Partners in Business p Medische diensten Kerkdiensten Dierën centrale Xf w Nieuws uit Waddinxveen mecolin Colofon Voortbestaan Vluchtelingenwerk Waddinxveen, Boskoop en Zevenhuizen/ Moerkapelle gegarandeerd Eerste winnaars eindejaarsloterij bekend Subliem optreden Ardjoena Soerjadi Kadomarkt Film in Kreater Bingo in Zuidhonk Tentoonstelling De Vogel vrienden van Wijk, Her- straat 12,2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorver bonden met de Vierstroom Zorg lijn. vermoedelijk een koevoet of gro te schroevendraaier. Personen die iets gehoord of gezien heb ben, wordt verzocht dit bij de Waddinxveense politie te mel den. Koos Minnee, adjunctdirecteur van Boonstoppel Truckservice, in ontvangst. (foto: Marianka Peters) Vernieling In de avond van 19 november werd een ruit vernield van een Vermist Kater, Zwart, witte sokken en snorharen, jong, Maarten Schou tenstraat Waddinxveen Kater, Grijs, effen muisgrijs, zon der wit, Noordeinde Zevenhui zen Kater, Zwart, witte tenen en kin door over borst naar buik, vl.band bruin, Sterrenlaan Wad dinxveen Gevonden Reu, Duitse herder, zwart-bruin, ketting om, Waddinxveen Kat, Zwart, witte buik, borst, voeten voor, kousen achter en witte kin, Gerstakker Waddinx veen WADDINXVEEN - Lange tijd verkeerde Vluchtelingenwerk Waddinxveen e.o. in onzeker heid. Wegens gebrek aan finan ciële middelen was het onduide lijk of de stichting met ingang van 1 januari 2006 zou kunnen blijven voortbestaan. In de laat ste week van oktober kwam het verzoek aan de stichting om tot 1 juli 2006 haar taken te blijven vervullen. Hoewel de financie ring daarvoor nog niet volledig rond is, is de stichting toch blij met dit verzoek. Deze datum is de vermoedelijke invoerdatum van de nieuwe wet op de inburgering van minister Verdonk. De stichting wordt sinds 1996 gefinancierd uit de rijksgelden voor de inburgering. Met de invoering van de nieuwe wet, gaat hierbij veel verande ren. Nieuwkomers, vluchtelin gen en migranten worden zelf verantwoordelijk voor him in burgering en moeten daarvoor ook zelf de financiële lasten dra gen. Eerste opvang in de gemeente en STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. Bezoek en postadres: Station- GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Post adres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklini sche afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttij den, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. 18.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 23 nov 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur lees dienst woensdag 30 nov. 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) Poging tot inbraak In de nacht van woensdag 16 op donderdag 17 november werd er geprobeerd in te breken in een flatwoning op de 3e etage aan de Nicolaas Beetslaan. Het is niet gelukt binnen te komen, maar de voordeur en kozijn werden be schadigd door het wrikken met WADDINXVEEN - Bij Mecolin aan de Mercuriusweg werd er afgelopen week een nieuwe vrachtwagen door Boonstoppel Truckservice afgeleverd. Op zich wellicht niet zo bijzonder, ware het niet dat het het nieuw ste type Mitsubishi Fuso Canter betreft, die vorige maand op de Nederlandse markt werd gepre senteerd. Nu al wordt verwacht dat de nieuwe Canter een grote toekomst tegemoet gaat. „De laadruimte van maar liefst vijf en een halve meter is voorzien van schuifzeilen, hetgeen het la den en lossen aanzienlijk verge makkelijkt," stelt Koos Minnee, adjunct-directeur bij Boonstop pel Truckservice. Boonstoppel Truckservice is al jaren leverancier van de be drijfswagens van Mecolin en verzorgt tevens de reparatie en onderhoud van het gehele wa