GZC DONK veel sterker dan De Gouwe typ Makkelijke winst volleyballers Be Fair Kampioenschap kan HCW Dames 2 herfstkampioen Het is dringen voor Be Fair en Groeneweg Korbis pakken punten WADDINXVEEN - Korbis Al zette een goede prestatie neer door Fortis Al met een duidelij ke nederlaag weer terug naar Geslaagden B-diploma Be Fair jongens B zoekt versterking ou,. Flyertjes niet meer ontgaan Kees de Knegt kampioen Uitslagen regiovoetbal Marcel Drost ongeslagen kampioen Hoge scores sjoelavond Junioren Door Bert Hertog naaste concurrent en zijn ze offi- Het jongens B-elftal van Be Fair zoekt versterking. 1 het eerst moment was Korbis veel feller. De ploeg speelde met veel be- Al, een wedstrijd die van tevo ren als zeer lastig wordt be schouwd. dat de basis voor het eerste team erg smal is. Dit keer werd het doel verdedigd door Yvonne Roskam, die normaal in het der de speelt. „Het gemis aan ervaring wreek te zich tegen GZC DONK," zei Van der Zeeuw, die vooraf op een succesje had gehoopt omdat GZC DONK net twee nederla gen achter de rug had. „GZC DONK is echter een goed team dat gemakkelijk doelpunten Opstellingen: De Gouwe: Yvon ne Roskam, Kim Middendorp, Sandra Berckenkamp, Karen Weerd, Daphne Venema, Suzan Kaynar, Niki Hukker, Kirsten Veldman, Brenda Hogenboom, Erika Vlasman, GZC DONK: Geraldine Snoek, Mieke Cabout, Tamara Lagas, Tjarda Roden huis, Harriet Cabout, Larissa Storm, Nienke Ingenhoven, Jan tien Cabout, Petra Pieunis, Nina Germing, Danielle de Bruyn. nenkant paal. Bij Moerkapelle speelde de teruggekeerde Danny Pols een sterke partij in de ach terhoede. Moerkapelle gaat de winterstop in met 1 punt ach terstand op Zwammerdam. In het zondagvoetbal bleef WSE WADDINXVEEN - Ondanks het verlies in sportzaal De Duikelaar gende doel om dag de kampioenstitel binnen te halen. Ook de HCW veteranen moesten een inhaalwedstrijd spelen. Tegen door de Waddinxveensen niet gescoord. GZC DONK liep uit naar 4-12 door treffers van Da nielle de Bruyn, Mieke Cabout (2) en Harriet Cabout. Bij som mige doelpunten lieten de Goudse speelsters zien hoe sim pel waterpolo kan worden ge speeld. Iers die ook 6 punten hadden verzameld, maar een beter moy enne konden weerleggen dan Kees. In de slotronde won Kees van Bob de Zeeuw (Nieuwer- kerk) terwijl J. Monteiro een an- klasse B op de laatste plaats. De Waddinxveners verloren met 3-0 van Kickers. Groeneweg blijft meedoen om de titel door een 2- 0 zege op Zwarte Pijl door doel punten van Pascal Crielaard en Maurice Eckhardt. Groeneweg heeft drie punten op koploper Stolwijk. Ook DONK doet nog volledig mee. Zondag speelt Groeneweg op eigen veld de be kerwedstrijd tegen Maasstad/Tediro uit Rotterdam. In de vijfde klasse won Wad- dinxveen met 4-0 van GSC/ES DO door doelpunten van Rene van der Sluis (driemaal) en Mike Hofman. Zondag speelt Wad- dinxveen tegen NSV'46 in Noor den. Met Karen Weerd aan de kant scoorde Harriet Cabout 4-13. Niki Hukker verraste doelvrou- we Geraldine Snoek en scoorde 5-13. Nina Germing maakte er met een halve omhaal 5-14 van waarna het 6-14 werd door Sandra Berckenkamp.Daarna bewees international Mieke Ca bout dat ook zij een opgelegde kans kan missen. Tamara Lagas bepaalde met een intikbal de eindstand op 6-15. Overige uitslagen: Polar Bears- Het Ravijn 7-12, PSV-Nereus 4- 10, OZPC-ZVL afgel., stand: Po lar Bears, Het Ravijn en GZC DONK 7-12, Brandenburg 8-10, Nereus 7-8, De Gouwe 8-5, Rob ben 7-4, OZPC 4-1, PSV 7-1, ZVL7-1. Zeeland te sturen. Een 12-5 eind stand zei genoeg over de getoon- ruststand op 8-4 te brengen. Na rust veranderde er niets. Kor bis was nog steeds beter, hoewel de ploeg