Theo Thijssenschool viert feest Lustrum Brede School 'Handwerkcafé' in Noord Geslaagde Mannenavond bij C1000 de Passage Medische diensten Kerkdiensten His Revolution zoekt nieuwe koorleden Volleyballers Be Fair spelen in topper gelijk I 4 15H, it Wie het snelst een ballon kon scheren, mocht een ritje maken in een Ferrari. Dames: DELA Martinus - GTI- Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's och tends, tijdens het weekeinde en feestdagen: HuisArtsenPost Mid- den-Holland (HAP) Bleulandloka- tie GHZ, Gouda. Tel. 0182-322488, www.hapmh.nl (alleen na telefo nische afspraak). Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tij dens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Bleulandlokatie GHZ, Gouda, tel. 0182-698820, www. dam-mh.nl. en hoogbegaafdheid. Ook werd besloten om het overblijven in een VSTS heeft overigens ploeg", complimenteerde zij de Fair; Heren: Be Fair - GSC 2, Wad- dinxveen, sporthal Groenswaard, uur. 5- 17 5-16 3- 14 4- 14 3-10 HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE "DORPSTRAAT" Kerkgebouw Dorpstraat wo. 29 okt 19.30 uur ds. H. Juf fer zo. 9.30 u. en 17.00 uur ds. J.G. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Nijverheidscentrum 10, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder dringen de vragen: vragen@dierenkliniek- zevenhuizen.nl. VIERSTROOM JEUGDGEZOND HEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.30 uur ds. W. van Vlas- tuin, Katwijk aan Zee 14.30 uur ds. J. Koppelaar, Ab- benbroek wo. 5/11 dankdag 10.00 uur ds. L. Groenenberg, Schoonrewoerd 19.00 uur ds. IJ.R. Bijl, Waddinx veen REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade Zo. 10.00 u. dr. J. Tromp, Leiden, avondmaal OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst Stand dames A-league: 1. VC Weert 2. Sliedrecht Sport 3. Heutink-Pollux 4. DELA Martinus 5. AMVJ 6. Dros/Altemo 7. Longa '59 8. GTI-Nesselande 5- 12 6- 12 6-12 6-12 5-11 6-6 6-3 6-1 5-10 4-8 4-7 4- 2 4-1 nen doen. Er wordt geen cursus gegeven. Iedereen is welkom en je kunt je eigen handwerkje mee nemen en gaan wanneer je wilt. Deelname is gratis, consumpties zijn voor eigen rekening. Opge ven kan telefonisch bij het secre tariaat van 'de Brede School', bij Stichting Vonk, 63 19 32 of via bredeschoolnoord@stww.nl. De middag begint om 13.15 uur en zal iedere tweede donderdag van de maand geopend zijn. van Tilburg wo. 5/11 dankdag 9.30 en 19.00 uur ds. J.G. van Tilburg winnaar een mountainbike kon verdienen. „Het is heel leuk en er zijn veel enthousiaste mannen die hun prestaties willen tonen. En als er dan weer iemand komt die de kogel verder stoot, willen ze toch weer proberen om het record te breken", aldus Jeannette Meijer. Er was zelfs een deelne mer, die zo hard kon stoten dat de kunststof kogel van ruim 7 kilo spontaan op straat uit elkaar viel. Even verderop werd door Jan van Gisbergen namens sigarenfabriek Agio een demonstratie gegeven over het rollen van kwaliteitsiga- ren. Moniek Hoefnagel, die al 17 jaar bij Rowah aan handbal doet, toonde haar sterke spieren door menig gevecht met een man op de evenwichtsbalk in haar voor deel te beslissen. Ook Korbis was met een grote groep vrijwilligers aanwezig om te assisteren bij het doelschieten op de korf. Gerard Steenland die verschillende doel pogingen ondernam om tot een optimale score te komen: „Ik ga van de 'mannenmunten' en de speciale 'mannen-aanbiedingen', ben ik zoveel mogelijk aan hun wensen tegemoet gekomen door het koopgedrag voor hen naar de vrijdag te verschuiven. Deze Man- nenmaand wilden we feestelijk afsluiten met een Mannenavond, waar iedereen naast gezelligheid scheen er in beeld: www.theo- thijssenschool.nl. Michel Boeren, leerkracht van groep vier, heeft de nieuwe website ontwikkeld. Voor zijn inspanningen ontving hij een boeket bloemen. Uiter aard hoort er bij een feestje taart en werd de ochtend afgesloten met het eten van een gebakje, voorzien van het logo van de school. In de middag werd de school omgetoverd tot een echte bioscoop. Op de zeven digitale schoolborden die de school bezit, werden films getoond. De kin deren konden van tevoren een kaartje 'kopen' voor de film die ze wilden zien. In de pauze was er voor elk kind een zakje chips. 15-12) nederlaag die de reserves van Nesselande incasseerden bij VSTS, een van de debutanten in de tweede divisie C, kwam voor aan een echte verrassing. „Libero Jorinda De gehele maand stond bij C 1000 in het teken van de mannen. Di recteur Jim Koster: „Ik heb dit thema gekozen omdat mannen vaak op zaterdag boodschappen moeten doen, maar eigenlijk die dag vrij willen houden om naar de WADDINXVEEN - Vijf jaar gele den is 'de Brede School' gestart in Waddinxveen op initiatief van de gemeente in basisschool 'de Kameleon' in de Viktorwijk en later ook in basisschool 'de Re genboog' aan de Jacob Catslaan en Peter Zuidlaan. Ter ere van dit lustrum wordt er op woensdag 19 november een symposium onder de titel 'Brede School Breed in de Wijk' gehouden. In dit symposi um wordt aandacht geschonken aan het ontstaan van 'de Brede School, de diversiteit van invul lingen, de effecten hiervan op de leefbaarheid in de wijken van Waddinxveen. De opzet van het symposium wordt verzorgd door 'Stichting Vonk' en 'Brede School Waddinxveen' in samenwerking met provinciale instellingen als PJ Partners, Kunstgebouw, Erf goedhuis en de Stichting Kunst zinnige Vorming Rotterdam. Het symposium wordt gehouden in basisschool 'de Regenboog' en begint om 16.00 uur. Samen werkingspartners van 'de Brede School' zullen zich presenteren in een infomarkt. Workshops, een informatiepunt en 'een Lager Huisdebat' maken onderdeel uit van dit symposium. DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan, zo. 11.00 uur viering VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Parnassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industriestaat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king spontane meiden beleefden er zelf ook veel plezier aan en door hun enthousiasme werd er dan ook driftig van de fruitautomaat gebruik gemaakt. Directeur van C1000, Jim Koster kan tevreden PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 10.00 uur ds. M.M.M. Leijdens, heilig avondmaal 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. MJ. Zand bergen, heilig avondmaal 18.30 uur ds. R. van Loon, Ca- pelle ad IJssel Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zo. 9.30 uur ds. H.G. van Viegen wo. 5/11 dankdag 19.30 uur ds. H.G. van Viegen GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zo. 9.30 uur ds. D.T. Vreugden- hil, Capelle ad IJssel 14.00 uur ds. E. Brink, gezamen lijke dienst met St. Jan in Gouda wo. 5/11 dankdag 19.30 uur ds. E. Brink tot 21.30 uur in de Sint Victorkerk aan de Zuidkade in Waddinxveen. 'His Revolution' zingt gemiddeld één keer per maand tijdens de thema-viering. Het koor wordt ge dirigeerd en begeleid op de piano door Hans Schoenmakers. Spreekt dit alles je aan? Neem dan contact op met Diana de Heer, 631955 of Caroline Slootjes, 742222. Nieuwerkerk ad IJssel Wo. 5/11 dankdag 19.30 uur pas tor W.J. Bettenhausen-Baak RK Gemeenschap Moerkapelle/ Zo kon men onder het toeziende Zevenhuizen oog van Jeannette Meijer van atle- Dorpshuis Swanla tiekvereniging Antilope de kogel ■Zo. 10.15 uur geen opgave zo ver mogelijk stoten, waarbij de ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 Zo. 10.30 uur geen dienst Geref.kerk Zevenhuizen-Moer- kapelle Zondag 9.30 uur ds. W. vd Kooij, zich ook kon meten in sportieve prestaties." De avond werd mede een succes door vele vrijwilligers van de diverse (sportjclubs. Dierenarts: Dierenartsenpraktijk de Gouwe, J.C.H. van Dorst, A.H.M. Hermans en M.E. Streng, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Dorp straat 76, Waddinxveen, tel.0182- 613112;Voorofscheweg tel.0172-217226. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Rijnlandstraat 3, Wad dinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek Pieter Bas, mevrouw W.W.M. Smits en J.B. Cramer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Stand dames Promotieklasse A 1. Leython 2. Kratos '08 3. Spanning 220 4. Koophuis/Be Fair 5. Novo 6. Sovicos 7. Castellum Drukwerk 4-10 8. Velo 9. Visade Voorburg 3 10 Dosko 11 Kalinko 2 12 VollinGo 13 Punch we zo maar", analyseerde hij het van zijn team. In Delft liet Be Fair geen steken vallen en verraste met snelle aanvallen op de middenpositie. Punch kwam niet onder de servicedruk van de EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoed eisende Hulp op de Bleulandloca- tie van het Groene Hart Zieken huis, Bleulandweg 10, Gouda. RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden ge combineerd gehouden met de Rafaelgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. altijd met moeders op vrijdag boodschappen doen, zodat ik za terdag vrij heb. Dan heb ik de tijd vrij om te klussen of in de tuin te werken en dat is ook leuk." Coen de Laat van Medifit „Leuk om te zien dat iedereen zich toch graag wil verbeteren op de fiets- en op de roeitainer. Enerzijds wil men de sterkste van allemaal zijn, maar anderzijds zie je toch ook dat ve len in een volgende poging zich zelf weer wil overtreffen." Ewout Broeksma van voetbalvereniging Be Fair hield de score bij wie het hardst met een bal kon schieten, dat vooral bij de jeugd erg popu lair bleek. Kapper Frank Pronk liet de deelnemers een ballon scheren waarbij de snelste deel nemer een half uur mag rijden in een Ferrari. Dat mannen toch wat minder bedreven zijn in de keuken, bleek bij het uienschillen. In hun geestdrift om in 1 minuut zoveel mogelijk uien te schillen, ging het nog wel eens mis waar door de aanwezige EHBO'ers hun post maar naast deze stand had den ingericht. Spreekstalmeester was Myranda Boots: „Het is heel leuk om te doen. Het zijn alle maal volwassen mannen, die toch een beetje kind zijn gebleven." Hilarisch was zeker de levende fruitautomaat. Rachel, Jacqueline PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. P. Nobel 17.00 uur ds. H. Schipaanboord wo. 5/11 dankdag 9.30 uur ds. M.C. Batenburg 19.30 uur ds. P. Nobel De Hoeksteen, Esdoornlaan zondag 9.30 uur ds. W.C. Zuider- duijn, Nederlangbroek 18.30 uur ds. ds. H. Visser, Bar neveld wo. 5/11 dankdag 10.00 uur dr. M. Verduin,Zeist 19.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg 17.00 uur ds. J. de Jong wo. 5/11 dankdag 19.30 uur ds. M.C. Batenburg De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong 17.00 uur ds. A. Markus, Utrecht wo. 5/11 dankdag 19.30 uur ds. J. de Jong WADDINXVEEN - Het was gezellig en druk op de Man nenavond, die vrijdagavond door C1000 werd georganiseerd. Mannen konden door inwisseling van speciale muntjes hun prestaties op sportief gebied beproeven en natuurlijk waren er geen mooie prijzen te winnen. Die muntjes konden worden verdiend door op vrijdagavond bij C1000 de boodschappen te halen en bij speciale 'mannen-aanbiedingen'. deze gelegenheid aangegrepen om de nieuwe