Boskoopse in de bres voor bijstandsmoeders LITI E Centraal voetbalpark komt steeds dichterbij Medische diensten Kerkdiensten Dieren centrale bibliotheek Fietsenkijkdag 30+ Avond in Zuidhonk Suzanne Hetyey gaat zich inzetten voor alleenstaande vrouwen met kinderen. vuur snel onder controle. prof. Dr. E.H. r STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 16 nov. 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg Diefstal In de nacht van 1 op 2 november werd in de Coenecoop een rode Ford Transit bestelbus gestolen. De bus was geladen met gereed schap en werd later teruggevon den in Burgerveen. Het gereed schap was echter uit de auto gehaald. Op heterdaad betrapt In de Dorpstraat is op 2 novem- Brand Op 5 november moest de brand weer kort na middernacht tot tweemaal toe handelend optre den in verband met brand in een container. Als eerste werd een container met papier op de en verhoord voor over en weer gepleegde feiten. Na verhoor Burenruzie In de middag van 5 november heeft de politie handelend moe- naar geïnformeerd over de te houden activiteiten en landelijke ten- WADDINXVEEN - Ook dit jaar exposeert de Waddinxveense WADDINXVEEN - Het politie team HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.00 uur ds. J. van Ros- sem, Voorburg 19.00 uur ds. P.C. Hoek, St. An- naland OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur eucharistievie ring dinsdag 15 nov. 19.00 uur eucha ristieviering Ontmoetingskerk, Groensvoor- de vrijdag 10.00 uur Ouderviering JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. H. ten Brin- ke, Bodegraven 16.30 uur ds. E. Brink DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 20 november 11.00 uur, Jan Delhaas MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 9.30 uur kand. C.M. Klok, Katwijk aan Zee 18.30 uur ds. TJ. Kamerbeek, Nijkerk Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186 - 601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. A.S. Lense- link, Alblasserdam, herdenking overledenen Vermist Reu, Cocker Spaniel, Wit-zwart gevlekt, halsband reflecterend lijn, is gechipt, Philips Willem- straat Waddinxveen Reu, Friese Stabij, Bruin-wit, jong, halsband rood, Zuideinde Zevenhuizen Poes, Zwart, enkele witte haren op buik, Tweede Bloksweg Wad dinxveen Kater, Zwart, met veel wit, zwar te vlekken op rug en zwarte staart, jong, W.de Rijkelaan Wad dinxveen Parkiet, Blauw, is tam en praat, Sperwerhoek Waddinxveen WADDINXVEEN - De commis sie Samenleving behandelde donderdagavond een voorstel van burgemeester en wethou ders om te komen tot de realisa tie van een centraal voetbalpark aan de Onderweg/Plasweg. Dit besluit zou kunnen worden ge nomen omdat uit een onderzoek is gebleken dat de realisatie hier van haalbaar is. Het betreft dan de verplaatsing van de sportver enigingen Be Fair, WSE en Wad dinxveen. Voor het begin van de discussie liet voorzitter Frans Bruijstens van W.S.E. weten dat zijn vereni ging en de vereniging Waddinx veen de intentie hebben te fuse ren. Alles hangt echter af van de ledenvergadering die hierover gehouden moet worden. Als dit allemaal mocht doorgaan, dan zal een deel van de werkzaam heden, zoals de bouw van ac commodaties, moeten worden uitgevoerd door zelfwerkzaam heid. Alvorens de definitieve be slissing wordt genomen zouden de fuserende verenigingen nog graag worden ingelicht over de vraag hoeveel de huur van de nieuwe velden gaat bedragen, omdat hierover niets in het voor- te weinig duidelijkheid of het met de centjes allemaal zo verlopen als wordt voorgesteld. CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 9 nov 19.45 uur dienst Iets later vatte ook op de Mina Druckerhoeve een vlam. De brandweer had het ber rond 22.30 uur een inbreker op heterdaad betrapt. De 35-jari- ge man, die zonder vaste woon- of verblijfplaats is, was op een bouwplaats in de Dorpstraat aan het inbreken in een