makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl K1 ■O.:. 699.000,- k.k. 398.000,- k.k. 359.000,- k.k. 549.000,- k.k. t 274.000,- k.k. 224.500,- k.k. 247.500,- k.k. 259.500,- k.k. 245.000,- k.k. 157.500,- k.k. 219.000,- k.k. Vraagprijs 239.000,- k.k. Waddinxveen tel. 0182 - 61 38 22 fax 0182 - 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Roemer 44 Boskoop Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Boskoop Zijde 6 277.1 EN Boskoop tel. 0172 - 21 54 09 fax 0172 - 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs i l CD O Zuidplaslaan 27 Waddinxveen Brugweg 31 Waddinxveen Rozenlaan 46 O Waddinxveen Bosboom Toussaintsingel 15 Dorpsstraat 71 C Hazerswoude Dorp Waddinxveen Rubenslaan 117 Hazerswoude Dorp Alpherwetering 8 (D Azalealaan 138 Boskoop Maatschouw 12 Hazerswoude Dorp Boskoop Hazerswoude Dorp Eikenlaan 24 Ferdinand Bolstraat 23 De Pater Makelaardij is tijdens de de pater 8 NVM Aan een prachtige laan gesitueerde halfvrijstaande villa met een inhoud van ca. 650 m3. De woning is bereikbaar via een autobrug en is gelegen op een perceel eigen grond van 640 m2. Indeling: entree met garderobenis. Toilet met fontein. Bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger. Via de bijkeuken is de garage bereik baar, welke ca. 6,20 meter diep en gedeeltelijk 3,00 meter en gedeel telijk 4,20 meter breed is. Royale woonkamer met fraai uitzicht, een open haard en schuifpui. Semi-open keuken met een L-vormige inrich ting compleet v.v. diverse inbouwapparatuur. De woonkamer en de keuken zijn gezamenlijk groot ca. 65 m2. 1e Verdieping: overloop. Badkamer v.v. douche, 2e toilet en wastafel. 4 (vier) slaapkamers, res pectievelijk groot ca. 14,5 m2, 15 m2, 17,2 m2 en 12 m2. Één slaapka mer is v.v. een vaste wastafel. De ouderslaapkamer is v.v. vaste kasten en biedt toegang tot de 2e badkamer, welke is ingericht met een dub bele wastafel en een ligbad. 2e Verdieping: riante voorzolder met diver se bergruimten. Royale slaapkamer, groot ca. 17,5 m2, welke is v.v. een dakkapel en vaste kast met een opstelplaats voor de c.v.-ketel en de boiler. Bijzonderheden: de achtertuin is gelegen op het oosten en is groot ca. 10 x 23 meter. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas, geheel v.v. dak en gevelisolatie en v.v. een beton nen begane grondvloer en een betonnen 1e verdiepingsvloer. Aanvaarding in overleg. Goed onderh. eengezinswoning met vrij uitzicht, gesit. in rustige kindvr. woonomg. nabij het centrum van de gem. Boskoop. De achter tuin (w) grenst aan water en boomkwekerijen. Ind.: entree met plavui- zenvloer. Toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer met vaste kast en deur naar de zonnige achtertuin welke voorzien is van een vlonder aan het water. De woonkamervloer is afgewerkt met laminaat. Open keu ken met een luxe in 2002 vernieuwde keukeninr. compl. met combi magnetron, gas-op-glas kookpl., afzuigk., vaatwasm. en koelkast. 1e Verd.: overloop. 3 slaapkamers, resp. groot 2,03 x 3,53 m., 2,70 x 3,31 m. en 2,70 x 4,52 m.. Badkamer ingericht met 2e toilet, wastafel en lig bad. 2e Verd.: voorzolder met opstelplaats voor de c.v.-combi- ketel en aansl. voor de wasm. en de droger. Zolderkamer met kunststof dakkapel en div. berg ruimten. Boven deze kamer is een kleine bergvliering aanwezig. Bijz.: bouwj. 1990. Grondopp. 