De magie van kerst LITI E p D66 Waddinxveen stelt kandidatenlijst vast Nieuwe voorzitter Platform Armoede bestrijding DJ-Contest in Loose End Medische diensten Nieuws uit Waddinxveen Kerkdiensten Dierën centrale Colofon Kerstbingo Kerstzang bij de Brugkerk Burgemeester Keijzerschool lanceert website trokken in de feestvreugde." Leeuwarden thuis gestuurd. ds. IJ.R. Bijl, spreker: dhr. A.B. L GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) REEUWIJK - In Jongerencen trum Loose End wordt op vrij- Ger Moman verheugt zich elk jaar weer op het kerstfeest. „Ik word er vrolijk van, er hangt met kerst een heerlijke sfeer in huis," aldus de Waddinxveense. Brand Op donderdagmorgen 15 decem ber heeft de brandweer met suc ces een broeibrand bestreden bij deur en doorzochten diverse ka mers. De bewoner vermist voor alsnog geen goederen. Vermist Kater, Cypers, witte buik, voeten en vlek onder kin, klein kopje, is gechipt, Elzenhout Waddinx veen Gevonden Kater, Rood, witte sokken voor, voeten achter en wit op neus, heeft geen staart, Oranjelaan Moerkapelle Sierduif, Wit-grijs, Heggewinde Waddinxveen Inbraak 2 Onbekenden hebben 13 decem ber ingebroken in een woning aan de Havikhoek. Het feit werd tijdens klaarlichte dag tussen 14.15 en 15.30 uur gepleegd. Van de woning werd een voordeur open gebroken. Uit de woning verdwenen onder meer elektroni sche apparatuur, sieraden en een telefoon. ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 za. 24/12 19.30 uur ds. I. van Driel, Ridderkerk WADDINXVEEN - De leden van D66 Waddinxveen hebben de volgorde van de kandidatenlijst vastgesteld voor de Gemeente raadsverkiezingen van 7 maart 2006. Bij alle verkiezingen wordt binnen D66 eenzelfde democra tische procedure gevolgd. Eerst interne kandidaatstelling en dan een verkiezing door alle leden, op basis van 'one man one vote'. Bovenaan de lijst staat Yvonne van Went- Rietveld. Zij is tijdens de Algemene Afdelingsvergade- ring van D66 Waddinxveen una niem gekozen als lijsttrekker. Op de tweede plaats staat Albert Grooten, momenteel duo-raads lid in de Commissie Openbare WADDINXVEEN - In de Padde stoel, Lijsterbesstraat 18, wordt er op vrijdag 23 december weer een bingo gehouden. Naast de bekende tafelrondes, worden er ook een geldronde en dranken ronde gehouden. De superronde is inbegrepen in het boekje. De avond is voor iedereen vanaf 12 jaar toegankelijk. Entree is gra tis. Zaal gaat om 19.30 uur open. een meubelfabriek aan de Mercu- riusweg. In de zaagselopslag- plaats werd een begin van hitte- ontwikkeling vastgesteld. Omdat de opslagplaats op het dak van het bedrijf stond, werd een hoog werker van de Goudse brand weer ingezet. Na uitgebreid on derzoek werd de silo geopend en kon de inhoud nat gemaakt wor den. Tot slot werd de silo leeg ge maakt. De werkzaamheden heb ben nagenoeg de hele ochtend in beslag genomen. Een dag later rukte de brandweer uit voor een brandje in een res taurant aan de Zuidkade. Tijdens verbouwingswerkzaamheden ontstond hier rookontwikkeling maar werd een brandhaard niet direct gelokaliseerd De brand weer wist de brandhaard met een warmtemeter te traceren en snel te blussen. Het vuur had tussen twee muren gewoed. jury. De zaal gaat vanaf 21.00 uur open, entree bedraagt 3,- euro. De finale van de DJ-Contest is op vrijdag 20 januari 2006, met DJ Lars Tindy als speciale gast. De uiteindelijke winnaar krijgt een draaiplek op de eerstvolgende Hardfusion-Party in Loose End en eventueel ook nog een draai plek op de Synergy-Party, die beide plaatsvinden in de loop van 2006. Voor meer informatie kijk op www.loose-end.nl of op www.partyflock.nl. Geflitst In de periode tussen 22 novem ber'en 13 december heeft de roodlichtcamera op de Henegou- werweg nabij de Hefbrug 178 overtredingen vastgelegd. 143 Automobilisten reden door rood, 38 reden te hard en 3 bestuurders reden te hard en door rood. In to taal passeerden bijna 122000 voertuigen het opstelpunt. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 70 km/h terwijl 50 km/h is toe gestaan. De overtreders krijgen hun bekeuring via het CJIB uit reizen naar zijn geliefde Frank rijk heeft hij goed contact gehou den met de Waddinxveense sa menleving en een fijne neus ontwikkeld voor zaken die ge voelig liggen bij de mensen. Wim vormt hiervan de spreek buis en hij wil dit blijven doen. De huidige fractievoorzitter van D66 in de gemeenteraad, Bauke Zoodsma, is niet beschikbaar voor een tweede termijn. Zijn drukke baan, samen met zijn si tuatie thuis met twee opgroeien de kinderen, dwingt hem om na acht jaar gemeentepolitiek, waarvan vier jaar als duo raads lid en vier jaar als fractievoorzit ter, een stapje terug te doen. Hij zal optreden als lijstduwer en staat letterlijk op de onderste plaats van de kandidatenlijst. eens voor verdere behandeling naar het ziekenhuis in Gouda overgebracht. VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie- straat la, Postbus 30, 2800 AA 0182-519712 of Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en Inbraak 3 In de nacht van dinsdag 13 op woensdag 14 december is inge broken in een bedrijfspand aan de Wilhelminakade. Eerst werd een poortdeur opengebroken, waarna ook nog een raam werd geforceerd. De daders gingen er vandoor met een aantal compu ters en flatscreens. Diezelfde nacht werd ook inge broken in een kerkgebouw aan de Groensvoorde. Nadat de da ders zich toegang tot het pand hadden verschaft werd een kluis uit het gebouw meegenomen. In de kluis bevond zich onder meer wat geld. Tussen 13 en 15 december is inge broken in een flatwoning aan de Havikhoek. De voordeur werd met grof geweld opengebroken. Ook de kelderbox van de bena deelde werd opengebroken. Ook hier werd veel geweld gebruikt. De benadeelde bewoner vermiste echter vooralsnog geen goederen. Een dag later werd ingebroken in een woning aan de Busken Huet- laan. Van de woning werd een ruit vernield. Er werd een hoe veelheid apparatuur ontvreemd. De technische recherche heeft een onderzoek ingesteld. Op zaterdagavond 17 december sloeg het inbrekersgilde toe in een woning aan de Esdoomlaan. Onbekenden forceerden de voor- rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, spoedgevallen tel. 0180-631451 of opname, afdelingen etc. kan men 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder afspraken is elke polikliniek weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor PROTESTANTSE KERK WADDINXVEEN - Op kerstavond zitten de kerken stampvol. Ook mensen die normaal gesproken zelden of nooit in een kerk te bewonderen zijn, komen nu opeens naar de nachtmis. Waar de één met kerst de geboorte van Christus viert, is het voor de ander een gezellig samenzijn met vrienden en fami lie. Gelovig of ongelovig, in december voelen wij ondanks de koude nachten en lange donkere avonden meer warmte dan ooit. Wat is toch die magie van Kerstmis? We vroegen het een aantal Waddinxveners. Het Waddinxveense echtpaar Moman heeft niet zoveel met geloof. Toch ver heugen zij zich elk jaar weer op het kerst feest. „Met kerst hangt er een heerlijke sfeer in huis," aldus Ger Moman. „Het huis is gezellig versierd en ook op de ra dio worden leuke liedjes gedraaid. Ik word er wel vrolijk van." Hans en Diana de Heer zijn wel gelovig. „Beiden zijn we katholiek opgevoed," zegt Diana. „We gaan regelmatig naar de kerk. Daarentegen staan onze drie doch ters tegenwoordig niet meer zo te sprin gen om mee te gaan. Maar op kerstavond gaan ze wel mee naar de mis. Dat blijven ze toch iets indrukwekkends vinden." „Kerst is voor mij met de familie samen eten," laat Nel Seddon weten. „Het geloof? Nee, dat betekent niets voor mij. Ik ben daar op 25 december niet mee be zig. Wel vind ik het elk jaar weer heel leuk om te vieren, je wordt toch meege- van dinsdag 13 december werd ingebroken in een pand op het bedrijventerrein Coenecoop. Men wist binnen te dringen door een toegangsdeur open te breken. Opmerkelijk was dat er op dat moment nog ge werkt