meer moeite had om de korf te vinden. Na het laatse fluitsignaal stond er een lijke 12-5 eindstand op het score bord. Door deze overwinning staat Korbis nog steeds op de zesde plaats, maar is het veel dichter bij de subtop gekomen. Wilde Heren 4 nog zicht houden op de eerste plaats dan moest er thuis gewonnen worden van het Utrechtse Eagles 4. Een nogal fy siek en soms op het randje spelen de ploeg. De goed leidende scheidsrechters Wolter Zwijnen- burg en Niels Scheps hadden de zaak echter goed onder controle. Beide teams hielden elkaar rede lijk in evenwicht, waarbij de Utrechtenaren in alle kwarten net aan de voordelige kant van de score bleven, mede omdat Flyers WADDINXVEEN/GOUDA - Dit seizoen bestaat de nationale hoofdklasse in het vrouwenwa- terpolo na het terugtrekken van De Ham en SG Twente uit slechts tien ploegen. Vier clubs, Polar Bears, Bran denburg, Het Ravijn en GZC DONK, steken er bovenuit en zullen aan het einde van het sei zoen uitmaken welke ploeg landskampioen wordt. Michel van der Zeeuw, trainer van Van Uden-De Gouwe, rekent ook het Zaanse Nereus daartoe. „Wij willen de beste worden van de rest," sprak de trainer nadat De Gouwe de derby tegen het Goudse Widex GZC DONK 6-15 had verloren. de Bruyn 2-6. Een numerieke meerderheid werd door De Gouwe niet benut, toe er van beide teams een speelster naar WADDINXVEEN - Frans Bouw meester, in de vorige ronde van de Waddinxveense Sjoelers ge promoveerd van de B naar de A klasse, heeft tijdens de laatste sjoelavond de hoogste score be haald (1370 punten). In het alge meen klassement bezet hij nu de vijfde plaats met een gemiddel de van 131.800 punten. De leider van het algemeen klassement Wim Slingerland jr werd tweede met 1341 punten. Jan Kersbergen legde beslag op de derde plaats (1340) en kampioen Kees Kui pers kwam niet verder dan 1338 punten, waarmee hij wel de tweede plaats in het klassement behoudt. Pascal van Gils stelde met 1267 punten teleur en verhuisde naar de zesde plaats. In de klassen B tot E legden Teunie Roos (1312), Cees Slingerland (1244), Ans En- develd (1099) en Wim Slinger land jr (1060) allen beslag op de eerste plaats. van Paul Hillegers werd de spanning opgevoerd door de or ganisatie. Na diverse controle rende berekeningen werd dan toch Kees de Knegt tot winnaar uitgeroepen en op de tweede plaats, met een mi niem verschil van 0.08. WADDINXVEEN - In het Gou- webad de Sniep is er op zaterdag 10 december weer gezwommen voor het B-diploma. Alle 33 kan- didaatjes zijn geslaagd: Rick Lens, Steven van Arkel, Melissa Kwint, Rocus Oudijk, Niels van de Meer, Roel Straathof, Jolijn Mulder, Mis ha Krupe, Joost Bogerd, Ellen Kooiman, Tommy Praamsma, Ti mo van Leeuwen, Bart Verhoe- telen. Tommy Kennedy was met 12 punten topsccorder. Ewoud Sp- ruijt scoorde 8 punten en Wouter Bergshoeff, Gino Blonk en Milou van Luijk ieder 4. Jongens Mini 1 speelde tegen het bezoekende Oegstgeest een uiter mate sterke derde periode, die dan ook met 17-5 werd gewon nen. Dat was echter onvoldoende om de in de eerste helft opgelopen cieel herfstkampioen. Volgens achterstand van 20 punten goed te keepster Sanne Schenk is het vol- maken. In de vierde periode toon- voor Koninginne- de Oegstgeest zich met 20-12 weer de sterkste en was de winst met 55-39 voor de bezoekers. Gijs Ha- eren en Jason Coesel scoorden elk 10 punten. Melvin Vermeulen het sterke Cartouche uit Voorburg kwam tot 5. zorgden de Waddinxveners, on der de bezielende leiding van in terim coach Boudewijn Rip, voor een verrassing door in de eerste helft uit een strafcomer van Pim Walraven met 1-0 voor te komen. In de tweede helft werd