Ondernemers- 'De Hef' is met zeventig jaar al een krasse knar klankbord adviseert het midden- en kleinbedrijf Workshop Gospelzang Promenadeconcerten voor senioren Medische diensten Kerkdiensten Zangavond Remonstrantse Kerk Colofon Kerkdienst op radio **2^-** WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 WOENSDAG 26 JULI 2006 Foto's J. Oskam De voorloper van de Hefbrug ds. J.G. van Tilburg geen viering De Hefbrug in aanbouw ds. A.D. Gooij- r STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. het schoolgebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Johan de Heer aangevoeld wat het eenvoudige geestelijke lied vermag. We horen wel eens zeg- waarvan er verscheidene ruim 10 uur hadden gewacht. Per soonlijke ongelukken zijn niet voorgekomen. Meer over dit onderwerp is eerder door de heer J. Versluis gepubli ceerd in het kwartaalblad van het Historisch Genootschap Waddinx veen in 1996. Soms worden we pas ingescha keld als het 'vijf voor twaalf' is. We maken het ook vaak mee dat zakelijke problemen ook privé gevolgen hebben, maar anders om ook." petrablonk@filternet.nl. Telefo nisch mag ook (0182-649880 of 0182-619777). Iedereen die van Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdruk kelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNC) c.q. de betreffende auteur. Kantoor Oranjelaan 9, Waddinxveen Postbus 196, 2740 AD Waddinxveen Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Bezorging Telefoon: 0900-1010107 (10 eurocent p.m.) HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 8.45 uur ds. N. van de Want, Schiedam 14.30 uur ds. IJ.R. Bijl, Gouda OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur leesdienst, br. H.G. Slings 16.30 uur ds. C. Bijl, em. Predi- DE BRUGGEN Sterrenlaan, zo. 20 augustus 11.00 uur, ds. Jan Delhaas Advertenties Telefoon: 0182-636381 en 0182-620626 Fax: 0182-631088 E-mail: verkoopgkw@ mgnieuwsbladen.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 10.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn PROTESTANTSE KERK NE DERLAND Protestantse gemeente i.w. ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 zondag: 10.30 uur ds. R. Thieme- Tiesing, Gouda MOERKAPELLE Hervormde Gemeente (PKN) Dorpsstraat 15 Zondag 9.30 uur ert 18.30 uur drs. T. Bolland Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 9.00 uur kand. B.D. Bou- man, Sommelsdijk 18.30 uur ds. A. Egas, Werken dam WADDINXVEEN - De Remon strantse Kerk houdt op woens dag 26 juli en 9 augustus twee Nog steeds spreekt het eenvoudige geeste lijke lied uit de Johan de Heer- zondag 10.00 uur W. Wilgenburg ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 11.15 uur eucharistievie ring Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zondag 11.15 uur VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Parnassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maan dag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcohol gebruik: Anonieme Alcoholis ten Werkgroep Gouda, Indu striestaat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). WADDINXVEEN - Op zondag morgen 13 augustus zal de Her vormde Gemeente het kerken programma op de RTW radio verzorgen. Deze uitzending be gint om 09.00 uur met het kin derprogramma. Om 09.30 uur wordt de kerkdienst uitgezon den zoals die op 6 augustus op camping 'Breedijk' aan de <He- negouwerweg te Waddinxveen wordt opgenomen. Voorganger in deze dienst is dominee H. Schipaanboord. Na de kerkdienst volgt een im pressie van de 'spetterende' viswedstrijd zoals die zater dagavond 5 augustus op deze camping wordt gehouden. Vanaf ongeveer 10.45 uur kunnen be langstellenden luisteren naar een programma met gedichten en muziek, met 'vakantie en rei zen' als thema. Het kerkenprogramma eindigt om 12.00 uur. De RTW radio is te vinden op: Kabel FM 103.4 of Ether FM 105.8. een schip een zeer Met het verstrijken der jaren neemt de industrialisatie, en daarmee ook de scheepvaart, in deze omgeving toe. Als de rivier de Gouwe wordt gekana liseerd is in 1924 ter hoogte van CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 26 juli 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 2 augustus 19.45 uur Redactie Klaas-Jan Droppert en Saïda Erahoutan Telefoon: 0182-638288 Fax: 0182-631088 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ mgnieuwsbladen.