stunten in Waddinxveense ROWAH-heren maken Be Fair E8 Volleybalsters GTI-Nesselande Bridgemarathon winterkampioen Hervatting Be Fair uitgesteld het zichzelf lastig eigen huis Souisay nog een jaar bij WSE WADDINXVEEN - Eddy Soui say is ook volgend jaar hoofd trainer van voetbalvereniging WSE. Afgelopen week kwam de trainer een contractverlen ging van een jaar overeen met de club. Souisay is blij met die contractverlenging. „Het klikt gewoon tussen mij en WSE. Zij waren tevreden over mijn werk en ik heb het hier uitermate naar mijn zin." De huidige trai- Medailleregen Winter-Kring- kampioenschappen Meisjes Under 16 komen net iets tekort Korbis Kids Dames behalen tweede plaats Heeft u tips? GREAT TASTE JUST GOT CHEAPER Colofon Jfu Iwl -I. I I .w.wZ T Heren De volleyballers Foto: PR In het tweede kwart raakt Flyers de draad kwijt. Foto: PR u Neem contact op met de redactie! die tijd was wel goed voor een NK-limiet Zondag 18 januari wordt de derde ronde van de verenigingscompetitie gehou den. Hierin zullen de zwem mers van Z&PC Van Uden-De Gouwe proberen hun leidende positie in de landelijke B-klas- se te verdedigen c.q. verder uit te bouwen. 12-51 11 -37 12-36 12-35 12-35 12-33 11- 32 12- 28 12-24 11- 22 15- 35 16- 36 16-30 16-26 16-31 15- 13 16- 13 16- 5 WADDINXVEEN - Het dames team van TOOS, dat uitkomt in poule 6, is de nieuwe competi tie begonnen met een tweede plaats. In het TOOS Plaza benut ten Loeka Groenewegen, Anne- Fleur Fioole, Sabine Molenaar en Daphne Spruitenburg het thuis- weekbladvoorwaddinxveenê rngnieuwsbladen.nl 0182-638288 de gasten bijna langszij (8-7). ROWAH hield het hoofd koel en speelde haar kansen goed uit en won uiteindelijk met 15-12. De heren van ROWAH verloren hun eerste competitiewedstrijd in het nieuwe jaar. De heren speelden onder hun gebruike lijke niveau en hadden daarbij in DWS- een lastige, geroutineerde tegenstander. Bij rust stonden de Waddinxveense heren met 6-10 achter; de einduitslag was 14-20. Door deze verliespartij staan de ROWAH-mannen nog wel op de eerste plaats in hun poule, maar het verschil met de concurrentie is nog maar één punt. De heren A-junioren liepen ook tegen een nederlaag aan. Tegen concurrent GEMINI uit Zoetermeer ging het lange tijd gelijk op. Bij rust stond het 13-13. Pas in de loop van de tweede helft liep GEMINI uit naar een 30-35 uitslag. Door dit verlies staan de Zoetermeerders bovenaan; RO WAH zal in de retourwedstrijd moeten winnen om nog kans te „Het damesteam van Be Fair zit in een dip", constateerde coach na de 3-1 nederlaag bij VollinGo, dat in de promotie- vierde kwart twaalf punten. In het vierde kwart laat Flyers prima spel zien. Vooral verdedigend zit het goed in elkaar en komt Hur ricanes vanaf de zevende minuut niet meer aan scoren toe. Flyers wint het vierde kwart met 20- 16, maar dat is onvoldoende om het verlies van het tweede kwart goed te maken. Hurricanes wint met 63-55. Jorinde van Gent was met 20 punten goed op dreef en Charlotte Koning was goed voor 11 punten. WADDINXVEEN - Voor Meis jes Under 16 was de 'winterstop' van korte duur. Waar de overige teams van Waddinxveen Flyers eerst op 23 januari weer in actie komen, moesten de meiden van coach Inger Huls afgelopen vrij dag al in actie komen. Op bezoek kwam Hurricanes uit Spijkenisse. Voor de meisjes