Huisartsen Van Heel en Siemons al 25 jaar samen LITI E Medische diensten Kerkdiensten Dierën centrale Slachtofferhulp zoekt vrijwilligers Nieuws uit Waddinxveen Kinderkoor op TV Colofon Kerstconcert in Zevenhuizen Kerstmarkt op de Passage Op 2 jauari delen de huisartsen Van Heel en Siemons 25 jaar lang een praktijk. (foto: Liesbeth van der Vis) scholieren bekeurd. spreker: dhr. en STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur prof. Dr. W. Bal ke, 's Gravenhage 18.30 uur ds. M.C. Batenburg De' Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. dejong 17.00 uur ds.W.C. Meeuse, Biltho- ven Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur drs. T. Prins, Nieuwkoop 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur ds. M. de Boer, Gouda WADDINXVEEN - Op 2 januari 2006 delen de huisartsen Gerard Siemons en Pim van Heel precies 25 jaar lang een praktijk. Alvorens die samenwerking in gang werd gezet, deelde huisarts Siemons een praktijk met dokter de Geus. „In 1979 sloot ik me als huisarts in opleiding bij hen aan," vertelt Van Heel. „Begin jaren 80 stopte De Geus met zijn praktijk en heb ik het van hem overgenomen.'' Inbraak 3 In een woning aan de Juliana van Stolberglaan is dinsdag 6 decem ber ingebroken. Om binnen te komen heeft de inbreker de voor deur geforceerd en vermoedelijk ingetrapt. Nadat de woning was doorzocht, werden onder andere een laptop, een paspoort en een jas weggenomen. roulatie wegens een burnout. „Daar ben ik mede door de enor me steun van Gerard Siemons bo- alsnog alle medewerking." Tot slot wil Van Heel nog iets kwijt. „Siemons en ik hebben vier geweldige assistentes in dienst. Ze werken hard en zijn zeer loy aal. Zonder hen zouden we ner gens zijn." En het respect is we derzijds, laat assistente Sybille weten. „Het zijn twee doktoren die hun werk goed doen en altijd in zijn voor een lolletje. Na 25 jaar stralen ze beiden nog steeds heel veel plezier uit. Ik zou niet voor een andere dokter willen werken." Gevonden Kat, Zwart, witte borst, tenen voor en voeten achter, kitten, Es doomlaan Waddinxveen Poes, Schildpad, met witte afte keningen, zwanger, Coenecoop Waddinxveen Parkiet, Groen, Nic. Beetslaan Waddinxveen Sierduif, Wit-grijs, Heggewinde Waddinxveen Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.30 uur ds. N. vd Want, Schiedam 14.00 uur ds. J.C. den Toom, Som- melsdijk OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. O.W. Bouwsma, Gouda MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 9.30 uur dhr. L. Stuur man, Rotterdam 19.00 uur kand. B.D. Bouman, Sommelsdijk ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur communievie ring, 4e advent dinsdag 20 dec. 19.00 uur boete viering ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 zondag: geen dienst Van fiets getrapt Op woensdag 7 december werd omstreeks 15.30 uur een 13-jarige jongeman uit Waddinxveen van zijn fiets getrapt door een jonge man, die hem tegemoet reed op een fiets. De dader reed naast een jongeman op een bromfiets. Het slachtoffer kwam hierdoor hard ten val. De politie is nu op zoek naar de jongeman op de fiets of personen die deze dader hebben gezien of meer over het voorval kunnen vertellen. nen starten met de basistraining (gedurende 3 maanden 1 dag per week). Aan het vrijwilligerswerk bij Slachtofferhulp worden geen op leidingseisen gesteld. Wel is het nodig dat men beschikt over de nodige levenservaring en sociale vaardigheden en dat men met een computer kan werken. De minimum leeftijd is in principe 23 jaar. Voorts is het een voor waarde dat men geen strafblad Diefstal Op 9 december werd overdag een damesfiets gestolen uit het rek van het NS-station aan het Stationsplein. Het is een zwart met paarse fiets, een Union San Remo, voorzien van een zwarte mand voorop en een rokzadel. Autoinbraak 2 Op 9 december werd er ingebro ken in een Citroen 2V. Dit vond plaats tussen 08.30 en 10.00 uur op het parkeerterrein achter de Passage. Het slot van het rechter portier werd met grof geweld uit de deur geknipt. De schade aan de deur is groot. 