Heftruckchauffeur acatures WWW.STIJL2000.nl 500 straat feesten cadeau! Lehmann Troost bv Kwaliteitscontroleur/ Modeverkoop!!! I L .‘1 A! r Diabetes type 2: een j gewichtig probleem als je haar je lief is www.werkenbijenergybox.nl o o Import Export of Fruit Vegetables WereldQ^lA SIELEN WIE HELPT MIJ? www.werkenbijenergybox.nl j4 GEZOND BEKEKEN Bk A/ w Deuren (D I 100% NATURAL HUMAN HAIR ■"J MEDEWERK(ST)ER ORDERADMINISTRATIE Wij bieden een prettige werkomgeving in een collegiale sfeer. I. voor een Laat nu de lente maar komen. Kozijnen Serres Aanbouwen Wij krijgen veel complimenten over onze dakkapelHij past Schuifpuien perfect bij ons huis. Binnen één dag is hij casco geplaatst Veranda's en alles werd uitstekend geregeld door STIJL 2000; Carports van vergunning tot oplevering. We hebben nu een heerlijke Zonwering speelkamer voor onze kinderen en een eindeloos mooi uitzicht! Balkonbeglazing Houten deuren Garagedeuren www.wereldasielen.nl Leiden Q (0172) 57 04 89 I "J Dakkapellen [D ct Meld je aan op www.klimaatstraatfeest.nl En wees erbij op 16 mei! Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: Great Lengths is een cosmetisch toeleveringsbedrijf voor kapsalons. Wij importeren hair-extensions en geven vakopleidingen. Wij zoeken een duizendpoot die past in ons jonge team en wil bijdragen aan een juiste afhandeling van alle dagelijkse werkzaamheden. De verkoop is vanaf: 8.30 uur tot 15.30 uur Boskoopseweg nr. 4 te Boskoop Spreekt deze baan jou aan, stuur een sollicitatiebrief of e-mail. e-mail: info@greatlengths.nl Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een kwaliteitscontroleur heftruckchauffeur. Ervaring is geen must. Het is van groot belang dat u goed kunt rekenen en van aanpakken weet en pas tevreden bent wanneer het werk goed verloopt en af is. Dit is geen baan voor een 9 tot 5 mentaliteit. Lehmann Troost b.v. is een familiebedrijf wat al bijna 51 jaar actief is in de import en export van groente en fruit. Het bedrijf is gevestigd in Waddinxveen en is voorzien van klimaloodsen en koelcellen. Van hieruit wordt handel gedreven met de hele wereld. Het te verhandelen product komt vanuit alle windstreken en wordt vermarkt over heel Europa. Hierdoor is het de hele dag een komen en gaan van vrachtwagens welke gelost, geïnspecteerd en geladen moeten worden. Bekende topmerken! ZoalsRabe, Sommerman, Erfo, Setter Lady, Cavita, Lebek, Seda, Gelco eigen label Esmay Exclusive Nieuwe kleuren bij... Vander Kloostermode Aanbiedingen/Opruiming 1500 stuks zomercollectie 2008 Prijzen van 9.- ,19.-, 29.-, 39.- enz. Houdt u deze dag vrij in uw agenda, u bent van harte welkom!! Een kopje koffie met iets lekkers staat voor u klaar Zaterdag 14 februari 2009 heeft u de 1e keus uit 10.000 stuks nieuwe voorjaarsmode Hoofddorp Cruquiuszoom 29 Rotterdam Sluisjesdijk 38 Lehmann Troost b.v. t.a.v.: Bram Troost "Industrieterrein Doelwijk" Transportweg 33 2742 RH Waddinxveen Telefoon: 0180-631011 ('s-middags) Fax: 0180-633268 Email: bram@lehmann-troost.nl Great Lengths b.v. Kampenringweg 3-5 2603 FE GOUDA telf. 0152-511432/51 2466 www.greatlengths.nl SPOED 2324 DK Leiden Utrecht/Nieuwegein Ravenswade 2a, afslag Hornbach 3439 LD Nieuwegein S “O ra ra o o o o u o g-ë WELKOM IN ONZE SHOWROOMS: OPENINGSTIJDEN: di t/m vrij 09.00-17.30 uur, zat 10.00-16.00 uur, op afspraak ook 's avonds. Nieuwkoop Mary Beystraat 5-9 Energieweg 30 2421 LM Nieuwkoop 3087 AH Rotterdam (Industriepark) I I |l I I I I -I I Almere Palmpolstraat 62 1327 CH Almere-Stad 2142 EW Cruquius (036) 538 63 11 ïW 1958?» 