De Baanderij rijdt trucks naar Afghanistan y Sinterklaasdisco in het Zuidhonk Ingezonden brieven Ingezonden brieven Ingezonden brieven Liz Venema trots op expositie in Agnietenkapel CDA Waddinxveen stelt kandidatenlijst vast De PCW en Groensvoorde Novib muntjesactie Exposities bibliotheek Dijksterhuis opent weblog Sinterklaas in de bieb Taart voor kandidaat gemeenteraadsleden VVD Jan Boersma lijsttrekker CDA Zevenhuizen-Moerkapelle DJ. Bac lijsttrekker SGP Zevenhuizen/Moerkapelle ChristenUnie Zevenhuizen- Moerkapelle is er klaar voor Oecumenische advents- vespers in Sint Victorkerk D66 Waddinxveen stelt verkiezingsprogramma vast Sociaal pension dan één mooi opgeknapt plein. Stichting Wijkwerk de Zuidplas woensdag 16 november Jan Boersma als lijsttrekker voor de afleiden, dat de briefschrijvers geen vrienden van de PCW zijn. Marion van Leeuwen en Jellie Gorter situaties, waar we op korte ter mijn niets aan kunnen doen. Dan is er nog iets anders. Sinds de laatste raadsverkiezingen (2002) behoren raadsleden min raadsleden van andere fracties de stimulators. Zo is de ene keer de PCW blij dat ze iets van hun meenteraad op 7 maart 2006. Een enthousiaste en betrokken nieuwe ploeg die de inwoners heim; 6. C.D. van der Spek; 7. N. de Jager; 8. D. Plug; 9. G.J. van der Spek; 10. M. Wortman. In totaal staan er naast de reeds genoemde kandidaten nog 13 mensen op de kandidatenlijst. vinden via de website van de PCW: www.kiespcw.nl. Ze was dit jaar één van de totaal negen exposanten zodat haar 25 personen, o.a rekening ge houden met vertegenwoordi ging uit Zevenhuizen en uit Moerkapelle. Ook is rekening lijk. Omdat van de kunst niet te leven valt, heeft ze altijd een 'ge inen uit allerlei landen en laten een grote diversiteit zien. De na- ineens. Als kind was ik niet bij zonder creatief of getalenteerd." Aanvankelijk als autodidact schil derde ze in het begin abstract. „Het kwam er gewoon uit." is de bekende jonge rozenkwe- ker uit Oud-Verlaat en verte genwoordigt het CDA nu in de gemeenteraad. Siem de Jong is de huidige CDA wethouder met onder andere Financiën in de portefeuille, die de afgelopen ja- WADDINXVEEN - De leden van D66-Waddinxveen hebben op 2 november hun verkiezingspro gramma voor de gemeenteraad- verkiezingen van 7 maart 2006 besproken met diverse maat schappelijke instellingen uit Waddinxveen. Over diverse on derwerpen uit het programma is langdurig gediscussieerd. Een en ander heeft geleid tot diverse aanpassingen. Deze aangepaste ZEVENHUIZEN-MOERKA- PELLE - De ChristenUnie Ze er ZEVENHUIZEN - De Wereld winkel en Bibliotheek Zevenhui zen doen mee met de Novib muntjesactie voor onderwijs en doelen kunnen variëren van een project voor straatkinderen in In een zendingsproject of voor weeskinderen. Meestal zijn dat WADDINXVEEN - In de biblio theek van Waddinxveen vinden er in december weer een tweetal exposities plaats. De expositie van Fotokring Visie bestaat uit een veertigtal foto's van histori sche en moderne treinen in hun omgeving. De foto's zijn ge maakt in Amerika, Nederland, Duitsland en Tsjechië. De exposi tie van de heer J. de Waal bestaat uit eigengemaakte sieraden, hoofdzakelijk colliers van roest vrij staal en zilver. De toegang is 1.50 euro voor de kinderen en 1,- euro voor de rest, dan voelt de Sint zich opper best. Kado's en snoepgoed zijn er ze ker, en wat te drinken uit kop, glas of beker. Ik kan niet wachten zegt disco Piet, wat een feest Sint ik hoop dat U geniet, Dansende kinderen op de mu ziek gedraaid door Jasper, Rene en Coen, is al een feest we moeten het doen. Oké, oké zegt Sinterklaas met een gulle lach, we gaan erheen die zaterdag. WADDINXVEEN - Sinterklaas brengt samen met twee Pieten een bezoekje aan de Waddinx- veense