104 m2. Inh. 300 m3. De woning is v.v. dak-, gevel-, vloer- en glas isolatie. Aanvaarding in overleg. Zeer charmant, rietgedekt landhuis met vrijstaand gastenverblijf, gelegen op een fraaie locatie. Het landhuis heeft een inh. van ca. 590 m3, is in 1980 gebouwd en in 1995/1996 met smaak geheel verbouwd. Ind. woonhuis: fraaie hal met garderobenis. Kelderkast. Luxe toiletruimte met fontein. De woonk. biedt u vrij uitzicht op de grote vijver en de prachtige aangelegde tuin. Riante eetkeuken (Siematic) welke compl. en fraai is afgewerkt in 1995 met vanillekleurige fronten met beukenhouten bladen, roestvrijstalen afzuig kap en inbouwapp.. De benedenverd. is ged. v.v. lichte, eikenhouten vloer delen en ged. v.v. een plavuizen vloer. 1e Verd.: royale overloop. Een luxe badk. (1996) met inloopdouche, ligbad, toilet en badmeubel. 2 grote slaapk. (voorheen 3). 1 slaapk. is v.v. een fraaie garderobenis en een Velux dakraam en 1 slaapk. is v.v. een grote inbouwkast en mooie dakkapel. Beide slaapk. zijn afgewerkt met grenenhouten vloerdelen. Ind. gastenverblijf: entree. Woonk.. Compleet ingerichte keuken in landelijke stijl. Badk. met bad /dou che, wastafel en toilet. Slaapk.. 1e Verd.: ingericht als ruime slaapzolder met vaste kastenwand. Dit uitst. d.m.v. o.a. dubbel glas geïsoleerd gastenverblijf beschikt over eigen c.v.-combiketel. De naastgelegen kas/schuur van 120 m2 is v.v. een keukenblok en toilet ruimte en uitstekend geschikt voor een atelier of hobbyruimte. Doordat dit fraaie landhuis gebouwd is op ruim 1.990 m2 eigen gr. is er void, parkeergelegenheid en een carport met ruimte voor 2 (twee) auto's aan wezig. De rietgedekte en geïsoleer de kappen van het woonhuis en het gastenverblijf zijn in mei 2000/2001 gekamd en gecontroleerd. Het woonhuis is evenals het gastenver blijf v.v. dubbel glas. Aanv. i.o. Prachtig gebouwde, aan lommerrijke laan gelegen, riante twee-onder-één kapwoning met garage, 5 slaapkamers en diepe zonnige achtertuin. Deze goed onderhouden en geïsoleerde woning is gebouwd in ca. 1986 in de populaire en kindvriendelijke wijk 'Zuidplas' op loopafst. van winkels, scholen, openb. vervoer en sportacc.. De woning heeft een inhoud van ca. 550 m3 en een grondopp. van 229 m2. Indeling: entree. Licht betegeld toi let met fontein. De ruime L-vormige woonkamer is v.v. een plav. vloer met vloerverw., open haard, convectorput en aluminium schuifpui naar terras en diepe verzorgde achtertuin. Open keuken met een in L-vorm opgestel de keukeninr., compl. met div. inb.apparatuur. Bijkeuken met aansl. was- app.. Inpandige garage/berging v.v. verwarming en stalen kanteldeur met loopdeur. 1e Verdieping: overloop. 4 riante slaapkamers, waarvan 3 kamers v.v. een laminaatvloer en 1 kamer v.v. bergzolder. Licht betegelde badkamer ingericht met ligbad, separate douche met massagestralen, tweede toilet en wastafel. 2e Verdieping: ruime voorzolder v.v. div. berg ruimten en opstelplaats voor de HR Atag c.v.-combiketel (1999). 