het zelfs 2-0 door een knappe tip-in van Paul Gutker op aangeven van Gerrit-Jan van Delft. Een tegen treffer bracht de eindstand uitein delijk op 2-1 voor Waddinxveen. Heren 1 speelde tevens een in haalwedstrijd maar deze werd ruim verloren: 1-5. Dames 1 speel- onder het bord nogal wat kansen de haar eerste twee wedstrijden liet liggen. Via een 22-26 ruststand in de zaal. Beide wedstrijden wer- leed Heren 4 uiteindelijk een 47-55 den gewonnen. nederlaag. Topscoorders: Maarten Bart Knijff, na de hervatting maakte Patrick Vermeulen met een solo gelijk. Daarna verzuim de een technisch beter Be Fair de winst te pakken. Moerkapelle versloeg op een zwaar bespeel baar veld Perkouw met 1-0. Het doelpunt viel in de eerste helft, samen met Floreant in de vierde toen Pieter Lips een goede aan val van Jum Hoogma en Stef Kuipers afrondde. Moerkapelle was in de tweede helft sterker maar kwam niet verder dan een schot van Hoogma tegen bin- k geven. Bij De Gou- W we is dit proces la- M ter begonnen waardoor enkele w speelsters naar WVZ in Zoeter- meer vertrokken. De oudere speelsters van De Gouwe spelen nu in het tweede team, maar regel matig doet de nieuwe trainer/coach Michel van der Zeeuw een beroep op hen om- geweldige omhaal scoorde Pe tra Pleunis 3-7 en Harriet Ca bout 3-8. Kirsten Veldman liet 4- 8 noteren. In het volgende part werd er ven, Boyd Rodenburg, Dennis van 't Wout, Tim v.d. Hoek, Nao mi Heuvelman, Linda de Korte, Isabel v.d. Wolf, Dennis Verkleij, Lisa Peters, Constantijn Zeven bergen, Lotte v. Vliet, Danique Brandhorst, Michelle Radder, Jia- hui Plomp, Nancy Kraan, Sanne v. Vliet, Niels v.d. Vis, Louise Be- alde, Ricardo Jacobs, Robin Han- selaar en Robin Hendriksen. WADDINXVEEN - Vanaf dins- Van dag 27 september zijn zes en thousiaste jongens van 15/16 jaar begonnen met de volleybal- WADDINXVEEN - Terwijl de meeste teams hun eerste zaalwed- strijd speelden, moest het tweede damesteam een inhaalwedstrijd spelen tegen de nummer twee Groen Geel uit Voorburg. De Waddinxveense dames, die deze competitie tot nu toe alle wedstrij den wonnen, begonnen ongeluk kig en gunden Groen Geel het eerste doelpunt. Kort daarna kon Marlies Kolker uit een strafcomer combinatie de gelijkmaker in schuiven, waarna de Waddinx veense scoringsmachine niet meer te houden was. Zelfs een ge miste strafbal mocht de pret niet drukken, want de eindstand werd 8-1. Hiermee staan de HCW Da mes 10 verliespunten voor op de ga van Zaanen na een lange bles- sureperiode haar rentree. Met 25- 14 kwam in Zevenhuizen een ein de aan het eenzijdige duel. De volleybalsters van GTI-Nesse- lande hebben in de achtste finale van het nationale bekertoernooi een aansprekende tegenstander geloot. Het eerstedivisieteam uit Zevenhuizen neemt het, in een uit- en thuiswedstrijd, op tegen Rexroth WC. De club uit Vught speelt in de eredivisie, waarin het momenteel een bescheiden negen de plaats inneemt. De wedstrijden voor de achtste finale worden ge speeld in de periode tussen 17 de cember en 21 januari. De overige duels gaan tussen: DOK - Altemo; VC Weert -Ormi; Peelpush - Pol- Nesselande In de eerste divisie B waren de da mes van GTI-Nesselande opper machtig tegen het bezoekende Peelpush: 4-0. Met de opslag, met name die van Petra Droogh en Eva Heerschap, zette de thuis ploeg hun gasten onder grote druk. De passers van het team uit Meijel kregen de ballen vaak niet onder controle en met 25-19 en 25- 9 zette Nesselande de toon voor de wedstrijd. De gastvrouwen le den in de derde set aan concentra tieverlies, waardoor Peelpush - toch de nummer vier van de rang lijst- een afstraffing bespaard