bibliotheek. Hij zal daar heel hartelijk welkom geheten worden. Hopelijk door veel kin deren die hem graag willen ont moeten. De Perspiet heeft al be kend gemaakt dat de Sint in de mooie voorleesstoel gaat plaats nemen. De bibliotheek is geo pend van 10.00 tot 13.00 uur, vanaf 11.00 uur kunnen de kin deren binnenlopen om deel te nemen aan de activiteiten. De toegang is gratis. dinsdag 15 november door de le den vastgesteld. Het bestuur en programma-commissie van D66 afdeling Waddinxveen bedankt alle maatschappelijke instellin gen die aanwezig waren voor hun constructieve inbreng. Het programma is te downloaden via de website www.d66waddinx- veen.nl. Het adres van secretari aat Leen de Haan is, Sparrengaar- de 35,2742 DM Waddinxveen, tel 0182 - 613415 of 0621285851. bestemming te laten krijgen. Be zoekers van de bibliotheek kun nen hun muntjes daar inleveren. Rooker. Naast zijn verdiensten in Zevenhuizen-Moerkapelle is Jaap bestuurder van de Chris tenUnie Zuid-Holland. Op de derde positie staat Peter Mole naar. Al jaren is dhr. Molenaar politiek zeer betrokken. Dat be gon reeds in zijn jaren als brand weercommandant van Moerka pelle. Op de vierde positie staat Greet van den Bergh-Kempe- naar, bestuurslid van de Chris tenUnie. Het verkiezingsprogramma van de ChristenUnie Zevenhuizen- Moerkapelle is goedgekeurd in de ledenvergadering. De Chris tenUnie benadrukt dat hier geen loze kreten om kiezers te winnen te vinden zijn, maar alleen dui delijke en realiseerbare items. De rode draad door het programma is het samen werken aan een be trokken samenleving. De onder werpen zijn gegroepeerd rond zeven speerpunten die dat bena drukken, zoals samenwerking tussen burgers en overheid, sa men leven en samen zorgen. Ervaring Tijdens een gehouden informa- kregen de chauffeurs de laatste wetens- reiden zich goed voor op hun aanstaande taak als gemeente raadslid. Beoogt wethouder Cees Kroes overhandigde namens het be stuur van de WD afdeling Wad dinxveen op donderdag 24 okto ber enkele kandidaat raadsleden een taart en wenste ze een suc cesvolle verkiezingscampagne. dere financiële basis heeft voor zien. De Jong is tevens de kandidaat- wethouder voor de komende raadsperiode. Theo Heemskerk, orchideeënkweker, heeft even eens een zeer ervaring binnen verschillende organisaties. Daarnaast heeft het CDA het verkiezingsprogramma 'De le vende gemeente' vastgesteld. Dit programma was in concept De komende maanden zijn be stuurlijk erg belangrijk voor T.van Doom, raadslid PCW collega- Alpherwetering 17 en winter beslissingen worden genomen over het nieuwe cen trum, de toekomst van de ver keersafwikkeling in Waddinx veen en de inrichting van de Zuidplaspolder. Wiebrand Dijk sterhuis vertelt wat er allemaal E-mail bij komt kijken voordat deze be slissingen zijn genomen. Ook dankte legergroene vrachtwa gens overspuiten met felle rode, blauwe en groene kleuren was het punt niet. De technische controle bn het klaarmaken van de wagens al evenmin. Juist het transport naar de grens tussen Iran en Afghanistan bezorgde the HALO trust hoge kosten. Voor minder dan de helft regelt De Baanderij in Gouda in sa menwerking met de charitatie ve stichting Preplan het ver voer. Daarvoor charterde zij een groep enthousiaste vrijwilligers die elk hun sporen in de natio nale en internationale trans portwereld hebben verdiend. Onder aanvoering van Baande- rijmedewerker Perry van der x tiebijeenkomst, Ree vertok het konvooi op 28 Diversiteit Daarna ging ze gemengde tech nieken toepassen, allerlei soorten dia, en kleuren zand, schelpen, later ook spiegels of stukjes spiegel- se Gemeente, de Sint Victorpa- rochie, de Immanuëlkerk en de Wijkge- meente Ontmoetingskerk drie oe cumenische adventsvespers