A Reis Pelhrimov te duur Van der Spek blijft op de bekende stek hardglas dubbelglas spiegels Wereldwinkel krijgt hulp bij nieuwe inrichting Alle vmbo-leerlingen Coenecoop College geslaagd Fietstocht voor senioren 'Verkeersbrigadiers worden steeds belangrijker' Geladen ledenvergadering over Centraal Voetbalpark Basisopleiding Eerste Hulpverlener start na zomer in Waddinxveen I fey. A CAMMERAATJI l' SWW, telefoon: 0182 - 615555. De volgende fietstocht is gepland op 8 augustus. nieuwbouw verbouw onderhoud kozijnen dakkapellen Het werk van verkeersbrigadiers wordt bij drukte steeds moei lijken Foto: Liesbeth van der Vis Tel: 0182 54 76 32 aertsglas@planet.nl Zodoende kan er geschilderd en gestoffeerd worden tegen betaalbare kosten. Er worden nieuwe stellingen gemonteerd, er komt een nieuwe, bijzonder vormgegeven toonbank en er komen aantrekkelijke uitstal- tafels. Daarnaast zullen veel vrienden en vriendinnen van de serviceclubs daadkracht gaan le veren. Vanaf 31 juli tot en met 17 augustus zullen zij samen met vrijwilligers echt aan het werk gaan in de winkel. Binnen drie weken wordt de Wereldwinkel opnieuw ingericht. Aan de bui tenkant zal de winkel na een schilderbeurt herkenbaar zijn aan het nieuwe logo. Op vrijdag 18 augustus gaat de verkoop weer van start. In september volgt een feestelijke opening. De plantenafdeling trekt veel nieuwe klanten. Ook hier is de aanvoer rechtstreeks van de veiling of van de tuinder. Elke week wijzigt het assortiment, zodat het altijd loont om even langs te komen. Dit voorjaar werd de par keerplaats voor de winkel af gesloten, omdat het parkeren gevaarlijke situaties opleverde. Nu is een ingang aan de zijkant gemaakt, waar nu ook extra parkeerruimte is gecreëerd. Er is nu plaats voor 45 auto's. „We vieren deze verandering op donderdag 6 juli, vrijdag 7 juli en zaterdag 8 juli met een feest voor kinderen", be sluit Martien van der Spek. „Op het terrein wordt onder meer ruimte gemaakt voor een groot springkussen." WADDINXVEEN/ZEVENHUI- ZEN - Wie op de A12 richting Den Haag rijdt en even voorbij afslag 10 naar beneden kijkt, ziet daar al meer dan dertig jaar Aardappelen/Groente- en Fruithandel T. van der Spek Zn. En als het aan Martien van der Spek ligt, komt daar nog wel dertig jaar bij. Hij is de zoon van de oprichter, Teun van der Spek, en heeft de zaak tien jaar geleden overgenomen en ver der uitgebreid. „We blijven op de plek zitten waar we ooit begonnen zijn, ondanks alle veranderingen aangaande de A12 en geplande nieuwe op- en afritten," aldus Martien van der Spek. „Daar is enige verwarring over geweest, omdat er in deze omgeving meerdere Van der Spekken woonden en werkten en die al verhuisd zijn of dat binnenkort gaan doen. Maar ik kan ieder een gerust stellen dat wij nog jaren op de welbekende stek hopen te blijven." In 1967 begonnen de ouders Aardappelen Groente- en Fruithandel T. van der Spek Zn., Bredeweg 116 in Zeven huizen. Het telefoonnummer is 0180 - 631511. Zes dagen per week geopend. VVD zich af welke waarde moet worden gehecht aan het pro gramma, waarin elementen zijn opgenomen in het kader van bedrijven in Pelhrimov en on derwerpen betreffende sociale zaken, de uitstroom vanuit een uitkering naar werk en aandacht aan het sportbeleid. De vraag was of.. Waddinxveen hiervan iets kan opsteken en of de ge meente hier voordeel uit kan halen. De VVD denkt dat dit al les een excuus is om het bezoek te legitimeren. De fractie wenst van het bezoek een schriftelijke reportage te ontvangen. Wethouder Gerts beantwoord de de opmerking met de vraag of de VVD afschaffing wil