en parttimer voor 20 uur. BLIJ MET ALLES iT 1 HU G Kersé-/^/ REAS MEDEWERK(ST)ER BEDIENING Magazijn medewerkers* GEVRAAGD ZATERDAGHULP i/m wij izijn voor 32 uur per week UAF BEZORGERS.,. voor informatie: Administratief/Commercieel Medewerk(st)er Contractbeheer (32-40 uur) uniceff* speeLGoeo cïfts&bïjoux carvies Dames gevraagd Op zoek naar een nieuwe uitdaging? www.werkenbijvosko.nl Dokterspraktijk W.A. Heel Waddinxveen GEDIPLOMEERD DOKTERSASSISTENTE BON I1UYF a DISTRIBUTIE t Wij zijn voor onze Tearoom Lunchroom, in het centrum van Gouda, op zoek naar een vlotte en spontane: I slagers van v oon A World of Security Solutions In verband met de enorme groei van de contractenportefeuille, zijn wij op zoek naar een: Wij bieden je een leuke werksfeer met veel ruimte voor initiatieven tegen een goede beloning. Reageer zo snel mogelijk met een korte motivatie en CV naar personeelszaken@vosko.nl www.vluchteling.org www.vd-berg.nl Word vriend van een vluchteling Schriftelijke reacties met CV graag sturen naar: Gebackerij van den Berg, t.a.v. Dhr. C.G. van den Berg, Passage 31, 2741 HB Waddinxveen, tel.0182-612044, e-mail: info@vd-berg.nl. Verdiensten Telegraaf op zondag 10 per uur Verdiensten dagbladbezorging 140 per 4 weken bezorgduur 1 uur Geef méér, koop kaarten en cadeaus op unicefshop.nl Al meer dan twintig jaar is Vosko Networking B.V.gevestigd in Gouda, een gespecialiseerde leveran cier van oplossingen en diensten voor het ontwerpen, bouwen en onderhouden van grote en complexe netwerken. Kennis, kwaliteit en service staan daarbij centraal. Vosko staat bekend om zijn stabiele en persoonsgerichte organisatie. Onze klanten zijn de grotere bedrijven en organisaties in heel Neder land. Zij kiezen voor Vosko om de kwaliteit, de persoonlijke aandacht en continuïteit. Je werkzaamheden bestaan uit het opstellen en opvolgen van offertes, het maken van rapportages voor onze relaties, bewaking van de software licenties en het onderhouden van telefonische contacten met onze relaties en toeleveranciers. Je bent administratief verantwoordelijk voor de contractadm i ni- stratie van de aan jou toegewezen relaties. Kortom een leuke baan binnen een team van 5 collega’s. Wij vragen van jou een opleiding op MBO-niveau en ervaring met Word en Excel. Ervaring met Micro soft Navision is meer dan welkom. Communiceer je gemakkelijk en beschik je over een commerciële resultaatgerichte instelling? Is relatiebeheer en service verlenen één van je kernkwaliteiten? En kun je dit alles combineren met een oplossingsgerichte mentaliteit en een flinke dosis enthousiasme, dan ben jij zeker de collega die wij voor-ons team zoeken. Wij zoeken dames die in de periode van 3 november tot en met 17 december kerststukken willen maken. Enige handigheid in dit soort werk is aan te bevelen. Uw reactie graag telefonisch naar de heer Peter van Loy, tel. (06) 233 509 11 Wie zijn wij: Een enthousiast team van 2 huisartsen met een POH en 3 assistentes. Door taak- herschikking komt er een plaats vrij voor 4 dagen per week. Deze plaats kun jij be zetten. Je komt terecht in een gezellige sfeer waar wordt gewerkt aan patiënten zorg in de breedste zin. Een nieuw praktijkgebouw nadert zijn vol tooiing. Hierin zullen meerdere disciplines een plaats vinden. Over de invulling van de taken in dit gebouw zul je als nieuwe medewerkster met ons van gedachten wisselen. In de praktijk wordt gewerkt met Medicom. die zelfstandig kan werken. Evt. in bezit van groot rijbewijs. Inlichtingen: (06) 53287599. In onze praktijk verrichten onze assisten tes telefoondienst en hebben zij een ei gen spreekuur voor bv bloeddrukcontrole, longfunctie, uitstrijkjes, ECG, verisandwis- seling en assistentie bij kleine ingrepen. De salariëring is conform de CAO-dokters- assistente. De plaats waar onze praktijk is gevestigd is WADDINXVEEN. Ben je geïnteresseerd: Graag je sollicitatie vóór 8 november aan: G.Siemons W.A.van Heel, huisartsen Mozartlaan 2-4 2742 BN Waddinxveen. kijk op www.hetgeldligtopstraat.nl Hortense kijkt naar haar tweeling van tien maanden: “Zij zijn het enige dat ik mee kon nemen toen ik moest vluchtten.” Hortense woont in een Congolees vluchtelingenkamp in Oeganda. Burg. Colijnstraat 18 Boskoop 0172-212024 Gevraagd BOOMKWEKERIJ MEDEWERKER Wij zoeken op korte termijn een I NETWORKING /voor het maken van er°Pzi www.reasfoodplaza.nl G4S zoekt detentietoezichthouders (m/v) Overleven Hortense moest van de ene op de andere dag vluchten om haar leven en dat van haar kinde ren te redden. Dit overkomt dagelijks duizen den mannen, vrouwen en