makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl vu .iJJ -i w-s 419.000,- k.k. 299.000,- k.k. 309.000,- k.k. 675.000,- k.k. 224.000,- k.k. 157.500,- k.k. 219.000,- k.k. ■I a 298.000,- k.k. 219.000,- k.k. 475.000,- k.k. 239.000,- k.k. Waddinxveen tel. 0172 -21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop Vraagprijs Vraagprijs Mendelweg 9 de pater NVM (D Roosje Voshoeve 74 Waddinxveen Calville 31 Boskoop Waddinxveen Troelstrahoeve 72 Hazerswoude Rijndijk Jaagpad 10 O Waddinxveen Potgieterstraat 5 Boskoop Azalealaan 138 Hazerswoude Dorp Pieter Brueghelstraat 16 Waddinxveen Noordkade 55 Reeuwijk Middelburgseweg 30 Waddinxveen Bosboom Toussaintsingel 15 Boskoop Landelijk en op een prachtige locatie gesitueerde bouwkavel, opper vlakte circa 457 m2, met ruime mogelijkheden voor een eventuele bouw van een vrijstaande villa. Vraagprijs (kavel met bestaande woning) Het perceel is thans bebouwd met een eenvoudige kleine woning voorzien van een achter tuin op het oosten met een schuur. De steiger aan de voorzij de is gesitueerd aan een brede vissloot. Aanvaarding in overleg. Uitstekend onderhouden, mooi ontworpen en gebouwde halfvrijstaan- de watervilla met een inpandige garage/berging en een parkeerplaats op eigen terrein. De woning is gelegen in een rustige woonhof en direct grenzend aan een prachtige vijver. Indeling: entree, meterkast, toilet. Woonkamer met open keuken met rondom vrij uitzicht. De begane grond is grotendeels afgewerkt met een beukenhouten parketvloer. De keuken is voorzien van een Siematic keuken inrichting in lichte uitvoe ring compleet met inbouwapparatuur. Bijkeuken/voorraadkast. Gara ge/berging met geïsoleerde overhead deur. 1e Verdieping: ruime over loop. 2 (twee) grote slaapvertrekken waarvan 1 (één) met een grote in- loopkast. Mooi afgewerkte bad kamer compleet ingericht met een ligbad, douchecabine en dubbele wastafel. Een separate was-/ droogruimte. Bijzonderheden: de woning heeft een inhoud van 475 m3 en woonoppervlakte van 165 m2. De totale grondopper- vlakte is 395 m2. Deze bijzonder mooi onderhouden en gesitueer de woning is opleverbaar in 2006. Vraagprijs Prachtig gebouwde, aan singel gelegen, riante twee-onder-één kapwo- ning met garage, parkeerpl. voor event. 2 auto’s en zonnige achtertuin. Deze goed onderh. en geïsoleerde woning is gebouwd in 1992 in de populaire en jonge kindvr. wijk ‘Zuidplas’ op loopafst. van winkels, scho len, openb. verv. en sportacc.. Deze woning heeft een inh. van 530 m3 en grondopp. van 246 m2. Ind.: entree/hal met m.k. (7 groepen en aardlek- schakelaar) en toegang naar de garage welke is v.v. verw. en elektra. Licht betegelde toiletruimte v.v. closet en fontein. De royale L-vormige woonk. welke is opgedeeld in 2 delen, een zit-/studeerkamer aan de voorzijde en een zit-/t.v.ruimte aan de tuinzijde, is v.v. open haard en kunststof schuif pui naar de achtertuin. De gehele beg. grondvloer is v.v. een massieve Junckers parketvloer. De moderne lichte open eetkeuken is v.v. een in L- vorm opgestelde keukeninr. compl. v.v. div. inb.app.. De bijkeuken is v.v. aansl. voor wasapp., Agpo c.v.-combiketel (1992) en mech. ventilatie unit. De fraaie verzorgde achtertuin (n/o) is v.v. een vrijst. houten berging en achterom. 1e Verd.: riante overl. met royale inloop-/bergkast. 1 royale slaapk. aan de voorzijde (voorheen 2). 