Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Hazerswoude Dorp funda Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! L NVM i I r makelaardij I M 1 i V Dorpsstraat 154 Voor een glasheldere visie. deServiceDesk is een initiatief van de i i I \v y y powered by nvm Justus van Effenlaan 40 Vraagprijs 141.000,- k.k. Onderweg 17 Vraagprijs 203.000,- k.k. deServiceDesk Breitnerlaan 25 Vraagprijs 399.000,- k.k. Jan Dorrekenskade Oost 94 Vraagprijs 209.000,- k.k. Tollenslaan 133 Vraagprijs 152.000,- k.k. Rijneveld 80 Vraagprijs 249.000,- k.k. «’q Zevenhui^e met 1 Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? U bent van harte welkom op ons kantoor in Zevenhuizen of u kunt een kijkje nemen op onze websitewww.hof-makelaardij.nl! Bijzonderheden: De woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR glas; Onder de serre en de woning is nog een opbergruimte. De oplevering is in overleg. Bij zonderheden: Het appartement is geheel y.v. kunststof kozijnen met dubbel glas. Het complex heeft verder een gedeeltelijk nieuw dak en een nieuwe c.v. installatie ten behoeve van blokverwarming. De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren bedraagt 112,15 per maand (inclusief voorschot stookkosten). Oplevering in overleg. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex, op de 3e verdie ping gelegen 3-kamer appartement met berging in de onderbouw. Het appartement is gelegen nabij winkels (Luifelbaan), openbaar vervoer (NS-station) en het Gouwebos. Het complex heeft een afge sloten entree met bergingen en het trappenhuis. Bijzonderheden: Zeer royale woning, welke zeer goed is onderhouden. De woning is ^gelegen in een ruim opgezette en groene omgeving. Opl.: in overleg^ Algemeen: Op een aantrekkelijke locatie gelegen, uitgebouwde halfvrijstaande woning met voor- en achtertuin v.v. bestrating en vrijstaande garage. Bouwjaar ca. 1910, 147 m2 eigen grond en inhoud ca. 280 m3. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn nabij gelegen. Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is v.v. dakisolatie én gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing, muur- en vloerisolatie. De opleve ring is in overleg. Van 't Hof Makelaardij houdt zich vanuit het nieuwe kantoor in Zevenhuizen volop bezig met specialistische en persoonlijke dienstverlening op het gebied van verkoop, aankoop, taxaties en financiële dienstverlening. Ons NVM-lidmaatschap biedt u een extra garantie voor professionaliteit. Onze tarieven mogen op zijn minst ‘vriéndelijk’ genoemd worden. Bijzonderheden: Het betreft een netjes verzorgd, standaard appartement. De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt 148,- per maand (inclu sief stookkosten). De oplevering is in overleg. Vanuit ons kantoor aan de Dorpsstraat 154 in hartje Zevenhuizen bedienen we voortaan ook opdrachtgevers in Zeven huizen, Moerkapelle en Nesselande met ‘makelaarsmaatwerk’ tot in perfectie! Ronald van ’t Hof, óók verantwoordelijk voor onze vestiging in Waddinxveen, voert de regie over het nieuwste make laarskantoor van onze organisatie. Het zelfde team van makelaars die onder de regie van Ronald van ’t Hof ook werk zaam zijn in de kantoren Waddinxveen en Boskoop, staan bij deze vestiging voor u klaar. De groei van onze organisatie berust zeker niet op toeval. Van 't Hof Makelaar dij heeft zich ook de voorbije jaren in een moeilijke onroerend goed markt bewe zen als een actieve, betrouwbare èn suc cesvolle partner voor haar vele relaties. En als je succes hebt... dan groei je! Bijzonderheden: Van deze goed onderhouden woning is het funderingsherstel uitge voerd, de dakbedekking van het hoofdgebouw vernieuwd en v.v. dakisolatie in ca. 2002, ged. dubbele beglazing en ged. muurisolatie. Het schilderwerk is uitgevoerd in fasen tussen 2003 en 2005. De oplevering is in overleg. Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Van ’t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. l_van ’t hof Algemeen: In landelijk gelegen plaats Hazerswoude-Dorp, in ruim opgezette wijk gelegen 2/1 kapwoning met garage. Deze woning beschikt over 8 kamers. Inhoud ca. 600 m3 en een woonopp. van ca. 215 m2. Het perceel waarop de woning is gelegen is 232 m2 groot en biedt aan de voorzijde een voortuin en een parkeerplaats voor de grote garage welke is v.v. een segmentdeur en een boiler ten behoeve van de keuken. De tuin (N) is netjes onderhouden en bereikbaar zowel vanuit de keuken als de garage. Algemeen: Goed onderhouden 2/1 kap woning met aangebouwde stenen uitbouw, voortuin met eigen parkeerplaats en verzorgde diepe achtertuin met sierbestrating en royaal houten chalet. De woning is gelegen in de woonomgeving van het karakteristieke Brug-centrum en op loopafstand van winkels, scholen en NS-station. Bouwjaar ca. 1930,176 m2 eigen grond en inhoud ca. 280 m3. Indeling: Entree/gang meterkast (3 groepen en boilergroep); Hal met toiletruimte voor zien van closet en fon teintje; Half betegelde badkamer voorzien van douche en wasta fel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten; De ruime woonkamer van circa 25 m2 is aan de balkonzijde gesitueerd; De gesloten keuken is aan de galerijzijde gesitueerd en voorzien van een rechte keukenopstelling, aansluiting wasappara- tuur en vaste kast; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde, waarvan 1 met deur naar het balkon. Indeling: Entree; Woonkeuken (ca. 22 m2) met lami- naatvloer, toegang tot de tuin middels openslaande deuren Wi en L-vormige massie ve kersen keukenop stelling (ca. 2004) v.v. 5 pits gaskookplaat, oven en afzuigkap; Tegenover de keuken opstelling bevindt zich een rechte opstelling in dezelfde uitvoering v.v. koelkast en magnetron; C.v.