Lustrum en start seizoen Bridgeclub Honkvast PEER Be Fair verder in bekerstrijd Open Jeugd tournooi Ben van Geffen zomerschaakkampioen Al Jeugd Open Dag groot succes Fietstocht VA. P.V. de Sperwer Waddinxveen Duivensport Start schaakseizoen Moerkapelle Redelijke vangsten HSW Nog 2 maal zomerbridge bij BCW <TSKANTOOR 1 Voetbal voor de kleintjes voor senioren T.O.O.S. start weer met sportseizoen Eigen foto's Eigen foto Kinderen op de open dag van vv Waddinxveen. De winnaars l de vorm die hem vorig jaar de titel bracht. Hij speelde tegen Wim Mulder niet z'n beste par- Gerben en Eduard werd in het voordeel van de laatste beslist. Eindstand :1. Ben van Geffen. 2. rianne van Elteren 079-5932338 of 06-20861426. UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 1010107 (10 eurocent per minuut) WADDINXVEEN - Zaterdag 26 augustus viert Bridgeclub Honkvast haar eerste lustrum met een thuisbridgedrive. Zes ronden van 4 spellen spelen op zes verschillende adressen bete kent dat na afloop van elke ron de de helft van de deelnemers door Waddinxveen gaan fietsen naar het volgende adres, waar dan weer de volgende vier spel len worden gespeeld. Na afloop wordt het feest voortgezet met de jaarlijkse barbeque, andere jaren de start van het nieuwe seizoen, dit jaar de afsluiting van het eerste lustrumfeest. Het nieuwe bridgeseizoen start donderdag 7 september om 19.30 uur, in onze vaste speellocatie Het Zuidhonk aan de Zuidpla- slaan 552. Elke donderdagavond worden in een A- en een B-lijn 6 ronden van 4 spellen gespeeld, met promotie/degradatie na el ke zes wedstrijdavonden. Tijdens het bridgen mag in de Musaazi (2) en Yassin el Kha- oui. Be Fair verloor in Amster dam met 3-0 van het roemruchte Blauw Wit. Gisteren werd de tweede bekerronde gespeeld en komend weekeinde heeft de derde ronde plaats. Het pro gramma voor het weekeinde: Be Fair-Rohda (26/8), Waddinx- veen-TAVV (26/8), Berkel-WSE (26/8), Moerkapelle-SVS (26/8), Groeneweg-Stolwijk (27/8). speelzaal niet gerookt worden. Er kunnen nog enkele leden bij, maar in de loop van dit seizoen hoopt de bridgeclub het maxi mum aantal van 72 leden te ha len. Het bestuur van Honkvast heeft met instemming van de leden besloten, dat dit aantal het maximum is om te voorkomen dat de leden elkaar niet Ieren kennen en niet meer in één zaal van het Zuidhonk gespeeld kan worden. Bij het bereiken van dit aantal zal een ledenstop in gevoerd worden. Tot het zover is, zijn nieuwe leden nog van harte welkom. Ook dit jaar zul len er weer bridgelessen georga niseerd worden voor de leden die al wel enige ervaring hebben met het spel of die hun kennis van het bridgespel op een ho ger niveau willen brengen. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met (0182) 610909, 617668, 640649 of per e- mail bc.honkvast@xs4all.nl. WADDINXVEEN - Op zaterdag 26 augustus en er Calimero voetbal bij voetbal vereniging Waddinxveen aan de Sniepweg. Geheel kosteloos en Tot en met 17 jaar Meisjes enkel: Simone de Gel der; Meisjes dubbel: Manon van de Berg Femke Groenedijk, Jongens enkel: Norbert van Keu len; Jongens dubbel: Roy van de Berg Erik Holierhoek; Ge- met de prijsuitreiking, waar bij alle deelnemers een prijs in ontvangst