19.30 uur. Toegangskaarten zijn te reserveren via www.randstede- lijkzanginstituut.nl en zijn ver krijgbaar op de avond zelf aan de kerk, 10,- euro voor volwassenen en voor kinderen tot en met 15 jaar 5,- euro. Het Gouds Kinderkoor is ook te zien en te horen op de na tionale televisie bij het program ma Volkskerstzang van de Evan gelische Omroep. De uitzending vindt plaats op Kerstavond van 22.20 tot 23.10 uur (Nederland 2) en op eerste Kerstdag van 10.00 tot 10.50 uur (Nederland 2). Bij het Gouds Kinderkoor leren jongens en meisjes vanaf zes jaar hoe leuk het is om klassiek te leren zingen. Voor meer informatie: www.randstedelijkzanginsti- tuut.nl. Poging tot diefstal Op zaterdag 10 december werd bij de pinautomaat geprobeerd de pinpas van een 64-jarige vrouw uit Waddinxveen te ont futselen. Door kordaat optreden van de vrouw kon dit worden voorkomen. De mannelijke da der ging dicht tegen zijn slacht offer staan en leidde haar af door in de vermoedelijk Engelse taal tegen haar te praten en haar Eu- robiljetten te laten zien. Autoinbraak 3 In de nacht van 8 op 9 december werd ingebroken in een gepar keerde auto op het Klaverveld. Het rechterportier werd gefor ceerd. Er werd niets uit de auto weggenomen, maar het interieur werd besmeurd. In dezelfde nacht werd ook ingebroken in een auto op het Papaverveld. Daar werd het slot uit het portier gesloopt en een cd-speler wegge nomen, inclusief hoedenplank met boxen. Inbraak 4 Bij een bedrijf aan de Staringlaan werd op 6 december rond 03.48 uur ingebroken. Nadat het alarm was afgegaan was de politie bin nen 2 minuten met twee auto's ter plaatse. De agenten zagen en kele personen wegrennen en zet ten de achtervolging in. Twee personen doken het water naast het bedrijventerrein in en zwom men weg. Toen de agenten aan de overkant van het water kwa men, hoorden zij een auto met hoge snelheid wegrijden. De da ders konden met die auto ontko men. Het politieonderzoek is nog in volle gang, mede met hulp van de Technische recherche. Inbraak In de nacht van 3 op 4 december werd ingebroken in een auto op de Molenring. Na forceren van het slot van het linkerportier werd een DVD speler en wat kleine andere zaken uit de auto weggenomen. gevierd worden. Van Heel: „Sa men met onze vrouwen gaan we in maart een korte vakantie hou den. We kunnen het ons niet per mitteren om lang weg te gaan. Onze kracht is juist dat we conti nu zorg leveren, de praktijk wordt nooit gesloten. We gaan al tijd apart op vakantie. Volgend jaar maken we een uitzondering. Uiteraard zal er wel een uitste kende vervanger op onze plaats lang, slank postuur, blond kort haar, sprak goed Nederlands, geen accent, droeg zwart stoffen jack, een zwart petje of muts met de letters AI. Later had hij buiten de flat een fel groene muts opge daan. Als iemand weet wie deze man is of meer heeft gezien, wordt hij of zij verzocht dit bij de politie te melden. zitten." Toch komt er een einde aan de lange samenwerking, Ger ard Siemons gaat over twee jaar namelijk met pensioen. „In mijn eentje kan ik deze prak tijk niet voortzetten," betreurt Van Heel. „Ik ben al hevig op zoek naar een nieuwe locatie, een pand waar we met meerdere huisartsen uit Waddinxveen on der één dak kunnen zitten. He laas weigert de gemeente voor- kracht. De v: gen een onkostenvergoeding en zijn tijdens het werk verzekerd. Voor meer informatie bel 0900 - 0101 en vraag vrijblijvend een informatiepakket aan. Er kan Verkeerscontrole Op 6 december vond op de Dreef bij het Coenecoopcollege een heeft. De Servicelijn is voor slachtoffers en netwerkpartners het aanspreekpunt en daarmee het eerste gezicht van de organi satie. De Servicelijn verzorgt de telefonische bereikbaarheid van 9.00 tot 17.00 uur, staat slacht offers en netwerkpartners telefo nisch te woord, filtert de hulp vraag en zet deze uit onder de verschillende Bureaus in de re gio. Daarnaast neemt de Service lijn contact op met slachtoffers die door de politie zijn aange meld. Zij informeren hoe het met betrokkene gaat, geven informa tie en tips en doen een hulpaan bod. De Servicelijn werkt vanuit het Regiokantoor in Alphen aan den Rijn. Voor deze functie wordt een inzetbaarheid van mi nimaal 6 uur per week gevraagd. De daadwerkelijke hulpverle- Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199. kijk voor meer informatie op www.dierencentrale.nl REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzin nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 16.30 uur ds. A.S. Lense- link, Alblasserdam, kerstmaaltijd CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 14 dec 19.45 uur ds. op zondag 18 december een kerstconcert in de Gereformeer de Kerk in Zevenhuizen. Aan