van deze stedenband. „Als je naar Pelhrimov gaat dan moet je met een degelijke delegatie gaan, omdat er in die stad bedrijven worden bezocht, maar er ook bedrijven zijn die belangstelling hebben om zich in Waddinxveen te vestigen. Dat moet u, als VVD, toch aanspreken", aldus Gerts. Dat de VVD van de stedenband af zou willen, bestreed de heer Visscher. WADDINXVEEN - Tijdens de raadsvergadering woensdag avond maakte de heer Visscher (VVD) bezwaar tegen het grote aantal personen dat meereist voor een bezoek aan de Tsjechi sche zustergemeente Pelhrimov. De delegatie uit Waddinxveen heeft enkele weken geleden een bezoek aan die gemeente ge bracht omdat de burgemeester van Pelhrimov afscheid nam. De VVD heeft geen bezwaar tegen de personen die meereizen op eigen kosten, maar de afvaar diging van de gemeente is te zwaar. Nu er tekorten dreigen is een afvaardiging op kosten van de gemeente, bestaande uit de burgemeester, één wethouder en de gemeentesecretaris, vol doende. Volgens de VVD gaat de reis, inclusief alle kosten, voor de gemeente toch driedui zend euro kosten en de fractie vindt 'het ongepast om met een dergelijke grote delegatie af te reizen en dan nog mogelijk op de foto in de krant te komen met een goed glas wijn, terwijl ‘er in Waddinxveen financiële tekorten zijn'. Tevens vraagt de WADDINXVEEN - EHBO Wad dinxveen staat in de startblokken voor het aankomende seizoen met de basisopleiding tot Eerste Hulpverlener. Deze basisoplei ding is voor iedereen die vanuit privé-sfeer of beroepsmatig inte resse heeft in EHBO. Onderwer pen die onder andere aan de orde komen zijn botbreuken, shock, bloedingen, brandwonden, ver giftiging en reanimatie. Ook wordt de module verbandleer aangeboden. Deze totale oplei ding omvat twintig lesavonden van twee uur waarin de deelne mers theorie en praktijk krijgt aangeboden over het verlenen van Eerste Hulp. Medio maart is iedereen dan klaar zijn voor het officiële examen volgens de richtlijnen van het Oranje Kruis. Bij voldoende aanmeldingen zal Waddinxveen - De stichting Waddinxveens Welzijnswerk, afdeling Senioren, houdt op 11 juli een fietstocht voor senioren. Vanaf 9.15 uur kunnen belang stellenden zich inschrijven bij het Anne Frank-activiteitencen- trum aan het Jan van Bijnenpad. De tocht begint om 10.00 uur. De tocht van veertig kilometer, gaat WADDINXVEEN - De We reldwinkel Waddinxveen gaat transformeren. Dit betekent dat deze zomer de winkelinrichting en de huisstijl zullen worden aangepast aan een herkenbare stijl die ook elders in Nederland wordt gebruikt. Behalve een grote investering vraagt dit ook veel energie van de vrijwilligers. En dat kan de Wereldwinkel niet alleen. Daar om is er een beroep gedaan op de medewerking van de Rotary en van de Lionsclub. Een werkgroep bestaande uit vrijwilligers van de wereldwin kel en de Rotary hebben met elkaar al veel werk verzet. Le den van de Lions en de Rotary hebben hun netwerk benaderd voor hulp en voor materialen. Bennink, Ellen van Berkel, Rene van Berkel, Tim Blanken, Mar cel Boelen, Vivian den Boer, Ni cole van den Bosch, Kimberley Brandt, Maggiel de Bruin, Men no de Bruin, Hatice Cincil, Jus tin Cok, Giverney Cowan, Elroy van Dam, Karin Demoed, Anika van Die, Charlotte Dijs, Nick Dijs, Musa Dineer, Danissa van Dodewaard, Marsha Dofferhoff, Kimberley Dompeling, Maurijn Duijndam, Britta Duursma, Eva van Emmerik, Nils van Essen, Suzanne de Gelder, Frank van Gemeren, John Gerse, Jamie Grootenboer, Mathijs Haakman, Thobias Haakman, Rob van Haastrecht, Sylvana Heemsber- gen, Christa van Heesch, Jeroen van der Helm, Stefan