geen onbekende tegenstander, omdat de teams el kaar al meerdere keren hebben ontmoet. Uit die confrontaties was al duidelijk geworden dat de WADDINXVEEN - In september 2007 is de Waddinxveense korf balvereniging Korbis gestart met een nieuwe leeftijdsgroep. Als Korbis willen wij de kinde ren in de kleuterleeftijd nu al de mogelijkheid bieden om kennis te laten maken met het korfbal. Alle kleuters uit Waddinxveen en omstreken zijn hierbij wel kom. Op zaterdag vermaken de Kor bis Kids zich met leuke en stie kem ook leerzame spelletjes die WADDINXVEEN - Be Fair moet nog even wachten op het eerste duel in 2009. De oefenwedstrijd van afgelopen zaterdag tegen Rohda '76 werd afgelast. Door de slechte weersomstandig heden kon er niet gevoetbald worden op sportpark 't Suyt. Aanstaande zaterdag staat er opnieuw een oefenwedstrijd voor de Waddinxveners op het programma. Dan is tweedeklas ser Zevenhoven de tegenstan- met korfbal te maken hebben. Dit zijn vooral spelletjes waarbij ze leren vangen, gooien, mikken en rennen. Verder besteden we aandacht aan het samenwerken en samen spelen. Zaterdag, 17 januari, vindt er weer een Kids training plaats. De Korbis Kids zijn vanaf 14.15 uur van harte welkom in sport hal de Dreef in Waddinxveen. Om de kosten te dekken, vragen we 1 euro per keer. De komst is iedere training vrijblijvend. 1-2 binnen. Drie keer schoot Be Fair daarna op de paal: Arnon, Glenn en Max. Na een handsbal van dezelfde Max kreeg Be Fair een penalty tegen. In eerste en langer bij een club te werken. Ik wilde er niet na een jaar al mee stoppen." Over de prestaties in het huidige seizoen is Souisay niet tevreden. „De resultaten vallen tegen. We hopen daar in 2009 verandering in te bren gen." WSE staat momenteel op de dertiende plaats in de vijfde klasse A met vijf punten. Alleen GSV uit Gouda staat onder de Waddinxveners. Deze Goudse ploeg is op 25 januari ook de tegenstander in de eerste com petitiewedstrijd van 2009. teams aan elkaar gewaagd zijn. ■Zo ook deze keer. De bezoeksters pakken met mi nimaal verschil wel het eerste kwart 13-14. In het tweede kwart is Flyers de draad even kwijt. Men heeft moeite met scoren en op het scoreformulier kunnen slechts zes punten worden bij geschreven tegenover zeventien voor Hurricanes. Rust 19-31. In het derde kwart gaat het weer gelijk op, 16-16, maar blijft het verschil bij het ingaan van het en Eric van Hees op de positie van spelverdeler had Be Fair in de vierde set het beste van het spel en won met 25-19. De Rooy: „Het was een aantrekkelijke wedstrijd en in deze topper waren we blij houden op het kampioenschap. Niet alle jeugdteams van RO WAH moesten dit weekend aan de slag. De jongste jeugd van ROWAH (tot 8 jaar) speelde in Rijswijk tegen Hercules. Het werd een spannende wedstrijd, waarin de ROWAH-kids uit eindelijk met 12-16 wonnen. De meisjes C hadden het moeilijk tegen Oliveo uit Pijnacker. Na een uitstekende competitiestart, verloren ze de laatste wedstrij den in december; ook nu konden ze niet tot winst komen: 12-2. De tepass van Arnon tikte Jonah de meisjes B (13 tot 15 jaar) oefenden tegen SAVOSA uit Barendrecht. Het werd een gelijkopgaande wedstrijd, dat terecht in een ge lijkspel eindigde: 19-19. solo: 1-5. Direct na de wedstrijd gebeld met WSE waar CVC Reeuwijk speelde. WSE E2, vorige