1 ouderslaapk. met deur naar het dakterras. 1 slaapk. aan de voorzij de. Lichte betegelde badk. met wastafel meubel, ligbad, doucheca bine en lichtkoepel. Separate toilet ruimte v.v. closet en fontein. 2e Verd.: fraai afgewerkte ruime zol derkamer met nok in het zicht. Bijz.: de woning is geheel v.v. dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Deze woning is gunstig gelegen t.o.v. openb. vervoer richting R’dam, Den Haag, Leiden en Gouda. Aanv. in overleg. Vraagprijs Prachtig nabij ‘Gouwebos’ gesitueerde sfeervolle goed onderhouden een gezinswoning met fraaie achtertuin. Deze aan een groene singel en nabij sportvoorz. gelegen eengezinswoning is gebouwd in 1966 op 147 m2 eigen grond en biedt een inh. van 325 m3. Ind.: entree/hal en trapkast afgewerkt met plav. vloer. M.k. v.v. aardlekschakelaar. Vergrote betegelde toiletruimte met toilet en fontein. Lichte doorzonwoonk. met aan de voor- en achterzijde dubbel glas. Dichte keuken met een lichte keukeninrichting compl. met div. inbouwapp. en deur naar de fraai aangelegde achtertuin met stenen berging. 1 e Verd.: overl. v.v. kast. 3 slaapk.. Doucheruimte met royale douche en een wastafel. 2e Verd.: overl. v.v. wasm.aansl., opstel- plaats voor Nefit HR c.v.-ketel (1998). Een zeer royale fraai afgewerkte zol- derk., v.v. 2 dakkapellen en void, bergruimten. Bijz.: wilt u wonen in een rustige en ruim opgezette woonwijk met goede en void, park.ruimte en schitterend vrij uit zicht, dan is dit uw kans. Deze woning is v.v. dakisolatie en ged. v.v. dubbel glas. De goten zijn ree. vernieuwd. De woning is gunstig gelegen t.o.v. winkels en openb. vervoer. Aanv. i.o.. Vraagprijs Riante hoekwoning met onder architectuur aangelegde voor-, zij- en 12 x 10 m. grote achtertuin met vrijst. berging. De woning is ver bouwd met eersteklas materialen, v.v. luxe details en verkeert in per fecte staat. Ind.: ruime entree/hal met garderobe. Modern toilet. Lichte woonk. met opensi. deuren en zijraam. Semi-open keuken met L-vor mige Siematic inr. v.v. div. inb.app.. Woonk. en keuken gez. groot 35 m2. De gehele beg. gr. is v.v. een luxe teakh. parketvl. en designradia- toren. De zonnige ruime tuin (z) is in 2002 aangelegd en v.v. 2 ruime ter rassen van natuurst. tegels. De tuin biedt veel privacy door een hardh. schutting. 1e Verd.: overl.. Moderne badk. met Ucosan bubbelbad met therm.kraan, douche met zijdouches en therm.kraan, hangend closet, wast.meubel met dubb. spoelbakken, design handdoekrad., inb.verl. in plafond en toegang tot klein balkon. Slaap-/werkk., 9,6 m2, aan voorz., v.v. vaste kastenw. met schuifdeuren. Ruime slaapk., 24 m2, aan achterz., v.v. luxe vaste kastenw.. 2e Verd.: overl. met toegang tot volledig afgewerkte ruimte voor was- en droogapp. en Nefit HR o.v.- combik. 1999) met 105-1. boi ler. D.m.v. vlizotrap toegang tot bergvliering. 2 identieke keurig afgewerkte zolderk., 3,10 x 3,30 m., beiden v.v. dakkapel en bergr. achter kniesoh.. Bijz.: kindvr. gesit. nabij scholen en winkels, grenzend aan speelweide. V.v. dak-, gevel-, vloer- en glasisola tie. Schilderwerk recent uitgev.. B.j. 1988. Grondopp. 