bouwkeet. Bij het zien van de politie ging hij er vandoor, maar kon korte tijd later na een achtervolging worden aangehouden in een tuin in de Dorpstraat, waar hij zich verborgen had. Naast de in opgemaakt omdat hij een boom container in zijn tuin had omgezaagd. De benodigde kapvergunning bleek vervolg van deze zaak. Inbraak Diezelfde nacht werd gepro beerd in te breken in een school aan de Jan Dorrekenskade. Men probeerde verschillende ramen open te breken. Toen dat gelukt ten optreden naar aanleiding Expositie in was, werd het alarm geactiveerd van een burenruzie aan de Mau- waarop de daders vermoedelijk ritslaan. Na een woordenwisse- gevlucht zijn. Vooralsnog lijkt ling raakten de buren slaags het erop dat men niets heeft meegenomen uit de school. zou worden. „We startten met 62 gezinnen, intussen zijn dat er al ruim 130." Elke veertien da gen zijn er genoeg mensen als inpakkers en chauffeurs aan het werk. „Het is verbazingwek kend zóveel mensen als er wil len helpen. Een aantal winke liers uit Waddinxveen en Boskoop draagt hun steentje bij. Op dit moment helpen er zo'n 25 vrijwilligers om de spullen in te pakken en weg te brengen. Een speel-o-theek hield laatst opruiming en gaf het speelgoed aan ons weg. Per week komen er vier a vijf gezinnen bij die graag een voedselpakket willen krijgen.” De verwenmiddagen vinden eens per drie maanden plaats. De voedselpakketten worden ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 geen zondag 10.30 uur Cossee, Rotterdam Gevonden Poes, Cypers, met veel wit, Zon nehof Waddinxveen Poes, Lapje/Schildpad, witte te nen aan 1 voorpoot, andere voorpoot en achterpoten wit, Bredeweg Zevenhuizen Kater, Cypers/Zwart, met veel wit, Papaverveld Waddinxveen Grasparkiet, Groen-geel, met iets zwart, Wethouder Kreftlaan Ze venhuizen Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 613112. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur vol gens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180- 631451 of 06-11163246, voor min- men terecht op www.ghz.nl. der dringende vragen: vra- gen@dierenkliniekzevenhuizen. nl. bruikers van het voetbalpark. De realisering van het centrum plan (winkelcentrum) is gekop peld aan het vertrek van Be Fair. Voorkeur wordt gegeven aan het gelijktijdig verhuizen van de voetbalverenigingen, maar als er vertraging zou optreden bij WSE en Waddinxveen, dan is het toch wenselijk voorrang te geven aan de verplaatsing van Be Fair en de andere verenigingen dan maar op een later tijdstip laten verhuizen. Voor de ontwikkeling van het gebied is echter wel een procedure artikel 19 WRO no dig, maar als alles volgens plan verloopt, kan met het centraal voetbalpark worden gestart in de zomer van 2006 met aanslui tend in januari 2008 het starten van het centrumplan. Wethou ders Gerts merkte nog op dat voor de aanstaande raadsverga dering nog een toelichting zal worden gegeven op de bouw plannen aan de Piasweg/Onder weg. De commissieleden waren tevre den over het voorstel, alhoewel er nog wel enkele vragen waren. De VVD en WeWa stelden zich erg kritisch op ten opzichte van de financiële paragraaf. Er is nog PROTESTANTSE KERK RAFAEL GEMEENSCHAP NEDERLAND WADDINXVEEN Protestantse gemeente i.w. Samenkomsten worden gecom- Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- bineerd gehouden met de Rafa- laan elgemeenschap Gouda, in het zondag 10.00 uur ds. Tj. De Boer, schoolgebouw de Goudse Waar den aan de Catslaan 100 te Gouda. braak in de bouwkeet bekende de man ook een inbraak in een woning aan de Dorpstraat, de diefstal van een bromfiets en de diefstal van een fiets in Leiden. De verdachte is voorgeleid aan de Officier van Justitie te Den Haag. stel vermeld staat. Ook is niets opgenomen over zaken als licht installaties en hekwerken. De heer Brijstens benadrukte dat er al een eerste contact met de le den is geweest en de leden over het algemeen