Hoffmann, Amado Hogewoning, Jeroen Holierhoek, Marloes Hoornweg, Suzanne van der Horst, Esmee Huizer, Jean-Paul Hunink, Rut ger Huurman, Shabana Jamal, Maikel Jonker, Rick Karreman, Nikky Kennedij, Youri Kivits, Mitchel Klatt, Max Knegjens, Dionne Kok, Katell van Lan- geraad, Maurice Laros, Marcel van Leeuwen, Bas van der Lugt, Daniel van der Mark, Josry Me ijer, Joost Mulleman, Olav Nu- velstijn, Dennis van Offeren, Ruud Olsder, Kim Oosterhof, Laura Oudijk, Wendy Pardon, Michelle Pennewaard, Mark Pie per, Funda Piri, Nicole Poot, Lex Priem, Marit Quist, Stephanie de Raadt, Raymon Raaphorst, Tessa Rammeloo, Sabine Rij- koort, Tom van Rijs, Koen Rotte veel, Ruben Rueb, Leo de Ruiter, Shams Saberi, Niels van Santen, Mariam Sbaa, Erik Schiphorst, Fenna Schoonwater, René Schra- ma, Ruben Sikkerman, Robbie van Spaandonk, Danny Spaans, Esme Spoor, Tirsa van Sprang, Jarid van de Steeg, Robbert Stolwijk, Tristan Straver, Kevin Uijlen, Anton van der Veen, Me lissa Verhagen, Wesley Vermeer, Gabriella Vermeulen, Benjamin Visser, Ricardo van Vliet, Mi chelle Vurens, Ilse van der Wal, Anouchka van Weele, Dylan van Martien van der Spek met de verkoop van fruit uit eigen boomgaard. Nog steeds wordt er fruit uit eigen boomgaard verkocht. Zo zijn de heerlijke pruimen, die rond eind juli ver wacht worden nog steeds favo riet bij velen. Toen de huisverkoop aardig be gon te lopen, werd het assorti ment steeds verder uitgebreid. Het winkeltje groeide met het assortiment mee en er kwamen steeds meer artikelen bij. Ooit bestond de verkoop uitsluitend uit fruit uit eigen boomgaard, maar al vele jaren kan men bij Van der Spek eveneens terecht voor aardappelen, citrusfruit, (boerenjkaas, eieren, bloemen en tuinplanten. Ook de klanten kring maakte een sterke groei door. Geen wonder dat velen Van der Spek weten te vin den. Ze doen hun motto recht: 'veel voor weinig, voordelig en goed: Van der Spek die het voor u doet'. Dit blijkt ook uit de scherpe prijsstelling, voor zowel kleine als grotere hoe veelheden. Sinaasappelen gaan bijvoorbeeld vaak per hele kist, appels per vijf kilo en de aard appels per 10 of 25 kilogram. Hier kunt u nog aardbeien per kist kopen om er een héérlijke jam van te maken. De nieuwe aardappelen, Dorés en Fries- landers uit het Zeeuwse Tholen worden dagelijks aangevoerd en zijn niet alleen meer dan lek ker, maar ook bijzonder scherp geprijsd. Van der Spek heeft een hoge omloopsnelheid en kan daar door scherp inkopen en de prijs laag houden. Er wordt recht streeks ingekocht van de teler, de importeur of de groothandel, waardoor snel ingespeeld kan worden op de markt. En dat be tekent voor de klant scherpe en wisselende aanbiedingen.„Dat is het voordeel van het kunnen profiteren van de vrije handel", legt Martien van der Spek uit. „In tegenstelling tot super markten, die hun aanbiedingen al weken van tevoren vastleg gen." gen. Ook ouders en van gebrigadierd krijgen binnenkort hun attentie (een bloemenbon, een zakje autodrop met een ca deaubon voor het zwembad De Sniep). WADDINXVEEN - De Vereni ging tot behoud van landelijk Waddinxveen (zie www.lande- lijkwaddinxveen.nl) heeft afge lopen maandag haar ledenver gadering gehouden. Thema van bespreking was het voorgeno men besluit van de gemeente om het nu nog landelijke gebied tussen de Onderweg en de Pias weg te voorzien van een voet balpark en van bebouwing. De sfeer was dan ook geladen bij de tientallen aanwezige leden, allen omwonenden van deze nu nog open ruimte. De plannen van de gemeente werden gezien als onomkeerbare ontluistering en vernietiging van de zo gewaar