-kast met c.v.-combi opstelling Vaillant HR (ca. 2005); Douchegelegenheid (ca. 2003) met douchecabine, designra diator en wastafel met meubel; Portaal met trapopgang; Toilet met mechanische ventilatie; Woonkamer (ca. 17 m2) v.v. eiken parket vloer, fraaie houten schouw en bergkast. Ie Verd.: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan beide v.v. zijn van een dakkapel en 1 v.v. een vaste kast. Indeling: Entree/hal aan de zij- gevel met (nieuwe) rechte trapopgang; Royale woonkamer aan de voorzijde met gaskachel (bijverwarming) en meterkast; Open keuken met een rechte keukenopstelling voorzien van enige inbouwapparatuur; Toiletruimte voorzien van closet en deur naar de kelder (1.80 hoog en circa 6 m2); Op de begane grond is de woning vergroot door middel van een serre (1995) van circa 24 m2, welke is voorzien van een c.v.-ketel (2001) en een schuifpui naar het terras. Ie verdieping: Overloop met werkkamer; Volledig betegelde badkamer voorzien van ligbad, douchecabine en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voor zijde. Indeling: Entree/grote hal met vaste kast en meter kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en deur naar het balkon; Ge sloten keuken met rechte keukenopstel ling v.v. enige inbouw apparatuur: gaskook plaat en afzuigkap, tevens is er de aan sluiting voor de wasapparatuur, aansluiting vaatwasser en deur naar het balkon; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; Gedeeltelijk betegelde badkamer v.v. douchehoek, wastafel en afzuiginstallatie; Toiletruimte met closet; Royale woonkamer met laminaatvloer en deur naar het zonnige balkon. Indeling: Ruime entree/hal; Toi let v.v. font.; M.k.; Royale L-vormige woon kamer met massieve parketvloer (Maple) en open haard; In de uit bouw staat een schit- I terende Italiaanse design keuken, welke in L-vorm is opgesteld en v.v. Siemens inb.app.: RVS gaskookplaat, RVS schouw, vaatwasser, oven en koel kast. Ie Verd.: Overloop met laminaatvloer; Badkamer met closet, douchecabine, ligbad en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer aan de 1 achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Grote ouderslaapka- I mer aan de voorzijde; 1 werkkamer met dakkapel aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel. 2e Vérd.: Overloop I met laminaatvloer; C.V./wasruimte v.v. c.v.-ketel (1992) en aansl.was- I app.; 2e Badkamer v.v. douchecabine, wastafel en closet; Berg- I ruimte; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de v.z.; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z. Zuidplaslaan 432,2743 KE Waddinxveen Bj Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 I E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl I Zijde 25, 2771 EJ Boskoop I Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 I E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen I Telefoon (0180) 63 26 55, Telefax (0180) 63 23 67 I E-mail: zevenhuizen@hof-makelaardij.nl I Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven. Boskoop, Gouda. F Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Algemeen: Op de 4e verdieping van appartementencomplex gelegen 4 kamer appartement met berging in de onderbouw. Het apparte mentencomplex is gebouwd in 1966 en is gelegen nabij winkels, NS station en park het Gouwe Bos. Het appartementencomplex is keurig onderhouden en v.v. een afgesloten entree en een liftinstallatie. De woonoppervlakte van het appartement is 85 m2 en het biedt een bal kon welke op het Zuiden is gesitueerd. Indeling: Entree/hal; Meterkast J (5 groepen en aard- lekschakelaar); Lichte doorzonwoonkamer met laminaatvloer, trapkast en toegang middels openslaande deuren tot de tuin; Semi open keuken met toegang tot de achtertuin, wasma chine en drogeraansl. en L-vormige keukenopstelling (ca. 2000) v.v. koelkast, keramische kookplaat, vlakscherm afzuigkap, combimag netron en vaatwasmachine; Toilet. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de zijzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer (ca. 2000) v.v. ligbad met thermostaatkraan, wastafel met meubel, designradiator en toilet; CV kast met cv- combi opstelling Agpo HR (circa 2001). Algemeen: In het sierteelt gebied van Boskoop, nabij uitvalswegen gelegen half vrij staande woning. Deze half vrij staande woning heeft een zeer markante voorgevel, een verhoogde entree en een groot perceel van 270 m2. De woning is gebouwd in 1908 en heeft een inhoud van circa 290 m3. Het perceel biedt een tuin aan de voorzijde, zijzijde en achterzijde, waarbij in de voortuin ruim voldoende par keerplaatsen aanwezig zijn en de achtertuin is voorzien van een houten (chalet) berging en een kleine houten J berging. De achter tuin is op het Noorden gesitueerd.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 32