werd in het bedrijf. Vanuit een kantoorruime werd een tas en laptop ontvreemd. WADDINXVEEN - Samen be kende kerstliederen zingen en met elkaar koffie of warme cho colademelk drinken. Het kan al lemaal komende donderdag avond 22 december op het kerkpad van de Brugkerk, aan de Kerkweg oost 232 in Wad dinxveen. De avond begint om 20.00 uur. Meer informatie is te verkrijgen via telefoonnummer 0625550734. Toezicht De afgelopen periode heeft de politie extra toezicht uitgeoefend op de fietspaden aan de Linzen akker en Gerstakker die de wijk Zuidplas doorsnijden. Het gaat om 'onverplichte fietspaden'. De ze fietspaden mogen alleen ge bruikt worden door fietsers en snorfietsen met uitgeschakelde (hulp-)motor. Desondanks wor den de fietspaden ook gebruikt door bromfietsers en bestuurders van scooters. Bewoners klagen over hoge snelheden, geluids overlast en het veroorzaken van bijna aanrijdingen met spelende kinderen op en langs de fietspa den door deze bromfiets- en scootersbestuurders. Bij deze gerichte controles, waar bij onder meer motorrijders inge zet zijn, heeft de politie vier bromfietsers bekeurd voor het rij den over de fietspaden. Drie be stuurders werden bekeurd voor het niet dragen van een valhelm en één bromfietser kon geen bromfietscertificaat tonen. Het toezicht wordt tijdens de regulie re surveillance gecontinueerd. Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. W.G. Gerrit sen, Oud Alblas 17.00 uur ds. M.C. Batenburg De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord 18.30 uur ds. J. de Jong Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg 17.00 uur ds. C.N. van Dis, Vreeswijk 2e kerstdag 9.30 uur ds. H. Schi- paanboord De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. dejong 17.00 uur ds. DJ. van Eckeveld, Katwijk aan Zee HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.30 uur Gouda 18.30 uur ds. C.M. Visser, Hard- inxveld/ Giessendam 2e kerstdag 10.00 uur ds. H. Jon ker, Barneveld PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan za. 24/12 21.30 uur ds. C. de Jong, kerstnachtdienst zondag 10.00 uur ds. C. de Jong 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos Ontmoetingskerk, Groensvoor de za. 24/12 21.00 uur ds. J.P. Ko rting, kerstnachtdienst zondag 9.30 uur pastor G.J Mar tini REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. A.S. Lense- link, Alblasserdam, kerstliturgie OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 21 dec 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg MOERKAPELLE - Op de open bare basisschool de Burgemees ter Keijzerschool vond maandag 5 december een primeur plaats. Onder grote belangstelling van alle leerlingen en leerkrachten werd door Sinterklaas persoon lijk de totaal vernieuwde websi te in gebruik genomen. Met één druk op de knop startte de Sint de site, die onder luid gejuich op een groot scherm te zien was. Op de site is onder meer infor matie te vinden over hoe de Ke ijzerschool te werk gaat, over ac tiviteiten die plaatsvinden en tevens zijn er diverse foto's te bekijken. De website is gemaakt door Cue Vision Videoproduk- ties uit Moerkapelle. Iedereen is van harte welkom een kijkje te nemen op www.burgemeester- keijzerschool.nl. Valpartij Een 12-jarige fietser raakte op dinsdag 13 december gewond bij een valpartij ter hoogte van de Coenècoopbrug. De jongen moest uitwijken voor een tegen ligger en kwam daarbij ten val. uur eucha- Hierbij kreeg hij het stuur van zijn fiets in het oog. Het slacht offer is voor nader onderzoek per ambulance naar het Groene Hart ziekenhuis vervoerd. Later die dag kwam een bejaarde man van 89 jaar met zijn fiets ten gezinsvie- val op het Noordeinde. De man verklaarde al rijdende zijn dyna mo te hebben willen aanzetten. Hij hield aan zijn val letsel aan been en hoofd over en is even- WADDINXVEEN - Wegens ver- schillende zaken die het Plat- huizing naar elders heeft de heer form aangaan. Door een ambte naar van de gemeente Waddinx veen werd