week dinsdag nog verliezend tegen stander van E8, deed haar spor tieve plicht en versloeg CVC met ster in te zetten. Door het gemis 5-3. De vreugde in de kleedka- van Marit van der Louw moest hij mer was uitzinnig. schuiven in de opstelling, maar dat pakte in de eerste set niet nadelig uit. Bij 20-20 drukte Be Fair door naar de setwinst: 22-25. Een goede start in de tweede set kreeg geen vervolg en vanaf 10-15 leek het wel of de gasten stopten WADDINXVEEN - De damesploeg van GTI-Nesselande heeft in het dubbel programma van het afgelopen weekend voor een stunt gezorgd door het bezoekende VC Weert met 3-0 te ver slaan. De thuisploeg staat in de A-league op de laatste plaats, de gasten behoorden tot de titelkandidaten. Libero Kimberley Hdlgervorst had zich ziek afgemeld, passer/loper Karen Knip nam haar positie over. Vollier, de koploper van de twee- een 2-2 gelijk spel afgedwongen. „Wij staan op de 14-15 de draad derde plaats, maar zijn nog altijd ongeslagen" laat aanvoerder Ro nald de Rooy met gepaste trots weten. Alex Luycks en had een aantal spelers van het tweede team op de reservebank zitten. De invallende doorslagge- coach Bobby van Maaren maakte een dankbaar gebruik van zijn wisselmogelijkheden, maar kon daarmee het verlies van de eer ste set, 19-25, niet voorkomen. De Waddinxveners zetten in de twee de set een betere prestatie neer en Stand dames A-league: 2. DELA Martinus 1. AMVJ 4. Sliedrecht Sport 5. VC Weert 3. Heutink-Pollux 6. Longa '59 7. Dros/Alterno 8. GTI-Nesselande Stand dames Promotieklasse A 1. Leython 2. Kratos '08 3. Novo 4. Spanning 220 5. Sovicos 6. Koophuis/Be Fair 7. Velo 8. Castellum 9. VollinGo 10 Dosko 11 Visade Voorburg 3 11-22 12 Kalinko 2 11-10 13 Punch 11 -10 WADDINXVEEN - Op zaterdag 7 februari organiseert Bridge club Waddinxveen voor de tiende keer de Waddinxveense Bridgemarathon. Dit festijn zal zoals altijd plaatsvinden in het Anne Frankcentrum aan het Jan van Bijnenpad 1 in Waddinx veen. In totaal worden er drie ronden van 24 spellen gespeeld en zullen er meesterpunten worden uitgereikt volgens de geldende schaal. In de speel zaal mag niet gerookt worden. Aanvang is om 09.45 uur en de prijsuitreiking zal rond 22.00 uur plaatsvinden. WADDINXVEEN - Op de laatste speeldag van de najaarscompeti- tie van Be Fair E8 waren er nog drie titelkandidaten: Nieuwer- kerk Eli, CVC Reeuwijk E4 en Be Fair E8. Een ongemeen span nend slot dus. Met als topper op het programma: Nieuwerkerk Ell - Be Fair E8. Na een wat aftastend begin opende Alessio de score met een mooi strak schot: 0-1. Direct daarna scoorde Nieuwerkerk echter tegen, dus de spanning steeg. Na een diep- der. Na dit seizoen is trainer Pieter van Zoest niet langer de hoofdtrainer bij Be Fair. Wat hij wel gaat doen volgend seizoen is nog niet duidelijk. Op 24 januari begint de competitie weer voor Be Fair. Dan moet het restant van de gestaakte wedstrijd tegen Alphia worden uitgespeeld. De Waddinxveners verdedigen in die wedstrijd met nog een kwar tier te gaan tegen tien Alphena- ren een 2-1 voorsprong. WADDINXVEEN - De teams van ROWAH zijn afgelopen week end gestart met de tweede helft van de zaalcompetitie. Het was de vraag of de pauze van twee weken de teams van ROWAH goed had gedaan; de afgelopen jaren bracht de kerstvakantie de handballers soms