Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! r makelaardij funda Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Waarde Certificaat Verhuisplannen? Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop i I 1 I f Voor een glasheldere visie. deServiceDesk is een initiatief van de re ,K!ï y I Postcode/ plaats: fl y J Ridderbuurt 22 Vraagprijs 264.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 132 Vraagprijs 178.000,- k.k. Noordeinde 89 Vraagprijs 695.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 96 Vraagprijs 179.000,- k.k. I Telefoon: I I powered by nvm NVM Clusiuserf 22 Vraagprijs 242.500,- k.k. I Ja, wij willen graag dat er een makelaar I langskomt voor een kostenloze prijsindicatie I van ons huis, zonder enige verplichting I Naam: I Adres:. I I I I I J.H. van Straaten van Nesplantsoen 26 Vraagprijs 143.500,- k.k. Noordeinde 299a Vraagprijs 335.000,- k.k. I I I I I I I I I I I 5 I t van ’t hof Algemeen: Aan De Gouwe gelegen gerenoveerd vrijstaand heren huis met veel originele details. Bouwjaar 1899, 116 m2 eigen grond en inhoud 600 m3. Tevens is de woning v.v. een voortuin en achter tuin met sierbestrating en vlonder aan het water. Indeling: Entree/hal met toilet ruimte met hangclo- set; Meterkast; Ruime doorzonwoonkamer welke is v.v. een lami- naatvloer (kastanje); Gesloten keuken met een rechte keukenop- stelling (2002) welke is v.v. inb.app.: oven, gaskookplaat, vaat wasser, koelkast en RVS schouw, tevens is er een klein balkon; Volledig betegelde badgelegenheid met ligbad; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met balkon; Trap naar benedenverdieping op de begane grond. Benedenverdieping: Hal; Wasruimte; Trapkast; Deur naar de hal; Berging met c.v. ketel (1990); 1 Slaapkamer aan de achterzijde met wastafelmeubel; 1 Slaapkamer met vaste kast, wastafelmeubel en deur naar de tuin. Bijzonderheden: Nagenoeg de gehele woning is v.v. een laminaatvloer (kastanje). De bijdrage aan de VvE is 57,- per maand. Oplevering in overleg. Algemeen: Op de begane grond en le verdieping van kleinschalig appartementencomplex gelegen 4-kamer maisonnette met inpandi ge berging en achtertuin. Dit appartement is middels gesloten entree bereikbaar, bouwjaar ca. 1963 en woonopp. ca. 110 m2. Vanuit het appartement heeft men zowel voor als achter vrij uitzicht. Winkels en openbaar vervoer zijn op korte afstand gelegen. Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn. Bodegraven, Boskoop. Gouda Goverwelle.Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: Ruime woning op fraaie locatie met veel grond en vrijheid. Oplevering in overleg, indicatie le kwartaal 2006. Bijzonderheden: Elektrische rolluiken; Zeer vrij gelegen; Keurig aangelegde tuin met grote garage, welke geschikt is voor meerdere auto’s en ideaal als werkplaats te gebruiken is. De woning bevindt zich deels nog in een afbouw/afwerkfase, maar wordt afgewerkt opgeleverd. De opleve ring is in overleg. Algemeen: Vrijstaand herenhuis, welke in 1999 is v.v. een grote aan bouw en hierdoor een inhoud heeft van 850 m3. De woning is gesi tueerd op een prachtige kavel van 1.691 m2 en beschikt over een tuin, voldoende parkeerplaatsen en een zeer grote inpandige garage van 60 m2. De zijaanbouw, te bereiken via de hal, kan dienst doen als bijkeuken. Nagenoeg de gehele begane grond (nieuwe gedeelte) is v.v. plavuizen met vloerverwarming. Bijzonderheden: De woning is aan de balkonzijde v.v. sereens. Keurig verzorg appar tement met royale afmetingen en heerlijk op het Oosten gelegen balkons. De bijdrage aan de V.v.E. bedraagt 156,- p.m. en een voor schot op de stookkosten 70,- p.m. De oplevering is in overleg, indi catie 2e kwartaal 2006. