^avmtu i/ror De Huizenbeurs U PRETTIGE FEKTDAGEN EN EEN VOORSPOEDIG loot! MEDEWERKERS VAN MAKELAARDIJ DE HviZENSEVRS EN AKVRANHEKANTDOR. ffOfKOOP WENfEN A/llt - V 0172 - Zio 74.7 wwwyduiy. I KW makelaardij Landelijke Makelaars vereniging 220.000,- e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747 E Schitterend aan de rivier “De Gouwe” gelegen middenwoning met aan de voorzijde een uniek uitzicht over de weilanden. De woning is geheel opgeknapt en gemoderniseerd en verkeert in goede staat van onderhoud. Deze woning is een ideale “starterswoning”. BOSKOOP - unnaeusweg 60 189.000.- BOSKOOP - Biezen 17 fé 345.000,- k.k. 199.000.- WADDINXVEEN - Hoordkade 255 i as Schitterend aan een lommerrijke laan gelegen half vrijstaand vooroorlogs woonhuis. Aan de buiten zijde beschikt het woonhuis nog over veel origi nele details. Tevens is er de gelegenheid om 1 auto op eigen terrein te parkeren, in de ruime tuin voor de woning. Ind.: voorentree, hal/vestibule en meterkast. Zeer royale woonkamer met serre aan de zijgevel welke in gebruik is als hobby/studeerkamer en half open woonkeuken. Vernieuwd toilet met fonteintje en bij keuken met was-/droger aansluiting en vaste kast- ruimte en aangebouwde stenen berging. 1e verd.: overloop met trapkast, 3 slaapkamers in verschillende formaten waarvan 1 met vaste hang- /legkast en deur naar uitbouw. Functionele badkamer v.v. ligbad en wastafel. Bergvliering: toegang middels vlizotrap naar volledig bevloerde vliering met HR c.v. combiketel opstelling (Atag Blauwe Engel II 1999). Centraal in Boskoop in directe nabijheid van win kels, uitvalswegen, het “Gouwe Bos” e.d. gelegen (hoek) 4-kamer appartement op de 2e verdieping. Op de begane grond is er de beschikking over een zeer ruime berging. Bij de servicekosten is inbe grepen het gebruik van de gemeenschappelijke tuin. Ind.: centrale entree met brievenbussen. Entree, hal, meterkast, voorraadkast en toilet. Woonkamer met spachtelputz wandafwerking en toegang tot studeer kamer met vaste kast. Twee voorslaapkamers v.v. vaste kastruimte waarvan één slaapkamer met toe gang tot klein balkon. Dichte keuken met gaskook plaat, afzuigkap en oven. Badkamer met wasmachi ne aansluiting, wastafel en doucheruimte. Vanuit keu ken toegang tot balkon en balkonkast met c.v. com biketel opstelling (Vaillant HR van december 2004). Bijz.: het gehele appartement beschikt over isoleren de beglazing. Servicekosten 125,- per maand. Opl. in overleg. Bijz.: zeer gunstig gelegen vooroorlogse woning met onder architectuur aangelegde voor- en achtertuin met vrijstaande houten berging. De woning is zeer zeker een bezichtiging waard. Opl. in overleg. Ind.: voorentree, gang met trapopgang, toegang tot kelder met beperkte stahoogte en zwevend toilet met fonteintje. Zeer royale woonkamer met gashaard. Half open keuken in licht eiken kleurstelling v.v. vaatwas ser, koelkast, keramische kookplaat, oven en afzuig kap. Bijzonder lichte serre met lichtkoepel en schuif pui naar achtertuin. 1e verd.: royale overloop, geiser opstelling, vaste kastenwand met was-/droger aansluiting en c.v. ketel. Zij-slaapkamer met hoekraam, achterslaapka- mer met wastafel en voorslaapkamer met wastafel en vaste kastenwand. Badkamer v.v. ligbad, zwevend toilet, douchecabine, design radiator en badkamer meubel. Uniek aan de Gouwe gelegen vrijstaand woonhuis met royale serre met schuifpui aan Gouwezijde. De woning beschikt over een speels aangelegde achtertuin met rechtstreeks zicht op de Gouwe. Bijz.: uniek woonhuis met volop mogelijkheden op een schitterende lokatie gelegen in de directe nabij heid van winkels. Opl. in overleg. Landelijk temidden van kwekerijen gelegen, karaktervol half vrijstaand woonhuis met vrij staande grote garage (ca. 40m2). Het woonhuis beschikt eveneens over een royale strook tuin van (ca. 180m2) gelegen naast de woning, welke een optimale privacy garandeerd. Bijz.: ideale woning voor mensen die het buitenleven weten te waarderen. Tevens is er de beschikking over een terras met optimale privacy en een gunstige zon ligging. Opl. in overleg. Ind.: voorentree, gang, mk., garderobenis en toilet met fonteintje. Ruime woonkeuken met erker en v.v. 4-pits gaskookplaat, hetelucht oven, vaatwasser, koel-/vries- combinatie en plavuizenvloer. Woonkamer met lami- naatvloer en toegangsdeur naar onder architectuur aan gelegde achtertuin. 