ook uit hun wedstrijdritme. De damesseni- oren van ROWAH konden een korte pauze goed gebruiken. Na een uitstekende competitiestart verloren ze de laatste twee wed strijden in december. De thuis wedstrijd tegen Northa bracht weer een overwinning en dat was belangrijk voor het vertrou wen. ROWAH begon voort va rend en met twee snelle aanval len en een fraaie treffer uit de hoek nam het team de leiding. De tegenstanders uit Noordwij- kerhout wisten echter de schade beperkt te houden en dat leidde tot een ruststand van 6-3. Na de pauze liep ROWAH aanvanke lijk verder uit, maar door een serie van strafworpen kwamen ner hoefde dan ook niet lang na te denken over zijn beslissing. „Ik vind het een uitdaging om voordeel. Vooral op sprong, vloer en brug zetten zij goede prestaties neer. Door een aantal missers op balk was de eerste plek net niet haalbaar. In het individuele klassement scoorde Anne-Fleur Fioole 32,15 punten en werd daarmee derde. Inschrijfgeld bedraagt 50 euro per bridgepaar. Dit is inclu sief een lunch en een warme maaltijd. Informatie en inschrij vingsformulier vindt u op www.bcwaddinxveen.nl. Voor inlichtingen kunt u ook contact opnemen met Mw. P. van Delft 0182-613520. tweede instantie stopte keeper Ramon de bal. Na rust drong Nieuwerkerk, geholpen door een hebben wij de wedstrijd gecontro- sterke wind in de rug, sterk aan, leerd. Juliëtte Mol en Marleen van maar verdedigers Bjorn en Nils, Vliet waren in mijn ogen de uit geholpen door Max en Arnon en blinksters. Ik ben erg tevreden." een uitstekende keepende Ra mon hielden stand. Uit snelle counters werd drie keer keurig Alex Luycks gescoord: Jonah twee keer en Max bekroonde een prachtige klasse A vijf plekken lager stond dan de gasten die de vijfde plaats bezetten. Na een maandenlange blessure zat diagonaalspeelster Sandra van den Berg weer op de bank, rpaar Luycks durfde het niet aan om haar als basisspeel- WADDINXVEEN - Zondag 11 januari vond de tweede en laat ste dag van de Winter-Kring- kampioenschappen zwemmen plaats. Voor de kring Gouwe- Rijnstreek was de plaats van handeling opnieuw zwembad De Zijl in Leiden. De zwem mers van Z&PC Van Uden-De Gouwe gingen nu ook bij meer dan 40 starts het water in en behaalden hierbij 17 medailles en twee bekers. In de 4 x 50m wisselslag esta fette wisten de dames, Joëlle Scheps, Kimberley van Wijk, Merle Verkijk en Lis Kop -Jan sen het zilver te pakken in 2:05,48 (4 seconden PR). De heren, Davey de Vos, Ricardo Kombrink, Luke Rijnbeek en Joeri de Mik grepen met 1:57,47 (6 seconden PR) een bronzen plak. Op de 100m vlinderslag waren er medailles in de di verse leeftijdscategorieën. Goud voor Joëlle Scheps en Merle Verkijk. Kors van Til burg, zilver en voor Kimber ley van Wijk, Jeffrey Bakker en Luke Rijnbeek een bron zen. Op de 100m rugslag was er zilver voor Lis Kop Jansen en Jeffrey Bakker. Angelique van Vark behaalde brons. Bij de 100m wisselslag 14 jaar en ouder werd er eremetaal mee genomen door Joëlle Scheps en Merle Verkijk, beiden goud, Lis Kop Jansen, zilver en Kimber ley van Wijk, Davey de Vos en Jeffrey Bakker brons. Aan het einde van het pro- Huldiging van Joëlle (midden) en Merle (links) na de All-in finale, gramma was er een-all-in fina le 100m vlinderslag voor beste de start. Joëlle Scheps werd le 6 dames respectievelijk