15 november Ipse de Bruggen gaat flwgwerff de beren de Bruggen speeddaten RNG (aankomend) vertegenwoordiger acatures nu25^ó korting fFI V (fulltime) Directiesecretaresse m/v Stadskantoor Alphen aan den Rijn 10.00 -14,00 uur reekta ■l De Alphenaar Service Engineers Wij vragen per direct voor onze bediening een medewerker (m/v) De Lel persoonlijk begeleiders en groepsbegeleiders Wij zoeken op korte termijn een: Door de alsmaar stijgende omzet zijn wij op zoek naar een Rehorst Bouw BI Q Iweekend Regionale Nieuwsbladen Groep is een onderdeel van PCM Lokale Media Tot de RNG Groep behoren De Alphenaar, Alphens Nieuwsblad Bodegraafs Nieuwsblad, Gouds Nieuwsblad, Gouwe Koerier, Weekblad voor Waddinxveen, Woerdens Nieuwsblad, De Lekstreek en RNG weekend. Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG), voorheen onderdeel van Dagblad Rijn en Gouwe b.v., geeft in Midden-Holland wekelijks met een oplage van 335.000 exemplaren negen huis-aan-huisbladen uit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Alphen aan den Rijn. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer C. Nieuwenhuizen, manager Regionale Nieuwsbladen Groep op telefoonnummer 0172-447332. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen veertien dagen richten aan: De hoofdtaken bestaan uit: Contact onderhouden met een grote groep bestaande en toekomstige adverteer ders en deze adviseren over en verkopen van advertenties. Reageer dan snel! Wij bieden je een afwisselende commerciële functie en van- zelfsprekend'kun je rekenen op een marktconform pakket arbeidsvoorwaarden (waaronder een auto en mobiele telefoon). Heb je een meao-opleiding (of vergelijkbaar)? Een grote dosis doorzettingsvermogen? Een goede mondelinge en schriftelijk uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal? Ben je in bezit van een rijbewijs en woon je in ons verspreidingsgebied? Wij bieden een gezellige werksfeer in een ambitieus jong team. Schriftelijke en telefonische sollicitaties kunt u richten aan: Zaterdag 15 november van 10.00 - 14.00 uur Stadskantoor Alphen aan den Rijn Stevinstraat 9 Telefoon 0172 - 245653 of 0172 - 245666 www.ipsedebruggen.nl Regionale Nieuwsbladen Groep T.a.v. Dhr. C. Nieuwenhuizen Postbus 33, 2400 AA ALPHEN AAN DEN RIJN of per e-mail: c.nieuwenhuizen@rngnieuwsbladen.nl North Sea Davit and Lifeboat Services BV. Restaurant De Heeren Hoogwerff Burg. Colijnstraat 1 - 2771 GC Boskoop Tel. (0172) 21 24 67 info@deheerenhoogwerff.nl Decorette Romijn, Koninginneweg 11a, Boskoop Tel. 0172-214713 www.decorette.nl Liever geen vaste werkplek? Opleidingen en stages Fulltime Met gemak het voordeligste woonatelier Dit is Ipse de Bruggen euws l/l/y bieden u 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN GOUWE KOERIER WOENSDAG 5 NOVEMBER 2008 PAGINA 14 I Timmerfabriek Adriaan van Erk B.V Rehorst Bouw B.V. Begin 2009 zal ons kantoor in Bergambacht gevestigd zijn. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DECORETTE Meteen solliciteren? Stuur je brief met CV naar jet.makkinga@ipsedebruggen.nl Je krijgt dan een persoonlijke uitnodiging! Binnenlopen mag natuurlijk ook. Voor de locaties Zwammerdam, Nieuwveen en Waddinxveen zoeken we enthousiaste Heb je een zorgdiploma of wil je dit gaan halen? Kom dan speeddaten. Een goed gesprek, meteen inzicht in de ideale baan, de werkplek en de werktijden die bij je passen. En een aanbod om je talenten de komende jaren het best uit de verf te laten komen. Dat is speeddaten bij Ipse de Bruggen. Ipse de Bruggen biedt bijzondere zorg aan bijzondere mensen. Ruim 5.500 medewerkers en 1.500 vrijwilligers zetten zich met hart en ziel in. Ipse de Bruggen investeert in haar medewerkers en geeft hen de ruimte om hun talenten te ontwikkelen en persoonlijk te groeien. Voor het verrichten van inspecties en het verlenen van service aan Davit installaties en reddingsboten binnen het werkgebied Nederland, België en