website officieel te openen.. En wie kwam er nou meer in aanmerking voor het openen van de website dan de tweehonderdste leerling Daantje Clardeij. Op donderdagochtend 23 ok tober om elf uur stroomde de gymzaal van de Theo Thijs senschool vol met leerlingen en onderwijzers. Na een toespraak van Mike Mertens werd Daantje naar voren geroepen. Een beetje beduusd van alle aandacht rond om haar persoontje activeerde zij met een druk op de knop de website. Na het aftellen van tien tot een op het grote scherm ver- plannen om bovenop die lokalen nog een verdieping te maken. „Vijftien jaar geleden bezoch ten er slechts zestig kinderen de Theo Thijssenschool. Mike leerlingen op school zitten Mertens, toen net aangesteld als directeur heeft er met zijn WADDINXVEEN - Themakoor 'His Revolution' is op zoek naar enthousiaste nieuwe leden. Zowel dames als heren zijn van harte welkom. Momenteel bestaat het koor uit ongeveer dertig leden, die met elkaar een gezellige club men sen vormen. De meeste leden zijn al jarenlang lid. Het koor repeteert iedere woensdagavond van 19.30 team alles aan gedaan om de school levensvatbaar te houden. WADDINXVEEN - Op 1 okto- Er werd met de ouders gespro- ber 2008 telde de Theo Thijssen- ken over wat zij wilden en er school tweehonderd leerlingen, werden cursussen gevolgd op De school die zijn naam ontleent het gebied van bijvoorbeeld zorg aan de onderwijspedagoog en schrijver Theo Thijssen, is de laatste jaren sterk gegroeid. In eigen hand te houden. Lang- 2005 zijn er aan de achterkant zaam maar zeker begon dit alles van het gebouw twee nieuwe zijn vruchten af te werpen. De lokalen bijgebouwd en nu zijn er school groeide niet alleen in de kleuterklassen maar ook in de hogere groepen", vertelt adjunct directeur Annette van Zoelen. Het feit dat er nu tweehonderd was voor Mike Mertens reden voor •een feestje. Tegelijkertijd werd WADDINXVEEN - Op 13 no vember gaat in buurtcentrum 'de Boog' aan de Constantijn Huy- genslaan 2, het handwerkcafé van start. Dit is een particulier initiatief en wordt mede mogelijk gemaakt door buurtcentrum De Boog' en Brede School Noord'. Het is het derde handwerkcafé in Nederland. De bedoeling is dat vrouwen kunnen handwerken, elkaar ontmoeten, eikaars werk bekijken en inspiratie op kun- BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Anne Frankcentrum, Jan van Bijnenpad 1 zondag 10.00 uur spreker: dhr. P.B. van Genderen Met de komst van Daantje telt de school nu 200 leerlingen. Aan haar de eer de nieuwe website te lanceren. Foto:Liesbeth van der Vis MOERKAPELLE Hervormde Gemeente (PKN) Dorpsstraat 15 Zondag 9.30 uur ds. G. Herwig 18.30 uur ds. D.J. van Eckeveld wo. 5/11 dankdag 9.30 uur ds. J. Geene 18.30 uur ds. M.B. vd Akker Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis- sport van him kind te gaan kijken straat of om zelf te gaan sporten. Door 9.00 uur ds. J. van Rossem, Voor- het op vrijdagavond verstrekken burg 19.00 uur ds. J. van Rossem ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Vrijdag Allerheiligen 19.00 uur eucharistie Zaterdag Allerzielen 17.00 uur eucharistie zondag 11.00 uur eucharistie een drama: verlies met 25-8. Daarna herstelden de gasten zich, maar drukten in de slotfase niet door en van Maaren. De gastheren kregen verloren met 25-20 en 25-20. het ritme niet te pakken en ver- In de moeilijke periode die GTI- loren met 14-25. Deze teleurstel- Nesselande doormaakt, meldt de ling werd snel verwerkt en in de club ook een lichtpuntje. Met Re- spannende tweede set hield het bekka Kadijk, zij is na twaalf jaar team van aanvoerder Ronald de gestopt met beachvolleybal op het Rooy het vertrouwen in de