mochten nemen. Donderdag 24 augustus gaat het seizoen bij WSV van start met de traditionele snelschaak- avond. Iedereen kan hier aan deelne men, echter de hoogst geplaats te WSV'er zal de titel WSV Snel- schaakkampioen in ontvangst mogen nemen. Aanvang 20.00 uur in de thuishaven van WSV, Het Anne Frankcentrum aan het Jan van Bijnenpad 1. een aantal bij zullen zadeh en Albert Prins kwamen remise overeen. Jaap Smit had moeite met het spel van Rob- bert-Jan Bosch, maar dat nam vorig jaar, niet weg dat hij de partij toch Kevin Bakker, had dit jaar niet wist te winnen. Suraj was meer dan één maatje te klein voor Evert Hildebrand en dat gold ook voor Djarah die Dick de tij en verloor. Theo Goor moest Jong niet genoeg tegenspel kon de eer aan Chris de Kogel laten bieden om hem te verontrusten, en Henk Stam deelde het punt Het jeugdige onderonsje tussen met Arjen Zuurmond. Jaap van der Heiden hield Arie Versluis onder de duim en Ali Ghanbar- MOERKAPELLE - Vrijdag 1 september start de schaak- j*vereniging Moerkapelle met Eigen foto het nieuwe schaakseizoen. De eerste clubavond begint voor mengd dubbel: Aniek Methorst de volwassenen met de eerste /Job Hogendoorn Tot en met 14 jaar: Meisjes enkel: Simone de Gel der; Meisjes dubbel: Cindy den Heijer Hester van Jongens enkel: Lars Verboom; WADDINXVEEN - De postdui venvereniging de Sperwer vloog afgelopen week weer twee vluch ten. De jonge duiven vlogen van uit Morlincourt (298km) met een zuidwesten wind. In concours deden 135 duiven mee. De dui ven werden gelost om 07.30 uur en de snelste duif vloog 99 km per uur en die kwam om 10.30 uur aan. Verdere uitslag: W. Breedijk -1,4,10 Joh. L. Bol - 2,3 A. v/d Made - 5,6,9,11,12,14,15 K. Hofman - 7,8,13 En de Natour vlucht werd vanuit Duffel (106km) gevlogen. In con cours deden 191 duiven mee. De eerst duif was van K. Hofman deze maakte een snelheid van 106 km per uur. Verdere uitslag: K. Hofman -1 A. v/d Made - 2,3 Joh. L. Bol - 4,5,9,10,11,12,14,15 C.A. Bode - 6,7,8 W. Breedijk -13. WADDINXVEEN - Op zaterdag 19 augustus werd er door vv Waddinxveen op Sportpark De Sniep (achter het zwembad) een Jeugd Open Dag georganiseerd. Er waren 134 kinderen aanwezig op de Open Dag, waarvan 76 niet-leden. Natuurlijk waren de ouders er bij en andere belangstellenden, zodat er meer dan 300 mensen aanwezig waren. De kinderen kregen allemaal een geel-zwart Open Dag t-shirt. De eerste nieu we leden hebben zich inmiddels opgegeven en de verwachting is WADDINXVEEN - Simone de Gelder heeft op het Open Jeugd- toernooi van de TV 'Waddinx veen' twee titels behaald. In de leeftijdscategorie tot en met 17 jaar versloeg zij in de finale Mu riel Franken met 6-2 en 6-0. Bij 9 september is de meisjes tot en met 14 jaar won zij de finale van Téss Poot met 6-3 en 6-2. De organisatie kijkt terug op een geslaagd toernooi, vrijblijvend kunnen kinderen Wedstrijdleider Peter van de van 4 en 5 jaar kennismaken met Hoven: „In 15 verschillende de voetbalsport. Het begint 10:00 uur en eindigt om uur. Voor meer informatie kun nen belangstellenden terecht bij Edwin Vlek, 06-14453198) of Johan Twigt via de mail: johant- Voor de deelnemers had de wigt@hotmail.com. dat er nog komen. De kinderen konden