in de Koning met medewerking Sint Victorkerk te Waddinxveen. Al vele jaren organiseren deze ker ken, vertegenwoordigd in Samen spraak, deze vespers met elkaar. Het thema is dit jaar 'Ontvangen cumenische cantorij onder leiding en uit handen geven'. De vespers van Gerrie Mechielsen zal aan alle worden gehouden op zondag 27 diensten medewerking verlenen, november, 4 december en 11 de- dan in andere 'gewone' buurten. Daarom hebben wij een open brief opgesteld, waarin wij vra gen om de steun van omwonen den en andere inwoners van Gouda, die net als wij willen ko- nieuwing men tot eefi normale omgang met de pensionbewoners! Wij vragen mensen om via de si te www.steunsociaalpension- gouda.nl kennis te nemen van de open brief en om ons initiatief te steunen. Iedereen heeft recht op een plekje onder de zon! enigingen en dergelijke. Want gen van een intensieve verkie- wij vertegenwoordigen hen. En zingscampagne voor de ge- we maken in de raad keuzes na mens en vóór hen. Iedere keuze maakt voorstanders blij en te genstanders teleurgesteld. Dat actief zal gaan opzoeken. Zij be is de consequentie van bestu- ren. Kiezers stemmen straks In de afgelopen weken zijn er weer berichten in kranten ver schenen over het sociaal pension in Gouda. Wij zijn omwonenden en wij zijn verontrust over de aanhoudende eenzijdig negatie ve geluiden over deze voorzie ning voor (ex)psychiatrische pa tiënten (ex)drugsverslaafden. Wij vinden het inmiddels de hoogste tijd worden dat er een tegengeluid naar voren wordt gebracht over de overlast die de bewoners van dit pension aan de buurt zouden bezorgen. Wat wij zelf merken en horen over de overlast is tot nu toe niet anders Wie belangstelling heeft voor haar werk kan contact met haar projecten in onder andere Burki- Haar meest recente werken zijn opnemen: tel 0182 - 617325. na Faso, Bangladesh en India. rond 15 december aan op de plaats van bestemming. Van der Ree: „Ongetwijfeld een bijzondere ervaring rijker, ver trekken wij na aflevering van onze trucks met het vliegtuig huiswaarts." ma is het bevorderen van de doorstroming binnen de be- De SGP staat voor bijbelgetrouwe staande woningvoorraad. Jon- politiek en heeft bijbelse norme en geren kunnen zodoende als WADDINXVEEN - Tijdens de al gemene ledenvergadering op 15 november jl. stelden de leden van het CDA Waddinxveen de kandi datenlijst voor de komende ge meenteraadsverkiezingen vast. Onder aanvoering van lijsttrekker Dorenda Gerts zullen bekende en nieuwe mensen zich sterk maken voor een Waddinxveen om trots op te zijn (refererend aan de titel van het verkiezingsprogramma: We willen een Waddinxveen om trots op te zijn). Bij de samenstel ling van de lijst is rekening ge houden met continuïteit en ver en met diverse leeftijdsgroepen. Bovendien zijn de kandidaten uit diverse gele- GOUDA De opdracht luidt simpel, maar de uitvoering is complex. The HALO trust, een internationale hulporganisatie die in tal van landen mijnenvel den ontruimd, heeft negen ex- legervoertuigen in Afghanistan derdeel uit van de briefing. On derweg overnachtten de chauffeurs van het konvooi hulpvoertuigen in eenvoudige hotels. Wanneer alles volgens planning verloopt, komt het konvooi tievoorschriften. Rij-instructie voor dergelijke voertuigen, afspraken over tanken en tips in geval van schade maakten eveneens on naar een groot aantal maat- De disco Piet zij tegen Sint, weet u wat ik zo aardig vind, kinderen die dansen, zingen en springen. Dat gaan we regelen zegt regel- piet, en met uw verjaardag in het ver schiet, op zaterdagavond 3 december in het Zuidhonk in Waddinxveen, Wordt het een feest als nooit voorheen. We beginnen dan om uur of half zeven en gaan door tot een uur of acht, voor kinderen in de leeftijd