bleef: 25-15. In de slotfase van de vierde set maakte teamcaptain Ol- REGIO - De uitslagen in het re giovoetbal op zaterdag zijn: Fo rum Sport-Oegstgeest 3-0, Alexandria-Jodan Boys 4-0, Die Haghe-Sportlust 0-0, Rohda'76- DSO 0-1, Zevenhoven-DSVP 3-0, BVCB-Nootdorp 2-1, Kamerik- Be Fair 1-1, WOR-Zestienhoven 0-2, WK-Gouda 1-2, Floreant- Victoria 1-1, Soccer Boys- Schoonhoven 3-3, WDS-Leonid- as 2-0, Zwammerdam-DVO 2-2, Moerkapelle-Perkouw 1-0, Schiebroek-Hazersw. Boys 3-0, Bolnes-Sportief 1-1, Oudewater- Linschoten 1-1. Zondag: DHC-Laakkwartier 0-2, ADO Den Haag-ONA 3-2, Olympia-Velo 2-1, GDA-SJC 3-2, VCS-Alphense Boys 6-3, Wiljel- mus-Quick 0-2, VEP-Voorscho- ten 1-2, Teylingen-Foreholte 0-1, Meerburg-Boshuizen 3-3, Blauw Zwart-Gouda 3-1, ESTO-Bode- graven 2-1, Doco-Woerden 2-1, WSE-Kickers 0-1, Floreant-Ber- nardus 1-3, Groeneweg-Zwarte Pijl 2-0, Stolwijk-Xerxes 0-3, Am- merstol-Soccer Boys 2-1, SVS- Bergambacht 0-3, SMV-Moord- recht 1-3, DONK-Caubauw 5-0, Alphen-GSV 2-3, GOL Sport- RVC'33 2-3, Van Nispen-Haast- recht 8-1, Waddinxveen-GSC Es do 4-0, Gouderak-AVS 0-1. lux; Sovoco - Martinus en Slied- recht Sport - VC Sneek. Bij winst op WC krijgt Nesselan de in de kwartfinale te maken met tegen de nummer twee Divine 1 AMVJ, dat als verliezend bekerfi- uit Rotterdam, blijft Jongens Mini nalist is vrijgeloot voor de achtste 2 koploper in de vijfde klasse Re- finale. Ook landskampioen Longa gio. Het kampioenschap kan hen '59 komt pas in de kwartfinale in niet meer ontgaan. Flyers jongste actie. Speelster Ruth van der Wel jeugd kende een wat matige eerste toont respect voor de tegenstand- periode, die met 12-6 werd verlo- sters, maar gaat vooral uit van de ren en voor Divine de basis vorm eigen kracht van Nesselande. „Te- de voor een 37-34 overwinning, gen WC hebben we beslist een Flyers speelde een prima tweede kans om te winnen," laat zij opti- periode en stond bij rust maar één mistisch weten. „Het spreekt mij punt achter, 20-21. In de derde pe- wel aan om in de kwartfinale te- riode en vierde periode kon Flyers gen AMVJ uit te komen. Bij die de wedstrijd echter niet doen kan club heb ik zes jaar gespqeld en ook dan zijn we beslist niet kans loos." De waterpolosters van De Gouwe (witte cap) verloren met 6-15 van GZC DONK. Zij willen nu de beste van de rest worden. (foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN -In de derde klasse van het zaterdagvoetbal is het dringen voor Be Fair. Koplo per Victoria speelde met 1-1 ge lijk tegen Floreant in Boskoop en Be Fair speelde met dezelfde cij fers gelijk bij het lastige Kame- rik. WDS, dat met 2-0 won bij Leonidas, en Gouda, dat met 2-1 zegevierde bij WK, hebben nu evenveel punten als Victoria. Be Fair keek in de eerste helft tegen Kamerik tegen een 1-0 achters tand aan door een doelpunt van De finalepartij mocht weliswaar verloren worden als Marcel maar niet al teveel caramboles tekort zou komen. René Molier uit Maassluis ging echter ook ten aan de overwinnings- van Marcel. Met 14 pun ten en een algemeen moyenne van 3.11 werd hij gehuldigd als terechte winnaar. De kortste par tij van dit finaleweekend was voor J. van Wijk en J. Slettenhaar zicht houden op een gedeelde eef- (12 beurten) en de hoogste serie ste plaats. Joost Koning scoorde 22 werd gescoord door P. van punten, Maarten Koppen en Mat- Rumpt (3e), die tot 41 carambo- thijs Brabbel maakten er respectie- les kwam in één beurt, hetgeen velijk 13 en 10. precies de helft 1 is van het te Verlies was er voor Jongens Junio- maken aantal caramboles. Mar ren 1 tegen Westland Stars 1, 40- cel mag nu in februari een gooi 44, en kon Meisjes