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex op de begane grond en le verdieping gelegen 4-kamer maisonnette met inpandige berging, achtertuin en vrij uitzicht. Dit appartement is middels gesloten entree bereikbaar, is gebouwd in circa 1963 en heeft een woonoppervlakte van circa 120 m2. Winkels en openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand. Bijzonderheden: Dit goed onderhouden appartement is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. De servicekosten zijn 57,95 per maand. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: In 2002 is het appartement geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. De servicekosten zijn 85,00 per maand. De oplevering is in overleg. Van ’t Hof Makelaardij: Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Bij zonderheden: De woning is v.v. dubbele beglazing. Funderingsherstel is uitge- yoerd in 2002. De oplevering is in overleg. deServiceDesk Algemeen: In verzorgd appartementencomplex op de le verdieping gelegen royaal 3 kamer appartement met berging op de begane grond. Het complex welke in 1979 geheel is verbouwd tot luxe appartementen beschikt over een liftinstallatie, brede hallen, fraai aangelegde tuinen (met jeu de boules baan) en een vijverpartij waarop dit appartement uitkijkt. Het appartement is op een hoek gelegen en heeft een woonoppervlakte van ca. 100 m2 en beschikt over een eigen par keerplaats op het parkeerterrein bij de hoofdingang. Indeling: Beg. grond: Entree/vestibule; Hal met plavuizen vloer en garderobe; Kelder (stahoogte); Werk- kamer met laminaat vloer en vaste kast; Betegelde wasruimte met aansluiting was- apparatuur; Toilet met fonteintje; Keuken met plavuizen vloer en L-vormige opstel ling 2002) v.v. RVS fornuis met 5 pits gas kookplaat, oven en RVS koelkast; Open bijkeuken met plavuizen vloer, vaatwasmachine aansluiting en c.v.-combiketel; Kamer en suite v.v. originele binnen luiken, vensterbanken, schuifdeuren en dubbele schuifdeuren naar aangebouwde serre. Souterrain: Het souterrain is ingedeeld in 4 ruimtes welke als berging in gebruik zijn. Via de zijpoort en het sou terrain is de besloten tuin bereikbaar, le Verd.: Overloop; 2 Voorslaapkamers waarvan 1 met vaste kast; 1 Achterslaapkamer met schouw en 2 vaste kasten; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine en wastafel met meubel; Separaat geheel betegelde toiletruimte met toilet en toegang tot het plat. 2e Verd.: Deels bevloerde bergvliering. Van t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Indeling: Entree/hal met trap- opgang; Kantoor ruimte; Kelderkast; Meterkast; Toilet ruimte met hangcloset en wastafelmeubel; Royale woonkamer v.v. schouw met gas haard, grote raampar- tijen en werkelijk schit terend uitzicht richting het “Gouwebos”; Luxe eetkeuken v.v. L-vor- mig opgestelde keuken met inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, koel/vriescombinatie en combimagne tron. le Verd.: Overloop met c.v.-ketel; Wasruimte; Luxe badkamer met hoek/ligbad whirlpool, dubbele wastafelmeubel, douchecabi ne, hangcloset en vloerverwarming; 4 Slaapkamers. 2e Verd.: Geheel bevloerde vliering middels schuiftrap bereikbaar. Indeling: le Verdieping: Entree/ hal met meterkast, vaste kast en volledig betegelde toiletruim te met closet en afzuiging; Doorzon woonkamer met pla- vuizenvloer, welke over de gehele ver dieping, met uitzon dering van de slaap kamer aan de voorzijde, doorloopt; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling voorzien van inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap en close-in-boiler en met deur naar balkon; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met balkon; Volledig betegelde badkamer met douchehoek en wastafelmeubel. Begane grond: Overloop/gang met plavuizenvloer en deur naar de centrale hal; Twee vaste kasten; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met deur naar de tuin; Berging met tegelvloer en opstel ling c.v.ketel (bouwjaar 1989). Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen B Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 I E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl I Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 I E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl I Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen I Telefoon (0180) 63 26 55, Telefax (0180) 63 23 67 I E-mail: zevenhuizen@hof-makelaardij.nl I Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren inAlphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Indeling: Entree/hal met plavui zenvloer en (thans) afgeschermde ruim te met wasm.aansl.; Gang met m.k.; Toilet met font.; De woon kamer (ca. 30 m2) is aan de tuinzijde gesi tueerd. De woonkamer is v.v. een parketvloer, welke doorloopt tot aan de open keuken. In L-vorm opgestelde keuken (1998) aan de v.z. v.v. inbouwapp.: Grote inductie kookplaat, afzuigschouw, vaatwas ser, close-in boiler, koelkast, oven en magnetron, apothekerskast, 2x carouselkast en een ceasarstone werkblad, le Verd.: Overloop met laminaatvloer; Badkamer v.v. een ligbad, 2 wastafels en closet; 1 Slaapkamer met laminaatvloer aan de v.z.; 1 Slaapkamer met lami naatvloer en Velux dakvenster aan de a.z.; 1 Kleine slaapkamer met Velux dakvenster aan de a.z. 2e Verd.: Voorzolder v.v. dakraam, hete luchtverwarming unit (1988), badgeiser (1988) en bergruimte; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. Indeling: Entree/gang met deur naar de berging waarin de wasmachi ne is gesitueerd; Er zijn 2 grote identie ke slaapkamers van ca. 16 m2 met elk een zonnig balkon; De woonkamer (ca. 26 m2) met balkon is zeer zonnig gelegen en biedt een mooi uitzicht over de vij ver; Aansluitend aan de woonkamer is de woonkeuken gesitueerd waarin een rechte luxe keukenopstelling met inbouwapparatuur: vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigkap, koel/vriescombinatie; Volledig betegelde badkamer v.v. een ligbad, douchebak en wastafel; Betegelde toiletruimte v.v. hangcloset en fonteintje. Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij: Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Zijde 25, 2771 ET Boskoop Algemeen: Op de 2e etage gelegen goed onderhouden driekamer (voorheen vier) hoekappartement met berging in de onderbouw (toegang via brede deur). Dit appartement is gelegen nabij winkels, scholen, het “Gouwe Bos” en heeft de beschikking over een fraaie gezamenlijke tuin. Indeling: Entree/hal met meter kast voorzien van 4 groepen en aardlek- schakelaar en vaste kasten; Deels licht betegelde toiletruim te met toilet; Gesloten keuken met toegang tot het op het “Westen” gelegen bal kon en rechte keuken opstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, wasmachine en drogeraansluiting; Geheel licht betegelde badkamer voorzien van douchecabine met thermostaatkraan, vaste wastafel met meubel en designradiator; Royale woonkamer voorzien van spachtelputz wanden en vaste kast met cv-combi opstelling (Vaillant, circa 1995); 2 Slaapkamers aan de voorzijde (respectievelijk circa 3.10 x 3.10 en 2.20 x 3.80m) met vaste kast waarvan 1 slaapkamer met toegang tot het op het “Oosten” gelegen balkon. Algemeen: Aan het Noordeinde gelegen 2/1 kapwoning met par keerplaats en zeer diepe achtertuin. De woning is gebouwd op de dijk in 1988 en is zowel voor als achter zeer vrij gelegen. Aan de v.z. is er uitzicht over de polder/toekomstig Bentwoude. Het totale per- ceelsopp. is 268 m2. Deze ruime eengezinswoning heeft een inhoud van ca. 370 m3 en een woonoppervlakte van ca. 130 m2. De netjes aangelegde tuin (O) is ca. 21 m2 diep en v.v. een zij entree langs de woning en een vrijstaan de houten berging. I T

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 18