Bob Steenbergen rijdt voor iedere elektraklus RE^VIKK "Hier heb ik altijd van gedroomd!" F ISi 1 I Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen www.silco.nl Ki’ -lijm www.dehoogebrugge.nl SILCO TT De 1 Hooge Brugg WH 'BTÏM (Foto: Lex Fioole) Bob Steenbergen met zijn elektraklusbus. Silco kan u helpen deze droom te verwezenlijken! op loopafstand. MAKELAAR: ONTWIKKELAAR: Merwestreek Projecten B.V. www.merwestreek.nl I 20 RIANTE APPARTEMENTEN PENTHOUSES TE WADDINXVEEN leding en accessoires overzichtelijk zijn opgeborgen? - RUSTGEVEND WONEN IN EEN GROENE STAD appartement gaan genieten van de scheepvaart op de Gouwe. Heerlijk wonen is het hier aan de rand van de imposante hefbrug kunt u vanuit uw luxe Waddinxveen, met het centrum en het station Het concept 'inloopkast' is afkomstig uit de Verenigde Staten. Daar is bijna elk huis voorzien van een walk-in-closet. Het heeft even geduurd, maar nu rukt de inloopkast ook op in de Nederlandse woning, sterker nog: de inloopkasten zijn op dit moment tfrczcfcm uur Litter Leur! Tel. 0184 - 61 23 47 Fax. 0184 - 61 55 23 E-mail: info@merwestreek.nl Zuidplaslaan 198 2743 CP Waddinxveen Tel. 0182 63 60 21 Fax. 0182 61 76 47 E-mail: mikebijl@remax.nl wimmolenaar@remax.nl www.makelaarscentrum.nl Makelaarscentrum Residence De Hooge Brugge; hoogwaardig wonen op een toplocatie. Op slechts tientallen meters van Hoogwaardig wonen op een toplocatie Het plan bestaat uit 20 appartementen en penthouses over slechts 4 woonlagen. Een prettige kleinschaligheid met veel privacy. Elke appartement en penthouse heeft een bergruimte en een parkeerplaats in de parkeerkelder onder het gebouw. De appartementen zijn voorzien van mooie buitenruimtes die zijn uitgevoerd als loggia’s en de penthouses zijn voorzien van royale terrassen. Waddinxveen als middelpunt van het groene hart heeft u veel te bieden! zaken die Bob kan oppakken. "Doordat ik alleen werk en alle gereed schap in mijn bus bij me heb, kan ik ook heel flexibel werken", verklaart Steen bergen. "Ik kan vlot reageren op vragen van mensen en zodoende mensen die omhoog zitten met een storing of zo, heel snel helpen." Hij vertelt dat hij ook opdrachten krijgt van andere klusbedrijven die het elektra uitbesteden aan hem en verder ook wat grotere klussen heeft van kantoren en kleine bedrijven. "Laatst belde restau rant 't Haasje aan de Rijndijk, dat ze sto ring hadden met een vetpan. Ik ben daar direct heengegaan, want een restaurant kan dit soort storingen niet gebruiken. Ik heb toen snel een oplossing geregeld, zodat zij weer verder konden. Dat is je kracht als je flexibel kunt werken. En mensen hoeven ook niet te schrikken voor torenhoge kosten, want omdat ik weinig overheadkosten heb kan ik tegen heel lage tarieven werken." "Ik ben met niks begonnen", vertelt Steenbergen "en moet het vooral hebben van mond op mond reclame en natuur lijk van mijn bus. 'Bob's elektrabus voor iedere elektraklus' staat erop zijn grote bestelwagen die langs de straat staat. "De bus zelf is al reclame", vertelt Bob en illustreert dat met het voorbeeld dat hij laatst voor een spoorlijn stond te wachten en iemand hem belde die twee wagens achter hen stond en vroeg of hij niet een klusje kon komen doen. Verder probeert Bob Steenbergen zijn netwerk te vergroten via de Businesclub Rijn streek en het Contact Jonge Bedrijven in Waddinxveen. Bob is altijd te bereiken (mobiel 06 - 23723211) als iemand in het donker zit en zelfs in (bouwvak)vakanties. (jlvd) HAZERSWOUDE - Het licht is uitgeval len, er zijn een paar extra wandcontact dozen nodig, of er moeten een paar lam pen vervangen worden. Niet allemaal klussen waarvoor je direct een instal latiebedrijf gaat inschakelen. Maar wie moet het dan doen? Bob Steenbergen uit Hazerswoude-Dorp is hierop ingespron gen. Sinds november 2005 rijdt hij met zijn elektrabus door de regio en helpt mensen met grotere en kleinere klussen op het gebied van elektriciteit. Steenbergen, 26 jaar en opgeleid als elek- tromonteur (MTS-elektrotechniek), heeft eerst zeven jaar bij een elektrotechnisch bedrijf gewerkt. Hij heeft daar veel er varing opgedaan zegt hij zelf, maar hij miste ook de creativiteit. Het was een vast stramien van aanleggen van leidin gen en groepenkasten etc., vertelt hij. Veelal bij bedrijven en kantoren. Hij is toen eens om zich heen gaan kijken en zag heel wat klusbedrijven in zijn om geving opereren. Maar meestal waren dat bedrijven op het gebied van tim merwerk, of algemeen onderhoud. "Ik zag er niet één op het gebied van elektra en dat is toch een vlak waarop veel men sen zich niet durven te begeven", legt Bob uit. "Het komt nogal eens voor dat iemand iets in zijn huis wil veranderen, een keuken aanleggen of een badkamer verbouwen en dan moeite heeft met de aanleg of het verleggen van de elektra. Dan hoeven ze mij maar te bellen en ik kom langs", zegt Bob. Maar ook voor kleinere klusjes stapt hij in zijn bus. Mensen die een paar schakelaars willen aanleggen of storing hebben in hun installatie. Het aansluiten van elektrische apparatuur, het aanleg gen van een paar nieuwe lichtpunten, of het wegwerken van leidingen en het aanleggen van kabelgoten. Allemaal Wie droomt er niet van zo'n luxe inloopkast, waar alle .1 feïw Silco heeft een ruime ervaring in het maken van aller lei soorten inloopkasten (ook wel genoemd kastenka mers), aangepast aan de meest uiteenlopende situa ties. Voor ieder budget zijn er talloze mogelijkheden. Voor voorbeelden en meer informatie over de verschillende opstellingen kunt u het beste een kijkje komen nemen in onze showroom. U kunt natuurlijk ook telefonisch een afspraak maken. Doordat de kastinterieurs tot op de millimeter op maat worden gemaakt in onze eigen meubelmakerij, kan vrijwel ieder huis, groot of klein, worden voorzien van een inloopkast. 9 LSI 'KTU! Huis Stijl Showroom en meubelmakerij: Zuidkade 230 Waddinxveen Telefoon: 0182-616878 Fl lil Merwestreek Projecten b.v. LI vastgoedadviseurs ontwikkelaars «w i IJ

Weekblad voor Waddinxveen | 2006 | | pagina 17