aan 17 verschillende onderdelen mee doen. Het meest in de smaak vielen het bungiebal, zitvoetbal, pannaveld, 4 tegen 4-voetbal en het stropdas-schieten. Ook het springkussen was favoriet. Extra attractie was een Amstel- rodeo. Alle jongens en meisjes hebben zich prima vermaakt en kregen na afloop nog een aantal presentjes mee naar huis, zoals een pet, handdoek of frisbee, een poster en een zweethandje. BOSKOOP - De KBO afdeling Boskoop organiseert op don derdag 31 augustus de laatste fietstocht van dit seizoen voor senioren. Men vertrekt die dag vanuit het clubgebouw van de atletiekvereniging op het sportpark aan de Hoogeveense- weg. Ieder kan deelnemen aan deze tocht van ongeveer 35 km in de omgeving. Inschrijving vindt plaats onder het genot van een kopje koffie tussen 9.30 en 10.00 uur. De inschrijfkosten bedragen 3 p.p. Voor dit bedrag krijgt u ook onderweg nog koffie aangebo den en staat er bij terugkomst in Boskoop een verfrissing klaar. WADDINXVEEN - Afgelopen donderdag werd de 12e com- petitieronde gespeeld bij BCW. Deze week was een record aan tal paren van 45 aanwezig. De A-lijn gewonnen door de dames Van Delft/Luiten met 59,5% In de B-lijn kwamen de dames Grootendorst/Versluis tot 67,5% en C-lijn was een prooi voor de heer Schiereck en mevrouw Van der Hoorn met 66,3% Tot eind augustus is het elke donderdag, tot 19.15 uur inschrij ven (start 19.30 uur), in het Anne Frank Centrum bridgen. Deel nemers hoeven geen lid te zijn van de vereniging om aan de drive deel te nemen. Daarnaast kunnen belangstellenden zich opgeven voor onze 9e kroegen tocht op 16 september 2006. Voor meer informatie kunnen geïnte resseerden contact opnemen met len van der Meer, 0182-617101 of Paula van Delft, 0182-613520 of neem een kijkje op bcwaddinx- veen.nl. WADDINXVEEN - De Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) viste de achtste wed strijd voor de zomercompetitie in de Oude Rijn bij Koudekerk. Zestien deelnemers vingen ge zamenlijk 34 kilo, voornamelijk voorn en bliek. Als vanouds deden de kopplaat- sen het goed in de Oude Rijn. Hennie de Kwaadsteniet viste op het staartnummer met 6.940 gram keurig naar de overwin ning, terwijl Jan Brouwer op kop goede tweede werd met 6.300 gr. Als derde eindigde Frans van Steenderen met 3.000 gr, de vierde plaats was voor Rob Pol dervaart met 2.160 gr en vijfde werd good-old Henk Romeijn met 2.140 gr. Reichard gaat met 22 punten aan de leiding, ge volgd door Kraan (43 p), Van Elswijk (50 p), Reijm (58 p) en Jenner (58 p). Voor de ouderencompetitie werd de 12e wedstrijd gevist in de Amsteldrecht. Acht deelnemers vingen hier bij elkaar 32 kilo. De uitslag was als volgt: 1. Rinus Reichard 8.280 gr, 2. John van Elswijk 5.280 gr, 3. Frans van Steenderen 4.240 gr. WADDINXVEEN - Be Fair is de strijd om de KNVB-beker uitstekend begonnen. In de eer ste ronde versloegen de Wad- dinxveners in Reeuwijk-Dorp RVC'33 met 2-5 door doelpun ten van Jesse Kok (3) en Patrick Vermeulen (2). Moerkapelle ver loor op eigen veld met 0-3 van Stolwijk. Groeneweg versloeg in Zevenhuizen SVS met 4-2 door doelpunten van Maurice Eck hardt (2), Sander van der Bijl en Pascal Crielaard. Waddinxveen verloor met 6-2 van Kamerik. De