positief tegenover het voorstel staan, maar dat het bij de besluitvorming nog an ders kan gaan. Wel wordt als eis gesteld dat de beide verenigin gen (dus na de fusie) gelijktijdig verhuizen. Volgens het voorstel zal het definitieve programma van het centraal voetbalpark worden bepaald in overleg met de verenigingen. Momenteel wordt uitgegaan van vijf gras velden en drie kunstgrasvel den. Volgens de heer Bruijstens is het aantal velden nu al te weinig gezien de groei van Waddinx veen. Verder bestaat het plan uit een clubaccommodaties van 2000 m2, een tribune en verhar ding t.b.v. ontsluiting en parke ren. Financieel is het plan ook haal baar. Het financiële resultaat van de verplaatsingsoperatie van de voetbalverenigingen, inclusief de bijdrage uit het centrumplan en de (her)ontwikkeling van wo ningbouw wordt geschat op 0,4 WADDINXVEEN/BOSKOOP - Suzanne Hetyey en haar man hadden het in het leven eigen lijk heel goed voor elkaar: goede baan, mooi huis, maar vanuit hun geloof wilden ze iets doen voor de gemeente. Het was van Hetyey een lang gekoesterde wens om zich te kunnen inzet ten voor alleenstaande vrouwen met kinderen. Een paar jaar ge leden trok ze de stoute schoenen aan en stapte ze naar de wet houder van Boskoop met de vraag of ze kerstpakketten mocht aanbieden aan bijstands moeders. De wethouder ging akkoord en alle bijstandsmoe ders kregen van de gemeente Boskoop een uitnodiging om een dergelijk pakket in het ge meentehuis te komen ophalen. Bij deze uitnodiging deed Su zanne Hetyey tevens een uitno diging om naar de Bethelkerk in Boskoop te komen. Suzanne en haar man zijn sinds 1997 voor ganger van de Christengemeen te Bethel. De uitnodigingen bracht een groep van 19 vrou wen bij elkaar. De moeders die kwamen troffen bij elkaar her kenning. Begin januari 2004 vond de eer ste 'verwenmiddag' plaats. Tij dens deze 'verwenmiddagen' kan er gratis kleding en schoei sel uitgezocht worden, evenals verzorgingsproducten als zeep, shampoo en wasmiddel. De verwenmiddagen zijn be doeld voor moeders die in de bijstand zitten. Op zo'n verwen middag kunnen zij het dagelijk se probleem van leven met een te krap budget voor even verge ten. De verwenmiddagen bie den bijstandsmoeders net dat gene waarvoor gewoonlijk geen geld is, maar waaraan wel ieder mens behoefte heeft. Tijdens deze eerste verwenmid dag in januari was er kleding te kust en te keur, activiteiten voor de kinderen, voorstellingen met dans en drama. Moeders én kin deren konden gratis hun haar laten knippen. Zelfs een behan deling van een schoonheidsspe cialiste hoorde erbij. Al snel volgde een tweede verwenmid dag als regionale ondersteuning Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Huis- ArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefoni sche afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kantoortijden: van 17.30 uur 's middags tot 08.00 uur 's och tends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Rons- seweg 138 (tegenover de Bleu- land-locatie), Gouda, tel. 0182- 698820, www.dam-mh.nl. Leusden, ZWO 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. R. van Loon, Capelle ad IJssel 18.30 uur ds. M.A. Bos Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur dhr. C.P,. van Ommen, Gouda, ZWO miljoen euro positief. Dit blijkt uit de volgende becijfering. Het centrale voetbalpark wordt be cijferd op 14,6 miljoen euro, ter wijl aan de dekkingskant 15 mil joen euro is gevonden. Om die reden wordt het plan haalbaar geacht, temeer omdat er nog ver schillende optimalisatiemoge- lijkheden bestaan. Gedacht wordt aan een efficiëntere inrich ting van het park, de keuze van het type velden, het eerder reali seren van woningbouw op de lo catie Piasweg/Onderweg en het efficiënter inrichten van de loca tie Piasweg/Onderweg wanneer er meer randvoorwaarden be kend zijn. Ten opzichte van de verkeers kundige haalbaarheid