van drie tot acht. Vaders, moeders, opa's en oma's mogen ook mee dit jaar, ook zij mogen er bij zijn als ik verjaar. WADDINXVEEN - Wethouder Wiebrand Dijksterhuis (PCW) de gemeente Zevenhuizen- houdt met ingang van 21 novem- verdient, kan ber een weblog bij. In dit digitale schriftelijk (met motivering) dagboek vertelt Dijksterhui: ren de gemeente van een gezon- worden doorgeven. Armoede bestrijding staat ook hoog op de prioriteitenlijst van het CDA. Door het aanbieden van finan ciële ondersteuning en bemid- Waddinxveen. Zo moet dit najaar deling in hulp kunnen degenen die dit nodig hebben, hiervan lange bestuurlijke gebruik maken. Het complete verkiezingspro gramma is op te vragen bij Dick van der Poort, Kratonlaan 94, 2761 SH Zeveiïhuizen, tel 0180 - 634001 of via cdazm@xs4all.nl. rers zeggen: "U heeft gelijk, maar helaas hebben we er nu geen middelen voor". Of: "het nu geen prioriteit”. Dat is best vervelend om te vertellen en het tegenovergestelde van een verkiezingsstunt! Maar het WADDINXVEEN - De kandi- overtuiging dat dit plein, met is wel duidelijk! daat gemeenteraadsleden van de zoveel functies, met spoed aan- We gaan door met onze bezoe- WD afdeling Waddinxveen zijn gepakt moest worden. Dat sig- ken aan bedrijven, burgers, ver- druk bezig met de voorbereidin- naal hebben we in de raadsver- enigingen en dergelijke. Want gadering afgegeven. Gelukkig was er (toen wel! binnen de 'begroting voor wegenonder- houd' een mogelijkheid te vin den om voorrang te geven aan het opknappen van het Groens- voordeplein. Een verkiezings stunt van de PCW? Nee, wél het vooral op een programma, om oppakken van signalen uit de dat een leefbaar en bestuurs- samenleving. Dat in dit geval de krachtig Waddinxveen meer is PCW, dankzij een bewoner van Groenvoorde, de signalerende partij was, is best leuk, maar een andere keer zijn onze Baanderijmedewerker Perry van der Ree is één van de chauffeurs die per truck naar Iran is ver trokken om daar de voertuigen aan vrijwilligers van the HALO trust te overhandigen. dingen van de Waddinxveense bevolking afkomstig, zijn ze actief versie van het programma is op in het vrijwilligerswerk of hebben op andere manieren bestuurlijke en/of politieke ervaring. Na Gerts volgen op de lijst: 2. Hugo van Berkesteijn, 3. Jan Beekman, 4. Willem de Boer, 5. Liesbeth Doomenbal, 6. Zweder Bergman, 7 Thea Fennema-Schwiebbe, 8 Marco Versluis, 9 Margo Joolen- venhuizen-Moerkapelle is Ramautar. Huidig fractievoorzit- klaar voor. De afgelopen periode ter, Wout Neutel heeft te kennen is gewerkt om enerzijds een ad- gegeven niet meer in de raad te- vieslijst samen te stellen met rug te willen keren. Na ruim drie kandidaten voor de gemeente- periodes geeft hij zijn stokje door, raadsverkiezingen van 7 maart 2006 en anderzijds om een realis tisch en aansprekend verkie zingsprogramma te schrijven. In de najaarsvergadering van de ChristenUnie zijn de kandida tenlijst en het verkiezingspro gramma vastgesteld door de le den. Er is met het samenstellen van waarden hoog in het vaandel de kandidatenlijst, bestaande uit staan. De SGP vindt dat het ka rakter van de dorpskernen be houden moet blijven. Bijzonder veel aandacht zal gegeven wor den aan de kwaliteit van de leef- gehouden met de vertegenwoor- omgeving. Wel streeft men naar diging van gemotiveerde, poll een gezonde groei, dit mede om tiek gedreven vrouwen op de de middenstand een goed be- kandidatenlijst. Gert-Jan Freeke staansrecht te garanderen. Overi- is door de ledenvergadering ge speerpunten uit het verkie- unaniem als lijsttrekker gekozen, zingsprogramma: de SGP gaat Op de tweede positie staat Jaap voor een ongedeelde zelfstandige gemeente. De loketdiensten moe ten dichtbij de burger blijven. Ook