een uitvoerige en Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbon den met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR feestda- Inloopspreekuur Consultatiebu- gen: HuisArtsenPost Midden- reau, maandag 11.00 tot 12.30 Holland (HAP) Jan v Beaumont- straat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda- Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. gen: Dienst Apotheek Midden- 0182-563521. Bereikbaar maandag Holland (DAM), Ronsseweg 138 t/m vrijdag 9.00-17.00 (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. Aandacht voor anderen Voor Pastor Ad van der Helm van de Sint Victorparochie is de kerstperiode de meest intensieve tijd van het jaar. „De weken voor kerst ga ik bij mensen op be zoek die opzien tegen de feestdagen," legt hij uit. „Eenzame mensen worden rond deze periode meestal erg verdrietig. Ik vind het belangrijk daar aandacht aan te besteden. Daar gaat Kerstmis namelijk om, aandacht hebben voor anderen." Stoort hij zich aan mensen die het hele jaar niet naar de kerk komen, maar wel op de nachtmis verschijnen? „Ik vind het niet stroken met de kerstgedachte om me daaraan te storen. Of het geen hypocrisie is? Nee, ik weet zeker dat alle mensen met oprechte gevoelens naar de nacht mis komen. Ze zoeken iets en dat wil ik ze vervolgens bieden. Ze moeten met een voldaan gevoel naar huis gaan. Ik wil ze de betekenis van Kerstmis meegeven. Rond deze tijd van het jaar moet een mens nadenken over wie hij nu eigenlijk is en waar hij voor staat. Een stukje zelf reflectie." Stoort de pastor zich dan wel aan de commercie die zo langzamerhand het kerstfeest in de greep heeft geno men? „Ja, dat wel. Het is allemaal veel te materialistisch geworden. Natuurlijk zet ik zelf thuis ook een kerstboompje neer, maar verder ga ik niet. Het gaat bij Kerst mis om de gedachte, niet om de cadeau tjes." Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.die- rencentrale.nl. Ruimte en tevens afdelingsvoor zitter van D66 Waddinxveen. Derde op de lijst staat Peter Ru- beling, nieuw in de lokale poli tiek maar voor ingewijden geen onbekende. Peter is momenteel voorzitter van de locale omroep RTW FM en van de Jeu de Bou les Vereniging Waddinxveen. Hans Barth staat op de vierde plaats. Iedereen heeft Hans de afgelopen vier jaar leren kennen als wethouder voor het Cen trumgebied. Daarna staat op de lijst Fatima Kalai, van Marok kaanse afkomst en duo-raadslid in de Commissie Samenleving. Anne Marie Harteveld - van der Cingel is een nieuwkomer, maar wel goed voorbereid op haar taak, want zij heeft de cursus 'De Politieke Opstap' gevolgd, een oriëntatiecursus Gemeenteraad speciaal opgezet voor vrouwen, jongeren en allochtone mannen. Leen de Haan, momenteel secre taris/penningmeester van het afdelingsbestuur staat ook op de lijst. Leen heeft een financiële achtergrond, is controller van beroep en was in een eerdere raadsperiode duo-raadslid in de commissie Middelen. Wim de Wit heeft zo'n beetje alle functies in de gemeenteraad en het afde lingsbestuur vervuld die er be staan. Ondanks zijn frequente Hubert Poot door het bestuur benoemd. De nieuwe voorzitter is geen onbekende in Waddinx veen. Zo heeft hij vijftien jaar deel uitgemaakt van het bestuur van de Christelijke Sportvereni ging Be Fair, waarvan de laatste negen jaar als voorzitter. In het len ervan uitgaan dat deze wet dagelijkse leven heeft hij een ei- op zijn vroegst op 1 januari 2007 gen netwerkorganisatie die ge- in werking zal treden, specialiseerd is in advisering op sociaal gebied in met name de transport en logistieke sector. De benoeming gebeurde in de ver gadering van het Platform van 13 december 2005. Met deze be noeming behoeft het Platform geen voorzitterloos tijdperk mee dag 23 december de vierde en te- te maken. vens laatste voorronde de Vooral in deze tijd waarin de 'DJ-Contest' gehouden. Sinds minst draagkrachtigen het september biedt Loose End een- steeds moeilijker krijgen is een maal in de maand de