kinderen. Stichting Vluchteling helpt wereldwijd mensen die aan oorlogsgevaar ontsnapt zijn, te overleven. Een dak boven je hoofd, eten, schoon drink water en eerste medische noodhulp, zijn onmisbaar in die eerste moeilijke maanden van het vluchtelingenbestaan. En het is alle maal niet zo duur. Met een paar euro kunt u een vluchteling al een heel eind op weg hel pen. STICHTING “Op een avond werd er op de deur geklopt. Het waren soldaten. Ze riepen: ‘geef ons geld en jullie spullén’. Maar ze namen niks mee. Behalve mijn man. Ik heb nooit meer wat van hem gehoord. Ik was op het einde van mijn zwangerschap en ik kon elk moment bevallen. Die nacht kwamen de baby’s. De volgende morgen sloeg ik samen met mijn broer op de vlucht. We namen ieder een baby op de arm.” - - 41- Wij zoeken: voor ons Distributiecentrum in Waddinxveen m/v boomkwekerij Gageer dan snel! - t De Telegraaf, Leidsch Dagblad en De Telegraaf op zondag anicef^s o T (030) 252 08 35 www.uaf.nl Gezocht in BOSKOOP Giro 121 Alle brieven zuHen worden beantwoord. M KEURSLAGER unic®1 unicef Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden fulltime of parttime per direct tot en met 5 december Het werk Je helpt mee bij de bevoorrading van onze winkels vanuit het Distributiecentrum. Dagelijks ben je in teamverband aan het werk met de opslag en het verzendklaar maken van partijen speelgoed, gifts bijoux, spelcomputers eh software. Dit vragen wij Je spreekt Nederlands, hebt een handen uit de mouwen mentaliteit, bent nauwkeurig en flexibel. Kortom, je bent een echte aanpakker. Vervoer is geregeld Er rijdt een gratis pendelbus vanaf station Rotterdam Alexanderpolder station Gouda naar het Distributiecentrum te Waddinxveen. Dit bieden wij Intertoys kenmerkt zich door een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Verder krijg je korting op aankopen bij Intertoys. Geef om talent, word donateur! Giro 76300 Volop kansen Als fulltimer werk je 36 uur per week en als parttimer 2 of 3 dagen per week. Voor zowel fulltime als parttime bestaat de mogelijkheid op een vast dienstverband vanaf januari 2009. Interesse? Stuur een brief naar: Intertoys T.a.v. Afdeling Personeelszaken Handelsweg 15, 2742 RD Waddinxveen Of ga naar www.intertoys.nl voor het online sollicitatieformulier. Mailen kan ook: najaar@intertoys.nl In deze functie zorg je voor de bewaring, beveiliging en verzorging van gedetineerden. Je houdt bijvoorbeeld toezicht tijdens het luchten en het bezoekuur en bewaakt de naleving van veiligheidsregels. In crisissituaties of bij agressief gedrag treed je handelend op. G4S verzorgt jouw opleiding voor Beveiliger-2! Wij vragen De bereidheid tot het behalen van diploma Beveiliger-2 Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Onbesproken gedrag (een screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure) Het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer Een representatief voorkomen en goede sociale en contactuele eigenschappen Een flexibele instelling Wij bieden Een uitdagende full-/parttime baan, een leuke werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris conform CAO met een aantal speciale toeslagen en een spaarloon- en pensioenregeling. Interesse? Reageer dan via het online sollicitatieformulier voor deze functie op www.g4s.nl onder Werken bij G4S/alle vacatures in Nederland' of bel met onze recruiters, telefoon (020) 655 I I 66 Group 4 Securicor is specialist op het gebied van beveiliging en veiligheid en biedt een uitgebreid producten- en dienstenpakket voor de meest uiteenlopende oplossingen.Van advies tot uitvoering. Met 500.000 medewerkers is Group 4 Securicor actief in meer dan 100 landen. Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging op maandag t/m zaterdag voor 07:00 uur Bezorging Telegraag op zondag voor 09:00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of Kijk voor meer informatie op www.g4s.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. t s Group 4 Securicor NV. f WORKING V Het UAF helpt al 6o jaar hoger opgeleide vluchtelingen met studie en werk! voor vluchteling-studenten Over Intertoys: Wij hebben 300 winkels in Nederland, Duitsland en België. En zijn daarmee de grootste speelgoedketen van de Benelux. Ons Hoofdkantoor en Distributiecentrum zijn gevestigd in Waddinxveen. Kom werken bij ‘s werelds grootste en meest diverse beveiligingsbedrijf VLUCHTELING a o potcu/tures BERKENBROEK 8 2811 N7 RFFI IWI.IK WWMM TEL. (0182) 39 59 02 FAX (0182) 39 35 79 Voor de verspreiding van o "c CD LH

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 13