Kaartenfestival op de Wilde Veenen 0 LIE rAndstad KAMPEERSPORT WIST U DIT?i wö) <f@ Stat r Heren Flyers pakt tweede overwinning Wisselvallende prestaties Rowah Den Edel ook 's middags open WADDINXVEEN - Bij Den Edel Sport kan iedereen sinds kort 's middags sporten. De fitnes sruimte gaat om 14.30 uur open. Voor een beginnersinstructie op de trainingsapparaten kan er een afspraak worden gemaakt met één van de persoonlijke begelei ders. Bel voor meer informatie 0182 - 613659 of bekijk de websi te www.denedel.nl. 9 •f Be Fair profiteert van verlies koploper WADDINXVEEN - De voetbal club Be Fair profiteerde van de 4- 1 nederlaag van koploper Victo- ria'04 in Kamerik. De Waddinxveners wonnen de uit wedstrijd tegen Zestienhoven met 1-4. Voor de pauze scoorden Jeffrey Zwinkels tweemaal en William Hoogeveen eenmaal. Na de pauze benutte Koen Meijer handbalvereniging een strafschop. De achterstand Space was zaterdag aan de beurt van Be Fair op Victoria bedraagt om de volgende ronde van de vier punten. In dezelfde afdeling zaalcompetitie te spelen. De Mix won Gouda met 6-2 van Soccer C van trainer/coach Arold Hol- Boys. In het zondagvoetbal bleef man moest het deze week opne- WSE met vijf punten op de laatste men tegen de Meeuwen uit Rot- plaats. Na een 0-3 ruststand werd terdam. Deze wedstrijd mondde met 1-5 verloren van MMO. Eerst uit in een spannend duel dat alle bij 0-5 scoorden de Waddinxve- kanten op kon gaan. Gelukkig ners tegen. Groeneweg won in Zevenhuizen met 2-1 van Ca- Damesteam Nesselande behoudt ongeslagen status WERELD WINKEL Verlies voor Hockey dames Sd! Verlies Uden- De Gouwe Rolling'90 naar Rome Matige vangst voor HSW Recreatief basketballen voor dames WSE zaal- toernooi trekt veel BVO's Volop leuke j kampeer- p en outdoor- cadeaus F# WOONWINKEL www.lieftink.nl voor de Waddinxveense jongens en meisjes wisten ze aan de goe- Geen moment wekte Moerka- pelle de indruk dat het de ach- niet spelende koploper Zwam- ZEVENHUIZEN - Het dames team van GTI-Nesselande heeft tegen het bezoekende Rijnmond de ongeslagen status behouden. De volleybalsters uit Zevenhui zen verdedigden met succes hun eerste plaats van de eerste divi sie B en wonnen met 3-1 van de tweede plaats innamen. Het ver schil tussen beide teams be draagt inmiddels twaalf punten. Rijnmond, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld dan Nes- selande, komt de eer toe dat het de thuisploeg het eerste setver- lies heeft toegebracht. Coach Pang miste niet alleen Olga van Zaanen, maar ook Flore Graves- teijn die een dag voor de wed strijd door haar enkel ging. Halverwege de eerste set voerde Mercuriusweg 16-b JA Waddinxveen 0182-613488/613283 fwww.randstadtent.com WADDINXVEEN - Basketbalver- eniging Flyers biedt naast wed- strijdbasketbal ook de mogelijk heid om recreatief bezig te zijn. Gewoon ontspannen basketbal len, zonder de druk van de com petitie te voelen. De dames recre atiegroep van Flyers kan nog wel wat nieuwe leden gebruiken. Bas- ketbalervaring is niet belangrijk. Iedereen is van harte welkom op dinsdagavond van 21.15 tot 22.30 uur in Sporthal De Duikelaar aan de Zuidplaslaan te Waddinxveen. Voor informatie bel 0182 - 614101. mond profiteerde met 21-25. Tot 19-14 in de vierde set was er voor de thuisploeg geen vuiltje aan de lucht, daarna leek de der de set zich te herhalen. Rijn mond