Groeneweg niet verder in bekerstrijd @(p)0@gl@O© LIEFTI Geslaagd kerstfeest Schuttersvereniging gjte© /\l Meisjes Flyers grijpt Dames Nesselande oppermachtig naast eerste plaats Dames 1 Van Uden- De Gouwe wint weer van PSV ROBUUST, LIEFTINK DEUREN MEUBEL-KERSTSHOW 01^433 14 1 Fransen stopt bij Be Fair Recreatieve volleyballers gezocht Geslaagden examens JITAE Van der Helm naar NK Slechte vangst voor HSW urn Alk 'oor uw kc 1 -I LIEVER LIEFTINK 'L Het kerstfeest bij Schuttersvereniging was een groot succes. 1 1 l 4 www.lieftink.nl lil Bel voor meer info: 0182 54 76 32 of mail naar: aertsglas@planet.nl me Glühwein. De leden konden een klein spellenparcours afwer ken, maar het belangrijkste was natuurlijk de gezelligheid tussen WADDINXVEEN - Trainer Cees Fransen stopt aan het einde van dit seizoen als trainer van de voetbalclub Be Fair. De Boskoper, daarvoor trainer van Stolwijk, heeft er dan vier seizoenen opzit ten. Dit seizoen behoort Fransen met Be Fair tot de kanshebbers op de titel in de derde klasse. Trainer Ben Stukart tekent nog een jaar bij bij Groeneweg. De Oudewa- temaar is aan zijn tweede sei zoen bezig in Zevenhuizen en zijn team strijdt mee om de titel in de vierde klasse. ?AMENFA 1- 1. Uit de daaropvolgende U20 van PSV maakte Kim Midden dorp 1-2 voor Van Uden-De Gouwe, al snel gevolgd door de 2- 2 in de tweede periode. Karen Weerd maakte uiteindelijk de 2- 3, waarna PSV uit een strafworp, na een overtreding van Sandra Berckenkamp, de 3-3 liet aante kenen. De Waddinxveense ploeg trok deze periode toch naar zich toe; via tweemaal Karen Weerd werd het 3-5. De derde periode was er één van veel gemiste kansen door een beter spelend Van Uden-De Gouwe. Zoals zo vaak, vielen de doelpunten daarna aan de andere kant. Met nog twee minuten op de klok maakte PSV 4-5, kort daarna gevolgd door de gelijkmaker: 5-5. Even leek de ploeg uit Waddinxveen de wég kwijt. De vierde periode liet een identiek spelbeeld zien. Vooral Van Uden-De Gouwe miste haar kansen. Halverwege de laatste periode viel echter de beslissing. Door twee prima doelpunten van Natascha Baatje ging de be tere ploeg er uiteindelijk toch met de winst vandoor: 5-7. Heren 1 ook in de tweede helft van het seizoen op het hoogste rayonniveau. in het uitbundig maar smaakvol versierde gebouw. De prijs ging dit jaar naar Edwin Looijestein die het spellenparcours met een mooie totaalscore won. De overi ge leden konden alsnog met één van de vele prijzen naar huis door mee te doen aan het rad van avontuur. 17-25. In het vervolg van het du el strafte Nesselande de fouten van Roosendaal genadeloos af en heerste, gezien de setstanden van twee keer 9-25, op alle fron ten. Nesselande miste de uitda- en in de vierde set kon Roosen daal de stand, met 16-25, redelijk houden. Nesselande begint aan de tweede helft van het seizoen met een voorsprong van 13 pun- men- sen genieten van saté, salade, Glühwein en een drankje aan de bar. Het was bijzonder gezellig WADDINXVEEN - De volley- balsters van GTI-Nesselande goed in elkaar, zodat de bezoe- hebben het thuisspelende Mi- kers pas in de negende minuut hun eerste score konden laten drukken naar de setwinst: 25- 21." Be Fair maakt in de tweede set een achterstand van 21-23 goed maar verzuimde om de beslis sende klap uit te delen en verl oor met 24-26. Vanaf de derde set liep de thuisploeg achter de fei ten aan en verloor met 17-25 en 18-25. Met een voorlopige vierde plaats handhaaft Be Fair zich in