Frankrijk. Profiel: Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een groot verantwoordelijkheidsgevoel die zelfstandig kunnen werken. Je beschikt over een diploma MTS werktuigbouwkunde, motorvoertuigen techniek of scheepswerktuigböuwkunde. Ook kandidaten die hun ervaring in de praktijk hebben opgedaan, komen in aanmerking voor deze functie. Verder ben je in het bezit van rijbewijs B, beheers je de Engelse taal goed, ben je bereid om diverse opleidingen in het buitenland te volgen en heb je geen 9-5 mentaliteit. .Indien jij geïnteresseerd bent in deze afwisselende functie, stuur dan je gemotiveerde reactie inclusief cv naar North Sea Davit and Lifeboat Services BV, Capellelaan 45, 2865 AA te Ammerstol ter attentie van Mevr. C. van der Wouden of naar c.vdwouden@nsdls.nl. Bouw- en Handelmaatschappij Adriaan van Erk B. V. Is op zoek naar: REGIONALE NIEUWSBLADEN] Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met curriculum vitea binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie naar Rehorst Bouw, ta.v. de directie, Dorpstraat 130, Postbus 109, 2740 AC Waddinxveen. Voor eventuele vragen kunt u bellen naar 0182-614033 en vragen naar de heer E. Th. H. Ebbers. Liever geen vaste werkplek? Ook dan verdient 15 november een plek in je agenda. Maak kennis met de functie van flexmedewerker. Je werkt op verschillende afdelingen, op basis van een nul-urencontract op tijden die jou uitkomen. O ja, Ipse de Bruggen is in al z’n veelzijdigheid ook dè plek voor een beroepsopleiding in de zorg en voor een boeiende stageplaats. Vraag naar de actievoorwaarden. Prijswijzigingen en kleurafwijKlngen voorbehouden. Deze actie is geldig van 27 oktober tot en met 15 november'2008. Ipse de Bruggen is een veelzijdige organisatie in Zuid- Holland. We bieden zorg, ondersteuning, behandeling en begeleiding aan ruim 4.000 cliënten met een verstande lijke of meervoudige beperking. Ipse de Bruggen heeft een grote diversiteit van cliënten en biedt vele vormen van zorg, zoals in de woon- of dagbestedingslocaties die onze organisatie rijk is, thuis of op school. Maar Ipse de Bruggen wil haar cliënten en medewerkers tegelijk een warm thuisgevoel bieden, onder andere in kleinschalige woningen en dagcentra. Regionale Nieuwsbladen Groep op de exclusieve Decorette collectie gordijnstoffen, vouw- en paneelgordijnen*. Functie-inhoud 9 Het verwerken van inkomende en uitgaande post. k Het verzorgen van de in- en externe correspondentie. Het beheer van de agenda. Het verrichten van voorkomende secretariële werkzaamheden, zoals onder meer archiefbeheer. Het notuleren van (directie)vergaderingen. 9 PR-en communicatiewerkzaamheden. Voor het meest inspirerende woonatelier komt u nu naar Decorette. Tijdelijk geven we namelijk met gemak 25% korting op de exclusieve Decorette collectie gordijnstoffen, vouw- en paneelgordijnen*. Rehorst Bouw is een onderdeel van Adriaan van Erk Werk maatschappijen B. V. statutair gevestigd te Bergambacht, met een omzet van ca. 60 miljoen perjaar en ca. 50 medewerkers in dienst. Rehorst Bouw houdt zich bezig met woning- en utiliteitsbouw in Midden- en West-Nederland. Het is een allround bouwbedrijf met specifieke kennis op het gebied van bouwmethodieken, constructies en systemen. Een en ander ten gunste van efficiency, onderhoudsgevoelig heid en duurzaamheid. Een uitdagende functie bij een gerenommeerd bedrijf. Een goed salaris, afhankelijk van leeftijd en capaciteit. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw profiel Een afgeronde secretaresse-opleiding op HBO-niveau. Minimaal vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie. s Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Uitstekende beheersing van de Microsoft Office-programma's. Juridische of notariële achtergrond is een plus. Het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren. Stressbestendig, flexibel, doorzettingsvermogen en klantgericht.

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 14