Ruim denken, riant wonen. de pater makelaardij I I I l Kijk vanaf 24 januari a.s. voor moor informatie op: Koopprijzen vanaf: Type A 257.500,- v.o.n., Type B 277.500,- v.o.n., Type C 271.500,- v.o.n., Type D 317.500,- v.o.n. Op 23 januari 2009 vanaf 17.00 uur tot 20.00 uur vindt er een informatieavond plaats over het nieuwbouwproject “20 woningen Mercuriusweg” te Waddinxveen. Met deze informatieavond begint ook de inschrijfperiode. Het is tijd voor de Rabobank. INFORMATIE: PROJECTONTWIKKELAAR: Rabobank Vraag naar de projectaanbieding (project Mercuriusweg) van Rabobank Gouwestreek. Tel.: 0182 - 69 51 20. U bent van harte welkom in het tijdelijke wooninformatiecentrum in de achterzaal van Hotel Restaurant De Unie aan de Kerkweg Oost 226 te Waddinxveen. Op dit tijdstip zijn o.a. de makelaars van De Pater Makelaardij aanwezig om u over het plan te informeren. De hypotheekadviseurs van de Rabobank Gouwestreek informeren u graag over het speciale hypotheekarrangement voor het project “Mercuriusweg”. Waddinxveen: Kerkweg Oost 224 tel. 0182 - 61 38 22 waddinxveen@depater.nl www.depater.nl I L) .•4 PROJECT 'MERCURIUSWEG VASTGOED B.V. DE LANGEN VAN DEN BERG Noem het klein geluk of groot gemak. In ieder geval je eigen auto op je eigen terrein of zelfs onder je eigen carport. Hoe belangrijk is het voor u? Nabij de Mercuriusweg/Junolaan te Waddinxveen wordt door De Langen en Van den Berg Vastgoed B.V. een project van 20 woningen gerealiseerd. Het project kent een eigentijdse, moderne architectuur met een aardse steen. Stoer en stedelijk wonen op een prettige afstand van winkels, scholen en recreatievoorzieningen. De 20 woningen zijn gezinswoningen in diverse indeling en gevelvarianten en zijn verdeeld in twee rijen van elk 10 woningen (woningtype A, B, C en D). Elke woningrij ligt met de achterzijde aan een zogenaamde parkeerstraat waar bewoners toegang tot hebben. Hier treft u per woning naast een buitenberging, één parkeerplaats met optioneel een carport per woning. Er is sprake van basis woningontwerpen die u als koper naar eigen wens kunt aanpassen. Hierbij valt te denken aan een uitbreiding aan de achterzijde of het plaatsen van een dakkapel. De percelen van de woningen variëren vanaf circa 106 m2 tot circa 195 m2. De inhoud varieert vanaf circa 350 m3 tot circa 400 m3. De woningtypen A en C zijn woningen met drie ruime verdiepingen. De woningen verschillen qua dakvorm. Op de begane grond bevindt zich de woonkamer met deur naar de tuin en het toilet. De eerste verdieping telt drie slaapkamers en een betegelde badkamer met douche en wastafel. De zolder is vrij indeelbaar. De woningtypen B en D zijn hoekwoningen met drie ruime verdiepingen en een vliering. Beide woningtypen zijn uitgevoerd met een verhoogd dak. Het woningtype D wordt standaard opgeleverd met een serre nabij de zijgevel. Beide woningtypen worden op de begane grond ingedeeld met een tuingerichte woonkamer. De eerste verdieping telt drie slaapkamers, een betegelde badkamer met douche en was- tafel. De royale zolder is vrij indeelbaar. De vliering is bereikbaar door middel van een vlizotrap. Jll

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 8