BoConcept maakt designmeubelen betaalbaar LITI E Medische diensten Kerkdiensten Dierën centrale Nieuws uit Waddinxveen '0 Colofon MID- (foto: Marianka Peters) ook achter de klantenbalie vrij- RAM Inbraak 2 Potloodventer op www.lieftink.nl ITT: Rijden onder invloed De politie controleerde Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. van Tilburg woensdag 23 nov. 19.45 uur geen dienst BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS zondag 10.00 opgave niet af bij de kassa. Medewer kers van de supermarkt ontdek ten dit en waarschuwden de po- Aanrijding Een 20-jarige Boskoper raakte op 8 november gewond bij een aan rijding op de rotonde van de He- negouwerweg. Het slachtoffer wilde de rotonde oversteken en verleende daarbij geen voorrang hierover: „Voor wie snel zijn nemen is er de mogelijkheid om ze bij de winkel af te halen en ze zelf te monteren. Dit heeft geen in vloed op onze garantiebepalin- Catalogus Aan de hand van de net uitge komen catalogus, die telefo nisch of via de website te bestel len is, laat Jan Rupert zien welke noviteiten BoConcept heeft. „Dat is bijvoorbeeld ons ban- kenprogramma's dat inhaakt op Achtervolging In de nacht van 10 op 11 novem ber achtervolgde de politie een in Rotterdam gestolen auto. De auto was op de Rijksweg A12 ge zien bij Zoetermeer en reed rich- Vermist Reu, Cocker spaniel engelse, Wit-zwart, gevlekt, halsband re flecterend lijn, is gechipt, Phi lips Willemstraat Waddinxveen Reu, Stabij., bruin-wit, jong, halsband rood, Zuideinde Ze venhuizen Kater, Zwart, met veel wit, zwar te vlekken op rug en zwarte staart, jong, Willem de Rijkelaan Waddinxveen Kater, Zwart, witte sokken en snorharen, jong, Maarten Schou tenstraat Waddinxveen Parkiet, blauw, is tam en praat, Sperwerhoek Waddinxveen Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.00 uur ds. H. Buitink, Ede 18.00 uur kand. C.M. Klok, Kat wijk OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Post adres:- postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklini sche afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttij den, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. O.W. Bouwsma, Gouda DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 11.00 uur, Jan Delhaas MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat zondag 9.30 uur kand. J.B. Boes aard, Katwijk 16.00 uur ds. C. Oorschot, Stel lendam Auto-inbraak 2 In de avond van 11 november werd ingebroken in een gepar keerde auto op de Nesse. De rechter voorportierruit werd in een blanke man, leeftijd ongeveer 25 jaar, klein, gekleed in een groene jas met Inbraak 3 Twee tot nu onbekende mannen van 7 op 8 een re kel hoorde en kort daarop twee mannen bij het bewuste pand zag weglopen. Hoewel de politie binnen twee minuten ter plaatse was, waren de daders gevlogen. Van het pand werd een raam opengebroken. Er is in ieder ge val een beamer gestolen. Inbraak In de avond van zondag 6 no vember is ingebroken in een wo ning aan de Jan Dorrekenskade- Oost. Eerst werd geprobeerd een achterdeur open te breken, wat niet lukte. Hierop werd een ruit vernield waarna men het pand alsnog binnen wist te dringen. Hoewel diverse ruimtes in huis Toezicht fietspaden Zoals eerder aangekondigd is de politie deze week begonnen met extra toezicht op de fietspaden aan de Gerstakker en Linzenak ker. Het gaat hier om 'onver plichte fietspaden', die alleen ge bruikt mogen worden door fietsers en snorfietsen met uitge schakelde (hulp-)motor. Deson danks worden de fietspaden ook gebruikt door bromfietsers en bestuurders van scooters. Bewo ners klagen over hoge snelhe den, geluidsoverlast en het ver oorzaken van bijna aanrijdingen met spelende kinderen op en langs de fietspaden door deze bromfiets- en scootersbestuur- ders. Op 7 november werd een brom fietser bekeurd omdat hij over het fietspad reed. Ook droeg hij geen helm. WADDINXVEEN - „Betaalbare designmeubelen. Meestal zijn die woorden met elkaar in te genspraak, maar bij ons kan het." Aan het woord is Jan Ru pert, eigenaar van de Waddinx- veense vestiging van BoCon cept; een Deens bedrijf dat aan zeventig landen levert en in 24 landen winkels heeft. „En nog steeds is het moederbedrijf zijn werkgebied aan het uitbreiden." Toch blijft de designmeubelzaak ook aan de andere kant van de wereld trouw aan zijn 'roots' want in de moderne, strakke meubelen is het ruimtelijke as pect van thuisland Denemarken altijd te herkennen. Een groot voordeel van BoCon cept vindt franchisenemer Ru pert dat