genpark van Mecolin. verenigingsgebouw aan de Jan Willem Frisoweg. ^Onbekenden hadden met een steen de ruit in gegooid. Voor zover is na te gaan, is het pand verder niet betreden en worden er vooralsnog geen spul len vermist. Hij was hier op uitnodiging van de speciale concertcommissie van de Remonstrantse Kerk en pianohandel Mos en Spetter. Op een mooie vleugel speelde Ard- joena een heel divers program ma, terwijl de verschillende de len door hem aan elkaar gepraat werden. Pianowerken van bekende com ponisten als Bach, Mozart en Schubert, maar ook de piano- componist Chopin ontbrak na tuurlijk niet op het programma. Alle stukken werden, zonder uitzondering, op een virtuoze manier vertolkt. Controle De politie controleerde op don derdag 17 november op de He- negouwerweg, rond 00.15 uur, twee inwoners van Boskoop, een man van 32 en een vrouw van 31 jaar. De agenten spraken de twee aan, omdat zij daar zonder verlich ting op hun fiets reden. Er werd toen gezien dat ze twee stroom- grondkabels vervoerden en in- brekerswerktuigen bij zich had den, zoals een knip- en waterpomptang, hamer en vijl. De twee vertelden de goederen in Gouda gevonden te hebben, maar de vindplaats konden ze echter niet meer aangeven. De agenten besloten daarop de twee als verdachte van diefstal van de kabel en het over straat vervoe ren van inbrekerswerktuig aan te houden. Zij zijn ingesloten. De politie stelt een nader onderzoek in en bekijkt of de werktuigen bij eerdere inbraken gebruikt zijn. WADDINXVEEN - De Gouweb- loem houdt op zaterdag 26 no vember van 10.00 tot 14.30 uur een kado- en hobbymarkt op de Tollenslaan 161. De Gouweb- loem is een stichting die zich in zet voor de chronische zieken en gehandicapten in Waddinxveen. De opbrengst komt geheel ten aan het eigen werk. Voor nadere inlichtingen bel 0182 - 616203. laan 25), R. Drenth (Enterij 25), D. Smith (leplaan 43), Ronald Roijers (Kleikade 34). Foto Noteboom (Passage): F. Molenaar (E Casimirlaan 18). Hoeslaken Van der Linde (Dorp straat): G. Hachu (Overtoom 19a). Hoodie vissenkom (Luifel- baan): NJ. de Bruin (W. de Rijke- laan 29). Speculaas Bakker Ger- WADDINXVEEN - Vogelvereni- ritsen (leplaan): A.J. Havenaar ging De Vogelvrienden houdt 24, 25 en 26 november de jaar lijkse tentoonstelling. Deze vindt van postdui- aan het Stationsplein in Waddinx veen. Naast de tentoonstelling is er ook een keuring. Vijf bonds- keurmeesters beoordelen de 337 deelnemende vogels. De officiële opening vindt plaats op donder dagavond 24 november om 20.00 uur. Op vrijdag is de ten toonstelling geopend van 14.00 tot 22.00 uur. Op zaterdag zijn de vogels te bewonderen van 10.00 tot 16.30 uur. Om 15.30 uur ma ken de keurmeesters de winnaar van het kampioenschap bekend. Geparkeerde auto aangereden Een geparkeerde auto op de Kie- vitdreef is beschadigd terugge vonden door de eigenaar van de auto. Een getuige heeft ver klaard op donderdag 17 novem ber, omstreeks 19.50 uur, een au to tegen de geparkeerde auto op te zien rijden. De verdachte auto is er vervolgens vandoor ge gaan. De politie is een onder zoek gestart en zal proberen de verdachte auto en automobi lisme) te achterhalen. Souburgh: Heilig opgave DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 18 december 11.00 uur, Jan Delhaas MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 10.45 uur ds. J.W. van Estrik, Goedereede 16.00 uur ds. A. van kingen ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 zondag: ds. I. van Driel, Ridder kerk Aanrijding Op 20 november vond omst reeks 14.30 u een eenzijdige aan rijding plaats op de Henegou- werweg, waarbij twee personen gewond raakten. Een personenauto, bestuurd door een 