deerde leefomgeving. Veront rusting bestond ook over de sa lamitactiek, waarbij de gemeente de aanleg van het voetbalpark gebruikt als breekijzer om het gebied in een later stadium open te leggen voor woningbouw. Veel zorgen bleken ook over de speelruimte voor de gemeente om noodzakelijke planschade te vergoeden. „Is de financiële polsstok van de gemeente hier voor wel lang genoeg?", zo vroe gen de leden zich af, want ten minste 150 huishoudens worden door het voornemen getroffen. Daarbij werd ook de vrees uit gesproken voor schade aan de funderingen van de oudere wo ningen langs de Piasweg, door de bebouwing of door wijziging van het grondwaterpeil. In ie- tegen te komen. Daar willen ze het liefst zo snel mogelijk voor bij, zodat ze weer dertig meter kunnen doorrijden. Wat mis schien wel kan, is de trottoirs verbreden. Niet dat auto's dan minder hard zullen rijden, maar tien kinderen kunnen daar niet staan. Zeker omdat het aan de parkzijde direct schuin afloopt. Nee, met de gemeente hebben we het daar nog niet over ge had." Niet alleen de ouders, maar ook de kinderen onderkennen het belang van de klaarovers. Len nart Laban uit groep 8 heeft zelf ervaren wat het is om verkeers- brigadier te zijn. „Op zich is het niet moeilijk om te doen, maar het is wel goed dat ze er zijn. Het is in ieder geval een stuk veiliger. Op tijden dat ze er niet zijn, is het veel moeilijker om over te steken." Zelf heeft hij zijn 'dienst' erop zitten. In de laatste week voor de vakantie is hij niet meer in geroosterd. Volgend jaar staat Lennart Laban op weg naar zijn middelbare school waarschijn lijk zelf te wachten voor de ver keersbrigadiers. De verkeersbrigadiers van van Wiechen, Esther Willemsen, Richard van Zanten, Kay Zou tenbier, Chantal van der Zwan, Denise Zweere. Atheneum: Bianca Akker- mans, Walter Akkermans, Hafida Anakhrouch, Yassine Anakhrouch, Selman Aqiqi, Sa bine van Belle, Michelle Both, Dorien de Bruijn, Jolien van Dam, Anna van Dorp, Daniëlle Eindhoven, Reinier Goddijn, Thomas Gordijn, Ilona Gritter, Aranka Grootendorst, Sandrine Giitz, Jasmina Hadziosmano- vic, Arjan van der Heijden, Tim Herrebrugh, Lineke Hoeijma- kers, Marjolein Hol, Niki Huk- ker, Angela Jansen, Tong Jiang, Mariska Kerkvliet, Hans Kok, Anya Kuan, Jan van der Linden, Chantal Maarschalkerweerd, Shawn Matthyssen, Laudry van der Meer, Laura Meijer, Iris de Mos, Alex Nederlof, Desi ree Nieuwesteeg, Jolanda Os- inga, Nicole Overdijk, Yannick Overweel, Jan Mateusz Pietras, Stefan de Ridder, Dieuwertje Rip, Stephan de Ruiter, Denise Schellen, Auke Sluijs, Gert Jan van Straalen, Marco Streng, An- nemie van der Torren, Anne van der Velde, Alexander Verbree, Dewi Vermeulen, Nick Ver waal, Suzan Verweij, Marjet van Vuuren, Jeoffrey Warmerdam, Niels Warnaar, Boudewijn We- ijermars, Mark Zoeteweij, Kyra Zonderop, Gymnasium: Diana Alblas, Fer ry Boon, Marloes Braber, Aline Duine, Maayke van der Geest, Nienke Hoondert, Monique van Leeuwen, Kim Moons, Samira el Ousrouti, Jelle Vleij. WADDINXVEEN - Eens per jaar zet de gemeente de verkeersbri gadiers van de Waddinxveense basisscholen in het zonnetje. Dit keer kwamen de ouders en kinderen van de Eben Haëzer- school naar het gemeentehuis om hun presentje in ontvangst te nemen. Verkeerswethouder Wiebrand Dijksterhuis onderstreepte het belang van de verkeersbriga diers. Hun taak wordt in de toekomst nog belangrijker, want de veiligheid voor de Wad dinxveense basisschoolkinde ren wordt er niet beter op. „Het wordt de komende jaren alleen maar drukker in Waddinxveen", voorspelt hij. „Ik hoop dat in 2013 het eerste