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail verdienen de voorkeur. nieur Van der Wall, de inge- op de plaats van de nu voorma- nieurs De Kock van Leeuwen JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. G.Ch. Duinker, Rotterdam Ervaring De consulent gaat niet op de stoel zitten van de ondernemer, maar ook niet van het advies bureau of de accountant. "Wij luisteren", noemt Sanders de belangrijkste eigenschap van een consulent. „Ook stellen we vragen en eventueel geven we een advies. We maken geen el lenlange rapporten." De vroegere boomkweker weet uit eigen ervaring dat er van een ondernemer veel wordt ge vraagd: „Je moet je vak goed be heersen, maar ook kansen kun nen creëren en pakken. Je moet durf tonen, gedrevenheid bezit ten en er helemaal voor gaan. Ook moet je contactueel sterk zijn en dat betekent dus dat je over veel kwaliteiten moet be schikken." „Het vak van ondernemer is be slist te leren, maar je leert veel gemakkelijker als het onderne merschap in je genen zit", weet Sanders. Een beroep op een consulent is niet duur. Het inschrijfgeld bedraagt 75 euro, de gesprek ken zijn gratis. „Iedere onder nemer weet dat je niets voor niets krijgt, maar de kosten zijn zo laag omdat grote bedrijven en instellingen als sponsor op treden. De consulenten zetten zich vrij willig in, uiteraard kunnen zij kosten declareren." Volgens Willem Sanders is het Onder- nemersklankbord een aanrader: '„Zowel voor starters als voor ondernemers die voor belang rijke keuzes staan." Voor meer informatie: zie de website www.ondernemers- klankbord.nl GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie: Jan van Beaumontstraat. Voor het maken van poliklinische afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor inlichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene ver- pleegafdelingen: 16.00 tot 20.00 uur. Voor informatie over wacht tijden, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. juli is het thema 'Bemoediging' en op 9 augustus 'Vertrouwen'. Op 26 juli wordt het orgel be speeld door Bart Oosterom en op 9 augustus door Peter Bur ger. Naast orgelspel zullen mogelijk ook andere instrumenten ons meenemen in de samenzang. Voor mensen die graag een avond willen bijwonen maar niet mobiel zijn, kunnen con tact opnemen met Peter van der Laarse (0182) 617 833 of met Wil lem Pronk 61 31 79. De toegang is gratis en er wordt een collecte gehouden voor de onkosten. De kerk bevindt zich aan de Zuidkade en de avonden beginnen om 19.30 uur. Vanaf 19.00 uur is de kerk open. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeisende Hulp op de Bleu landlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. In Gorinchem is men bij con structiebedrijf N.V. De Vries Robbé en Co dan bezig met het aaneenklinken van de stalen spanten voor de heftorens en het wegdek. Nadat de betonnen kelderruimten goed uitgehard zijn, worden eerst de heftorens door de N.V. De Wits Bergings- en Transportonderneming te Rotterdam op pontons van de constructiewerkplaats naar Waddinxveen gesleept om daar opgebouwd te worden. Het rij- weggedeelte krijgt tijdelijk een plaatsje op de wal en wordt later ingevaren. Daarna volgt voor de constructeur een pe riode van monteren van de verschillende brugdelen, het inrichten van de machineka mer en het brugwachtershuisje. De wegaannemer is dan volop bezig met het maken van de toeleidingswegen. De Hefbrug wordt woensdag 8 juli 1936 's morgens om 08.00 uur in gebruik gesteld. On danks het vroege uur is er voor deze gebeurtenis grote belang stelling van de Waddinxveense bevolking, die zich aan de bei de zijden van de Gouwe ver zamelt. Namens het gemeen tebestuur zijn burgemeester Troost, de heer Kreupeling en de wethouders Herfst en Van Tol vertegenwoordigd. Meteen na de openstelling, die zonder officieel ver-toon plaatsvindt, stroomt het publiek massaal de brug op. Daarna wordt plaatsge maakt