1 royale slaapkamer v.v. laminaatvloer, hard houten dakkapel aan de achterzijde en aan de voorzijde v.v. Velux dak raam. De 2e verdieping biedt void, mogelijkheden om een extra kamer te realiseren. Bijzonderheden: de woning is geheel v.v. dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Deze woning is gunstig gelegen t.o.v. openbaar vervoer richting Rotterdam, Den Haag, Leiden en Gouda en is door zijn ruimte zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanv. in overleg. Royaal 3-kamer hoekappartement met een woonopp. van ca. 96 m2 en een ruim balkon (z). Het app. is gesitueerd op de bovenste verdieping van een kleinschalig app.gebouw met voorz. zoals winkels en openb. vervoer in de directe nabijheid. Appartementengebouw: het bijzonder vormgegeven app.gebouw met atrium is gebouwd in ca. 2003 en is v.v. lift, videofoon-installatie, gezamenlijke fietsenberging en void, parkeer- mogelijkheden bij het gebouw. Indeling app.: entree, hal. Tot het plafond betegelde toiletruimte met fontein. Hobby-/slaapkamer, groot ca. 3,00 x 2,70 m.. Royale bijkeuken/berging met opstelplaats voor de c.v.-combi ketel en aansl. voor de wasapp.. Ruime Z-vormige woonkamer met toe gang tot het zonnige terras (z). Open keuken met een luxe in L-vorm opgestelde keukeninr., compleet v.v. div. inb.apparatuur. Ouderslaap kamer, groot ca. 3,00 x 5,45 m., met toegang tot de royale betegelde badkamer. Deze badkamer is ingericht met een douche, wasta fel en 2e toilet. Bijzonderheden: de wanden van het appartement zijn afgewerkt met sierpleister. Ten aanzien van het appartementen gebouw "t Regthuys’ geldt dat deze appartementen bestemd zijn voor mensen met een leeftijd van 55 jaar of ouder. Bijdrage service kosten ca. 120,35 per maand. Aanvaarding in overleg. In een kindvr. woonomg. ligt deze ruime (inh. 350 m3) uitgebouwde een gezinswoning met eigen parkeerpl. en achtertuin met achterom (w). Deze woning is gelegen op loopafst. van scholen, winkels en recreatie. Ind.: voortuin met parkeergelegenheid en stenen berging. Entree. Toilet met fontein. Trapopgang naar de 1e verd.. Uitgeb. woonk., groot 7,70 x 4,95 m. v.v. plav. vloer met vloerverw., voorraadkast en deur naar de 9,00 m. diepe achtertuin. De wanden in de woonk. zijn afgewerkt met spachtel- putz. Semi-open keuken met moderne inr. compl. met inb.app., t.w. vaat wasm., afzuigk., koel- vriescomb., combi-magnetron en close-in boiler. 1e Verd.: overt.. 3 slaapk., resp. groot 2,90 x 3,50 m., 1,90 x 3,50 m. en 4,90 x 2,70 m.. Luxe badk. ingericht met ligbad/douche, badk.meubel, hangend closet en designradiator. 2e Verd.: open zolder met Velux dakraam en opstelpl. voor de HR c.v.-combiketel (bouwj. 2004). Extra slaapk. zijn gemakkelijk te realiseren eventueel na plaatsing dakkapel/dakopbouw.Bijz.: bouwj. 1984, grondopp. 129 m2. De woning is v.v. dak-, gevel-, en glas isolatie. Aanvaarding in overleg. Prachtig aan gemeenteplantsoen gesitueerde goed onderhouden roy ale eengezinswoning met 4 (vier) slaapkamers en een aparte schuur in de achtertuin. De woning is gebouwd in circa 1972 op 139 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 325 m3. Indeling: hal/entree afge werkt met een lichte plavuizen vloer. Betegelde toiletruimte met fon tein. Meterkast. Royale doorzonwoonkamer met laminaatvloer en dub bel glas. Deze ruimte biedt de mogelijkheid voor een stookplaats. Dichte keuken ingericht met een in L-vorm opgestelde keukeninrich- ting, compleet met diverse inbouwapparatuur. 1 e Verdieping: overloop. Diverse bergruimten. 3 (drie) slaapkamers. Zolder: bereikbaar door middel van een vaste trap. Royale zolderkamer met dakkapel. Opstelplaats voor de c.v.