Kerst 2005 Koppen Lethem =T<Tr^ lAi= a S.ualit' Restaurant GEZOND BEKEKEN ÜHM Bowling Partycentrum Alphen aan den Rijn De Monnick restaurant Technisch Commercieel Medewerker (M/V) Voor de verkoopgroep: Hydrauliek-componenten en -systemen www.eeterijdeherberg.nl Dubbele remming: een nieuwe behandeling van cholesterol Technisch Tekenaar (M/V) Voor onze afdeling: Engineering Binnenkort is het weer december A, Nesse 8 - 2741 ES Waddinxveen - Tel. (0182) 61 66 88 Kijk voor ons kerstmenu op I U kunt ook lekker thuis genieten van onze heerlijke Griekse gerechten. Kerst vieren wij dit jaar op le Kerstdag, met een lunch en een diner. Wij serveren dan een 5-gangenmenu voor 69,50. Meer informatie vindt u op www.baarsje.nl Ook op kerstavond zijn wij geopend. Driegangen keuzemenu Voor - Hoofd - Nagerecht 19,50 Eeterij de Herberg Van Teylingenweg 48 3471 GC Kamerik Telefoon (0348) 40 19 02 Fax (0348) 40 24 34 E-mail info@eeteriideherberg.nl le 2e kerstdag geopend vanaf 16:00 uur De keuze is a la carte. O r Nieuw bij ’t Baarsje: een 3-gangen keuzemenu voor slechts 29,50. Uiteraard met de kwaliteit die u van ons gewend bent. Grieks Specialiteiten Restaurant ^1™ 1 A Door onze groei en toename van activiteiten zijn de volgende fulltime (40 uur p/w) functies vacant: cholesterol cholesterol Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i 4 v i 1 X Del voor informatie over ons kerstmenu 2005. Ook dit jaar hebben onze koks weer hun best gedaan om een origineel en lekker kerstdiner samen te stellen! Wij vieren kerst op 24, 25 en 26 december. 1de lever maakt cholesterol aan, slaat het tijdelijk op of geeft het, via de gal, weer af aan de darmen Zoals vanouds bieden wij u beide kerstdagen diverse grillmenu’s. U kunt aan tafel om i6.oo of 20.00 uur. Het middagprogramma is uitermate geschikt voor gezelschap pen met kleine kinderen. Er is een kinderhoek waar de kinderen zich kunnen vermaken met spelletjes, tekenen, knutselen en natuurlijk een mooie kerstfilm kunnen bekijken. Als u wilt kunt u voor of na het eten gezellig gaan bowlen Prijzen grillmenu’s: Steengrill/barbecue 36,50 p.p., kinderen t/m 12 jr. 22,50. Gourmet/glasgrill 39,00 p.p. kinderen t/m 12 jr. 24,50. i mee. Alle grillmenu’s zijn inclusief een voor- en een nagerecht. Wij wensen u een fijne kersttijd toe en heten u van harte welkom in ons partycentrum. Reserveren alleen telefonisch, tel. (0172) 49 31 00. Het team van Quality Bowling Partycentrum Alphen aan den Rijn. Quality Bowling Partycentrum Alphen aan den Rijn Sportlaan 3, 2406 LD Alphen aan den Rijn Tel. (0172) 49 31 00 doorgroeimogelijkheden in de toekomst; een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Redaktie: M. de la Rivière, arts Raadhuisstraat 106 2406 AH Alphen a/d Rijn tel (0172) 49 52 54. Wij zijn beide dagen geopend vanaf 16.30 uur Zwarteweg 6, 2741 LC Waddinxveen Tel. (0182) 39 44 60 Fax (0182) 39 27 47 www.baarsje.nl e-mail: info@baarsje.nl .cholesterol! cholesterol ongeveer 50% van het cholesterol in ons lichaam. Als het cholesterolgehalte te hoog is, zijn er verschillende manie ren om dit te verlagen. Ten eerste is het om op de voeding te letten regelmatig te bewegen. Als dit niet Bowlen: De bowlingbanen zijn geopend v.a. 13.00 uur. De kosten hiervoor zijn 25,00 per uur per baan. Fun-bumpers in de goten voor de allerkleinsten 3,50 Tevens zijn er lichte ballen. S A/ risico op bijvoorbeeld een of een beroerte flink toe. Als u diabe tes heeft of al hartproblemen heeft, is het van extra belang dat uw Van beide kandidaten verwachten wij dat ze bereid zijn, indien noodzakelijk, tot het volgen van gerichte opleidingen en/of cursussen. Sollicitatiebrieven waarvan de c.v. niet in overeenstemming is met onze profieleisen voor de gekozen functie, worden niet in behandeling genomen. Voor beide functies biedt Koppen Lethem: een zelfstandige baan die door een initiatiefrijk persoon zelf kan worden ingevuld; een team enthousiaste, professionele collega’s; Meer weten? Voor de TCM-functie kunt u van 08.30-22.00 uur uitgebreid informeren bij dhr. A. Teeuw (divisiemanager Hydrauliek/Besturingstechniek): tel. 06-51 60 76 15, voor de functie van Tekenaar eveneens van 08.30 -22.00 uur bij dhr. H. Valster (directeur Koppen Lethem) tel. 06 - 53 20 40 41. Bezoek voor uitgebreide informatie over Koppen Lethem onze website: www.koppen-lethem.nl Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan: Afd. Personeelszaken, t.a.v. Dhr. C.Kranendonk, Postbus 