voor de afgevaardigden van Waterstaat en het gemeen tebestuur. Om aan het hele ge beuren nog enigszins een offi cieel tintje te geven, hebben zij de eer dm met de brug omhoog te gaan. De hefbomen sluiten. Het 26 meter lange en negen meter brede gevaarte zet zich langzaam in beweging. Nage staard door het publiek bereikt men de maximale brughoogte. Het openstellen van de hefbrug is een belangrijke verbetering voor het toenemende auto- en scheepvaartverkeer. Het bete kent ook een grote verandering in het dorpsbeeld van Wad dinxveen, waarmee de gezel lige sfeer van het oude centrum grotendeels verloren is gegaan. WADDINXVEEN - De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW) biedt senioren uit Wad dinxveen een groot aanbod aan activiteiten 'voor elk wat wils'. Ook voor senioren die liefheb ber zijn van klassieke muziek organiseert de stichting een mo gelijkheid om, in dit geval onder het genot van mooie muziek, andere mensen te ontmoeten en een avondje uit te gaan. Dit seizoen biedt de SWW, naast de concertserie 'de Weense klas sieken', nog een serie concerten aan. Daarbij is de keuze gevallen op een serie Promenadeconcer ten van het Rotterdams Philhar- monisch Orkest. Dit orkest geeft vijf concerten die zich richten op de lichte kant van de muziek. De serie opent met muziek van Coplands 'Billy the kid' en Westerns van Ennio Morricone. De decemberprom zorgt voor kerststemming met kerstmuziek uit Hollywood-klassiekers. Het derde promenadeconcert brengt bioscoop en concertzaal dichter bij elkaar, terwijl in het vierde de tango's en milonga's van Astor Piazzolla centraal staan. En de laatste prom brengt de toehoor ders per 'Oriënt Express' van Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekein de en feestdagen: HuisArtsen- Post Midden-Holland (HAP) Jan v. Beaumontstraat 4 (bij de Jozef locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: Dienst Apotheek Midden- Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda, tel. 0182-698820, www. dam-mh.nl. lige weegbrug aan de Noord- kade. Daarna wordt de oude brug gesloopt en begint de Hol landse Beton Maatschappij uit Den Haag begin 1934 met de werkzaamheden. Al snél daar na gaan de tientallen betonnen heipalen, die nodig zijn om de twee landhoofden waarop de stalen con-structie straks wordt opgebouwd te kunnen dragen, de grond in. Het brugwach tershuisje, met daarin de bedie- ningsapparatuur voor de brug, is aan de oostzijde geprojec teerd. Aan deze kant komt dan ook de machinekelder. Aan de westoever plant de Stedelijke Licht Fabriek uit Leiden in de kelderruimte een schakel- en transformatorstation voor de elektriciteitsvoorziening van de hefbrug en omgeving. Terwijl de bouwer volop bezig is met zijn activiteiten gaat het scheep vaart verkeer, met enig opont houd, gewoon door. Totdat op 12 augustus een drijvende bok omslaat. In de Rijnbode van de andere dag staat het volgende bericht: Dierenarts: Dierenartsenpraktijk de Gouwe, J.C.H. van Dorst, A.H.M. Her mans en M.E. Streng, Kattensin- gel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel.0182-613112;Voorofscheweg 15H, tel.0172-217226. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder week einde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek Pieter Bas, me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cramer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur vol gens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. MC. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. den, waaronder Bondshotel 'De Unie'. Ook komen daar, aan weerszijden van de brug, een op- en afrit naar de Zuidkade. WADDINXVEEN - Over an derhalve maand (op 5, 7 en 9 september) wordt er een Black American Gospel Workshop ge- zingen houdt, kan meedoen, houden in de Ontmoetingskerk te Waddinxveen. Iedereen vanaf 15 jaar mag meedoen. De work shop staat onder leiding van Edith Casteleyn (www.edithcas- teleyn.nl), een bekend gospel- koordirigente. Op dinsdag en donderdagavond van 19.00 tot 22.30 uur en zater dagmiddag vanaf 13.00 uur tot 17.00 uur wordt er gerepeteerd. Aansluitend is dan het concert om 