1e verd.: ruime overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer v.v. duo Whirlpool, toilet, douchecabine met stortdouche, designradiator, wastafel met meubel en vloerverw. De gehele 1 e verd. is v.v. electr. bedienbare rolluiken. 2e verd.: royale zolder slaapkamer met toegang tot ruim dakterras. Tevens bevindt zich in deze zolderkamer de was-/droger aansluiting en HR c.v. combiketel opstel ling. Aan de buitenzijde is er een weersafhankelijk terras zonnescherm geplaatst. Bijz.: de fraaie aangelegde achtertuin is speels ommuurd en geheel onderheid met mog. tot uitbouw van de woonkamer. Aan de achterz. beschikt de woning over een steigervlonder boven het water. Opl. in overleg. Ind.: centrale entree met bellen tableau en brieven bussen. Trappenhuis met lift. Entree, gang, hal met vaste kastruimte en m.k. Woonkamer met doorgang via keuken naar het eetgedeélte. Zeer luxe uitgevoer de keuken v.v. combimagnetron, keramische kook plaat, afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en 4-laden vrieskast. De keuken beschikt over natuurstenen blad en een doorgang naar de eetkamer met schuifpui naar ruim balkon. Luxe badkamer v.v. ligbad, wasta fel en douchecabine. Separaat zwevend toilet met fonteintje. Twee slaapkamers, in verschillende forma ten. Het gehele appartement beschikt over een mas sief houten parketvloer en is tevens grotendeels v.v. spuitwerkwanden. Bijz.: het appartement beschikt over een eigen par keerplaats op het achter gelegen terrein. De service kosten bedragen ca. 125,- p/mnd. Het betreft een hoogwaardig afgewerkt appartement met zéér veel extra voorzieningen. Opl. in overleg. Mooi in het centrum van Boskoop in een klein schalig appartementen complex gelegen drie- kamer appartement met eigen parkeerplaats en berging op het besloten terrein. Ind.: voorentree, ruime woonkamer van ca. 30m2 met houten vloerdelen, moderne open keuken in lichte kleurstelling v.v. een plavuizenvloer en diverse inbouwapparatuur t.w. elektrische kookplaat, afzuig kap, koel-Zvriecombinatie, oven, close-in boiler en vaatwasser. Halletje met apart toilet en toegang tot de achtertuin. De woonkamer en de hal zijn v.v. spachtelputz wandafwerking. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers in verschillende formaten waarvan 1 met lichtkoepel en 1 met toe gang tot het dakterras. Badkamer v.v. ligbad, dou checabine en wastafel met meubel. Bergvliering. Bijz.: de gehele woning is v.v. dubbel glas. De laatste 2 meter achter de woning is gemeente grond. Opl. in overleg. Goed onderhouden midden ééngezinswoning met garage en zonnige tuin gelegen op het zuiden op 110m2 eigen grond. Bijz.: excl. woning met een agr. bestemming; bij de koopsom is inbegrepen de achter het woonhuis gele gen volle grond kwekerij met loods. Het gehele per ceel is groot 1 ha. 11 are 78 centiare. Opl. in overleg. Bijz.: vanwege het feit dat deze helft van een dubbel in de laatste woning is gelegen, bent u verzekerd van optimale privacy en is deze helft zeker een bezichtiging waard. Opl. in overleg. Aan de Appelgaarde gelegen excl. 2/1 kapwoning met garage en eigen parkeerplaats. De woning is bereikbaar middels “eigen” weg. Zowel aan de voor- als achterzijde is de woning aan het water gelegen en aan de achterzijde is de beschikking over een vlonder/terras boven het water. Ind: achterentree, hal, toilet en