21-jarige Waddinxve- ner, raakte van de weg nadat de bestuurder in een bocht de macht over het stuur verloor. De auto schoot vervolgens van het talud af en ramde een reclame bord en een telefoonkast om ver volgens in de bossages tot stil stand te komen. Het voertuig raakte zwaar beschadigd en is door een takelbedrijf wegge sleept. De bestuurder en een inzittende van de auto zijn met onbekend letsel per ambulance naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda vervoerd. Een derde in zittende bleef ongedeerd. gemeenten met betrekking tot inburgering en integratie, van eerste opvang in de gemeente tot het vinden van werk of een zin volle dagbesteding in onze sa menleving. PROTESTANTSE KERK NE DERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. H.G. de Graaff, Rotterdam, viering Hei lig Avondmaal 17.00 uur ds. D. Dekker, Oude- water, dankzegging Heilig Avondmaal De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord, viering Heilig Avond- zondag 9.30 uur communievie ring, le advent dinsdag 22 nov. 19.00 uur eucha ristieviering Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zaterdag 19.00 uur geen viering zondag 11.15 uur gezinsviering GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. C. Bijl, Rijns- 17.00 uur ds. J. de Jong, dank- burg 16.30 uur ds. H. Hidding, Bun schoten JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafa- Bekeurd Bij een roodlichtcontrole op de hefbrug van Waddinxveen wer den op 14 november vijf fietsers bekeurd voor het rijden door rood licht. Regelmatig komen bij de politie klachten binnen over dergelijke overtredingen, die vooral op de ze locatie de kruising van de hef brug met de Henegouwerweg, zeer gevaarlijke situaties opleve ren. Inbraak 2 Op 18 november werd tussen 02.30 en 06.00 uur ingebroken in een bedrijf aan de Staringlaan. De inbrekers wisten het pand binnen te dringen door een ruit van een toegangsdeur te vernie len. Vervolgens hebben zij het bedrijf weer verlaten zonder me deneming van goederen. De technische recherche stelt een sporenonderzoek in. WADDINXVEEN - In een uit verkochte kerk was er afgelopen vrijdag een subliem optreden van de bekende dirigent/pianist Ardjoena Soerjadi. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 613112. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur vol gens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur vol gens afspraak, voor spoedgeval len tel. 0180-631451 of 06- 11163246, voor minder dringende vragen: vragen@die- renkliniekzevenhuizen.nl. Inbraak In een geparkeerde auto op de parkeerplaats aan de Groens- voorde (achter de winkels) is in de nacht van zondag 13 op maandag 14 november ingebro ken. Het linkerportier van de kleine rode auto werd hierbij met flink geweld verbogen. Er werd niets uit de wagen meege nomen. Ongeval Bij een verkeersongeval op de Zuidplaslaan op 19 november raakten twee personen licht ge wond. Het gaat hierbij om een fietser en een bestuurder van een snorfiets, die elkaar in tegen overgestelde richting naderden. Omdat één van hen of beiden af geleid werden door de stoet van Sint Nicolaas, botsten de be stuurders frontaal op elkaar. Zij werden per ambulance overge bracht naar het Groene Hartzie kenhuis in Gouda. Na onder zoek mochten zij weer naar huis. WADDINXVEEN - In het Zuid- Bergen (Coenecoop 447), honk, Zuidplaslaan 552, wordt op zaterdag 26 november bingo goede gespeeld. Er worden tien rondes gespeeld. Men kan spelen met een enkel boekje (kost 7,- euro) of een dubbel boekje (kost 12,- euro). Als afsluiting op de avond wordt er nog een loterij gehou den met ook hier leuke prijsjes. Aanvang is 20.00 uur. Jeugd wordt alleen onder begeleiding van