-combi ketel. Bijzonderheden: de achter tuin is betegeld. De woonkamer biedt een fraai uitzicht over het royale plantsoen. Aanvaarding in overleg. Ruime 5-kamer maisonnette gelegen op de 1e verd. met berging op de beg. grond. Deze goed onderhouden maisonnette heeft een vloeropp. van 110 m2 en is gebouwd in 1962. Ind.: entree met royale bergkast. Keuken met een moderne in L-vorm opgest. inr. compl. met vaatwasm., gaskookpl., afzuigkap, koelk. en magnetron. Badk. met douche en wasta fel en v.v. halogeen inb.verlichting. De badk. is betegeld tot het plafond. Toilet. Slaapk. 1groot 2,30 x 3,58 m., met een vaste kast en deur naar het balkon. Slaapk. 2, groot 3,44 x 2,24 m., met toegang tot de verdie ping. Woonk. met eetkamer. De woon- en eetkamer zijn gèz. groot 7,76 x 3,66 m.. De gehele 1e verdiepingsvloer is afgewerkt met laminaat. 1e Verd.: voorzolder met Velux dakraam en bergruimte achter knieschotten. Slaapk. 1 met aansl. voor de wasm. en de droger. Tevens staat hier opgesteld een Vaillant c.v.-combi ketel. Slaapk. 2 met 2 Velux dakra men en bergruimte achter knie schotten. De slaapk. zijn resp. groot 2,07 x 4,42 m. en 3,65 x 4,08 m.. Bijz.: het buitenschilderwerk is uit gevoerd in 2005. De woning is v.v. hardh. kozijnen met overwegend dubbele beglazing. Servicekosten 35,-- per maand. Aanv. i.o. Prachtig nabij ‘Gouwebos’ gesitueerde sfeervolle goed onderhouden eengezinswoning met fraaie achtertuin. Deze aan een groene singei en nabij sportvoorz. gelegen eengezinswoning is gebouwd in ca. 1966 op 147 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 325 m3. Indeling: entree/hal en trapkast afgewerkt met plavuizen vloer. M.k. v.v. aardlek- schakelaar. Trapkast. Vergrote betegelde toiletruimte met toilet en fon tein. Lichte doorzonwoonkamer met aan de voor- en achterzijde dub bel glas. Dichte keuken met een lichte keukeninr. compl. met div. inb.app. en deur naar de fraai aangelegde achtertuin met stenen ber ging. 1e Verdieping: overl. v.v. kast. 3 slaapkamers. Doucheruimte met royale douche en wastafel. 2e Verdieping: overloop v.v. wasmachine- aansluiting, opstelplaats voor Nefit HR c.v.-ketel (1998). Een zeer roy ale fraai afgewerkte zolderkamer, v.v. 2 dakkapellen en voldoende bergruimten. Bijzonderheden: wilt u wonen in een rustige en ruim opgezette woonwijk met goede en voldoende parkeerruimte en schitterend vrij uitzicht, dan is dit uw kans. Deze woning is v.v. dak isolatie en gedeeltelijk v.v. dubbel glas. De goten zijn recentelijk ver nieuwd. De woning is gunstig gelegen ten opzichte van winkels en openbaar vervoer. Aan vaarding in overleg. Fraai, karakteristiek, vrijstaand woonhuis met een rustieke sfeer, keu rig verzorgd en met een schitterende diepe achtertuin (ca. 85 m. diep) op het zuiden. Deze mooie goed onderhouden vrijstaande woning is gelegen aan de rand van de gemeente Waddinxveen op 746 m2 eigen grond, is gebouwd in ca. 1929 en heeft een inhoud van ca. 400 m3. Ind.: fraaie entree/hal, m.k. v.v. void, groepen met aardlekschakelaar, kelderkast. Licht betegelde toiletruimte met toilet en fontein. Royale lichte L-vormige woonk. (opp. ca. 43 m2) met een fraai uitzicht en v.v. schuifpui naaf terras, erkerkozijn, open haard met spekkachel en hou ten parketvloer. Open keuken met lichte keukeninr. v.v. wasm.-aanslui- ting. Deur naar de fraaie en verzorgde diepe achtertuin gesitueerd aan het water. In de fraaie achtertuin bevinden zich 2 houten schuren en tevens een bruggetje om van het ene perceel naar het ander te kun nen. 1e Verd.: ruime overloop. Separate toiletruimte met toilet. C.v.