de eerste klasse C in de bovenste helft van de ranglijst. In de achtste finale van het na tionale bekertoernooi speelt de eerstedivisie ploeg van GTI-Nes- selande de eerste wedstrijd te gen WC op 8 januari in Zeven huizen. Een week later gaat het team van coach Pang bij de ere- divisieploeg in Vught op bezoek. WADDINXVEEN De Wad- dinxveens-Goudse JITAE Taek wondo Club hield 13 december de eerste clubexamens voor jeugdleden in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar. Voor de gele band is Victor de Vries ge slaagd. Voor de wit-gele band zijn geslaagd: Kelvin van Berk, Bas Teunissen, Nikki Pruijm- boom, Rene Pruijmboom, Ste- fanie Flemming, Janine ten Brug, Robbert ten Brug, Naomi Kerklaan, Joelle Kerklaan, Da ve van Wichen, Wendy van Wi- chen, Mark de Kievit, Stefan van Gemeren, Syren Dingel- dein, Joeri Eykelhof, Jordi van Maaren, Sare Bakay en Jan Bogosian. Belangstellenden voor gratis proeflessen of infor matie zijn van harte welkom in de gymnastiekzaal aan de Joh. Postlaan 2 te Waddinxveen. El ke dinsdag van 18.00 tot 19.00 uur wordt er getraind. De laat ste les van dit jaar is op dinsdag 20 december. De lessen starten weer op dinsdag 3 januari 2006. Voor verdere informatie bel 0182 - 636462. WADDINXVEEN - Volleybal vereniging Be Fair start op nieuw met een instroomgroep voor mensen die het leuk vin den een avondje met elkaar te sporten. Be Fair Volleybal is een bloeiende vereniging in Waddinxveen met zo'n 150 le den. Er zijn vier dames- en drie herenteams actief op zaterdag, een grote groep jeugdigen van minivolleyballertjes tot jeugd A en er zijn twee trainingsgroe pen voor recreanten die ook wedstrijden willen spelen. Het voordeel van recreatief volley ballen is datje niet op zaterdag hoeft te sporten en toch aan teamsport kunt doen. Voor competitie spelende recreanten worden de wedstrijden ge pland op een doordeweekse avond. Ook gaat het om een kleinere competitie met minder wedstrijden. Recreanten kun nen ook alleen de trainingen volgen, waarbij ruim tijd wordt ingepland voor een onderlinge partij. Ook vorig jaar is er een recreatieve instroomgroep ge start met als resultaat een aan tal enthousiaste volleyballers, dat na een jaar training is door gestroomd naar andere recre atieve groepen met meer erva ring. De training wordt op woensdagavond gegeven en vindt plaats in de zaal van Toos Plaza aan de Staringlaan in Waddinxveen. De aanvang is 19.45 uur. Nieuwelingen mo gen de eerste drie keer gratis meetrainen. Wie geïnteresseerd is, kan contact opnemen met Marianne Brummelaar, tel 0182 - 632532. WADDINXVEEN - Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) viste de zesde wedstrijd voor de wintercompetitie afgelopen za terdag in de Oude Rijn bij Al phen. Wederom een slechte vangst, deze bestond voorname lijk uit bliek. Het gezamenlijke vangstgewicht van de tien deel nemers bedroeg slechts 3.220 gram. De uitslag was: 1. Rinus Reichard 1.620 gr, 2. Herman Kraan 460 gr, 3. Rob Jenner 280 gr, 4. Jan ven Gemeren 260 gr, 5. Henk Romeijn 240 gr. Reichard staat met 21 punten weer aan kop en wisselde stuivertje met M. van Leeuwen, die met 27 pt nu gedeeld tweede staat. Kraan heeft ook 27 pt maar iets minder gewicht. Jenner (4e met 35 pt) en Verhoef (5e met 39 pt) klimmen een plaatsje, dit ten koste van Houtman die met 41 pt uit de top-5 duikelt. De eerstvolgende wedstrijd is op 18 februari 2006. WADDINXVEEN - Er is een hoop werk verzet door de vrij willigers om er een