mogelijk heid aan nieuw (gevorderd) ta lent om hun kunsten op de draaitafels te vertonen. In deze laatste voorronde van de DJ- Contest draaien de laatste acht dit agenda- DJ's met diverse stylen. Ze wor den beoordeeld door een Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor Gouda. Tel. spoedgevallen ieder weekeinde 0653875058 (dag en nacht), volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- GROENE HART ZIEKENHUIS Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, 632051. Gouda, 0182-505050. Postadres: Dierenkliniek 'Pieter Bas', me- postbus 1098,2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklinische Gewond Een 43-jarige motorrijder raakte op zondag 18 december gewond bij een aanrijding op de kruising van de Zuidkade en de Apollo- laan. Een 74-jarige bestuurster van een brommobiel verleende, rijdende over de Zuidkade, geen voorrang aan de voor haar van rechts komende motorrijder. Het slachtoffer is met vermoedelijk ëen beenbreuk vervoerd naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. ma. 2e kerstdag 9.30 uur ds. J.G. van Tilburg; ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade za. 24/12 21.00 uur communie viering, 23.30 uur eucharistievie ring zondag 9.30 uur eucharstievie- ring, le kerstdag ma. 2e kerstdag 9.30 ristieviering 14.00 uur levende kerstgroep dinsdag 27 dec. 19.00 uur eucha ristieviering Ontmoetingskerk, Groensvoor de zaterdag 18.30 uur ring, kerstavond zondag 11.15 uur geen viering GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink, le kerstdag 16.30 uur ds. K. de Vries, Alphen ad Rijn JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak ll. 00 uur Wachttorenbespreking RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom- L.Wolfs bedankt als voorzitter bineerd gehouden met de Rafa- van het Platform Armoedebe- elgemeenschap Gouda, in het strijding. In zijn plaats is de heer duidelijke toelichting gegeven schoolgebouw de Goudse Waar- Hubert Poot door het bestuur over de uitwerking door de ge- den aan de Catslaan 100 te benoemd. De nieuwe voorzitter meente van de Wet Maatschap- Gouda. is geen onbekende in Waddinx- pelijke Ondersteuning, althans BAPTISTENGEMEENTE veen. Zo heeft hij vijftien jaar over de onderwerpen waarvan ICHTHUS deel uitgemaakt van het bestuur al iets bekend is. Over de uitwer- Gebouw Kreater, Kerkstraat van de Christelijke Sportvereni- king van deze wet van rijkswege zondag 10.00 uur spreker: dhr. ging Be Fair, waarvan de laatste is nog zo weinig bekend dat ve- J.M. Verkerk DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 11.00 uur, geen opgave MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 9.30 uur ds. H. Verheul, Amersfoort 18.30 uur ds. A. Egas, Werken dam 2e kerstdag 9.30 uur ds. J. den Boer, Grafhorst steeds moeilijker krijgen is een 18.00 uur kerstviering zondag- volledig bestuur van groot be lang. De heer Poot zal zich zo snel mogelijk op de hoogte stel len van de zaken van het Plat form. Na afwikkeling van punt werd gesproken over ver- terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen Inbraak terecht bij de afdeling Spoedeis- In de namiddag STICHTING KWADRAAD, AL- ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. T* WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 21 DECEMBER 2005 PAGINA 7 Alle auteursrechten en databankrech ten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Kantoor Drukkerij Veldwijk van Loon Oranjelaan 9, Waddinxveen Postbus 196, 2740 AD Waddinxveen school Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Redactie Carlo Willemsen 0182-638288 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ mgnieuwsbladen.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail pf op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 0182-636381 en 0182-620626 Fax: 0182-631088 E-mail: verkoopboskoop@ mgnieuwsbladen.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. NEDERLAND ^■1

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7