rook opnieuw de setwinst, maar Nesselande hield de zenu wen in bedwang en won met 26- 24. Be Fair won de belangrijke thuis wedstrijd tegen Shot met 3-1 (23- 25, 25-20, 25-15 en 25-21). De thuisploeg stond in de promotie klasse A op de negende en de gasten op de tiende plaats, zodat er belangrijke punten op het spel stonden. Het krachtsverschil was gering en de winst van de Waddinxveense ploeg was voor al te danken aan series goede op slagen van onder meer Astrid de Jong. Miranda Demeijer en Je- WADDÏNXVEEN/BODEGRA VEN - De vierde wedstrijd voor de wintercompetitie van de Hen- gelsportvereniging Waddinx veen (HSW) werd gevist in de Oude Rijn bij het fort in Bode graven. Hoewel de veertien deelnemers een matige vangst hadden, bij elkaar 13.590 gram, werd toch beduidend meer ge vangen dan de drie voorgaande wedstrijden. De uitslag was als volgt: 1. Jan Verhoef 2.070 gr, 2. Martin van Leeuwen 1.780 gr, 3. Rob Jenner 1.550 gr, 4. Rob Pol dervaart 1.430 gr, 5. Rinus Rei chard 1.420 gr. Laatstgenoemde en Martin van Leeuwen zijn nu beide koploper met 17 punten. Herman Kraan en Wim Hout man zijn gedeeld derde en vier de met 23 punten, gevolgd door Rob Jenner op vijf met 27 pun ten. Op zaterdag 3 december wordt de traditionele St. Nico- laaswedstrijd gehouden. Alle le den van de HSW kunnen in schrijven op de wedstrijddag zelf. Het inschrijfgeld bedraagt 4,- euro. Vertrek vanaf het sta tion NS om 07.30 uur. het beloofde een mooie wedstrijd te worden. In een spannende wedstrijd bleef het tot aan de rust eendoelpuntloze partij. Vlak na rust scoorde Rowan Alders na een korte solo 1-0. Lang konden de Waddinxveners daar niet van ge nieten, na een foutje in de verde diging lag de gelijkmaker in het net. Het antwoord van MD1 hier op volgde snel: Marjolein Ceulen scoorde vanaf de kop cirkel met een fabelachtige bal, die hoog in de touwen vloog. Zowel HCW als Victoria bleven tot het eind toe vechten, maar doelpunten vielen er niet meer. Eindstand: 2-1. opnemen tegen Atonium uit Rot terdam. Na de knappe winst van vorige week was het zelfvertrou wen in elk geval voldoende aan wezig. De jongens knokte voor wat ze waard waren, maar moes ten hun meerdere erkennen in Atonium. Uitslag: 17-13. Op zondag moesten 3 senioren teams van handbalvereniging Rolling'90 klaar om in Rome Rowah/Space thuis in sporthal de Dreef hun kunsten laten zien. Voor al uw feestelijk verpakte decembergeschenken, privé of zakelijk, kunt u terecht bij de wereldwinkel. terstand van vier punten op de Opstellingen: Van der Plas, Schoo, Kroon, Zijderhand, Van Vuuren, Verschoor, Lips, Kui per, Hertog, Stuurman, Van de Hoven, kinschoten: Ossebar, Kooper, Baars, De Koning, Van der Pas, Van der Meer, Dijk- slag, Koster, Oskam,Borst, Demirbas. WADDINXVEEN - De bonds- teams van de Z&PC Van Uden- De Gouwe speelden afgelopen zaterdag thuiswedstrijden. Een goed resultaat zat er deze keer niet in. Bij dames 1 was vooraf al gasten uit Schiedam, die de verwacht dat het niet eenvoudig zou worden tegen BZC Branden burg. De dames verloren dan ook met 7-9. Ook het tweede dames team van Van Uden-De Gouwe heeft het thuis tegen ZPB H&L Productions 1 niet kunnen bol werken. In feite was het een ge- lijkopgaande strijd die, mede door vreemde beslissingen van het arbitrale duo, in de vierde pe riode uiteindelijk door ZPB met 8- 11 werd gewonnen. Nieuw