207 m2. Inh. 350 m3. Aanv. i.o.. Vraagprijs In de zeer gewilde nieuwbouwwijk ‘Waterrijk’ gelegen royale aan de zij- zijde uitgeb. hoekeengezinswoning met voor- en aan het water gelegen achtertuin welke is v.v. een onderheide veranda, sierbestrating, hardhou ten terrasvlonders, vrijst. berging met elektra en achterom. De woning is gebouwd in 1998, op 224 m2 eigen gr. en heeft een inhoud van 425 m3. Ind.: entree/tochtsluis met plav. vl. en spachtelputz wandafwerking. M.k.. Toilet met fontein. De toiletruimte is ged. betegeld. Eetkeuken met plav. vloer en een L-vormige lichte in landhuisstijl uitgev. keukenopst. met granito aanrechtblad compl. met gaskookpl., afzuigkap en .oven. Tuingerichte woonk. met erker aan de zijzijde, massief grenen vloerdelen, schouw en toegang tot de veranda en tuin. 1e Verd.: overl. met massief grenen vloerdelen, wandafw. spachtelputz. Badk. v.v. ligbad, dubbele wastafel en toilet. De badk. is betegeld tot het plafond. 1 slaapk. aan de voorzijde. 2 slaapk. aan de achterzijde, waarvan 1 met erker aan de zij zijde. De slaapk. zijn v.v. massief grenen vloerdelen en de wanden zijn afgewerkt met stucwerk. 2e Verd.: overl. met massief grenen vloerdelen, wandafw. stucwerk met toegang tot het dakterras (w). Wasruimte met opstelpl. voor de c.v.-combi ketel (AWB Thermomaster) en de mech. ventiiatie-unit, tevens zijn hier de aansl. voor de wasm. en de droger. Werk-/hobbyk. met houten vloerdelen, de wanden zijn gestuk adoord. Relax/fitness ruimte met plav. vl. en aansl. t.b.v. een sauna. Bijz.: deze goed onderh. woning is voll. geïsoleerd. Aanv. i.o.. Vraagprijs Bovengenoemd voorbeeld betreft een te bouwen vrijstaande villa met een inhoud van circa 600 m3, ingedeeld met een hal/entree, een woon kamer van circa 50 m2, een open keuken, een bijkeuken en een ber ging. De 1e verdieping biedt ruimte voor 4 (vier) slaapkamers en een badkamer. De aanneemsom van bovengenoemde villa bedraagt circa 210.000 inclusief BTW en fundering. Ruime 5 (vijf)-kamer maisonnette gelegen op de 1 e verdieping met een berging op de begane grond. Deze goed onderhouden maisonnette heeft een vloeroppervlakte van 110 m2 en is gebouwd in 1962. Indeling: entree met royale bergkast. Keuken met een moderne in L- vorm opgestelde inrichting compl. met vaatwasm., gaskookpl., afzuigk., koelk. en magnetron. Badkamer met douche en wastafel en v.v. halogeen inbouwverlichting. De badkamer is betegeld tot het pla fond. Toilet. Slaapkamer 1, groot 2,30 x 3,58 m., met vaste kast en deur naar het balkon. Slaapkamer 2, groot 3,44 x 2,24 m., met toe gang tot de verdieping. Woonkamer met eetkamer. De woon- en eet kamer zijn gezamenlijk groot 7,76 x 3,66 m.. De gehele 1e verdie pingsvloer is afgewerkt met laminaat. 1e Verdieping: voorzolder met Velux dakraam en bergruimte achter knieschotten. Slaapkamer 1 met aansl. voor de wasm. en de droger. Tevens staat hier opgesteld een Vaillant c.v.-combiketel. Slaap kamer 2 met 2 Velux dakramen en bergruimte achter knieschot ten. De slaapkamers zijn resp. groot 2,07 x 4,42 m. en 3,65 x 4,08 m.. Bijzonderheden: het bui tenschilderwerk is uitgevoerd in 2005. De woning is v.v. hardhou ten kozijnen met overwegend dubbele beglazing. Service kosten 35,- p.mnd. Aanv. in overleg. Vraagprijs De Pater Makelaardij is tijdens de I verbouwing gevestigd aan de Zuidplaslaan 430, 2743 KE Waddinxveen. Aan de levendige rivier ‘De Gouwe’ gesitueerde vrijst. gebouwde woning met een zeer verrassende indeling. Deze sfeervolle vrijst. woning met een inpandige garage/berging is gebouwd in 1998 op 125 m2 eigen gr. en biedt een inh. van 580 m3. Ind. beg. gr.: entree, vestibule, hal met lichte plav. vl., toilet en garderobenis. Deur naar de inp. garage/berging met autom. kanteldeur, loopdeur en aansl. wasapp.. Tevens bevinden zich op de beg. gr. 2 royale slaapk., resp. groot 13 m2 en 17,5 m2, en fraai betegelde ruime badk. met vl.verw., ingericht met hoekb., sep. dou che en wastafelmeubel. 