tegendoelpunten werden ge maakt door Piet van Offeren en Rene van der Sluis. WSE verloor met 4-1 van Floreant zaterdag in Boskoop. De eer werd gered door Yassin el Khaoui. Zondag oefende WSE tegen en won met 3-0 De Open Dag werd afgesloten met een groot Rad van Fortuin. De laatst getrokken prijs was een ballonvaart. De Remax-ballon met daarin de winnaars zal op woensdag 30 augustus opstijgen van de vel den van vv Waddinxveen. Infor matie over de club kan worden ingewonnen bij de jeugdvoor- zitter Bauke Zoodsma van vv Waddinxveen (e-mail: zoods- ma@orange.nl of telefoon: 0182 - 631338). Ook de website kan worden geraadpleegd: www.vv- waddinxveen.nl. in petto en dankzij vrijgevige sponsors waren er bij de dage lijkse verloting mooie prijzen te winnen. De weergoden waren het toer nooi niet altijd welgevallig en dat betekende dat de organisa tie twee dagen moest uitwijken naar de tennishal in Waddinx veen. Erik Hennink. 3. Barthold Jan sen. 4. Ronald Dannis. 5. Wim van Os. 6. Eduard Philipse.7. Jeroen Eygelaar. 8. Wim Hen nink. 9. Hans van Woudenberg. lO.Ton van Nieukerke. Na het officiéle gedeelte was er tijd voor ontspanning bij de loterij. De goed gevulde prij- zentafel zorgde voor veel en thousiasme bij de deelnemers en de toeschouwers. Onder lei ding van Barthold Jansen werd de prijzentafel snel geledigd en kon er worden afgesloten WADDINXVEEN - Na een spannende laatste ronde van het 16e Zomerschaaktoernooi heeft Ben van Geffen de titel in de wacht weten te slepen. Nog niet eerder had het toernooi van WSV zo'n spannende fi nish. Van Geffen was naast zijn eigen resultaat de laatste ronde afhankelijk van de uitslag van de partij tussen Barthold Jansen en Ronald Dannis. Door zelf te winnen in een lange spannende partij van Eduard Philipse en het verlies van Jansen tegen Dannis, trok hij aan het lang ste eind. Erik Hennink legde beslag op de 2e plaats. Jansen mocht na z'n verlies genoegen nemen met de 3e positie. In het redelijk gevulde Zuid honk was de spanning te snij den bij aanvang van de 17e en laatste ronde. Van Geffen speel de een boeiende partij tegen De beslissende partij tussen Van Geffen en Philipse. Eduard Philipse die zich lang kon weren In het verre eind spel wisten beide spelers een extra Dame te halen en onder druk van de tijd werd het eind bereikt doordat Philipse een doorgebroken pion niet meer wist te stoppen. De Partij tussen Barthold Jan sen en Ronald Dannis kreeg ook extra aandacht vanwege de belangen die er op het spel stonden. Jansen verloor in de opening en in het middenspel een aantal pionnen en Dan nis wist dat voordeel goed vast te houden gedurende de partij. Nadat Dannis het spel wist te vereenvoudigen en z'n voordeel wist vast te houden moest Jan sen capituleren. Wim van Os trad aan tegen Henk van Erk en wist redelijk snel de schaapjes op het droge te krijgen. Herman Smitskamp had in z'n partij te gen Ton van Nieukerke zoveel last van een binnengedrongen Van Geffen wint schaaktournooi. loper dat dit gaandeweg de partij de doodsteek werd. Ab Scheel moest berusten in een nederlaag tegen Teun van der Linden. De Kampioen van WADDINXVEEN - Deze week is de Waddinxveense Jazzdans- en Turnvereniging T.O.O.S. weer gestart