is het noodzakelijk dat gelijktijdig met de oplevering van het centraal voetbalpark een knip wordt ge realiseerd voor doorgaand ver keer op de Piasweg. De knip houdt onder meer in het treffen van (fysieke) maatregelen voor het weren van doorgaand ver keer op de Piasweg. Bij het ne men van deze maatregelen zal nadrukkelijk rekening worden gehouden met een veilige fiets route voor de bezoekers en ge- Vergunning Later die dag werd tegen een Sterrenlaan in brand gestoken. Waddinxvener proces-verbaal zijn de betrokken personen weer in vrijheid gesteld. Er wordt acryl- overlegd met justitie over het WERK. Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorver bonden met de Vierstroom Zorg lijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen. (www.vierstroom.nl) VERSLAVINGSZORG MID DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maan dag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelf hulpgroep voor kinderen, vrien den en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie staat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Post adres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- staat. Voor het maken van poliklini sche afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttij den, opname, afdelingen etc. kan PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. J. van der Meijden, Leiden 17.00 uur ds. P. Nobel, Linscho- ten De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. L.D. Burger 18.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan boord 17.00 uur ds. C. Boele, Moerka- zaterdag 19.00 uur geen viering pelle zondag 11.15 uur eucharistievie- De Morgenster, Sterrenlaan ririg zondag 9.30 uur ds. C.D. Zon- nenberg, Hardinxveld-Giessen- dam 17.00 uur ds. B. Oosterom, Ou- dewater van gezinnen uit Alphen, Bo skoop, Waddinxveen en Gouda. Een ander enthousiast lid van de gemeente gaf aan dat hij wel aan groente en fruit kon komen via de veiling. Waarop Suzanne Hetyey startte met het uitdelen van groente- en fruitpakketten aan de bijstandsmoeders. De producten worden nu ook deels ingekocht. „We hebben nu niet meer alleen verse producten in de voedselpakketten, maar wel allemaal voeding die ze in een week kunnen gebruiken. Brood krijgen we, evenals de eieren. Kaas en andere spullen worden gekocht van het geld dat we ontvangen van giften," vertelt ze trots. Ze had nooit kunnen denken dat haar initiatief zo'n succes meer „Het probleem van armoede komt zoveel voor. Mensen zijn er eerlijk in. Zelfs kinderen zor gen voor school.” Haar droom om iets voor komt uit. Stichting Family Care wordt binnenkort gerealiseerd. „Maar we gaan nooit hoger dan zijn we sterk", concludeert Su- dat we kunnen," vult ze aan. In- zanne terecht. „We willen graag tussen wordt er vanuit de vrou- meer contact met andere organi- wengroep ook naailes gegeven saties en kerken om nog meer en zijn er praatgroepen. De mensen te kunnen bereiken en meeste vrouwen zijn niet aange- helpen." sloten bij de gemeente, dat hoeft Voor informatie over de voed- ook niet. Er komen ook veel selpakketten en de verwenmid- moslimvrouwen. „We willen dagen kunnen belangstellenden gewoon iets betekenen voor de Suzanne Hetyey bereiken op te- maatschappij." lefoonnummer 06-11363980. waarop de politie gewaar schuwd werd. Uiteindelijk wer den drie personen gearresteerd Kunst Kring gedurende de maand november in de Openba re Bibliotheek van Waddinx veen. Te zien zijn aquarellen, en olieverfschilderijen, beeldhouwwerk, keramiek en andere technieken die met zorg zijn gemaakt door leden van de Waddinxveense Kunst Kring. Nieuwe leden, kunstenaars en donateurs zijn nog steeds van harte welkom. Maandelijks zijn er, behalve in de zomermaan- zal den, dialezingen en andere acti viteiten. Ook verschijnt er maan- Besloten is dat het geheel bud- delijks een nieuwsbrief waarin gettair neutraal zal zijn, wat ook de leden en