Kadetten 1 het gaan doen naar het Nederlands in Leiden niet bolwerken tegen BS Kampioenschap in het Zeeuwse Leiden 1,57-36. Sas van Gent. waar een bescheiden plaats in, maar dat was aan hun spel niet af te lezen. Pas bij 9-20 in de eerste set was de thuisploeg pas bij de les. Met haar opslag zorgde inval ster Wilma de Jong voor een serie punten, maar de achterstand was te groot om goed te maken: verlies met 22-25. Marcella Bos uit het re serveteam en Miranda Demeijer speelden afwisselend op de mid denpositie. Vanaf de tweede set had Be Fair weer greep op de wedstrijd en sloeg op de beslissen de momenten toe: 25-20, 27-25 en 25-21. Middenaanvalster Jac queline van der Ruit keek terug op een leuke wedstrijd: „Sovicos is een sterke tegenstander en voor het publiek hebben we voor een aantrekkelijk duel gezorgd." Bij Be Fair is coach Dirk van Diermen voorlopig niet van de partij. De oefenmeester is geopereerd aan zijn knie en laat zich vervangen door zijn vrouw Liesbeth van Diermen. maakt". Tot tweemaal toe nam tweede periode scoorde Tamara De Gouwe in het eerste part de Lagas op aangeven van Danielle leiding door doelpunten van Suzan Kaynar en Karen Weerd, naar GZC DONK werd er niet koud of warm van. Danielle de Bruyn zorgde voor 1-1 en Mieke de kant moest bracht Karen Cabout voor 2-2. Daarna liepen Weerd de stand op 3-6. Met een de gasten uit naar 2-5 door doel punten van Danielle de Bruyn (2) en Tjarda Rodenhuis. Het laatste doelpunt werd gescoord uit een overtalsituatie. In de ROTTERDAM/MOERKAPEL- LE - In Biljartsociëteit Kralingen werd afgelopen weekeinde het kampioenschap derde klasse Li bre van de regio West-Neder- land Zuid gespeeld. Namens District Gouda deed Marcel Drost (BV Moerkapelle) mee. Als eerste op de plaatsingslijst moest hij vrijdag starten tegen de enige vrouwelijke deelnemer van het 8-koppige gezelschap. Na 25 beurten waren de eerste 2 pun ten binnen. De volgende tegen stander was de nummer 2 van de plaatsingslijst, die zijn eerste partij had verloren. Ook deze van Gent en Erik Koppenaal met partij leverde winst op voor ieder 13 punten. Marcel. Met nog drie anderen op Jongens Kadetten 2 kon het thuis 4 punten werd op zaterdag vol niet bolwerken tegen de ongesla- goede moed begonnen. gen koploper Voorburg 3: 27-95. Qua moyenne stond Marcel als Bij rust stonden de jongens al op derde op de ranglijst. De num- een onoverbrugbare 11-47 achters- mers 1 en 2 wisten in de derde tand. Alleen in het vierde kwart ronde niet tot winst te komen, kwam Flyers wat meer tot scoren, De nummer 4 verloor in de vier- al won Voorburg ook dit kwart de ronde, zodat de zaterdag met 22-14. Lennert van Gils was werd'afgesloten met minimaal 2 goed voor 12 punten, Yorick God- punten voorsprong op de achter- dijn en Martijn Bloedjes scoorden volgers. Op zondag werd J. van er ieder 4. Wijk uit het Haagse verslagen in Jongens Aspiranten 1 kende in het 15 beurten. Gevolg was dat er eerste kwart tegen het onderaan nog één concurrent overbleef, staande BS Leiden 2, een wat moeizame start gezien de voor hun doen wat magere score van 9- 5. Enige aansporingen van coach Johan van Velzen zorgden er voor dat er geconcentreerder werd ge- onder speeld wat zich vertaalde in een drang 23-6 winst in het tweede kwart. Daarna bleef Hyers goed door gaan met winst in het derde, 18-4, en vierde kwart, 19-3. Met deze 69-18 overwinning blijft het team WADDINXVEEN/MOERKA- PELLE - In zaal De Carambole te Waddinxveen werd gespeeld voor het Districtskampioen- schap Libre eerste klasse. Na mens BV Moerkapelle deed Kees de Knegt mee. Op vrijdag werd één partij gewonnen en ook één