alles van één fabrikant komt. „Dus als onze woningstijl je aanspreekt, dan vind je alles wat we hebben mooi. En dan begint het plezier van de meu bels en accessoires op elkaar af stemmen. Binnen de thema's warm, gedurfd, relaxt, klassiek en pure onschuld heb je ruim keus in kleur, stoffering, afme tingen, indelingen, frontjes en ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur ring dinsdag 15 nov. 19.00 uur eucha ristieviering Ontmoetingskerk, Groensvoorde zaterdag 19.00 uur woord- en het loungegevoel en het functio nele én mooie Volani wandsys- teem. In onze kleurstellingen is 'noten' nieuw en zogenaamde slowsluiters laten kastdeurtjes en lades niet meer met zo'n klap dichtvallen. Dit systeem was al eerder te zien bij keukens en luxe meubelen en geldt nu als een stukje opwaardering van onze betaalbare designmeube len. En nieuw op de beddenaf deling zijn de matrassen die zich aanpassen door de li chaamswarmte en het gewicht van de eigenaar. Zij vormen straat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). Diefstal werden doorzocht, vermiste Op 7 november is door een win kelier aan de Brederolaan aangif te gedaan van diefstal van pakjes sigaretten uit de handelsvoor raad van zijn zaak. Verantwoor delijk voor dit feit was een 15-ja- RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafa- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar- Op 7 november heeft politie den aan de Catslaan 100 te Gouda. ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN Dorpstraat 139 GEMEENTE zondag geen dienst woensdag 9 november rond ting Waddinxveen. Door agenten van het team Wad- den dieren kunt u bellen 0186- dinxveen-Boskoop werd op de 601199. Binnen 24 uur uw voor recente gegevens op www.die- rencentrale.nl. gen. Sommigen willen de aan kopen wel bezorgd hebben, maar monteren liever zelf. En anderen laten zowel het afleve ren als het bezorgen door ons verzorgen. Dat kan hier alle maal." gel werd in de ochtend van 10 november een snelheidscontrole rook bij gedaan met behulp van een zo genaamde radarwagen. Binnen 2 uur werden 40 foto's gemaakt van overtreders. De hoogst ge- Gevonden Reu, Heidewachtel, Bruin schim mel, witte bef, streep tussen ogen en staartpunt, is gechipt, M. Klompehoeve Waddinxveen Reu, Duitse herder, Zwart-bruin, ketting om, Waddinxveen Poes, Zwart, enkele witte haren opbef en vlekje op buik, jong, Passage Waddinxveen Kater, Rood, witte kin, bef, borst, buik, voeten voor en sokken ach ter, camping de Randstad Moer kapelle Poes, Siamees x, Wit-beige, zwarte snuit, staart en vlek op achterpoot, blauwe ogen, de Pa trijs Zevenhuizen Kat, Rood, lichte staart, Brugweg Waddinxveen Kat, Zwart, witte buik, borst, voeten voor, kousen achter en witte kin, Gerstakker Waddinx veen PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Pr. Beatrixlaan zondag 10.00 uur ds. C. de Jong 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur ds. C. Bregman, Zoe termeer Ontmoetingskerk, Groensvoorde Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 9.30 uur pastor G.J. Mar- zondag 10.00 uur spreker: geen tini 16.30 uur trektochtdienst Brand 2 Op de vroege ochtend van 12 no vember werd brand gesticht bij een berghok van een jeugdhonk aan de C. Huijgenslaan. De brand werd snel door de Wad- dinxveense brandweer geblust, waardoor verdere schade werd beperkt. Vermoedelijk is de brand aangestoken en het poli tieonderzoek daarnaar loopt nog. aan een automobilist. Hij is met een hersenschudding overge bracht naar het Groene Hartzie kenhuis in Gouda. Avondmaal 17.00 uur kand. A. de Kwaadste- niet, Rotterdam De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong, voorbereiding Heilig Avond maal 17.00 uur ds. H. Schipaanboord Aanhouding na mishandeling De politie heeft woensdagmor gen 9 november een 17-jarige Waddinxvener aangehouden op verdenking van mishandeling van een 14-jarige plaatsgenoot. De 14-jarige jongen fietste met een vriend over het fietspad van de Linzenakker toen hij door een bekende van zijn fiets werd ge trapt en vervolgens diverse ke ren werd geslagen en geschopt. De jongen had verbaal gere ageerd naar een groep tegemoet komende fietsers toen één van hen een andere duwde waar door deze tegen de vriend van het slachtoffer aanviel. De vriend kwam op zijn beurt tegen het slachtoffer waarna de laatste een opmerking maakte tegen de groep. Hierna vond de mishan deling plaats. Het slachtoffer liep schaafwonden en blauwe plekken op. Daarnaast klaagde hij over pijn over het hele li chaam. VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maan dag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelf hulpgroep voor kinderen, vrien den en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten 42, Waddinxveen, tel. 0182- Werkgroep Gouda, Industrie- 613112. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur vol gens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180- 631451 of 06-11163246, voor min der dringende vragen: vra- gen@dierenkliniekzevenhuizen. nl. Inbraak 4 In de vroege avond van 9 no vember is ingebroken in een op de Julianastraat geparkeerde sta- geslagen door tionwagen. Van de auto werd een achterruit ingeslagen. Uit de auto verdween een laptop witte biezen in de lengterichting, en een paspoort. De politie kan De dader zou ook iets op zijn niet genoeg benadrukken dit soort goederen en bescheiden niet onbeheerd achter te laten in auto's. zich naar het lichaam, zodat de druk goed verdeeld wordt. Zie kenhuizen gebruiken ze veel om doorliggen bij patiënten te voorkomen. Het bijkomend voordeel van een dergelijk ma tras is dat de lattenbodem min der geavanceerd hoeft te zijn en dus een goedkoper exemplaar uitgezocht kan worden." BoConcept is gevestigd aan de Kanaaldijk 32 in Waddinxveen. Meer informatie kan verkregen worden via telefoonnummer 0182-649744 of website www.boconcept.com. en kele meldingen ontvangen van een potloodventer aan het Wil genlaantje. Voorbijgangers wer den daar geconfronteerd met een ongeveer 30-jarige man, die zijn geslachtsdeel uit zijn broek hebben in de nacht had en zichzelf bevredigde. De november ingebroken in man was ongeveer 1.80 m lang creatieruimte aan de Brugweg, en had een zuid-Europees of Een buurtbewoner waarschuw- noord-Afrikaans uiterlijk met de de politie nadat hij glasgerin- zwart stijl achterover gekamd haar. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 27 november 10.00 uur ds. D.L.H. Lunenburg-Moret, Rotterdam, avondmaal JEHOVA'S GETUIGEN Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking brand werd op 9 november om streeks 01.56 u ontdekt. De In de nacht van 7 op 8 november brand woedde in het motorge- is ingebroken in een bedrijf op deelte van het voertuig onder de het bedrijventerrein Coenecoop. motorkap. Uit het pand werden een aantal computers ontvreemd. Het is niet duidelijk hoe men het be drijf is binnengekomen. Het lijkt erop dat de daders zich hebben laten insluiten. Betaalbare designmeubelen, dat is wat BoConcept te bieden heeft. „Meestal zijn die woorden met elkaar in tegenspraak, maar bij pootjes. Inspiratie voor de huis- ons kan het," zegt eigenaar Jan Rupert. kamer, slaapkamer en werkstu- dio kun je opdoen vanuit onze catalogus of in de winkel. Een blijvend met het interieurpro- handig hulpmiddel hierbij is het gramma aan de slag. En wie tekenprogramma Furnish, dat daarbij hulp wil, kan altijd een vrij van onze website te down- beroep op ons doen." loaden is. Wanneer je de afme- Ook voor wat betreft de afleve- tingen van de betreffende ka- ring en montage van de aanko- mer invoert, en zonodig de pen kan de klant zelf bepalen in wanden en vloeren een kleurtje hoeverre BoConcept ingescha- geeft, kun je eenvoudig meubels keld wordt. De ondernemer 'ontwerpen' en driedimensio naal bekijken hoe ze in jouw meubels in gebruik wil huis zullen staan. Want in een winkel toont het nou eenmaal altijd anders. Behalve thuis, kan men bij ons PROTESTANTSE KERK NE- Kerkgebouw Dorpstraat DERLAND woensdag 16 nov 19.45 uur ds. Hervormde gemeente J.G. van Tilburg Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. zondag 9.30 uur ds. B.J.D. van Vrees, voorbereiding Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. J. de Jong De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan boord, voorbereiding Heilig Avondmaal 18.30 uur ds. W. van Gorsel, Bergambacht Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg, voorbereiding Heilig communieviering zondag 11.15 uur eucharistievie ring Bezoek en postadres: Station straat 12,2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorver bonden met de Vierstroom Zorg lijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen. (www.vierstroom.nl) Brand Achter een flat aan de Juliana van Stolberglaan brandde in de nacht van 6 november een auto winkeldiefstal bij een super- door onbekende oorzaak uit. Het markt aan de Passage. Een pakje ging om een rode Volkswagen met saucijzenbroodjes liet hij in Golf, die geheel uitbrandde. Na- zijn tas zakken en rekende deze