één op de drie mensen in Nederland krijgt kanker. Elk jaar krijgen 65.000 mensen het slechte nieuws te horen. Dit aantal zal in 2015 ge stegen zijn tot 85.000 mensen De politie is een onderzoek ge start naar een auto- en woning inbraak. In de auto werd op don derdag 20 oktober, rond 02.15 uur, ingebroken. Het alarm van de auto was afgegaan, waardoor de inbreker niets heeft kunnen meenemen. Even later werd aan dezelfde weg, op de Centauri, ingebroken in een woning. Via de achterzijde is de inbreker bin nengedrongen. Maar ook in de woning werd het alarm geacti veerd en is de inbreker afge schrikt. De inbreker heeft de be nen genomen zonder iets weg te nemen. De technische recherche is ingeschakeld voor het achter halen van eventueel achtergela ten sporen die kunnen leiden naar een verdachte. broken in geparkeerde auto's op de Fazantdreef en Bonenakker. Van deze voertuigen werden ook ruiten ingeslagen. Het team Waddinxveen-Bo- skoop van het politiedistrict Gouwe IJssel zal juist in de laat ste week van oktober en in de eerste week van november 2005 preventieve acties voeren met betrekking tot auto-inbraken. De ervaringen van benadeelden en de politie heeft geleerd, dat het bieden van de gelegenheid, het zichtbaar achterlaten van waar devolle goederen in met name personenauto's, een onderwerp is van aanhoudende zorg. De inzet en controles van de po litie zullen er dan vooral op ge richt zijn om automobilisten meer bewust te laten worden van hun eigen verantwoordelijk heid waar het gaat om het goed afsluiten van hun voertuigen en het niet achterlaten van kostbare goederen in de auto's. Gevonden Reu, Fox terrier x, Wit-bruin, bruine kop en oren, wit bij neus,bruine vlek op rug en bij staartaanzet, Zuidplasweg Ze venhuizen Kater, Zwart, kitten, Pater Joma- weg Waddinxveen Kat, Cypers, witte bef en voeten, leplaan Waddinxveen Poes, Lapje, witte sokken, borst en wit in snuit, klein van stuk, Nijverheidscentrum Zevenhui zen Poes, Cypers, witte buik en borst, Prinses Irenestraat Wad dinxveen Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. D. Dekker, Ou- Ontmoetingskerk, Groensvoorde zaterdag 19.00 uur geen viering zondag 11.15 uur geen viering Op maandag 17 oktober is aan gifte gedaan van diefstal van een witte plastic tuinbank. Het feit werd gepleegd in het weekend van 15 en 16 oktober. De bank werd ontvreemd uit een voor tuin in de Acaciastraat. Diezelfde dag werd door een viertal autobezitters aangifte ge daan van inbraak in hun voer tuig. In één geval, bij een auto op de Prinses Irenestraat, bleef hij een poging. Op de Juliana van Stolberglaan, de Kievitdreef en de Philips Willemstraat had den de dieven meer succes. De inbraken werden gepleegd in de periode tussen vrijdag 14 okto ber en maandag 17 oktober. Van twee voertuigen werd een ruit vernield om binnen te komen. Van de andere auto werd een portier opengebroken. De buit bestond uit radioapparatuur, CD's, een carkit en diverse be scheiden. Later in de week werd ook inge- HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.00 uur ds. A. Egas, Wer kendam 18.30 uur ds. H. Verheul, Amersfoort wo. 2/11 dankdag 10.00 10.00 uur Openbare toespraak uur ds. G. Hendriks, Opheusden, 11.00 uur Wachttorenbespreking dienst in Kruiskerk 19.00 uur ds. IJ.R Bijl, Gouda Tussen dinsdag 11 en zaterdag 15 oktober zijn 800 bestuurders voor het overschrijden van de maximumsnelheid geflitst op de Verdachte geeft zich aan Een 25-jarige man uit Waddinx veen kwam zich donderdagmid dag 18 oktober bij het politiebu reau aangeven voor de diefstal van een pinpas van een 82-jarige man uit Waddinxveen. De poli tie was al sinds 23 september, toen de bejaarde man aangifte deed, naar hem op zoek. De dief stal vond plaats op 3 september. De bejaarde had de man een paar dagen daarvoor aan geld geholpen voor vervoer naar huis. Dit gebeurde in Alphen aan den Rijn waar de treinen op dat moment niet reden. Op 3 september belde de man aan bij de woning van de bejaarde. Hij CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 26 okt 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 2 nov. 9.30 en 19.00 uur ds. J.G. van Tilburg, dankdag Aangifte 2 Op woensdag 19 oktober is aan gifte gedaan van diefstal van een personenauto. Het gaat om een zwarte Opel Corsa, die in de voorafgaande nacht is weggeno men van de Da Costaweg. De auto werd later in de week op zaterdag 22 oktober onbeheerd aangetroffen op de Stations straat. De auto is weer ter be schikking gesteld aan de eige naar. STICHTING KWADRAAD, ALGE MEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. Bezoek en postadres: Stationstraat

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7