in de winkel Maart 2006 ook winkels in Alphen a/d Rijn en Zoetermeer WADDINXVEEN - Voetbalver eniging WSE houdt op zaterdag 7 januari alweer voor de vijftiende keer het prestigieuze BVO-zaal- toernooi voor C-junioren. Als vanouds wordt bij dit toernooi gestreden om de Kees Verwoerd wisselbokaal in Sporthal de Dreef. Dit jaar zal WSE het moe ten opnemen tegen zes Betaald Voetbal Organisaties (BVO's) én de winnaar van 2005: Spar- taan'20. Feyenoord zal aanwezig zijn met twee zaalteams en ook Excelsior, Volendam en Stormvo gels Telstar zijn net als voorgaan de jaren van de partij. De laatste BVO-club die het deelnemers veld compleet maakt is N.E.C. uit Nijmegen; een nieuwkomer op dit kwalitatieve toernooi. De voorbereidingen zijn nog in volle gang, maar WSE hoopt in ieder geval op veel publiek op 7 januari 2006. De toegang tot de sporthal de Dreef is gratis en het toernooi duurt van 10.00 tot 17.00 uur. veel werk voor de vereniging. Moerkapelle-Linschoten was merdam daadwerkelijk wilde inlopen. De beginfase was zelfs voor Linschoten dat na vijf minuten al op een voorsprong kwam door Senol Demirbas. Moerkapelle ging wel in de aanval, maar een schot van Da niel van de Hoven werd gestopt door Arne Ossebar (ex-VEP) en een voorzet van Stef Kuipers werd door iedereen gemist. Bij een vrije trap van Kuiper werd de bal eveneens gepareerd door Ossebar. Opvallend was dat Maarten van de Meer, een speler die net terug is uit Curasao, in zijn een tje de verdediging van Moerka pelle bezig hield. De verwachting dat Moerkapel le in de tweede helft tot beter voetbal in staat zou zijn kwam niet uit. „Ik begrijp dat niet", sprak trainer Peter Kerkhof. „Er wordt scherp getraind, maar in de wedstrijd zie je daar niets van terug." Halverwege de tweede helft maakte Moerkapelle gelijk door Stef Kuipers na een voor zet van Peter Zijderhand: 1-1. Daarbij bleef het want wat er voor de rest nog gebeurde had weinig met voetballen te ma ken. winst in het vierde kwart was de winst met 64-48 voor River Trot ters. Heren 2 wacht nog steeds op de eerste overwinning. Thuis te gen Rebound 1 lukte het niet de eerste punten te pakken. Werd uit een week eerder verloren met 88- 54, nu waren de bezoekers uit 's- Gravendeel met 55-82 wederom te sterk. Bleef Flyers in het eerste kwart in de buurt van Rebound, 9-13, het tweede kwart was over duidelijk voor de bezoekers, die bij rust dan ook al 20 punten voorstonden. Jongens Mini's 2, onder leiding van coach Inger Huls, haalde fors uit tegen het be zoekende Rowic 3 uit Gorin- chem. Via winst in al de vier pe rioden, werd een ruime 79-6 overwinning behaald. Als eerste was het de beurt aan Dames 2. Dit team is de laatste tijd bezig met een goede reeks wedstrijden en speelde vandaag tegen HVOS 5 uit Spijkemisse. Na een spannende start, waar Rowah zelfs nog op een 0-1 ach terstand kwam, wist het al snel de draad weer op te pakken en de stand om te zetten naar 7-3 bij rust. Na de pauze gingen de Waddinxveense dames verder waar het de eerste helft gebleven was. Toen de scheidsrechter voor het laatst floot, stond er een stand van 16-7 op het scorebord. Daarna was het de beurt aan het Herenteam. Dit team wordt sinds een aantal weken getraind en gecoached door Lex van Ham. En dat dit zijn vruchten afwerpt, bleek wel tegen HWC 4 uit Vlaardingen. De jonge heren van