- ruimte met Fasto c.v.-combiketel (1994). Licht betegelde badk. met lig bad, douche en wastafel. 4 slaapk.. 2e Verd.: toegang tot vliering d.m.v. vlizotrap. Bijz.: dak- en muurisolatie en ged. dubbel glas. De dakbedekking van de platten is vernieuwd. Deze woning is v.v. zonnecollectoren. De gevel aan de voorzijde is recent gereinigd en het schilderwerk’aan de voor zijde is recent uitgevoerd. Deze woning is door zijn locatie, uit straling en mogelijkh. zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanv. i.o. verbouwing gevestigd aan de Zuidplaslaan 430, 2743 KE Waddinxveen. Zeer verrassende royale zogenaamde hoekverdraaide eengezinswoning met speels aangelegde achtertuin 10,00 x 11,00 m. (gemiddeld)) op het zuidoosten v.v. carport en vrijst. stenen schuur v.v. elektra. Deze bijz. vorm gegeven woning is gebouwd in 1981 op 199 m2 eigen gr. en biedt een inh. van 370 m3. Ind.: royale entree/hal met m.k.. Fraai betegelde toilet ruimte met hangend closet en fontein (2001). Trapopgang. Royale tuinge richte woonk., groot 40 m2, v.v. opensi. deuren naar de achtertuin. Open keuken v.v. lichte in L-vorm opgestelde keukeninr. compl. v.v. div. inb.appa ratuur. De parterre is v.v. spuitwerk wanden. In de diepe zonnige achtertuin is een carport gesitueerd alsmede een stenen berging. 1e Verd.: overloop. 1 slaapk. gesitueerd aan de voorzijde. Luxe betegelde badk. v.v. ligbad en douche met thermostaatkraan, hangend toilet en vaste wastafel (geplaatst in 2001). 2 royale slaapk. gesitueerd aan de achterzijde waarvan 1 v.v. dak kapel. 2e Verd.: ruime voorzolder met opstelpl. voor de HR c.v.-combiketel (2002), wasm.-aansl. en Velux dak raam. Tevens geeft deze ruimte toegang tot een bergvliering. Apart vormgegeven fraai afgewerkte zol- derk. v.v. 2 Velux dakramen. Bijz.: de woning is v.v. dak- en muuriso latie en ged. dubbel glas. Deze woning is gelegen in een kindvr. omg., nabij het brugcentrum en het station en is door zijn locatie, ver rassende vormg. en onderh. zeer zeker de moeite van bezichtiging waard. Aanv. in overleg. Schitterend aan polderlandschap gesitueerde royale eengezinswoning met 13 m. diepe achtertuin (z). Deze mooie woning is.gebouwd in 1977 op 146 m2 eigen gr. en biedt een inh. van 350 m’. lnd.: entree v.v. m.k.. Woonk. v.v. plav. vloer. Moderne Semi-open keuken met U- vormige keukeninr. (bouwj.1994) compl. v.v. oven, ker. kookplaat, vlak- scherm afzuigkap, koelkast, vriezer, vaatwasm.. Tochtportaal. In de op het zuiden gelegen achtertuin bevindt zich een stenen berging. De achtertuin is v.v. een achterom en schitterend vergezicht over de wei landen. 1e Verd.: overloop. Slaapk. 1 is gesitueerd aan de voorzijde. 2 slaapk. zijn gesitueerd aan de achterzijde. Alle slaapk. zijn v.v. beton nen vloeren, betonnen plafonds en houten kozijnen. De luxe badk. is vernieuwd in 1994 en compl. ingericht met ligbad, douche, wasta- felmeubel en hangend closet. 2e Verd.: royale voorzolder met wasm. aansl., mech. ventilatie unit en opstelpl. Vaillant c.v.-combiketel (bouwj. 1994). 2 slaapk., waar van 1 v.v. dakkapel en vaste kast en 1 v.v. Velux dakraam. Beiden slaapk. zijn v.v. void, bergruimten achter de knieschotten. Bijz.: de woning is v.v. dak-, muurisolatie en ged. v.v. dubbel glas. Deze woning is gesitueerd aan een doodlopende straat in een kindvr. rustige woonwijk. Aanv. in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 9