85, 2740 AB Waddinxveen of (e-mail) c.kranendonk@koppen-lethem.nl Het takenpakket: De nadruk zal liggen op het zelfstandig en in teamverband maken en uitwerken van 2D- en 3D-tekeningen ten behoeve van elektrische/ hydraulische installaties Ook zal het assisteren van onze engineers bij het ontwerpen en dimensioneren van de installaties onderdeel van de werkzaamheden uitmaken evenals het verzorgen van pro- jectdocumentatie. Kinderen t/m 4 jaar eten GRATIS Een te hoog cholesterolgehalte komt veel voor in Nederland. Hoewel cholesterol in een be paalde mate noodzakelijk is voor ons lichaam, leidt een teveel ervan tot hart- en vaatziekten. Hart- en vaatziekten zijn in ons land nog steeds doodsoorzaak nummer één. Jaarlijks overlijden ongeveer 50.000 Nederlanders aan deze ziekten. Het is dus geen overbodige luxe om een ver hoogd cholesterol goed te behan- opgenomen. Beide bronnen leveren elk delen. Waarom is een te hoog cholesterolge halte nu gevaarlijk? Als de hoeveelheid cholesterol in het bloed te hoog is, ontstaat er verdikking van de slagaders, belangrijk een proces dat ook wel aderverkalking en genoemd wordt. Hierdoor neemt het genoeg helpt, kan de arts cholesterol- hartinfarct verlagende medicijnen voorschrijven. De meest gebruikte cholesterolverla gers zijn de zogenoemde statines, choleste- waarbij de aan maak van het cholesterol in de lever wordt geremd. Uit recent onderzoek blijkt echter dat bij meer dan de helft van de mensen die statines gebruiken, het cholesterol niet vol doende wordt verlaagd. Sinds kort is er t voor deze groep mensen een nieuwe behandeling beschikbaar. Met Inegy J (stofnaam ezetimibe/simvastatine) wordt door behandeling met één tablet naast de aanmaak van het cholesterol in de lever, ook de opname van choleste rol in de darmen geremd. Het is daar- 2. via de darmen mee het eerste en enige medicijn dat wordt cholesterol opgenomen dat afkomstig is uit de voeding of uit de lever door dubbele remming de twee bron nen van cholesterol in het lichaam aan- J pakt met één tablet. In onderzoek daal de door deze dubbele remming bij meer dan 80% van de patiënten het I ‘slechte’ LDL-cholesterol al bij de aan- levensbelang. De huisarts kan op vangsdosering tot het gewenste niveau, van het Zowel bij een aanpassing van de levens- Koppen Lethem Aandrijftechniek B.V. is een sterk groeiende, internationaal georiënteerde onderneming, gespecialiseerd in hoogwaardige totaaloplossingen op het gebied van hydrauliek en besturingstechniek. Koppen Lethem levert op exclusieve basis kwaliteitsproducten, adviseert, ontwerpt, produceert, installeert, levert service en onderhoud en geeft trainingen. Deze combinatie van activiteiten zorgt ervoor dat K&L de klant juist dié meerwaarde kan bieden, die in de huidige marktsituatie zo belangrijk is. De TCM-er gaat functioneren in het verkoop-binnendienst team. Het takenpakket bestaat uit: het behandelen van technische en commerciële aanvragen. het adviseren van klanten omtrent de toepassing van onze producten. het maken van offertes aan onze relaties. het actief volgen en uitvoeren van het gehele orderproces. het meehelpen uitvoeren van verkoopacties. het afhandelen van de bezoekrapportages van onze buitendienst. De juiste kandidaat heeft: een Wtb-opieiding op MBO+-niveau; goede kennis van de Duitse en Engelse taal; enige bekendheid met softwareprogramma's voor verkooporganisaties; een flexibele, stressbestendige instelling, gecombineerd met goede contactuele eigen schappen; ervaring in soortgelijke functie in de hydrauliekbranche. 4“ De juiste kandidaat heeft: een Wtb-opieiding op MBO+-niveau; kennis van AutoCad- en 3D-tekenpakketten, bij voorkeur Inventor; ervaring met normen t.b.v. technisch ontwerp; (als pre) enige basiskennis van Hydrauliek; kennis van de Duitse en Engelse taal; enige bekendheid met ERP-softwarepakketten; ervaring met het werken met MS Office; minimaal 2 jaar ervaring in een gelijksoortige functie. rolgehalte niette hoog is. In dat geval is een goede controle van het cholesterol van eenvoudige wijze de waarde cholesterol meten. stijl als bij het gebruik van medicijnen is Cholesterol komt op twee manieren in het belangrijk om ook na de start van ons lichaam: het wordt deels aange- de behandeling regelmatig de choleste- maakt in de lever en deels in de darmen rolwaarde te laten controleren.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 19