Rowah speelden met snel spel en goede afstandschoten goed mee met de ervaren ploeg uit Vlaar dingen. Vooral de tweede helft was zenuwslopend. Gelukkig wisten de Rowah-mannen het Door Bert Hertog MOERKAPELLE - In de wed strijd Moerkapelle-Linschoten (1-1) strooide scheidsrechter E. de Leeuw uit Polsbroek kwistig met gele kaarten. Pieter Lips en Emile Kroon kregen zelfs twee maal geel en dat betekende een voortijdige gang richting kleed kamer. Maar ook in de wed strijd Moerkapelle 2-Victoria 2 viel een rode kaart (doelman Matthew Dubbis), terwijl in de wedstrijd Moerkapelle 3 - Sportlust 5 Robin Reigwein en Rob van Leeuwen uit het veld werden gestuurd. De pas begin nende scheidsrechters hadden de grootste moeite om de wed strijden, die door Moerkapelle werden verloren, tot een goed einde te brengen. Het beteken de veel schrijfwerk voor scheidsrechters en clubfunctio- narissen. „Het is extreem. Dit heb ik in de dertig jaar dat ik in het bestuur zit niet meegemaakt", vertelde penningmeester Aafke Hoog- ma, die een dag eerder in de le denvergadering voor drie jaar bijtekende. In dezelfde verga dering werd Klaas Huizinga tot erelid benoemd. Huizinga is al jaren de pr-man van de vereniging, is bestuurs lid geweest, heeft in de redactie van het clubblad en het jubi leumboek gezeten en doet nog hoofd koel te houden en uitein delijk met winst (19-18) van het veld te stappen. Als laatste moesten de Dames 1 spelen tegen MOK uit Dordrecht. Vorige week was er een zeer slechte wedstrijd afgewerkt en dat moest, volgens trainer/coach Rob Jongkind, beter. De eerste helft wisten de teams elkaar in evenwicht te houden, maar het was toch MOK dat met een 6-8 voorsprong de rust in ging. He laas moest Rowah het al na twin tig minuten doen zonder de ge blesseerd geraakte Kim Hoffmans die door haar enkel ging. Na rust was het de afron ding die bij Rowah te wensen over liet. Geknokt werd er wel, maar uiteindelijk, mede door het uitvallen van Marion van Ham, moesten de meiden het hoofd buigen en werd er verloren met 9-17. Nesselande de druk op door las tig te serveren, sterk te blokke ren en slim aan te vallen. De gas tvrouwen hadden de regie volledig in handen en wonnen met 25-16. Spelverdeelster Petra Droogh zorgde voor spreiding in de aan valsopbouw waardoor het voor Rijnmond moeilijk was om een tweemansblok te formeren. Dankzij veel vechtlust trokken de gastvrouwen met 25-12 de set naar zich toe. Rijnmond legde in de derde set meer variatie in de aanvalspatronen en verraste de verdediging van Nesselande met geplaatste ballen. Op het moment dat het er echt op aan kwam, boven de grens van de twintig punten, maakte Nesse lande onnodige fouten en Rijn- WADDINXVEEN - Heren 1 ging in Capelle aan den IJssel op be zoek bij Cady 1 en gaf daar een goed vervolg aan de prima wed strijd van een week eerder. Uit slag: 89-81. Dames 1 van Flyers kon het in Hardinxveld Giessen- dam niet bolwerken tegen River Trotters 1. Daar leek het in de eer ste drie kwarten echter nog niet op. Flyers werkte hard, won het eerste kwart en stond bij rust nog op voorsprong. Het derde kwart werd dan wel met 13-9 verloren, de hoop op een goed resultaat bleef behouden. In het vierde kwart ging het echter mis. River Trotters speelde een press waar Flyers geen antwoord op had. Flyers kwam nauwelijks meer aan scoren toe en via een 