mooi kerst feest van te maken bij Schutters vereniging Waddinxveen. De de leden onderling. Tussen de talrijke aanwezigen stapten afge- spelletjes door konden de lopen vrijdag een heuse skihut binnen. Met bijbehorende mu ziek, spelletjes, banken en war- WADDINXVEEN - Dames 1 van de Z&PC Van Uden-De Gouwe speelde afgelopen zaterdag haar laatste competitiewedstrijd voor de winterstop. In zwembad 'De Tongelreep' won de ploeg uit Waddinxveen met 5-7 van PSV/Bekkers Autoschade 1 uit Eindhoven. Evenals in de thuiswedstrijd kwam de winst niet gemakkelijk tot stand. Ook deze keer zat het venijn hem in de staart. In de laatste pe riode bleek de conditie van Van Uden-De Gouwe weer in orde, waardoor de ploeg de wedstrijd geheel naar zich toe kon trekken. De bondsploegen gaan nu de winterstop in en komen pas weer in het weekend van 14-15 januari 2006 in actie. Direct na het veroveren van de bal in de eerste periode had Van Uden-De Gouwe het betere van het spel zonder echt veel beter te zijn. Pas na het tweede P-tje voor PSV wist de ploeg van Michèl van der Zeeuw de score, via Su zan Kaynar, te openen. Twee mi nuten later werd een overtalsitu- atie door PSV goed uitgespeeld: REGIO - De kwalificatiewed strijden voor de Nederlands Kampioenschappen Super Sprint werden op zaterdag 17 december gereden. Van de ge westelijke selectie Zuid-Hol- land deden Jeroen van der Helm en Jetske Wiersma mee, beiden leden van schaatsver eniging De Gouwe Streek. De snelste dames en heren junio ren B op de 100m en 300m van Zuid-West Nederland werden voor deze wedstrijd uitgeno digd. Bij de heren plaatsten de snelste acht deelnemers op deze selectiewedstrijd zich rechtstreeks voor het op 4 fe bruari 2006 te verrijden NK in Alkmaar. Jeroen van der Helm plaatste zich door zesde te worden in het eindklasse ment. Hij verbeterde zijn per soonlijke record. Bij de dames plaatsten de snelste zeven deelnemers zich rechtstreeks voor het NK. Jetske Wiersma, die zich eerder al verzekerde van een startplaats op het NK sprint op 7 en 8 januari in As sen, plaatste zich nu ook als snelste van alle dames voor het NK Supersprint. WADDINXVEEN - Om aan spraak te kunnen maken op de eerste plaats in de le klasse A re gio, moest meisjes Junioren 1 van Flyers na het verlies een week eerder bij medekandidaat SVO beslist winnen van het be zoekende New Stars. En liefst met zo groot mogelijk verschil, omdat Flyers en SVO in punten gelijk stonden en de beslissing zou worden bepaald door het doelsaldo. De meisjes van coach Inger Huls gingen dan ook vlot en gecon centreerd van start en hadden na winst in het eerste en tweede kwart bij rust al 25 punten voor sprong. In het derde kwart ging het echter mis. Flyers vergat te verdedigen en de winst ging ver rassend met 16-15 naar New Stars. Het vierde kwart was met 25-3 weer volledig voor Flyers, dat de wedstrijd daarmee met 73-27 won. Helaas voor Flyers won SVO haar laatste wedstrijd met nog groter verschil en ging de eerste plaats op basis van een beter doelsaldo naar SVO. Jongens Junioren 3 sloot de eer ste helft van de competitie af met een prima wedstrijd tegen het bezoekende Flush 72 2 uit Pa- pendrecht. Het werd een ruime 80-46 overwinning voor Flyers, al leek het daar in het eerste kwart nog niet op. Hun grootste slag sloegen de jongens in het tweede kwart, die met 28-5 werd gewonnen. Ook in het derde en vierde kwart bleef Flyers met 16- 8 en 17-15 aan de voordelige kant van de score. Jongens Kadetten 1 kende totaal ning. Door dit resultaat acteert geen moeite met bezoekende BS Lieden 2, 79-18. Aanvallend en verdedigend stak het allemaal 16.00 uur. Om 14.00 uur heeft er strijd plaats tussen oud en jong, jaar trainer van Groeneweg. „Er groep. Zeker individueel valt er eerst nog een nieuwjaarswed- Ben Stukart blijft ook volgend zit nog voldoende rek in de nog veel te verbeteren." Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - De voetbal club Groeneweg is uitgescha keld in de strijd om de Gatora de Cup in het district West II. De Zevenhuizenaren verloren op eigen veld met 2-3 van de Rotterdamse vierdeklasser Maasstad/Tediro. Vlak voor het einde kreeg Groe neweg drie goede kansen om gelijk A te maken maar deze alle „We Be Fair Be Fair miste in de uitwedstrijd tegen Thor de vorm die nodig was om de koploper van de pro motieklasse A te verslaan: 4-0 verlies. De gasten uit Waddinx- veen speelden vooral tegen zich zelf en verloren die ongelijke strijd met 25-18, 25-14, 25-13 en 25-21. Coach Liesbeth van Dier- men probeerde met wissels Be Fair in een hoger tempo te laten spelen, maar zij kon geen ijzer met handen breken. Halverwege het seizoen houdt Be Fair de zes de plaats in handen. Het tweede herenteam van VC Nesselande heeft op tijd een ein de gemaakt aan een reeks teleur stellende resultaten. In Zeven huizen versloeg de selectie van coach Peter Hartgring het bezoe kende Pegasus met 4-0. Na een goed begin van de competitie was de debutant in de eerste di visie B afgezakt naar de zevende plaats. Winst op de gasten uit Reusel, die de negende plek in namen, was dan ook cruciaal. Op het moment dat het nodig was verzaakte Nesselande niet Groeneweg verloor op eigen veld de bekerwedstrijd tegen Maasstad/Tediro (licht tenue) met 2-3. Op 6 januari houdt de Zevenhui- zense club een trainingskamp in het Limburgse Valkenburg. (foto: Liesbeth van der Vis) echter in het zijnet en een laag genomen vrije trap van Mauri ce Eckhardt werd gestopt door doelman Richard de Jong. De beste kans was echter na twin tig minuten na een goede aan val voor Pascal Crielaard. In goede positie schoot Crielaard echter naast, hetzelfde deed een minuut la ter Arnout van Leeuwen. Daarna trok Maasstad/ Tediro het spel naar zich toe en nam een 0-1 voorsprong door Maurie Za- ouui, die later nog tweemaal zou scoren. Vier minuten na de rust kwam Groeneweg op 1-1 door Mauri ce Eckhardt. Acht minuten later gaf Zaouui met een kopbal de gasten op nieuw de leiding. Vervolgens redde Kevin Zijderhand bij een kopbal op de doellijn. Nadat trainer Stukart zijn wisselspe lers Sander van der Bijl, Erik Weller en Matthijs Kortlever had ingezet scoorde Maurie Za ouui zijn derde doelpunt: 1-3. Groeneweg knokte terug en kwam door Eckhardt op 2-3. Daarna faalden Pascal Criel aard en Abdi Ibrahim in de af werking. Op zondag 8 januari houdt Groeneweg de nieuwjaarsre ceptie in de kantine. Aanvang werden gemist, hadden een engeltje op 1 de lat zitten," sprak een Rotter damse begeleider. Ook trainer Ben Stu- kart vond dat zijn ploeg niet had hoeven te verliezen. „We moeten er echter geen dra ma van maken dat we er uit lig gen, al was het voetbal wel ma tig. We kunnen ons nu richten op de competitie waarin het mogelijk is een periodetitel te pakken. Als we volledig blijven kunnen we bovenaan blijven meedoen. Als je er voor knokt krijg je kansen. Dat hebben we ook in deze wedstrijd gezien." Groeneweg moest het tegen Maasstad/Tediro doen