wasmachine-aanslui- ting. Karakteristieke keuken v.v. diverse losse appa ratuur en authentiek fornuis. Gezellige woonkamer met gaskachel. Verd.: overloop, achterslaapkamer met dakkapel en vaste kastruimte. Voorslaapkamer eveneens deels met dakkapel. Moderne badkamer v.v. ligbad, wasta fel en 2e toilet. In de achterslaapkamer bevindt zich eveneens een stookruimte met AWB HR combiketel (uit 1997). Bergvliering is toegankelijk vanaf overloop middels vlizotrap. Centraal in Boskoop aan geheel gereconstrueer de weg gelegen 2/1 kapwoning met uitbouw aan de achterzijde en mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein. De woning beschikt over een diepe achtertuin met gunstige zonligging en vrij uitzicht. Ind.: voorentree, hal, garderobe, meterkast, gang, trapkelderkast en toilet met fonteintje. Ruime woon kamer, half open keuken v.v. diverse inbouwappara tuur en aansluiting voor de wasmachine. 1e verd.: overloop met vaste kastruimte, gemoderni seerde badkamer v.v. 2e toilet, ligbad met douche- deel en wastafel. 3 Slaapkamers in verschillende for maten waarvan 2 v.v. vaste kastruimte en 1 met deur naar balkon. Zolderverd.: vaste trap naar zolder. Voorzolder met combiketel opstelling en volop bergruimte. Ruime zolderkamer met groot dakraam. Bijz.: centraal in Boskoop gelegen woning in de directe nabijheid van het “Gouwe Bos”, winkels en uitvalswegen. Opl. in overleg. Bijz.: het appartement (bj. 2000) bevindt zich in een kleinschalig appartementencomplex en is zeer hoog waardig afgewerkt. Vanwege de unieke ligging is dit appartement een bezoek meer dan waard. De servi cekosten bedragen 100,- p/m incl. reservering groot onderhoud. Opl. in overleg. Ind.: zij-entree, hal, garderobe, meterkast en toegang tot berging. Moderne open keuken in U-opstelling v.v. div. inbouwapparatuur. L-vormige woonkamer met open haard en deur naar achtertuin. Tussenportaal met toilet met fonteintje en trapopgang naar 1 e ver dieping. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers in verschillende formaten waarvan 1 met grote dakkapel. Recent gemoderniseerde badkamer met ligbad, douchecabi ne, designradiator, wastafel en zwevend toilet. Zolderverd: voorzolder met HR c.v. combiketel opstelling (Vaillant 1999), was-/drogeraansluiting, bergruimte achter knieschotten en bergvliering. Zolderkamer met Velux dakraam en vaste wastafel. Bijz.: goed onderhouden en gemoderniseerde hoek woning met een leuke ligging, welke een bezoek meer dan waard is. Opl. in overleg. Zeer centraal in Snijdelwijk gelegen hoekwoning met aangebouwde stenen berging en parkeer plaats op eigen terrein. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van scholen, winkels, uitvals wegen e.d. De achtertuin is gunstig op de zon gelegen (W). Ind.: voorentree, gang met trapopgang, meterkast, trapkelderkast en toilet. Dichte functionele keuken met badgeiser, was-/drogeraansluiting en vitrinekast. Woonkamer met 2 vaste kasten en schuifpui naar achtertuin. 1e verd.: overloop, toilet en badkamer v.v. douche ruimte en vaste wastafel. 3 Slaapkamers in verschil lende formaten waarvan 1 met vaste kastruimte. Bergvliering. Zeer centraal in Boskoop-Oost gelegen midden- woning met vrijstaande stenen berging in de gunstig op de zon gelegen achtertuin (Z). De woning is goed onderhouden, doch behoeft enige modernisatie. Bijz.: de ruimte tussen het woonhuis en de berging is overkapt en bij het woonhuis betrokken. De stenen berging beschikt over electra. Ideale starterswoning met een goede ligging, welke nog geheel naar eigen idee kan worden ingericht. Opl. in overleg. Ind.: voorentree, gang, 3 kamers/vertrekken van resp. 20m2, 12m2 en 12m2. Separate zij ingang via poort te bereiken, toegang tot 2 geheel vernieuwde toiletten en tevens vanuit 1 van de kamers toegang tot een kleine kelderruimte. 