moet er gestreefd worden naar voldoende woningaanbod voor de eigen inwoners. De komende maanden gaat de verkiezings- commissie verdere plannen uit werken. WADDINXVEEN/GOUDA - Liz Venema heeft opnieuw een bij drage aan een gevarieerde kunst- expositie in de Agnietenkapel in Gouda geleverd. De oud-Haagse maar al jaren in Waddinxveen wonende Liz is er best een beetje trots op dat ze dit al tien jaar doet. geeft hij zijn commentaar op de- Hoewel ze vaker exposeert heeft ze ontwikkelingen. Dijksterhuis de Agnietenkapel een speciaal is ook lijsttrekker van de PCW plekje in haar hart. „Die locatie is voor de gemeenteraadsverkie- zo mooi, ik ben er een beetje ver- zingen in maart volgend jaar. Op liefd op." zijn weblog zal hij vertellen over zijn belevenissen in de verkie zingscampagne en over zijn poli- aandeel bescheiden moest blijven, tieke opvattingen. De weblog is interactief. Dit bete kent dat bezoekers kunnen re- november om 06.00 uur vanuit waardigheden te horen over lo- Gouda richting de Iraanse kale verkeersregels en vaccina- grensplaats Machad. Daar vindt de overdracht van de voertuigen aan vrijwilligers van the HALO trust plaats. Perry van der Ree: „The HALO trust nodig. De door Defensie afge- is een organisatie die ontvan gen donaties daadwerkelijk ge bruikt waarvoor ze zijn gege ven. Door de kosten zo laag mogelijk te houden, zijn zij in staat nog meer inhoud aan hun werk te geven. Vandaar dat wij ons met man en macht voor dit sympathieke doel willen inzet ten. Wie denkt dat de duizen den kilometers afgelegd wor den in een comfortabel afgeveerde cabine voorzien van allerlei luxe, komt bedrogen uit. Een ex-militaire truck is ge bouwd om zijn functionaliteit en niet voor de weelde." WADDINXVEEN - In de Ad- cember om 17.00 uur. Op zondag ventstijd houden de Remonstrant- 27 november gaat pastoor van der Helm voor. Muzikale medewer- Wijkgemeente king wordt verleend door Anne van der Plicht (viool). Op 4 de cember is de voorganger ds J.P van Theo Hans Kuyvenhoven (hobo) en op 11 december gaat ds C. de Jong voor met medewerking van Miranda Mak (dwarsfluit). De oe- hoewel Liz uiterst productief is. Haar woning is daar getuige van want er is vrijwel geen wand on- ageren op geplaatste berichten, benut, zelfs buitenshuis is kunst Vragen van bezoekers zal Dijk- te zien. Een rondgang door de sierhuis zo spoedig mogelijk pro- woning toont aan dat haar werk beren te beantwoorden. Tenmin- een ontwikkeling heeft doorge ste twee keer per week houdt hij maakt. Het maken van kunst is zijn weblog bij. De weblog is te begonnen in februari 1992. „Na dat ik gedoopt was", weet ze pre cies aan te geven. „Het gebeurde kleurrijke landschappen. Vanzelfsprekend zijn haar schil derijen te koop. Omdat ze er niet gezondheid. Novib krijgt regel- van wil leven, is de opbrengst be- matig vragen naar inlevermoge- stemd voor een goed doel. Alleen lijkheden van oude munten. En de materiaalkosten gaan er afDie onderzoek wijst uit dat er nog miljoenen muntjes in omloop zijn. Er liggen ook nog veel 'oude' Ne derlandse en Europese muntjes her en der verspreid. De Novib projecten waarmee ze via via zelf heeft de medewerking van scho- glas. Het zand en de schelpen ko- in aanraking is gekomen. Sinds len, Wereldwinkels en bibliothe- ruim een jaar houdt Liz één keer ken gevraagd om deze munten te in de maand een 'open atelier' in verzamelen. De Wereldwinkel en tuur speelt toch een voorname rol huis op zaterdag. Daarvoor stuurt de bibliotheek willen zich via de in haar werk, ook de schilderijen, ze uitnodigingen naar de grote Novib inzetten dit geld een goede Sinds kort is ze meer figuratief kring belangstellenden. „Dat gaan schilderen, mede onder in- moet ik wel zo doen want ik kan vloed