1e Verd.: bordestrap, overl.. Betegeld toilet. L- vormige woonk. afgewerkt met plav. vl. v.v. vloerverw., fraaie schouw met gashaard, airco en vanuit de woonk. heeft u een fantastisch uitzicht op de rivier ‘De Gouwe’. Via de schuifpui in de woonk. zijn ruim terras en de fraai aangelegde achtertuin aan ‘De Gouwe’ bereikbaar. De open Zeer fraai gesitueerde uitgeb. hoekeengezinswoning met een 9,00 m. diepe en 7,00 m. brede achtertuin (z/w). De woning is gelegen nabij win kels en scholen. Ind.: uitgebouwde entree met garderobe en m.k.. Woonk., groot 5,60 x 5,00 m., v.v. laminaatvloer en vrij uitzicht aan de voorzijde. Keuken, 3,00 x 5,00 m., v.v. een in L-vorm opgestelde inrichting compl. met oven, afzuigkap, koelkast en gaskookplaat. Uitbouw met een toilet en deur naar de achtertuin. In de achtertuin staat een stenen berging. 1e Verd.: overloop. 3 slaapk., resp. 2,85 x 3,00 m., 2,10 x 3,00 m. en 3,70 x 5,00 m.. De ouderslaapk. is v.v. dakkapel. Badkamer ingericht met een lig bad, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: voorzolder met- Velux dakraam, een wasm.-aansl. en een opstelpl. voor de HR c.v.-combiketel (b.j. 2002). Slaapk. met Velux dakraam, div. bergruimten achter knieschotten en kleine bergvliering. Bijz.: inh. 375 m3. Grondopp. 142 m2. Bouwj. 1979. De woning is v.v. dak- en gevelisolatie en dubbel glas. Het perceel grond aan de zijzijde van de woning is in het bezit van de gemeente Boskoop en mag met toest. van de gemeente zonder betaling van huur worden gebruikt. Aanv. in overleg. Vraagprijs Centraal gesitueerde, sfeervol afgewerkte in 2000 uitgebouwde een gezinswoning met verzorgde achtertuin op het oosten. Deze in 1965 gebouwde royale eengezinswoning is gebouwd op 148 m2 eigen grond en ligt op loopafst. van winkels, scholen, station Noord en het 'Gouwebos'. De woning biedt een inhoud van 365 m3. Ind.: hal, entree, trapkast v.v. wasm.-aansluiting. Fraai betegelde toiletruimte v.v. hangend toilet met fontein (2000). Uitgeb. riante Z-vormige woonk., groot 44 m2, met fraai gestuct plafond. De gehele beg. grondvloer is afgewerkt met een mooie plav. vl. met vloerverwarming. De half open keuken is fraai ingericht meteen in L-vorm opgest. vanillekleurige keu keninrichting (2000) compl. met div. inb.app. en deur naar de achter tuin (o). In de verzorgde achtertuin bevindt zich een stenen berging. 1 e Verd.: overloop. Separate toiletruimte met toilet en fontein. 3 royale slaapk.. Licht betegelde douche ruimte met douche en wastafel meubel. 2e Verd.: bereikbaar middels vaste trap. Ruime voor zolder met opstelpl. voor de Vaillant c.v.-combiketel (2001) en div. bergruimten achter knie schotten. 