goede hoogste niveau, wordt gesproken afloop: 25-23. Be Fair verhoogde over een mogelijke toekomstige in de derde set de servicedruk rol binnen de selectie. en won simpel met 25-19. Ronald De 3-2 (16-25,25-15,23-25,28-26 en de Rooy: „Je weet dat je dan ook de volgende set scherp moet blij ven, maar dat deden we niet en we gingen aan eigen fouten ten onder: 16-25." De aanvoerder had voerster Michelle Bijl niet als een compliment voor buitenaan valler Alex Luycks: „Hij wisselde Bezemer is vanwege zwanger- harde klappen af met tactische schap gestopt, waardoor we in Foto: Ruud Groot aanvallen en varieerde ook in zijn een andere opstelling speelden. slagrichting." VSTS heeft overigens een goede en Femke hielden onafhankelijk Als coach van het damesteam van van elkaar in hoog tempo afwis- Koophuis/Be Fair was Luycks wel tegenstander uit Bodegraven, selend een appel, sinaasappel of succesvol: de uitwedstrijd tegen banaan omhoog en bij een stopte- Punch leverde een 0-4 overwin- Programma komend weekend: ken van de deelnemer bleek of er ning op. Dat de overwinning van een prijs gewonnen was, wanneer de Waddinxveense nummer vijf Nesselande; Spanning 220 - Be 2 of 3 gelijke fruitsoorten om- van de promotieklasse A voor hoog werden gehouden. De drie spelbaar was, sprak de coach te gen. „De tegenstander staat dan zaterdag aanvang 16.30 wel onderaan, maar kan echt wel volleyballen en kwam af en toe ook hard door. In ons eigen spel nemen we veel risico's en dat vraagt optimale concentratie van terugkijken op een zeer geslaagde iedere speelster. Als een. schakel Mannenavond. „De vrijdagavond niet goed functioneert verliezen is drukker als voorheen en we zullen de mannenmunten blijven spel uitgeven als kortingsmunten op specifieke mannenproducten. De ze formule is zeker geslaagd en naast de Mannenavond komen er ook andere thema's. Alle prijswin- gasten uit en dat resulteerde in naars van de verschillende onder- 17-25, 14-25, 22-25 en 19-25. Voor delen worden vrijdagavond uit- alle speelsters had Luycks waar- genodigd voor de prijsuitreiking, derende woorden: „We hebben als Daarnaast zullen alle vrijwilligers collectief goed gespeeld." die deze avond tot zo'n succes GTI-Nesselande werkte een dub- hebben gemaakt, als eerste wor- belprogramma af en verloor zo den uitgenodigd voor een proef- wel thuis tegen Sliedrecht Sport avond op 9 december met vier als uit tegen Lohga '59 met 0-3. topkoks. Hiervoor worden ook de In de A-league zakte het team uit vrienden van C1000 uitgenodigd Zevenhuizen naar de achtste en en ik weet zeker dat dit net zo'n laatste plaats. In sporthal Swanla groot succes gaat worden", aldus behaalden te weinig speelsters een zeer tevreden Jim Koster. een constant niveau. Ook het in- WADDINXVEEN - De topper in brengen van buitenaanvalster Es- de tweede klasse B tussen de vol- ther van Berkel, hersteld van een leyballers van Koophuis/Be Fair langdurige blessure, zette geen en Kratos 6 is in een 2-2 gelijk spel zoden aan de dijk. Nesselande geëindigd. De Waddinxveners kreeg klop met 13-25,16-25 en 12- verspeelden hun eerste plaats aan 25 en moest zich daarna opladen Sovicos 3. voor de uitwedstrijd bij Longa, Thuisploeg Be Fair miste Johan op dat moment de drager van Veldhuis, zijn vervanger was Pim de rode lantaarn. De eerste set Smal uit het reserveteam. Spel- in Lichtenvoorde liep uit op verdeler Eric van Hees was licht geblesseerd en liet in de eerste set zijn positie over aan Michael y'iSwA^, i WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WOENSDAG 29 OKTOBER 2008 Door Désirée Oudshoorn 4- 19 3- 2 Door Ruud Groot

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 9