heren, in 1:04,98, Merle Verkijk werd Bij de dames kwamen hierin 2e in 1:05,73. Kimberley van maar liefst 3 deelneemsters Wijk viel buiten het eremetaal van Van Uden-De Gouwe aan met een tijd van 1:10,45, maar Vanaf het eerste fluitsignaal met volleyballen. Coach Luycks maakten de gastvrouwen duide- kreeg zijn team niet meer op de lijk dat zij voor de winst speelden rails: „Time-outs en wissels baai en daar kon ook Aneta Havlicko- ten niet en na 25-21 was het bij ons va, de topscorer van Weert, niets afgelopen. VollinGo toonde meer aan veranderen. In de sfeervolle lef als wij en scoorde de punten: eerste set moest Nesselande een 25-15 en 25-17." achterstand van 22-23 goed ma ken. Êva Heerschap en Anouk Schouten namen de beslissende De volleyballers van Koophuis/ punten voor hun rekening: 25-23. Be Fair hebben het bezoekende K Halverwege de tweede set ver speelde het team van coach Elroy de klasse B, Bezemer een voorsprong van'14- 9, maar pakte na weer op. Via 24-22 en 24-24 haalde Nesselande de tweede set binnen met 26-24. De spanning bleef in de derde set te snijden en tot 28- De thuisploeg miste passer/loper 27 gaven beide ploegen elkaar niets toe. Een aanval van Weert die buiten de lijnen van het veld werd geslagen was vend voor de eerste overwinning van dit seizoen: 29-27. In de uitwedstrijd tegen Pollux bleek een tweede verrassing niet mogelijk. In Oldenzaal liep de ploeg uit Zevenhuizen tegen een 3-0 (25-19, 25-16 en 25-19) neder- kwamen een inzinking net op tijd laag op. Het tweede team van te boven: 25-23. De gasten uit De Nesselande raakt in de tweede di- Lier lieten in de derde set zien dat visie C steeds beter ingespeeld en zij niet toevallig de ranglijst aan won bij Florie/ NVC afgetekend voeren en wonnen met 20-25. Met met 1-3 (19-25, 23-25, 25-23 en 19- Peter Bruggenkamp als uitblinker 25). Het team uit Zevenhuizen bezet inmiddels de achtste plaats en neemt afstand van de degra datiezone. „De passers van de thuisploeg waren zwak en daar hebben we met gericht serveren goed gebruik met de puntenverdeling." van gemaakt", keek coach Sieme Boom terug. „Met uitzondering van de slotfase van de derde set V I ■''c'/v;; h.V.WV w.’v’.'Xv,' awó Pw *- Nu vanaf WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 14 JANUARI 2009 PAGINA 11 ■N Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Bezorging Telefoon: 0900-1010107 (10 eurocent p.m.) Redactie Saïda Erahoutan, Carina Bergman Telefoon: 0182-638288 Fax: 0182-631088 E-mail: weekbladvóorwaddinxveen@ mgnieuwsbladen.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail verdienen de voorkeur. Weekblad voor Waddinxveen Is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdruk kelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. Advertenties Telefoon: 0182-636381 en 0182-620626 Fax: 0182-631088 E-mail: verkoopgkw@ mgnieuwsbladen.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 10.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Kantoor Oranjelaan 9, Waddinxveen Postbus 196, 2740 AD Waddinxveen p. 1 1 ^7^' (X II lilt lift! UUtlllf till 'lilt t I 1 l t till 0 TSE 3 tttó QOStm HD. I 5 1. 638,- Kijk voor showroommodellen op www.boconcept.nl BoConcept Waddinxveen Kanaaldijk 32 Tel. 0182-649744 www.boconcept.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 11