2 zolderk., beiden v.v. dakkapel en 1 v.v. vlizotrap naar de bergvliering. Bijz.: deze woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Schitterend aan 'De Rijn’ en ‘Jaagpad' gelegen onder architect gebouwde halfvrijst. villa met garage, carport en mogelijkh. voor een ligplaats voor een sloep. Deze goed onderhouden royale villa is gebouwd in 1985 op 315 m2 eigen gr. en biedt een inh. van 625 m3. Ind.: riante entree/hal met plav. vl. en m.k. (void, groepen en aardlekschakelaar). Betegelde toiletruimte met closet en fontein. Royale L-vormige lichte woonk., groot 50 m2, met schuifpui aan de achterzijde naar het terras (z) en prachtig zitgedeelte v.v. gashaard. Verschillende hoeken in de woonk. geven een magnifiek uitzicht over de levendige rivier 'De Rijn’. De beg. gr. is ged. v.v. schoonmetselwerk wanden en lichte plav. vl. met vl.verw.. Luxe open keuken v.v. lichte in Ü- vorm opgest. keukeninr. met massieve granieten aanrechtblad en compl. met div. inb.app.. Bijkeuken v.v. uitstortgootsteen, aansl. voor de wasapp. en deur naar de garage. De garage is v.v. een garagedeur, kelder (sta- hoogte) voor opslag van goederen en een loopdeur naar tuin. Het grote fraai aangelegde terras met vijver is zonnig gelegen (z). De tuin aan de voorzijde gelegen aan het ‘Jaagpad’ en ‘De Rijn’ is tevens fraai aangelegd en biedt de mogelijkh. voor ligplaats van een sloep. 1e Verd.: royale overl. met mooie vide. Sep. toiletruimte met toilet. Royale licht betegelde badk. met douchecabine, ligbad en dub bele wastafel. Royale ouderslaapk. met plav. vl. en schuifpui naar bal kon. 2 ruime slaapk. aan de voorzij de waarvan 1 v.v. vaste kasten- wand. 2g Verd.: royale open zolder v.v. Velux dakraam. Deze ruimte biedt de mogelijkh. voor het creëren van 1 of 2 slaapk.. C.v.-kast v.v. Nefit .c.v.-combiketel (2005). Bijz.: deze unieke woning is v.v. kunststof kozijnen, dubbel glas, dak-, muur- en vloerisolatie. Schilderwerk is recent uitgevoerd. Aanv. i.o.. Vraagprijs woonkeuken biedt veel ruimte en is ingericht met een in L-vorm opgest. luxe keukeninr. met granieten aanrechtblad en uitgebr. inb.app.. Ook biedt deze verd. een slaapk. Ruime goed onderhouden eengezinswoning met een zonnige vrije achtertuin, gesitueerd aan een waterpartij en in de nabijheid van 2 (twee) speelplekken. Deze mooie woning is gebouwd in circa 1967 op circa 122 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 340 m3. Indeling: entree/hal met kast. Modern betegeld toilet met inbouwcloset en fontein. Doorzonwoonkamer met een gezellige open haard en een plavuizen vloer. Open keuken met een' lichte nette keukeninrichting, welke is voorzien van diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: over loop met kast. 3 (drie) slaapkamers. Modern betegelde badkamer met een douche en een wastafel. 2e Verdieping: bereikbaar middels vaste trap. Overloop met een opstelplaats voor de c.v.-combiketel (1995) en een aansluiting voor de wasmachine. Diverse bergruimten. Royale zol derkamer met een hardhouten dakkapel dubbel glas. Bijzonderheden: de goten zijn 489.000,- k.k. Boskoop berging is gesitueerd in de fraai gelegen achtertuin. Alle kozijnen zijn inmiddels vervangen door hardhouten kozijnen met dubbel glas. Aanvaarding in overleg. (event, studeerk.) met een opp. van 13,2 m2. 2e Verd.: vaste trap. Royale speel-/hobbyzolder met opstelpl. c.v.-combiketel, zonneboiler. Tevens treft u op deze verd. een extra slaapk. aan. Bijz.: deze complete woning is op loopafst. gelegen van centrum en openb. vervoer. Een- woning die zeker een bezichtiging waard is! Aanv. i.o. (planning 1e kwartaal 2006). Vraagprijs

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 18