deel van de Wes telijke Randweg er ligt, maar als ik dat zeg ben ik zeer optimis tisch." Vandaar dat klaarovers de ko mende jaren nog veel werk te doen hebben. En zeker die van de Eben Haëzerschool, waar al dertig jaar verkeersbrigadiers in actie komen. Zij helpen namelijk de schoolkinderen met het over steken van een van de drukste wegen: de Kanaalstraat. „Ver keersbrigadiers worden steeds belangrijker", zegt Connie Ko ren, verkeersbrigadiercoördina- tor van de school. „Als het druk ker wordt, maakt dat ons werk alleen maar moeilijker. Nu al ifioeten we soms wegspringen. Vooral de brugklassers van het Coenecoop College hebben nog al eens moeite om te stoppen." Een oplossing is niet direct voor handen. „Een verkeerslicht zo snel na de Stationsstraat is niet mogelijk. Maar je merkt wel dat automobilisten, die lang voor het rode licht hebben gestaan, niet blij zijn om een paar meter verder die stomme brigadiers der geval is afgesproken dat de vereniging haar leden, mocht het zover komen, behulpzaam zal zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke schadever goeding. De manier waarop de gemeente gestalte geeft aan de procedure om tot een planolo gisch besluit te komen riep wan trouwen op: „Waarom vervangt de gemeente de formeel ter inza ge gelegde stukken, gedurende de procedure, door gewijzigde versies?" Eensluidend was de vergadering in haar oordeel, dat de alternatieven voor de thans geplande locatie onvoldoende zijn onderzocht. En voorzover al van onderzoek sprake was, heeft dat betrekking gehad op het door de gemeenteraad als te ambitieus afgeschoten cen traal sportpark, en niet op het centraal voetbalpark. De leden toonden zich strijdvaardig in het besluit om bovenstaande en tal loze andere punten van zorg en kritiek in een zienswijze te bun delen. Deze zienswijze zal tijdig voor 19 juli, de datum waarop de ter inzagelegging van de stuk ken eindigt, aan de gemeente worden aangeboden. Die strijd vaardigheid van de leden was overigens al gebleken, doordat enkelen van hen spontane acties zijn begonnen: aan de Onder weg attenderen zij met borden de recreanten en overige voorbij gangers op het naderende onheil aan het landschap. van Wel, Sven Wesselink, Robin Westdijk, Jorrit Westerveld, Thijs van Wetten, Jordy Witjes, Marco Zaal, Sarina van der Zee, Tom Zijderhand, Ralf Zijlstra, Niels Zoethoutmaar, Kevin van der Zwan, Kirsten Zwijnenburg. Havo: Hilbert van Alphen, Corne Anceaux, Danny Bal, Nikki van Beek, Nadine Berkhout, Anne Besuijen, Chantal Bik, Maaike de Boer, Iris Bom, Thomas Bout hoorn, Marianne Bronkhorst, Sharon Brouwer, Natasja van Bruggen, Ted Brugman, Niels de Bruijn, Ronald de Bruin, Joyce Cammeraat, Tim Crispijn, Jasper van Dam, Marius Dek ker, Robbert Duijndam, Alex van Duin, Anne Eijsackers, Ilyas Esseka, Anne Fennema, Koutar El Fizazi, Stein Fortuin, Hes- sel de Gelder, Laurette Gerts, Michael Geurten, Mike van Gijzel, Priskilla Giorgini, Rick van Haastert, Alexander Hart mans, Anne Hilgers, Armanda Hofman, Kristel Hoogduijn, Beatrice Hoogenboom, Patricia Houweling, Marleen van der Jagt, Michael Karstens, Marielle van Kersbergen, Angela Klatt, Mariska Klein, Kevin Knaapen, Bas de Knegt, Anouk Knijnen- burg, Daphne Kompier, Step hen Koot, Miranda van Kooten, Massimo Krekel, Manon Kruit, Lisa Lamoree, Barry van der Lip, Femke Lopes, Lisanne Machiels, Naomi Makkinje, Christal Man, Esther Minekus, Daniel Mourits, Olaf Nederlof, Merel Nieuwen- huijzen, Jeroen Nijenhuis, Dana Olijhoek, William Olsthoorn, Yuri Oolders, Anne Oosterveen, Patrick Plomp, Berend Popijus, Dyonne Rietveld, Sonja