donateurs worden in het voorstel is vermeld, maar tot op heden is er nog niet aan getoond dat dit zo zal zijn gezien toonstellingen. de onzekerheden, aldus de VVD. Om die reden zal de VVD ook te gen het voorstel stemmen. Veel van de vragen die al door de in spreker waren gesteld, bleken ook te leven bij enkele commis- team Waddinxveen-Boskoop sieleden. Zoals de tarieven voor houdt zaterdag 19 november een het huren van de velden, of het fietsenkijkdag op het bureau aan geschatte aantal velden voldoen- de Limaweg in Waddinxveen. de is en of er nog vertraging kan Daar staan een groot aantal fiet- ontstaan. Wethouder Gerts liet sen, die de afgelopen tijd door wel weten dat wanneer bezwa- de politie in de gemeenten Bo ren tegen het plan worden inge- skoop en Waddinxveen zijn aan- diend, dit een vertraging van getroffen. Ondanks onderzoek is een half jaar zal betekenen. Over het de politie niet gelukt deze verschillende aspecten, waar- fietsen bij een eigenaar terug te over nu nog geen duidelijkheid brengen. Mensen die een fiets bestaat, komt het college nog te- vermissen worden nog eenmaal rug bij de raad Ook sprak de in de gelegenheid gesteld op de- wethouder de hoop uit dat de ze wijze hun fiets terug te krij- fusie van WSE en Waddinxveen gen. Na de kijkdag gaan de fiet- doorgang zal vinden. In de sen naar een opkoper. De raadsvergadering van 9/10 no- fietsenkijkdag begint om 10.00 vember zal over het voorstel een uur en eindigt om 14.00 uur. Kij- definitief besluit worden geno- kers dienen wel him aangifte men. mee te nemen. Suzanne Hetyey hoopt dat er snel een opslagruimte beschik baar komt om de houdbare spullen te kunnen opslaan en een centrale plek te hebben waar mensen gemakkelijk kun nen komen. Daar vandaan.zou den dan elke twee weken de voedselpakketten verspreid kunnen worden. „Ik vind het zo geweldig!" zegt Hetyey enthou siast. „Nu ook, 's ochtends staat alles klaar, 's avonds is alles weg. Dan denk ik: goh, geluk kig, het is weer gelukt!" Het leukste vindt Suzanne He tyey de samenwerking met an dere mensen en andere organi saties. Hun gemeente is enorm gegroeid, van 220 naar 450 in een paar jaar tijd. „Mensen ont vangen wat en willen vaak ook wat teruggeven. Dat geeft hun een doel in het leven. Een lid van de gemeente is kapster, een ander schoonheidsspecialiste. Ze verzorgen met plezier de mensen die het hard nodig heb ben. Die voelen zich daardoor weer waardevol, 'ik mag er weer zijn'. Het netwerken met elkaar is hard nodig." Suzanne Hetyey is een doe mens en vergadert niet of nau welijks. Plannen worden be dacht en uitgevoerd. Wel is ze al in overleg geweest met het Plat form Armoedebestrijding Wad dinxveen. Tijdens de laatste ver wenmiddag, waarbij 45 iedere twee weken verstrekt, moeders zich aangemeld had- „Tegenwoordig is schaamte niet den en waarbij er meer dan ze- nodig," aldus Hetyey. ventig kwamen, hebben zij el kaar ook weer getroffen. Ook wethouder Gerts uit Waddinx veen kwam om de hoek kijken hun vriendjes op tijdens deze speciale middag. Uit het contact met het Platform de samenleving te doen Armoedebestrijding Waddinx veen zal een verdere samenwer king gaan voortvloeien. „Samen BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstaat zondag 10.00 uur spreker: geen opgave WADDINXVEEN - In het zuid honk, Zuidplaslaan 552, wordt er op zaterdag 12 november een 30+ disco gehouden. Deze avond zal in het teken staan van het Nederlandse lied en de Ne derlandse artiesten. De avond begint om 21.00 uur en duurt tot niet aanwezig. Toen de politie 01.00 uur. Toegang tot dit Neder- ter plaatse kwam, was de boom landstalige feest is tot 21.30 uur al in kleine stukken gezaagd. gratis. Daarna bedraagt de en tree 5,- euro, inclusief twee con- sumptiemunten. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WOENSDAG 9 NOVEMBER 2005 I 4

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 9