Decorette Romijn na twintig jaar nog steeds vernieuwend De Huizenbeurs •g 2 f 5 X Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen E ED REUSKEN bij ROSEMARIE’S WONEN GORDIJNEN VAN O.A. c (0 (0172) 210 747 o o s SILCO Uw specialist Decorette Romijn heeft alles voor de aankleding van de 'zes muren'. Foto: Lex Fioole 0) Adres Postcode Woonplaats e-mail Eventuele opmerking /Hi Landelijke Makelaars Vereniging op het gebied van woninginrichting voorbeeld onze Young Life col lectie." Over de presentatie van het as sortiment vertelt de ondernemer dat binnen de Decorette groep Verkopen tegen gunstige tarieven? Zo min mogelijk bijkomende kosten? En tóch verkopen? Decorette Romijn is te vinden aan de Koninginneweg 11a. Voor meer informatie kan gebeld wor den naar 0172 - 214713 of geke ken worden op www.romijn-de- corette.nl, de website van zowel de winkel als het schildersbe drijf. RUSSEL HARVEY VILLANOVA ROMO I Naam I I I I Tel. privé I I I I I I I I I stalen zullen ook groter worden dan voorheen. Vooral met dessins kim je dan makkelijker beoordelen hoe het in je huis eruit zal komen te zien. HENEGOUWERWEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726 -(06) 502 181 31 TAPIJT - HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDIJNEN Bel voor een vrijblijvende afspraak met ons enthousiaste team! 3 Een paar winkels zijn inmiddels al gerestyled. In een aantal daar van worden televisieopnamen gemaakt voor het programma 'Klussen en wonen' dat op de za- alle 75 winkels verbouwd wor den tot woonatelier. „Dit geeft meer uitzoekplekken en meer ruimte om de verschillende ma terialen bij elkaar te leggen. De makelaardij Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? DE GRAAF -5*' PARTNER 0) 0) 0) terdagavond van 7 tot 8 uur wordt uitgezonden op RTL5. Bij ons komen ze niet filmen, maar we zorgen er wel voor dat we in de winkel aandacht besteden aan hetgeen op tv te zien is ge weest." Niet alleen particulieren behoren tot de klantenkring van de ge broeders Romijn. „Onze winkel en het schildersbedrijf - dat bestaat uit zeventien schilders, behangers, glaszetters en stof feerders - verzorgen ook project inrichtingen van kantoren, scho len, kinderdagverblijven en gezinsvervangende tehuizen. Want ook daar kan kleur een hoop doen. In het afgelopen voorjaar hebben we bij stichting Philadelphia Gouda tien appar tementen en twee centrale woonkamers ingericht. De be woners, mensen met een ver standelijke handicap, hebben in onze winkel alles bij elkaar ge zocht. Zij waren daarbij heel stel lig in wat ze wel en niet mooi vonden. Een paar weken zijn we met het project bezig geweest, waarna we uitgenodigd werden voor de grootse opening. De be woners waren zo enthousiast, dat maakt dit werk leuk en dankbaar om te doen. I I I I I I I I I I I I Alleen volledig ingevulde bonnen worden door ons in behandeling genomen. I I I I Door Jolanda van tuinen BOSKOOP - De naam Romijn is al veertig jaar een begrip in Bo skoop en omgeving. Niet alleen vanwege het gelijknamige schil dersbedrijf dat begin jaren zestig startte, maar ook door de Deco rette Romijn winkel die nu twin tig jaar bestaat. Edwin Romijn, mede-eigenaar van beide zaken, vertelt: „In de winkel hebben we alles voor de aankleding van de 'zes muren'. Hiermee bedoelen wij de vier wanden, de vloer en het plafond. Mensen kunnen hier zelf mee aan de slag, maar ze kunnen natuurlijk ook ons schildersbedrijf inschakelen. Hun voordeel is dat ze hierbij maar één aanspreekpunt heb ben." Als lid van de Decorette franchi- seorganisatie is de winkel steeds vernieuwend bezig voor wat be treft assortiment, presentatie en acties. Romijn hierover: „Doorlo pend hebben we leuke prijzenac- ties en dan niet op restanten, maar steeds op de huidige col lectie. Tot zaterdag 19 november gaat het gros van onze gordijnen nog weg met 25 procent korting. Daarna hebben we een leuke aanbieding met zitzakken. Nieuw in het assortiment is het Mix Match concept. Dit is een manier om eenvoudig kleuren, dessins en stoffen te combineren, of het nu gaat om gordijnstof, vloerbedekking of muurdecora- tie. De verfmengmachine maakt het mogelijk dat klanten precies de kleur verf krijgen die ze zoe ken. Of ze vinden er een in bij- I l Waddinxveen Huis&Stijl vu wwsïlco.nl Vraagprijs 329.000,- k.k. Vraagprijs 160.000,- k.k. Vraagprijs 189.000,- k.k. Vraagprijs 229.000, - k.k. Vraagprijs 239.000,- k.k. BOSKOOP - Zonnedauw 98 Vraagprijs 159.000, - k.k. Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Indeling: voorentree, ruime woonkamer van ca. 30m2 met houten vloerdelen, moderne open keuken in lichte kleurstelling v.v. een plavuizenvloer en diverse inbouw- apparatuur t.w. elektrische kookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, oven, close-in boiler en vaat wasser. Halletje met apart toilet en toegang tot de achtertuin. De woonkamer en de hal zijn v.v. spachtel- putz wandafwerking. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers in verschillen de formaten waarvan 1 met lichtkoepel en 1 met toegang tot het dakterras. Badkamer v.v. ligbad, dou checabine en wastafel met meubel. Bergvliering. Bijzonderheden: de gehele woning is v.v. dubbel glas. De laatste 2 meter achter de woning is gemeente grond. Oplevering in overleg. Indeling: voorentree, gang met trapopgang, toegang tot kelder met beperkte stahoogte en zwevend toilet met fonteintje. Zeer royale woonkamer met gashaard. Half open keuken in licht eiken kleurstelling v.v. vaat wasser, koelkast, keramische kookplaat, oven en afzuigkap. Bijzonder lichte serre met lichtkoepel en schuifpui naar achtertuin. 1e verdieping: royale overloop, geiser opstelling, vaste kastenwand met was-/droger aansluiting en c.v. ketel. Zij-slaapkamer met hoekraam, achterslaapka- mer met wastafel en voorslaapkamer met wastafel en vaste kastenwand. Badkamer v.v. ligbad, zwevend toi let, douchecabine, design radiator en badkamer meubel. Bijzonderheden: uniek woonhuis met volop mogelijk heden op een schitterende lokatie gelegen in de directe nabijheid van winkels. Oplevering in overleg. Indeling: voorentree, hal met garderobenis en m.k. Woonkamer in L-vorm v.v. houten vloerdelen. Half open moderne luxe keuken v.v. elektrische kookplaat, afzuig- schouw, vaatwasser, koelkast en combimagnetron. Deur met toegang tot de achtertuin. Halletje, zwevend toilet met fonteintje, trapopgang naar verdieping. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers in verschillen de formaten, moderne badkamer v.v. dubbele wastafel, douchecabine, zwevend toilet en designradiator. Zolderverdieping: voorzolder, aparte betegelde ruimte met aansluiting voor de wasmachine en droger en opstelling van de c.v. combiketel (2000). Ruime zolder kamer met Velux dakraam en laminaatvloer. Bijzonderheden: de woning verkeert in zéér goede staat van onderhoud, is geheel v.v. spachtelputz wandafwerking en is absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. Schitterend in het groen gelegen begane grond 3- kamer appartement met vrije besloten tuin. Tevens beschikt dit appartement over een eigen parkeer plaats. De tuin heeft een gunstige zonligging (W) met uitzicht op de fraai aangelegde tuinen. Het appartement bevindt zich in de directe omgeving van winkels, uitvalswegen, openbaar vervoer e.d. Bijzonderheden: servicekosten 135,- p/m. 3-Kamer appartement gelegen in een kleinschalig luxe apparte mentencomplex. Het appartement is hoogwaardig afgewerkt. De mogelijkheid bestaat om een garagebox los bij te kopen, de vraagprijs hiervoor bedraagt 31.000,- k.k. Oplevering in overleg. Landelijk temidden van kwekerijen gelegen royaal vrijstaand woonhuis met inpandige garage en onder architectuur aangelegde tuin rondom de woning. Tevens beschikt deze woning over een eigen zwem bad (9 x 5) verwarmd en v.v. terrasvlonders. Indeling: voorentree, hal, garderobe, m.k., trapopgang en toilet met fonteintje. Royale woonkamer met erker en opensi. deuren naar zijterras. Half open keuken in S- opst. v.v. magnetron, oven, 5-pitsgaskookplaat, afzuigschouw, vaatwasser en koelkast. Bijkeuken met was,-/droger aansl. en uitstortgootsteen. Slaapkamer met eigen badkamer v.v. douchecab. en vaste wastafel. 1e verdieping: ruime overloop, slaapkamer, 2e over loop, 2 vaste kasten, stookruimte met HR c.v. combiketel opstelling (Vaillant 2005), 2 slaapkamers met bergruimte en grote 4e slaapkamer. Badkamer v.v. 2e zwevend toilet, dubbele wastafel, duo ligbad en douchecabine. Bergvliering toegankelijk middels vlizo- trap met stahoogte in het midden en geheel bevloerd. Bijzonderheden: exclusieve woning met een agrari sche bestemming; bij de koopsom is inbegrepen de achter het woonhuis gelegen volle grond kwekerij met loods. Het gehele perceel is groot 1 hectare 11 are 78 centiare. Oplevering in overleg. Indeling: centrale entree. Entree, hal met meterkast en toegang tot alle vertrekken. Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer, open keuken in L-opstelling v.v. elek trische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en aansluiting voor de wasmachine en droger. Vanuit de keuken is de tuin bereikbaar welke is gelegen op het zuiden. Badkamer met douchecabine, toilet en wastafel met meubel. 2 Slaapkamers van respectievelijk 15m2 en 10m2. Goed onderhouden 3-kamer woning met tuin, op loopafstand van openbaar vervoer, winkels, scholen en het Gouwebos. Dit appartement maakt deel uit van een kleinschalig complex van 12 woningen. Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats en medegebruik van een afsluitbare fietsenstalling. Bijzonderheden: de woning verkeert in goede staat van onderhoud, is v.v. dubbele beglazing en is absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: goed onderhouden en gemoderni seerde hoekwoning met een leuke ligging, welke een bezoek meer dan waard is. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: aan de achterzijde beschikt de woning over een ruime berging en een speelse achter tuin met zicht op “De Gouwe”. Oplevering in overleg. Schitterend aan de rivier “De Gouwe” gelegen middenwoning met aan de voorzijde een uniek uitzicht over de weilanden. De woning is geheel opgeknapt en gemoderniseerd en verkeert in goede staat van onderhoud. Deze woning is een ideale “starterswoning”. Indeling: achterentree, hal met c.v. combiketel opstel ling, modern toilet en vernieuwde badkamer met was-/droger aansluiting, wastafel en doucheruimte. Woonkamer met mooie massief houten vloer. Open keuken in L-opstelling met natuurstenen aanrechtblad, koelkast, combimagnetron, gaskookplaat en RVS afzuigschouw. 1e verdieping: vaste open trap naar verdieping met ruime slaapkamer v.v. grote dakkapel en een vaste schuifwandkast. Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag De makers van interieurs doordacht tot in detail. 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Zijde 28, 2771 EN Boskoop Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl WONING PROJEKTSTOFFERING Verzekeringen Hypotheken Pensioenen «Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! Indeling: zij-entree, hal, garderobe, meterkast en toe gang tot berging. Moderne open keuken in U-opstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur. L-vormige woonkamer met open haard en deur naar achtertuin. Tussenportaal met toilet en fonteintje en trapopgang naar 1e verdieping. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers in verschillen de formaten waarvan één met grote dakkapel. Recent gemoderniseerde badkamer met ligbad, douchecabine, designradiator, wastafel en zwevend toilet. Zolderverdieping: voorzolder met HR c.v. combiketel opstelling (Vaillant 1999) was-/drogeraansluiting, berg ruimte achter knieschotten en bergvliering. Zolderkamer met Velux dakraam en vaste wastafel. Goed onderhouden midden ééngezinswoning met garage en zonnige tuin gelegen op het zuiden op 110m2 eigen grond. Uniek aan de Gouwe gelegen vrijstaand woonhuis met royale serre met schuifpui aan Gouwezijde. De woning beschikt over een speels aangelegde achtertuin met rechtstreeks zicht op de Gouwe. Zeer centraal in Snijdelwijk gelegen hoekwoning met aangebouwde stenen berging en parkeerplaats op eigen terrein. De woning bevindt zich in de direc te nabijheid van scholen, winkels, uitvalswegen e.d. De achtertuin is gunstig op de zon gelegen (W). Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden VBO MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182)622 388 Fax:(0182) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Zeer centraal in Boskoop gelegen goed onderhou den middenwoning met mogelijkheid tot parkeervoorziening op eigen terrein. In de directe nabijheid van scholen, winkels, uitvalswegen e.d. De achtertuin met vrijstaande stenen berging is gunstig op de zon gelegen (W). Indeling: centrale besloten entree met bellen tableau. Entree, gang, toilet met fonteintje, open keuken in L-opstelling v.v. diverse apparatuur en woonkamer met deur naar tuin. 2 Slaapkamers waarvan 1 met toe gang tot badkamer v.v. douchecabine en wastafel. Vanuit deze slaapkamer is er eveneens toegang tot de inpandige bergruimte met was-/droger aansluiting en 50L boiler opstelling. -gp. BOSKOOP - Mendelweg 27 Vraagprijs 199.000,- k.k.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 25