Roos, Karen Rotteveel, Evelien Roze- ma, Melvin Slingerland, Henriet Spijkervet, Werner van Sprang, Alain Stenfert, Leonie Stigter, Chaddy van Tol, Maarten van Tol, Jaco van der Veen, Samantha van der Velden, Wendy Venema, Jordy Verboom, Tycho Vergeer, Nicky Verkerk, Debby Vermeu len, Menno Versluis, Nanet Vink, Christel van de Wal, Jelle deze basisopleiding eind sep- tember/begin oktober 2006 star ten. De lessen vinden plaats op maandag van 20.00 uur tot 22.00 uur in de Ontmoetingskerk in Waddinxveen. De cursus wordt geleid door de kaderinstructeur de heer J. de Jager. Voor verdere informatie kunnen belangstellenden kijken op de website: www.ehbo-waddinx- veen.nl. Wie zich wil inschrij ven kan op op de website het inschrijfformulier downloaden, invullen en vervolgens verstu ren aan het secretariaat. Voor vrijwilligers geldt een speciale regeling. Telefonisch contact op nemen kan met met mevrouw Siska Versluys bereikbaar via telefoonnummer 0172-742114 of via secretaris@ehbo-waddinx- veen.nl. Mirjam en Martien van der Spek: „Ik kan iedereen gerust stellen dat wij nog jaren op de welbekende stek hopen te blijven." Foto: Margon van den Berg. WADDINXVEEN - De exa menresultaten op het Coene coop College zijn dit jaar zeer goed te noemen. Het aantal ge- de slaagden is voor vmbo basis en Eben Haëzerschool zijn niet de kader uitgekomen op honderd enigen die een presentje ontvan- procent. kinderen Voor vmbo theoretische leerweg andere scholen die hebben slaagde 94,5%, voor vwo 92% en voor havo 87%. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg: Aouicha Akachhit, Ihsane Amezian, Mehmet Ay- han, Leanne Biesheuvel, Brian In totaal hebben 106 ouders en Boer, Stephan van Halm, Pascal 59 kinderen zich ingezet voor de Heemskerk, Jill verkeersveiligheid van de Wad- Christopher dinxveense jeugd. Overigens is er Haëzerschool, Bethelschool en Theo Thijssenschool nog plaats van Heiningen, Hundersmarck, Libaan Ibrahim Ahmed, Ivion op de Eben Koole, Bouchra Laghrib, Ange lo Lenters, Gennaro Marfella, Lorena Marfella, Mandy van voor nieuwe verkeersbrigadiers. der Meulen, Rick Oosterwijk, Khamiss El Ouardani, Chris Re- ijm, Melvin van Rhijn, Patrick Seelbach, Jessica Stam, Wagner Turbi, Michaël Versloot, Danny Vis, Miranda Weerstand. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg: Souhaila Achache, Guido Alberts, Ramon Andres- sen, Ahmed El Azzouti, Paulien Baardolf, Leslie Baas, René Bak ker, Chantal Belt, Chyanne Boe- re, Tamara Bontenbal, Chahira Boulahdarej, Ismayil Demirdö- gen, Kevin Dijksman, Riana van Dorp, Moira Drooger, Daniëlle van Es, Elco Geers, Menno Gou weloos, Michel Hol, Roy Hoogen- doorn, Ilone Hoornweg, Mike de Jager, Serna Karaaslan, Geoffrey Klijn, Daphne de Kooter, Huib Koster, Niels Kukler, Joshua van der Lee, Monica van Leeuwen, Mark Monster, Wesley de Mooij, Dion van Offeren, Wilbert van Ofwegen, Willem van der Pijl, Pascal van der Plaat, Mark v^n richting Alphen aan den Rijn. Rijn, Mervyn Roelofs, Mark van De kosten voor deelname bedra- Ruften, Ruby Scheffers, Aman- gen 2,80 euro per persoon. De da Schimmel, Daan Schwiebbe, tocht gaat alleen door bij goed Sandra Stolk, Pascal Uiterwijk, fietsweer. Jeffrey van der Velden, Tessa Voor informatie daarover kan Voskuilen, Edwin Vuik. contact worden opgenomen met Vmbo theoretische leerweg: Ni- had Alhaft, Stephen van Alm- kerk, Nasim Antanaus, Sanne Baas, Linda Benckhuijsen, Kim M Z. O. 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 17 WOENSDAG 5 JULI 2006 o <D E E o 3 glas BOUWTECHNIEK II 3F

Weekblad voor Waddinxveen | 2006 | | pagina 17