dat de brandweer het vuur ge blust had, is de auto door een ta- kelbedrijf weggehaald. Later in de week ontstond ook litie. De jongen krijgt een HALT brand in een op de Stationsstraat - afdoening. geparkeerde bestelauto. Deze 21.25 uur op de Dreef een 68-ja- rige automobilist uit Waddinx- dinxveen-Boskoop werd op de 601199. Binnen 24 veen. De agenten stelden drank- afrit Waddinxveen positie inge- melding op internet. Kijk gebruik bij de man vast en nomen. Daar zag men de auto hielden hem aan. De aan het bu- keren en de afrit afrijden. Daarna reau uitgevoerde ademanalyse stopte de auto en ging de ver liet een uitslag zien van 430 ug/1 dachte er te voet vandoor. Na (limiet 220 ug/1). De politie een achtervolging te voet werd maakt proces-verbaal tegen de hij door de politie aangehouden, man op voor het rijden onder in vloed. Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Huis- ArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefoni sche afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kantoortijden: van 17.30 uur 's middags tot 08.00 uur 's och tends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Rons- seweg 138 (tegenover de Bleu- land-locatie), Gouda, tel. 0182- 698820, www.dam-mh.nl. hoofd gedragen hebben en op een witte vouwfiets rijden. Uit de auto werd een zwarte tas, die door de dader over zijn schou der werd gedragen bij het weg- Auto-inbraak fietsen. Tussen 8 en 20 november werd Mogelijke getuigen of mensen, in een geparkeerde blauwe be- die het signalement herkennen, stelauto aan de Staringlaan inge- wordt verzocht zich bij de Wad- broken. De dader kwam binnen dinxveense politie te melden, door het slot van het linkerpor tier te forceren. De buit bestond uit een combinatie radio-cdspe- ler-telefoon-navigatiesysteem die uit het dashboard werd ver wijderd. men vooralsnog geen spullen. Diezelfde avond vond een in sluiping plaats in een woning aan de Groensvoorde. Het feit is vermoedelijk gepleegd toen de eucharistievie- bewoners even op zolder waren, rige jongen uit Moordrecht, die Toen men terug kwam in de in de zaak stage liep. Hij liep te huiskamer, trof men de achter- gen de lamp toen hij de gestolen deur wijd open aan. Er wordt sigaretten op school verhandel- een portemonnee uit de woning de. Daar bekende hij de diefstal vermist. van de sigaretten op zijn stage- adres. Een 17-jarige jongen uit Wad dinxveen pleegde maandag 7 november rond 09.40 uur een winkeldiefstal bij een Bij zijn aanhouding verzette de verdachte zich hevig, waarbij hij gewond raakte. Rijden onder invloed 2 Qp de oprit werd een vuurwa- De politie hield op woensdag 9 pen aangetroffen. Naast de ge- november rond 14.15 uur op de stolen auto trof de politie een le- Burgemeester van Reenensingel ge huls van een patroon aan. Bij in Gouda een 68-jarige automo- de achtervolging waren poli- bilist uit Gouda aan. De man tieauto's van meerdere korpsen was op het Raadhuisplein in betrokken. Het politieonderzoek Waddinxveen weggereden na- wordt voorgezet in Rotterdam, dat hij tot drie keer toe bij het uitparkeren tegen een gepar- Controle keerde auto van een vrouw uit Op de Koningin Wilhelminasin- Waddinxveen was gereden. Een getuige die dit zag gebeuren sprak de man aan en hem een sterke alcohollucht. Hij reed vervolgens weg. De ge tuige belde daarop de politie die hem in Gouda kon onderschep- meten snelheid was 76 km/u. pen. De aan het bureau uitge- Ook werden metingen gedaan voerde ademanalyse liet een uit- op de Noordkade die middag, slag zien van 450 ug/1 (limiet Daar werden in 1 uur tijd 44 220 ug/1). De politie maakt pro- overtreders geflitst. De hoogste ces-verbaal op voor het rijden snelheid daar was 79 km/u. onder invloed en het doorrijden na aanrijding. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 WOENSDAG 16 NOVEMBER 2005 en (I0 eurocent per minuut) UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel.0172-46 96 70 Redactie Carlo Willemsen 0182-638288 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 0182-636381 en 0182-620626 Fax: 0182-631088 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, EM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. LIEVER LIEFTINK JFA Door Jolanda van Luinen Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Kantoor Drukkerij Veldwijk van Loon Oranjelaan 9, Waddinxveen Postbus 196, 2740 AD Waddinxveen Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Alle auteursrechten en databankrech ten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7