1e verd.: overloop en toilet, functionele keuken met conventionele ketel en boiler opstelling en een een voudige doucheruimte. Woonruimte van ca. 55m2 welke beschikt over 2 balkons aan de Gouwezijde. 2e verd.: overloop, 2 vertrekken van resp. 12m2 en 45m2. Bijz.: indien u op zoek bent naar een stijlvol woon/praktijkpand of karaktervolle woning is dit object een bezichtiging meer dan waard. Opl. in over leg. Bijz.: aan de achterzijde beschikt de woning over een ruime berging en een speelse achtertuin met zicht op “De Gouwe”. Opl. in overleg. Aan de Calville gelegen 2/1 kapwoning met een hoog afwerkingsniveau. De eilandwoning is gele gen in de wijk “Waterrijk”, waarbij de woning aan de zij-, voor- en achterzijde grenst aan water. De ruime tuin is gelegen op het zuiden en onder architectuur aangelegd. Bijz.: de garage is op dit moment in gebruik als werk kamer, maar is eenvoudig weer te herstellen in de oude situatie. Indien u op zoek bent naar een woning met een unieke ligging aan het water en een hoog afwerkingsniveau, is deze woning een bezoek meer dan waard. Opl. in overleg. Aan de buitenrand van de wijk “Waterrijk” gelegen royale hoekwoning met een zonnige, op het Zuiden gelegen, volledig besloten achtertuin. De woning is zeer hoogwaardig afgewerkt en beschikt over veel “extra’s”. Ind.: voorentree, hal, garderobe, m.k., trapopgang en toilet met fonteintje. Royale woonkamer met erker en openslaande deuren naar zijterras. Half open keuken in S-opstelling v.v. magnetron, oven, 5-pitsgaskook- plaat, afzuigschouw, vaatwasser en koelkast. Bijkeuken met was,-/droger aansluiting en uitstort- gootsteen. Slaapkamer met eigen badkamer v.v. dou checabine en vaste wastafel. 1e verd.: ruime overloop, slaapkamer, 2e overloop, 2 vaste kasten, stookruimte met HR c.v. combiketel opstelling (Vaillant 2005), 2 slaapkamers met berg ruimte en grote 4e slaapkamer. Badkamer v.v. 2e zwevend toilet, dubbele wastafel, duo ligbad en dou checabine. Bergvliering toegankelijk middels vlizo trap met stahoogte in het midden en geheel bevloerd. Ind.: op de b.g. beschikt de woning over een ruime eet kamer met open luxe keuken v.v. inb.app. en natuur stenen aanrechtblad. Één niveau lager ligt de royale woonkamer met toegang middels schuifpui tót het terras boven het water. Vanuit de voorentree toegang tot de ruime hal met inloop bergruimte, zwevend toilet en mk. 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers, royale ouderslaap- kamer, luxe afgewerkte badkamer met douchecabi ne, 2e toilet, wastafel en ligbad. Tevens is er een sepa rate ruimte aanwezig voor de wasmachine en droger. 2e verd.: trapopgang met voorportaal en toegang tot de ruime hobbykamer en het dakterras. Landelijk temidden van kwekerijen gelegen royaal vrijst. woonhuis met inpandige garage en onder architectuur aangelegde tuin rondom de woning. Tevens beschikt deze woning over een eigen zwembad (9 x 5) verwarmd en v.v. terrasvlonders. Schitterend in het “groen” gelegen midden éénge zinswoning. Aan de voorzijde beschikt de woning over een fraai uitzicht over een vijverpartij en aan de achterzijde over een gunstig op de zon gelegen tuin (Z) met vrijstaande grote stenen berging. Zeer centraal in het centrum van Boskoop aan de rivier “De Gouwe” gelegen woonhuis/praktijk- pand. Het object is bijzonder karaktervol en is gebouwd in de tweede helft van de 19e eeuw. Dit object is te gebruiken als woonhuis, praktijk of een mix van beiden. Schitterend in het groen gelegen begane grond 3- kamer appartement met vrije besloten tuin. Tevens beschikt dit appartement over een eigen parkeerplaats. De tuin heeft een gunstige zonlig ging (W) met uitzicht op de fraai aangelegde tui nen. Het appartement bevindt zich in de directe omgeving van winkels, uitvalswegen, openbaar vervoer e.d. 1 A i ■I Zeer centraal in het centrum van Boskoop in de directe nabijheid van de rivier “De Gouwe” gele gen royaal 3-kamer appartement. Het apparte ment bevindt zich op de 1e verdieping en beschikt over een schitterend uitzicht deels over “De Gouwe” en deels over de Koninginneweg. Op de begane grond bevindt zich de eigen berging. Ind.: centrale entree met bellen tableau, hal, centrale lift en trappenhuis. Entree, hal, meterkast, gang, toi let met fonteintje en inpandige bergruimte met HR c.v. combiketel opstelling. Royale woonkamer met open keuken v.v. div. inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer is middels schuifpui toegang tot het ruime balkon. 