verloren. Van de acht deelnemers stonden er na twee dagen vijf spelers op 6 punten. Dat beloof- WADDINXVEEN - De volleybal de een spannende slotdag te Iers van Be Fair hebben zichzelf worden. een groot plezier gedaan door de Na de zesde ronde, die geen uitwedstrijden tegen Punch 3 en winst opleverde voor hem, Te Werve met 0-4 te winnen. Voor stond Kees op de zesde plaats, hun wedstrijd tegen de studenten- Voor hem stonden D. Bloot uit ploeg van Punch konden de Wad- -j- Gouda met 8 punten en vier spe- dinxveners geen beroep doen op him middenaanvallers Ronald de Rooy en Johan Veldhuis. Buiten aanvaller Theo van Eijk loste dat probleem op en speelde eenmalig op de middenpositie. In de begin fase van iedere set ging de score dere concurrent uitschakelde, gelijk op, daarna maakte de thuis- Toen Bloot vervolgens verloor ploeg zichzelf kansloos door een veelheid van fouten: 12-25,18-25, 19-25 en 21-25. Bij het onderaan staande Te Werve ondervond Be Fair weinig tegenstand en won met 21-25, 18-25, 15-25 en 21-25. kwam Hillegers Speler Ronald de Rooy had geen uitblinkers gezien: „Eigenlijk heb ben we nog te veel tegenpunten toegestaan, gezien hun spel hoort Te Werve niet in de eerste klasse thuis." Om de spelers scherp te houden liet coach Gert Koele hen in de vierde set in een fantasieop- stelling spelen. De reserves van Nesselande kre gen bij Roosendaal de kans om in de eerste divisie B afstand te ne men van de onderste plaatsen. De ploeg uit Zevenhuizen verloor met 3-1 (25-20,16-25, 25-16 en 25- 22), waardoor het verschil met de de krachtsverschillen. Al vanaf staartploegen kleiner is gewor den. In de thuiswedstrijd tegen Pegasus zijn er nieuwe mogelijk heden om uit de gevarenzone te vlieging en inzet. Ook het tech- blijven. nisch en tactische gedeelte klop- Het damesteam van Be Fair lever- te bij de thuisploeg. Korbis de een goede prestatie door in speelde in de beginfase zeer fy- Waddinxveen met 3-1 te winnen siek, iets wat Fortis niet altijd van Sovicos. De Haagse gasten ne- even leuk vond. Naves en van men in de promotieklasse A welis- Vuuren brachten de stand al snel op 2-0 via een vrije bal en een af standschot. Van der Plicht scoor de vervolgens de 3-0, en via 3-1 werd het 4-2 door onder meer een prachtig doelpunt van Vuuren. Daarna liep Korbis uit naar 8-2. Vlak voor rust kon For tis nog iets goedmaken door de training. Zij gaan vanaf 1 januari meedoen aan de jeugdcompeti- tie van de Nederlandse Volley bal Bond. Omdat een team van zes jongens eigenlijk aan de krappe kant is, zoekt Be Fair ver- duide- sterking. Jongens van 14 tot 18 jaar die het leuk vinden om in een gezellig team te spelen en te trainen zijn van harte welkom. De trainingen zijn op dinsdag van 18.00 tot 19.30 uur. De wed- Volgende week zal er gestreden strijden worden op zaterdag ge moeten worden tegen ONDO speeld. Voor meer informatie mail naar befair@zonnet.nl of bel met het secretariaat, tel 0182 - 640155. Een uitslag die er niet om loog. Nog niet zo lang geleden voch ten de vrouwen van De Gouwe en GZC DONK sprankelende duels uit. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. Vorig seizoen was dat niet het geval en pakte GZC DONK naast het landskam- pioenschap ook de beker. Dat zal dit seizoen niet H gebeuren omdat de Goudsen de 1 bekerfinale tegen Het Ravijn hebben verloren. Prolongatie van de landstitel zit er wel in. Op tijd heeft GZC DONK enkele ja- ren geleden het roer omgegooid en jongere speelsters de kans ge- ■F «- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 WOENSDAG 14 DECEMBER 2005 1 n 'X

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 19