19.30 uur. Aan de workshop zijn kosten verbonden. Belangstellenden kunnen zich opgeven op het e-mailadres VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen. (www.vierstroom.nl) PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. L.D. Burger, Waddinxveen 17.00 uur ds. A.D. Poortman, Veenendaal De Hoeksteen, Esdoornlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schi paanboord 18.30 uur ds. J. de Jong Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur 17.00 uur ds. H. Schipaanboord De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong 17.00 uur ds. P. Nobel, Linscho- kant te Rijnsburg ten RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden ge combineerd gehouden- met de Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- Rafaelgemeenschap Gouda, in laan zondag 9.30 uur dienst in Ont moetingskerk 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. L. Romein, Zoetermeer Ontmoetingskerk, Groensvoorde Gebouw Kreater, Kerkstraat zo. 9.30 u. ds. K. Snoeij, de Hoe- zondag 10.00 uur spreker: dhr. ve Tijdelijke brug Waddinxveen kan echter zijn woordelijk voor de Gouwe en brug niet missen, dus wordt de bouw en het onderhoud van ter vervanging van de huidige de bruggen) steken hoofdinge- brug een tijdelijke brug gelegd, Bezoek en postadres: Stati onstraat 12, 2741 HS Waddinx veen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch door verbonden met de Vierstroom Zorglijn. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Willem Sanders is een van de 250 consulenten van het lan delijke Ondernemersklankbord. De vroegere boomkweker en be stuurder zet zijn eigen ervaring in om als klankbord te fungeren voor startende, ondernemers in de agrarische sector of het mid den- en kleinbedrijf of onder nemers die hun eigen ideeën willen voorleggen aan iemand met verstand van zaken en erg veel ervaring. „'Drie jaar geleden heb ik mijn bedrijf verkocht", vertelt de 64-jarige Boskoper. "Als boom kweker met een kas van 20.000 meter heb ik altijd de nodige zorg gehad, maar ik heb er ook erg veel plezier aan beleefd. Ik ben van oorsprong geen Boskoper en toen wij ons be drijf startten, hebben we heel veel medewerking ervaren. Nu krijg ik de kans om iets terug te doen." Het is gebruikelijk om als consu lent gevraagd te worden, maar wie zich spontaan aanmeld wordt niet bij voorbaat afgewe zen zegt Sanders. „Je moet geen zakelijke belangen meer heb ben, dat is wel een voorwaarde. Bij het Ondernemersklankbord (OKB) beschikken we over al lerlei deskundigheden. Mensen die vaktechnisch erg goed zijn, financiële deskundigen, fiscalis ten, economen of marketingspe- cialisten." De cliënten van het OKB zijn zelfstandigen in de agrarische sector of actief in het Midden- en kleinbedrijf. De allochtone ondernemer is een speciale doel groep. Binnen hun eigen bedrijf missen zij een klankbord en juist die rol vervullen Willem Sanders en zijn collega's. „Wij worden benaderd door starters of door mensen die voor een moeilijke beslissing staan en graag van een ander willen horen waar zij verstandig aan doen. Kraan op een drijvende bok omgeslagen In de Gouwe bij deze gemeente is maandagmiddag een kraan op een drijvende bok omge slagen, waardoor het scheep vaartverkeer verscheidene uren werd gestremd. De kraan, die eigendom is van de Holland- sche Beton Mij. in Den Haag, was gebruikt voor brugwerken ten behoeve van de nieuwe brug over de Gouwe in de gemeente. Zij werd nu op een schuit ge bracht om naar Boskoop te wor den getransporteerd. Het plaat sen van de kraan op den bok was zonder ongelukken geschiedt, doch het vervoer zou minder fortuinlijk blijken. Nauwelijks was de schuit in beweging, of zij begon te schommelen, met het gevolg dat de kraan om sloeg. Dit gebeurde vlak voor de brug, en de kraan kwam zoo te liggen, dat zij de door vaart onmogelijk maakte. Spoe dig werd met het bergingswerk begonnen, doch hiermede zou veel tijd gemoeid zijn. Een smid uit Waddinxveen heeft met een snijbrander het gevaarte eerst losgesneden. Toen men hier mee gereed was is de kraan aan de wal getrokken; dit moeilijke karwei heeft den heelen nacht