met de vele Gymnastiek- Jazz-, Aerobic-, Turn-, Spring en Trimlessen. Vanaf maandag 21 augustus beginnen alle lessen voor volwassenen (vanaf 12 jaar) en vanaf maandag 28 augustus starten ook de kinderlessen (ba sisschool) weer. Men kan dan weer bij T.O.O.S. terecht voor één of meer uurtjes sportieve ontspanning per week. Totaal wordt er per week meer dan 80 uur sport bij T.O.O.S. aangeboden. Zo is er voor elke leeftijd (van 1 tot en met 99 jaar) wel wat bij. Zo biedt T.O.O.S.: Gymnastiek voor jongens/meis- jes/dames en heren. Trimmen voor dames en heren. Aerobic voor dames en heren. Jazz voor meisjes, dames en ook heren. Maar ook Acrogym voor acroba ten in spé. En voor de allerklein sten onder ons is er Ouder- en Peutergym, Jazztiek, Baltiek en Kleutergymnastiek. Helemaal Dirksland fit en goed uitgerust staat de door doelpunten van Richard gediplomeerde en /of gekwa lificeerde TO.O.S.-leiding weer te popelen om aan een nieuw seizoen te beginnen. Naast de vele bestaande docenten is er het komende seizoen nog nieuwe docent aangetreden: Jelle Hagen. Hij zal de lessen Recreatief Tur nen voor meisjes uit de groe pen 3 t/m 6 van de basisschool op zich nemen. Daarnaast is de vraag naar Pilates-lessen groot, zodat er een uitbreiding heeft plaatsgevonden naar 5 maal per week en de lessen worden door Suzan Bik verzorgd. De (voorlo pig) 2 lesuren 3D-sport worden verzorgd door Emmie de Graaff en Suzan Bik. In het nieuwe sei zoen wordt een nieuw lesrooster aangehouden. Er worden lessen gegeven in sporthal 'De Dui kelaar' in de Zuidplas en in het eigen home TOOS Plaza aan de Staringlaan in de Vondelwijk. Belangstellenden dei vragen hebben over een van de lessen bij T.O.O.S. of een uitgebreid lesrooster wil hebben, kunnen bellen met Willem-Jan Kerkho ven (0182- 613839) of met Anja Vergeer (0182-640277). Meer in formatie is ook te vinden op www.tooswaddinxveen.nl. Alle nieuwe leden mogen in ieder ge- Organisatie kijkt terug op een geslaagd tournooi. val 2 keer op proef mee doen. ca- om tegorieën werden meer dan 200 11.00 partijen gespeeld. Behalve van leuke en sportieve wedstrijden kon het publiek ook genieten van een afwisselende clinic." or ganisatie iedere dag iets lekkers ronde van de onderlinge com petitie. Vanaf 20.00 uur is de schaakzaal in dorpshuis Op Moer voor senioren geopend. de Sprong; Er wordt op verschillende ni veaus gespeeld, zowel beginners Jongens dubbel: Rens de Jong als gevorderden zijn welkom. Sven Kroeze. De jeugd begint om 18.45 uur. Tot en met 12 jaar: Er zal een nieuwe beginners- Meisjes enkel: Maaike de groep gevormd worden. Hierin Graaff; Jongens enkel: Joep is nog plaats voor jongens en van Keulen; Jongens dubbel: meisjes vanaf 6 jaar. Er hebben Sander en Wouter Sluijs; zich reeds enkele nieuwe leden Gemengd dubbel: Caitlin aangemeld. Er wordt lesgegeven Verbakel Mathieu Vermorken. uit de stappenmethode van de Tot en met 10 jaar: KNSB. Voor informatie kunnen Meisjes enkel: Joyce van Ful- belangstellenden terecht bij Ma- pen; Jongens enkel: Luuk van de Kroft. I 7 Vvv «S3 I U l PAGINA 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 23 AUGUSTUS 2006 iT/<— 1 «SE> pw T'

Weekblad voor Waddinxveen | 2006 | | pagina 17