2 slaapkamers in verschillende forma ten waarvan 1 met vaste schuifwandkast. Grotendeels betegelde badkamer v.v. wastafel, ruime douchecabine en schuifwandkast met o.a. was,-/dro- geraansluiting. Ind.: achterentree, hal met c.v. combiketel opstelling, modern toilet en vernieuwde badkamer met was- /droger aansluiting, wastafel en doucheruimte. Woonkamer met mooie massief houten vloer. Open keuken in L-opstelling met natuurstenen aanrecht blad, koelkast, combimagnetron, gaskookplaat en RVS afzuigschouw. 1e verd.: vaste open trap naar verdieping met ruime slaapkamer v.v. grote dakkapel en een vaste schuif wandkast. Ind.: centrale besloten entree met bellen tableau. Entree, gang, toilet met fonteintje, open keuken in L-opstelling v.v. diverse apparatuur en woonkamer met deur naar tuin. 2 Slaapkamers waarvan 1 met toegang tot badkamer v.v. douchecabine en wastafel. Vanuit deze slaapkamer is er eveneens toegang tot de inpandige bergruimte met was-/droger aansluiting en 50L boiler opstelling. 189.000,- x.x. 138.000,- k.k. 147.500,- x.x. 389.OOO, k.k. ©reklame studio teller 0182-615144 219.000,- -x Ind.: voorentree, gang met trapopgang en toegang tot sfeervolle woonkamer. Royale woonkeuken in L- opstelling v.v. div. apparatuur. Tevens is er via de keu ken toegang tot de verdiepte trap/kelderkast. Zowel de woonkamer als de keuken zijn v.v. een massief eiken parketvloer. Bijkeuken met was-/drogeraanslui- ting, uitstortgootsteen en toilet. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met vaste kastruimte. Alle slaapkamers beschikken even eens over een dakkapel. Gemoderniseerde badka mer v.v. ligbad, 2e toilet en wastafel met meubel. Zolderverdieping met stahoogte en toegang middels steektrap. Er kan hier eenvoudig nog een slaapkamer worden gerealiseerd. Bijz.: in achtertuin bevindt zich een houten berging. Het woonhuis is geheel v.v. isolerende beglazing. Ideale starterswoning met volop mogelijkheden. Opl. in overleg. Bijz.: servicekosten 135,- per maand. 3-Kamer appartement gelegen in een kleinschalig luxe appar tementencomplex. Het appartement is hoogwaardig afgewerkt. De mogelijkheid bestaat om een garage box los bij te kopen, de vraagprijs hiervoor bedraagt 31.000,- k.k. Opl. in overleg. Ind.: voorentree, royale hal met toegang tot garage, mk. en toilet met fonteintje. Ruime woon-/eetkeuken met volop-daglichttoetreding en v.v. div. apparatuur. Splitlevel woonkamer met schuifpui naar vlonder/ter ras met gunstige zonligging (Z). 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers in verschillende for maten waarvan één v.v. vaste inloopkast en badkamer welke nog geheel naar eigen wensen en inzicht kan worden ingedeeld. Gastenbadkamer, welke volledig is betegeld en v.v. 2e toilet, doucheruimte en wastafel. 2e verd: vaste trapopgang naar voorportaal, toegang tot ruime slaap/werkkamer met deur naar dakterras. Tevens bevindt zich in deze ruimte de HR c.v. combi ketel met voorraadboiler opstelling. BOSKOOP - Zijde 356 BOSKOOP - Zonnedauw 98 395.000, k.k. BOSKOOP - Appelgaarde 30 FM i te M BOSKOOP - Zuidstraat 1 269.000,- x.k. 445.000,- o. 449.000,- BOSKOOP - Ir. Egbertsstraat 5 BOSKOOP - Akerstraat 3 269.000.- k.k. 410.000.- k.k. BOSKOOP - Laag Boskoop 55 BOSKOOP - Kersengaarde 31 645.000,- *jt

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 24