van de lessen die ze nu wel hier geen dertig mensen hebben", heeft. Eerder was dat niet moge- legt ze uit. "Ik geef ook wel De Novib muntjesactie staat ook workshops waar mensen hier zelf dit jaar in het teken van onder aan de slag kunnen, maar ik geef wijs. In ontwikkelingslanden wone' baan gehad, momenteel in geen les." gaan miljoenen kinderen nooit de zorgsector. Dat betekent vaak naar school. De opbrengst van de 's avonds werken en dan blijft er Wie belangstelling heeft voor actie is bestemd voor onderwijs- weinig tijd over voor cursussen. ZEVENHUIZEN-MOERKAPEL LE - De SGP kiesvereniging Ze venhuizen/Moerkapelle heeft donderdag 17 november tijdens haar ledenvergadering fractie voorzitter D.J. Bac gekozen tot lijsttrekker voor de gemeente raadsverkiezingen van 2006. Bac is al geruime tijd actief in de plaat- ZEVENHUIZEN-MOERKA- naar een groot aantal maat- selijke politiek. Tweede op de lijst PELLE - De algemene ledenver- schappelijke organisaties toege- is raadslid R. de Gooijer. Beiden gadering van het CDA Zeven- zonden. De reacties die hieruit zijn directeur in het voortgezet huizen-Moerkapelle heeft op volgden, tezamen met de reac- onderwijs. Nummer drie op de ties van de leden geeft het CDA lijst is M. Bosman, werkzaam bij het vertrouwen dat het pro- de politie. De overige kandidaten komende gemeenteraadsverkie- gramma breed gedragen wordt zijn: 4. AJ. Vente; 5. C.J.L. Weer zingen gekozen. Jan Boersma, binnen de gemeente. Een be- bestuurder pur sang met jaren- langrijk punt uit het program- lange kennis en ervaring, is de huidige fractievoorzitter van het CDA in de gemeenteraad. Vervolgens zijn op de lijst de nummers twee tot en met vier starter blijven wonen in de ge- Chiel van der Kooij, Siem de i Jong en Theo Heemskerk. Chiel willigers hoog in het vaandel staan en pleit daarom voor de jaarlijkse vrijwilligersprijs. Op gave van diegene die de prijs voor 'De vrijwilliger van 2005' van Moerkapelle Tweemaal is in het Weekblad kritisch gereageerd op het be zoek van de PCW fractie aan Groensvoorde. De toonzetting inspanningen concreet terug van de ingezonden brieven was zien, de andere keer is het een zodanig, dat iedereen er uit kon andere raadsfractie. Bovendien, er is toch niets mis mee als je positief bent over een verbete- Integendeel, de briefschrijvers ring? grepen de verbetering van het Groensvoordeplein aan om de PCW-leden en/of fractie in een verkeerd daglicht te zetten. Is der in de vergaderzalen te zitten dat fair? en meer bij de burgers het oor te Om een juist oordeel te kunnen luisteren te leggen. Als PCW vormen moet je beseffen dat aan willen we daar extra aandacht het opknappen van het Groens- aan besteden (daarom waren voordeplein een jarenlang pro- we onder andere in Groens- ces vooraf is gegaan. Burgers, voorde). En dat luisteren naar bewoners, winkeliers allemaal de burgers bevalt heel goed. We trokken zij voor 2005 al aan de horen wat er leeft. We zien hoe bel, echter zonder dat er een veel goeds we in onze gemeente structurele oplossing kwam. Be- hebben. Maar we worden ook grijpelijke teleurstelling!! Toen geconfronteerd met vervelende een bewoner van Groensvoor de, na de hevige regenbuien van februari 2005, digitale foto's van Dan moeten we tegen de burge- een blank staand Groensvoor- deplein, naar de fractie van de PCW stuurde, heeft de PCW haar volksvertegenwoordigen- heeft de taak opgepakt (het had net zo goed een andere fractie kun nen zijn). We waren in de vaste r z - WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 30 NOVEMBER 2005 PAGINA 11 t meente. Het CDA heeft de vrij- Wethouder Wiebrand is over zijn belevenissen en activi teiten als wethouder. 10 43

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 11