vang is 15.00 uur, de toegang is .staat onder leiding gratis. Iedereen is welkom. Controle fietsverlichting In de ochtend van 9 december werd bij het Coenecoopcollege aan de Dreef een controle gehou den op het voeren van de fiets verlichting. Totaal werden twaalf PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur cand. A. Walhout 17.00 uur ds. J. de Jong DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 11.00 uur, Jan Delhaas rijwilligers ontvan- Kerstconcert Gouds GOUDA - Het Gouds Kinderkoor, onderdeel van het Randstedelijk ook een kijkje worden genomen Zanginstituut, geeft op zaterdag- op de website www.slachtoffer- hulp.nl. ning aan slachtoffers vindt plaats vanuit de Bureaus in de regio. Deze zijn gehuisvest in de politiebureaus in Alphen aan den Rijn, Gouda, Leiden en Noordwijk. Vrijwilligers helpen bij het invullen van formulieren, begeleiden het slachtoffer in het juridisch traject, helpen bij het verhalen van de schade en bie den ondersteuning bij de ver werking. Vrijwilligers die werk zaam zijn op een Bureau draaien na ongeveer een jaar mee in de 7x24 uur bereikbaarheidsdienst. Voor deze functie wordt een in zetbaarheid van 12 uur per week gevraagd. Om deze taken goed te kunnen verrichten, volgen vrijwilligers diverse cursussen en hebben zij regelmatig werk overleg. Zij worden begeleid en ondersteund door een beroeps- WADDINXVEEN - Ondernemers vereniging Waddinxveen en Lions Waddinxveen Tsuytende hebben de handen ineen gesla gen. Samen houden zij op don derdag 15 december van 16.00 tot 21.00 uur (koopavond) een kerst markt op de Passage. „Vooral 's avonds wordt het gezellig," me nen ze bij Lions. „Een kerstmarkt hoort in het donker gehouden te worden. Daarom zijn wij blij dat de ondernemers dit jaar meewer ken aan dit groeiende evenement. Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg Ontmoetingskerk, Groensvoorde 17.00 uur ds. F. Maayen, Lexmond zaterdag 19.00 uur communievie ring zondag 11.15 uur eucharistievie ring BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur H.A. Zwart Insluiping Op zaterdagochtend 3 december heeft een insluiping plaatsgevon den in een bejaardenwoning aan het Jan van Bijnenpad. Terwijl de bewoners even op de gang ston den te praten, is een jongeman de woning binnengegaan en nam hij na zoeken wat geld weg. De man is gezien en zijn signale ment is: blanke jongen, leeftijd ongeveer rond de 20 jaar oud, van de ambulancedienst gecon troleerd omdat hij rook had inge ademd. Het verkeer op de A12 werd tijdelijk stilgezet in ver band met de grote rookontwik keling. De brand werd geblust door de korpsen uit Gouda en Bodegraven. De kraanwagen werd door een takelbedrijf uit Reeuwijk van de weg gehaald. Inbraak 2 In een woning aan de Noordka- de werd overdag op 5 december ingebroken. De woning werd doorzocht en het is nog bekend wat er precies is weggenomen. De Technische Recherche heeft de zaak onderzocht. Vermoed wordt dat bij de inbraak een auto is gebruikt. Personen die iets ver dachts hebben gezien op Sinter klaasdag op de Noordkade, wordt verzocht dit te melden bij de Waddinxveense politie. Autoinbraak In de avond van 6 december werd op de Zuidkade ingebro ken in drie geparkeerde perso nenauto's. Uit alle auto's werd een laptop weggenomen. De da der is door getuigen gezien. Zijn signalement is: Man, blank, smal hoekig gezicht, halflang donker haar met een 'matje' in de nek. Leeftijd 16 of 17 jaar, lengte onge veer 1.70 m, donkere ogen, sloe- berig uiterlijk. Hij droeg een don kere broek en een licht jack met zwarte biezen op de mouw. Men heeft gezien dat hij met tassen van de plek wegrende. Vermoe delijk was hij in het gezelschap Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbon den met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) van een handlanger, die geheel in het donker gekleed was. Wie meer kan vertellen over deze mannen, wordt verzocht contact op te nemen met de Waddinx veense politie. De politie bena drukt nogmaals geen tassen met laptops in geparkeerde auto's achter te laten. Uit de ervaringen van de politie blijkt dat een da dergroep een goed oog heeft voor lease-auto's met daarin lap tops van de werkgever. Brand In de vroege ochtend van 5 de cember vloog een kraanwagen op de A12 in brand. De bestuur der van de wagen kon onge deerd zijn voertuig verlaten en werd ter plaatse door personeel VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie- straat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). grote verkeerscontrole plaats in samenwerking met de Verkeers dienst van de politie. Zes Brom fietsen bleken opgevoerd te zijn, elf automobilisten reden zonder autogordel, veertien fietsers kre gen een bekeuring voor het rij den zonder verlichting en één bromfietser bleek niet verzekerd te zijn: Invordering rijbewijs De politie vorderde donderdag 8 december het rijbewijs in van een 50-jarige automobilist uit Wad dinxveen. Bij een controle op de Staringlaan rond 12.30 uur, werd vastgesteld dat de man gedron ken had. Na zijn aanhouding volgde de ademanalyse. Deze gaf een uitslag van 815 ug/1. (li miet 220 ug/1). De politie vorder de daarop het rijbewijs in maakt proces-verbaal op. avond 17 december een sfeervol kerstconcert in de Christelijk Ge reformeerde Kerk van Gouda (Hoge Gouwe 141). De koorpartij en worden gezongen door de kin deren van de Voorbereidende Klas, het Opleidingskoor, het Con- certkoor en het Jeugdkoor van het ZEVENHUIZEN - Kamerkoor Gouds Kinderkoor. De solopartij- De Zingerij en deelnemers van en worden door kinderen uit het het kerst zangproject 2005 geven koor gezongen. Aan dit concert wordt meegewerkt door het strijk trio Sine Nomine en op het orgel speelt Leo Rijkaart. Het geheel van dirigente Daniëlle van Laar. Aanvang is om Het tweetal werkt al 25 jaar uit stekend samen. Van Heel: „Het contact is inderdaad erg goed. Anders houd je het samen ook niet zolang vol. We hebben veel van elkaar geleerd. We zijn twee totaal verschillende personen en vullen elkaar daardoor uitste kend aan." Dokter zijn is een intensief be roep. „Maar ook verschrikkelijk dankbaar," aldus Van Heel. „Het is zelfs het mooiste beroep van de wereld. Vooral het omgaan met mensen vind ik leuk. Je treft ze op hun meest zwakke periode en vervolgens help je ze. Elke dag is een hoogtepunt, iemand helpen geeft namelijk verschrikkelijk veel voldoening. Ook na 25 jaar nog." Van Heel wilde al vanaf zijn vijfde levensjaar dokter wor den. „Onze huisarts was erg be- venop gekomen. Sindsdien gaat trokken bij ons gezin," legt hij uit. het weer helemaal goed met me. „Ik keek enorm tegen hem op. Bij Ik heb het nog steeds hartstikke het ouder worden veranderde naar mijn zin. Gerard en ik leiden dat in enorm veel waardering. Je ook huisartsen op. In al die jaren kunt wel stellen dat hij mijn grote hebben we al 34 stagiaires onder voorbeeld is geweest." Het heeft onze hoede gehad, een aantal om Van Heel niet altijd meegezeten, trots op te zijn." De 25-jarige sa- In 1991 was hij enige tijd uit de menwerking moet natuurlijk wel Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: HuisArtsenPost Midden- Holland (HAP) Jan v Beaumont- straat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: Dienst Apotheek Midden- Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafael- gemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar- lengte tussen 1.65 en 1.70 meter den aan de Catslaan 100 te Gouda. GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straati Voor het maken van poliklinische afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis- REGIO - Slachtofferhulp Neder- ende Hulp op de Bleulandlocatie land biedt praktische, juridische van het Groene Hart Ziekenhuis, en emotionele begeleiding na Bleulandweg 10, Gouda. een misdrijf of een verkeerson geluk. De regio Hollands Midden zoekt voor de Servicelijn en voor de Bureaus in Noordwijk, Leiden J.G. van Tilburg en Alphen aan den Rijn nieuwe zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. vrijwilligers die in februari kun- van Tilburg woensdag 21 dec. 19.45 uur geen dienst PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 10.00 uur ds. D.C. van Houwelingen, Noordwijk - WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WOENSDAG 14 DECEMBER 2005 V Alle auteursrechten en databankrech ten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Kantoor Drukkerij Veldwijk van Loon Oranjelaan 9, Waddinxveen Postbus 196,2740 AD Waddinxveen Advertenties Telefoon 0182-636381 en 0182-620626 Fax: 0182-631088 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Redactie Carlo Willemsen 0182-638288 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op. floppy verdienen de voorkeur.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 9