zonder de geblesseerden Menno van Dam, Bart Eindhoven en Den nis van Vliet. Op de plaats van Eindhoven speelde nu Arjen van Erk. De beginfase was voor Groene weg. Rick van Yperen schoot VAN 26 t/m 31 DECEMBER (ERSTAANBIEDINGEN! ’astaak Gebr. Bakker kro-Electro Roosendaal binnen een uur aan de kant gezet: 0-4. noteren. Bij rust, 45-9, was de De gasten uit Zevenhuizen ken- wedstrijd dan ook al gespeeld, den een langzame start waar- Door deze overwinning sluiten door de thuisploeg, via de han- de jongens een prima eerste helft den van de blokkering, kon van de competitie af met een eer- scoren. Roosendaal nam alle risi- ste plaats. co met de opslag maar haalde Jongens aspiranten 2 was niet daar, door het hoge foutenper- opgewassen tegen het bezoeken- centage, nauwelijks voordeel uit. de Lokomotief 2 uit Rijswijk. Halverwege de set kreeg Nesse- Flyers kon niet echt partij geven lande greep op het duel en liet en via winst in alle kwarten ging de thuisploeg de fouten maken: de overwinning met 90-28 naar de Rijswijkers. Heren 4 ging voor zijn laatste wedstrijd in 2005 in Mijdrecht op bezoek bij Argon 4. Na verlies in het eerste kwart, 17-9, naderde Flyers via winst in het tweede en derde ging om alles uit de kast te halen kwart tot op 2 punten. In het vierde kwart ging het echter mis. In de aanval liet men de bal te weinig rondgaan en werd het vooral gezocht in weinig succes volle individuele acties. Winst ten, maar een wedstrijd meer ge- voor Argon 4 met 51-44. speeld op naaste concurrent Voor Heren 1 kende de competi- Rijnmond. tie nog een verlenging in de vorm van een beslissingswed strijd voor een plaats in de 1 klas van het rayon. Tegenstander in de Duikelaar was het Culem- borgse Archipel. Flyers kende een goede start en stond na het eerste kwart al op voorsprong die in het tweede kwart werd uitgebouwd naar? 12 punten. Rust 30-18. In het derde kwart hielden de ploegen elkaar goed in evenwicht. Winst in het vierde kwart zorgde uiteindelijk toch voor een ruime 71-52 overwin- en won met 25-14, 25-21, 25-22 en 25-22. Volgens Hartgring dankte de ploeg de winst aan goed spel. „Onze opslag was goed ver zorgd waardoor Pegasus weinig kansen kreeg om echt verras send aan te vallen. Daardoor haalden we uit onze blokkering het maximale rendement," ana lyseerde hij het spel van zijn ploeg. Het duel werd ontsierd door een zware blessure van een speler van Pegasus en een rode kaart aan het adres van aanvoer der Ferry van Hal. Door het ontbreken van een vier tal spelers was de selectie van het herenteam van Be Fair uitge dund tot vijf spelers. Dankzij de aanvulling van Cor Lagrouw en Jochem Vermeulen uit het derde team konden de Waddinxveners voor hun thuiswedstrijd tegen Inter Rijswijk 4 toch een team op de been brengen. Speler Ronald de Rooy was content met de 1-3 nederlaag. „Wij moesten impro viseren in de opstelling en sa menstelling. Aan het einde van de eerste set konden we door- Ei WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 WOENSDAG 21 DECEMBER 2005 Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel. 0172 - 45 96 70 Ates GLASZETTER Gedurende de gehele kerstshow op onze toch al scherpe Bakker-prijzen! wn meubelspecialist PRIJS TERUG! WADDINXVEEN: Noordkade 157 en 92a, telefoon (0182) 61 57 22, donderdag en vrijdag koopavond ZOETERMEER: Woonhart Zoetermeer. Europaweg (wijk 26). telefoon (079) 331 84 67, vnjdag koopavond n

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 23