een volwassene toegelaten. maal 18.30 uur ds. H. Schipaanboord, dankzegging heilig avondmaal Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg, viering Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. M.C. Batenburg, dankzegging Heilig Avondmaal De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong, viering Heilig Avondmaal (Meidoornstraat 20). Verkley waardebonnen (Tweede Bloks- weg): Titia de Jong (Heuvelhof plaats in het lokaal 26), Henny van der Spek (Abra- venvereniging De Sperwer, ham Kroes weg 7). De prijswinnaars van de bonus, 500,- euro in contanten, en van één van de zes tickets voor een ballonvaart worden later bekend gemaakt. Vanaf vorige week sparen con sumenten kassabonnen van de aan deze actie deelnemende winkeliers in Waddinxveen. Hebben de bonnen een geza menlijke waarde van 50,- euro, dan kunnen deze in een speciale enveloppe bij zeven winkeliers in de verschillende centra wor den ingeleverd. Deelnemers aan de actie zijn herkenbaar aan het affiche op hun voordeur of etala geruit. WADDINXVEEN - In Kreater aan de Kerkstraat 13 draait op vrijdagavondavond 25 novem ber om 20.00 uur de film 'Ray', met o.a. Jamie Foxx en Kerry Washington. Foxx, die door ie dereen wordt geprezen voor zijn rol, zet Ray Charles neer als een man die opgroeide in een arm milieu waar hard moest worden gewerkt om de eindjes aan el kaar te knopen. Als Ray op jonge leeftijd blind wordt, is hij volle dig op zijn gevoel en gehoor aangewezen. De toegangsprijs bedraagt 5,- euro per persoon. Reserveringen bij Kreater, tel 0182 - 614422. maatschappelijke begeleiding in de eerste twee jaar zijn de kern taken die Vluchtelingenwerk Waddinxveen e.o. vanaf de op richting van de organisatie in 1987 verrichtte. De stichting maakt zich zorgen over deze nieuwe situatie waar bij 'vreemdelingen, met name vluchtelingen, zonder een soci aal netwerk het zelf maar moe ten uitzoeken. Vluchtelingenwerk Waddinx veen zal in 2006 een fusie aan gaan met andere stichtingen Vluchtelingenwerk in de regio. Doel daarvan is de krachten bundelen, de kennis behouden en op deze wijze zorg dragen dat lokale groepen vrijwilligers on dersteuning krijgen om toch op vang en begeleiding te bieden aan vluchtelingen en migranten die dat nodig hebben. Vluchtelingenwerk Waddinx veen heeft een toekomstplan 'Thuis in de buurt en de samen leving' aan de drie gemeenten aangeboden. Dit plan is gericht op uitvoering van taken van de VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maan dag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelf hulpgroep voor kinderen, vrien den en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie- straat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.die- rencentrale.nl. WADDINXVEEN De eerste trekking van de ingeleverde ein- dejaarsactie-enveloppen van de Ondernemers Vereniging Wad dinxveen vond op maandag 21 november plaats. Deze leverde 39 winnaars op van prijzen va riërend van 10,- tot maar liefst 500,- euro. Onder toeziend oog van OVW-voorzitter Henk de Bas trokken medebestuurders Jim Koster, Thon Bostelaar en Ton Willem Burger de winnende enveloppen. De volgende winnaars krijgen hun OVW-cadeaubon ter waar de van 50,- euro per post toege stuurd: Yvonne Broeksma (Schu- berthof 8), Familie Beukema(Distelveld 4), M. Ko- nijn-Willemse (Molenring 143), A,M. Hofman (Jan van Bijnen- pad 223), M. van Koolwijk (Otto- Erf 54). Alle anderen kunnen hun prijs afhalen bij de desbe treffende winkeliers. Cadeaubon Bastiaan Optiek (Groensvoorde): Jurgen Floor (Raadhuisstraat 3), M. Mooren (Prinses Margrietstraat 23), A.A. Elffers (Machtelderf 5), Familie Blok (Marga Klompehoeve 58), Cindy de Vries (Vondellaan 143), P. vant Hoog (Mauritslaan 52), J.H. Peters (Nassaulaan 12), H.T. v.d. Smit (Kleikade 34), Familie Hoogendijk (Groensvoorde 102) en A. Prins-Kuipers (Stations straat 47) C1000 Geschenkpak- ketten (Passage): Familie Neder- hoff (Peter Zuidlaan 10), Paola van mw. J. Pille (Regulus 11), Familie Teeuwen (Prinses Marijkestraat 17), Th. Van Griensven (Elzen horst 104), P. van der Leun (Sweelinckhof 19), A. Koning (Zonnedauw 52), PJ. Dekker (Lindengaarde 25), G.T. van der Ham (Herenweg 37), C. van Dam (Opperduit 144, Lekker- kerk), Winnie Bos (Noordeinde 56), Familie Heikens (Mozart- laan zondag 10.00 uur ds. C. de Jong, Heilig Avondmaal 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur ds. J. van Walsum, Zoetermeer 18.30 uur Avondmaal Ontmoetingskerk, Groensvoor de zondag 9.30 uur ds. J.P. Koning, heilig avondmaal lopend REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. D.L.H. Lu- nenburg-Moret, Rotterdam, avondmaal OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst Mecolin, die onlangs haar twin tigjarig jubileum vierde, is ge specialiseerd in kunststoffen. Hierbij valt te denken aan licht koepels, lichtreclames en licht- straten. Een fraai staaltje vak manschap is onder meer nog altijd te vinden in attractiepark Duinrell in Wassenaar. Ook het beheer van de lichtreclames en - zuilen van een flink aantal ben- zinetankstations is al jaren in handen van Mecolin. De relatie tussen Mecolin en Boonstoppel heeft zich de afgelopen jaren versterkt door de gemeenschap pelijke hobby, voetbalverenigin gen Alphen en Be Fair, waar bei den regelmatig op de tribune zitten. Als partners in business weten beide bedrijven elkaar natuurlijk te vinden. Boonstop pel biedt Mecolin een passende transportoplossing, terwijl Me- Onder toeziend oog van zoon Alderd, neemt directeur van Mecolin Bert Froolik de sleutels colin functionele lichtkoepels voor de bedrijfspanden levert. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen. (www.vierstroom.nl) Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens- het weekeinde en feestdagen: Huis- ArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefoni sche afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kantoortijden: van 17.30 uur 's middags tot 08.00 uur 's och tends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Rons- seweg 138 (tegenover de Bleu- land-locatie), Gouda, tel. 0182- 698820, www.dam-mh.nl. Soerjadi overtrof zichzelf echter toen hij als laatste stuk voor de pauze de 'Variations serieuses' van Mendelssohn-Bartholdy speelde. Het publiek genoot zichtbaar en liet vaak met gesloten ogen de klanken tot zich komen. Een ovationeel applaus was het ge volg. Het eerstvolgende concert vindt plaats op 14 februari 2006, wan neer het Berlage-strijkkwartet zal optreden. Kaarten kunnen via telefoon nummer 0182 - 616572 worden gereserveerd. zegging Heilig Avondmaal HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.30 uur ds. A. Egas, Werkendam 15.00 uur ds. J. Koppelaar, Ab- benbroek PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar den aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 23 NOVEMBER 2005 PAGINA 9 MID- I UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Alle auteursrechten en databankrech ten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Kantoor Drukkerij Veldwijk van Loon Oranjelaan 9, Waddinxveen Postbus 196, 2740 AD Waddinxveen Redactie Carlo Willemsen 0182-638288 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 0182-636381 en 0182-620626 Fax: 0182-631088 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. '«MdfAtcn h<htkQ,.r,(

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 9