in beslag genomen en pas gis terochtend 6 uur was de Gouwe weer vrij voor de scheepvaart. Ter weerszijden van de brug WADDINXVEEN - Dè markant ste herkenningspunten aan de Gouwe zijn de drie hefbruggen van de Provincie Zuid-Holland bij Waddinxveen, Boskoop en Alphen aan de Rijn. Deze ka rakteristieke hoge stalen bouw werken, met een hoogte van ruim 42 meter, vallen al van grote afstand op. Voor menige inwoner betekent de aanblik van 'zijn hef' - na enige tijd van afwezigheid - dat hij weer het gevoel heeft thuis te zijn. Door sommigen geliefd, maar door de weggebruikers vaak verwenst, vanwege de vele en lange wachttijden die op-treden bij het passeren van het scheep vaartverkeer. In juli van dit jaar is het zeventig jaar geleden dat de hefbrug in gebruik gesteld is. Een gebeuren om nog eens bij stil te staan. Al decennia lang ligt op de hoek (naar wie de sluis in Gouda aan het begin van de Kerkweg is vernoemd), Harskamp en een brug over de Gouwe. De Sips en een bouwkundige de constructie ervan wisselt door koppen bijeen. De toekomsti- de jaren. Soms is het een klap- ge doorvaartbreedte voor het brug, dan weer een draaibrug, scheepvaartverkeer wordt door maar sinds zeventig jaar is het hen bepaald op 25 meter, de een hefbrug. De Gouwe is ter Gouwe zal worden uitgebag- hoogte van Waddinxveen aan gerd tot 4,40 meter onder NAP het begin van de vorige eeuw en de maximale doorvaart een stuk smaller dan nu. De hoogte zal, als het beweegbare smalle doorvaart zorgt ervoor weggedeelte zich in de hoogste dat het scheepvaartverkeer al- positie bevindt, 34,20 meter be- les in het werk moet stellen dragen. Het hoogste punt van om oever en schip te sparen, de heftorens komt daarmee op En dat is met een zeilboot of veertig meter. Om de brug niet door paarden getrokken voor elke boot te hoeven heffen, lastig karwei, komt de vrije doorvaarthoogte uit op 1,90 meter boven NAP. Dat brengt ingrijpende conse quenties met zich mee voor de bebouwing aan beide oevers. Om de nieuwe brug bereikbaar te maken, moet er een lange de ijzeren ophaalbrug de door- hellende weg komen aan beide vaartbreedte slechts 8,40 meter, oevers. Ook het jaagpad langs In rap tempo groeit het scheep- de Gouwe moet aan beide zij- vaartverkeer, dat daarmee het den van de brug omhoog. Aan professionele zeilverkeer achter de kant van de Brugweg zullen zich laat. Stalen stoom- en later enkele woningen het moeten motorschepen komen ervoor in ontgelden en aan de Zuidkade de plaats. Het laadvermogen zullen panden gesloopt wor- loopt op. Even voor de Tweede Wereldoorlog is er be-hoefte aan schepen met een laadver mogen van 2000 ton. Dat maakt de bouw van een nieuwe brug onvermijdelijk. Bij de Provinciale Waterstaat (die is op dat moment verant- Wenen naar Constantinopel in het goede gezelschap van Wolf gang Amadeus Mozart. De concerten vinden plaats op: zondag 1 oktober om 14.15 uur, zaterdag 16 december 2006, 17 lagen lange rijen vaartuigen, februari, 24 maart en 21 april 2007 en beginnen alle om 20.15 uur. Bij de kosten zijn inbegrepen: het abonnement voor vijf concerten, twee kopjes koffie of thee per concert, garderobekosten en vervoer van Waddinxveen naar 'De Doelen' in Rotterdam en terug. De bus vertrekt vanaf het Anne zangavonden. Frank-centrum en zet belang stellenden bij 'de Doelen' voor de deur af. Bij opgave binden bundel veel mensen aan. Met deelnemers zich aan de gehele name de ouderen kunnen veel serie. Wie een keer verhinderd van die liederen nog uit hun is, kan iemand anders in de hoofd meezingen. Voor heel veel plaats laten gaan. van deze mensen zijn het lie- Aanmelden kan bij de SWW deren die iets weergeven van per telefoon op nummer (0182) herkenning uit een periode van - 631932 of via e-mail sww@ hun leven. Als geen ander heeft welzijnwaddinxveen.nl. Vergeet niet adres, telefoon nummer en geboortedatum te vermelden. Wacht niet te lang gen 'Goud van Oud', met aanmelden, er is slechts een Iedere avond heeft een thema beperkt aantal plaatsen beschik- waarbinnen de liederen hun baar. plaats hebben gevonden. Op 26

Weekblad voor Waddinxveen | 2006 | | pagina 7