23-10 -j- bauw door doelpunten van Bart de kant van de score te blijven en Eindhoven en Reinier Gorissen. wonnen ze de wedstrijd uitein- Waddinxveen ging fors onderuit delijk na 40 minuten met 3-4. in Haastrecht: 4-1. De eer werd Jongens B moest het deze week gered door Rene van der Sluis. Moerkapelle verzuimde in een slechte wedstrijd tegen Linschoten in te lopen op koploper Zwammerdam. (foto: Liesbeth van der Vis) anine Konijn kenden een sterke invalsbeurt. Het herenteam van Nesselande 2 verloor het duel in de midden moot van de eerste divisie B, uit tegen Stravoc, met 3-1. Door de afwezigheid van Peter Hartgring nam trainer Eric Gras in Stram- proy de coaching op zich. Serve rend en aan het net was de ploeg uit Zevenhuizen oppermachtig en won de eerste set met 21-25. In het vervolg van het duel speelde de thuisploeg steeds be ter en toen Nesselande in elkaar klapte kreeg Gras zijn team niet meer op de rails: verlies met 25- 15, 25-13 en 25-18. „Met wissels en time-outs heb ik het spelbeeld niet kunnen veranderen", meld de de Gouwenaar. „Deze uitslag is een behoorlijke tegenvaller." WADDINXVEEN - De jeugd van Rowah/ ZEVENHUIZEN-MOERKAPEL- LE - Na een lange periode van hard trainen, zijn de rolschaatsers van hun nummers te laten zien. De trainers Ciska Dijkema en Patrick kiens kunnen vooraf al tevreden zijn over hun werk, het ziet er al lemaal perfect uit. De totale groep bestaat uit 39 personen. In WADDINXVEEN - De dames van Italië zullen ook de Moerkapelse Hockeyvereniging Waddinxveen supporters niet ontbreken, meest- speelden afgelopen zondag uit te al uitgedost in kleurig oranje zijn gen Ommoord in Rotterdam, ze goed te horen en te herkennen Hoewel het aan het begin van de op de tribune. Het evenement zal wedstrijd nog gelijk op ging, plaatsvinden in de grote arena in scoorde Ommoord al snel het eer- Rome, waar de laatste olympi- ste doelpunt. Niet veel later kwam sche spelen in Italië geopend zijn ook de 2-0 op het scorebord, te- door Mohammed Ali. In deze hal vens de ruststand. Na de rust ging kunnen 30.000 mensen. De rol- Waddinxveen er weer hard tegen- schaatsers zullen op donderdag aan, maar wist op één doelpunt na 24 november vanuit Moerkapelle de kansen niet te benutten. Eind- per bus (Look Tours) naar Eind- stand: 3-1. Voor de herindeling hoven vertrekken. Om 9.00 uur verloor MD1 met 3-1 van het op verzamelen zij bij Dorpshuis Op leidingsteam (MD3) van Victoria, Moer. er was echter hard getraind dus overigens een wedstrijd om snel te vergeten. lihrtiwij PAGINA 33 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 23 NOVEMBER 2005 *|i 1 - www.rosemarieswoonwinkel.nl - E-mail: rosemarie@hccnet.nl Wereldwinkel Waddinxveen Kon. Wilhelminaplein 43a Kerkweg 19 1961 JA Heemskerk Tel. (0251)20 96 26 Fax (0251) 23 80 11 Henegouwerweg 37 2741 KG Waddinxveen Tel. (0182) 61 27 26 Fax (0182)61 27 66 Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel. 0172 - 46 96 70 LIEVER LIEFTINK RAM Nu bij elke 5,- aankoop een stempel op uw klantenkaart Landelijk Wonen geeft GRATIS interieur- en kleuradvies bij u thuis, op kantoor of in de winkel. carte colori kalkverf excl. eigen merk muurverf romo stoffen en behang banken en fauteuils in 1400 kleuren met bijpassende gordijnen en verf X 9? van en voor wereldburgers

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 25