3 2008 7 |~50 YEARS] 211 Kijk snel! Ons bedrijf heeft plaats Chauffeur- bezorg(st)er Ben je enthousiast en representatief en tussen de 18 en 30 jaar? Kijk op: Bij aanschaf voor 1 maart GRATIS* vergunningaanvraag. I I I I I I Wij bieden u een uitstekend salaris en eventueel andere secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd dan kunt u uw reactie tot 20 februari 2009 richten aan: ^ojmishlme 1,0 t: ♦°lI LABflN Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ‘4 Een eindeloos mooi uitzicht INTERNATIONALE HULP AAN ZWERFDIEREN Postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! treat feriqtli ERMS BON VOOR HULP AAN BUITENLANDSE ZWERFDIEREN Giro 12 45 46 donateur voor 15,- of meer per jaar (u ontvangt ieder kwartaal onze Wereldkrant boordevol informatie) giftgever met een bedrag naar keuze Smeltende sneeuw in een asiel nabij Istanbul, Turkije. WereldAsielen stuurde geld voor eten en hondenhokken. Help alstublieft mee. Als dank ontvangt u gratis een adreskoker! Diabetes type 2 is een serieus probleem voor het hele lichaam. De ziekte kent in grijpende complicaties, zoals problemen aan ogen en voeten. Ook is het risico op hart- en vaatziekten aanmerkelijk ver groot. Een gezonde leefstijl en een goede behandeling verminderen de kans op deze complicaties aanzienlijk. Door af te vallen kan de kans op het krijgen van dia betes type 2 zelfs gehalveerd worden. Ondanks een gezonde leefstijl kan de hoeveelheid glucose in het bloed te hoog blijven. In dat geval zal de dokter pillen voorschrijven die ervoor zorgen dat de glucose in het bloed wordt verlaagd. Bij sommige van de medicijnen voor diabe tes type 2 kunnen bijwerkingen optreden die het moeilijk kunnen maken de behan deling vol te houden. Een voorbeeld van deze bijwerkingen is een toename van het gewicht. Dat kan bijzonder frustrerend zijn, omdat juist bij diabetespatiënten zo benadrukt wordt dat afvallen belangrijk is. Het komt zelfs voor dat mensen er voor Wat bieden wij? - Goed marktconform salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. - Een prettige werkomgeving in een klein, hecht team, met een informele werksfeer. - Een werkomgeving die volop in ontwikkeling is. - Mocht je weinig ervaring hebben dan willen wij je het werk graag leren. Je bent nieuwsgierig geworden? - Kijk op onze website voor meer informatie. - En stuur je sollicitatiebrief met motivatie en CV naar hrm@dammeslaban.nl Wat houdt de functie in? - Je verwerkt de orderadministratie in ons Warehouse Management Systeem (In Out van Cetric). - Je overlegt met klanten en je leidinggevende om de hele afhandeling van de orders zo nauwkeurig en soepel mogelijk te laten verlopen. - Kenmerkend voor het Koel- en Vrieshuis is dat heiwerk seizoensgebonden is en dus pieken en dalen kent. Wat vragen wij? - Je hebt kennis van en affiniteit met computers. - Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel, je bent nauwkeurig en je hebt humor. - Je bent nauwkeurig, flexibel, daadkrachtig en je hebt graag een tevreden klant. - Een beetje hectiek schrikt je niet af, je hebt geen 9-5 mentaliteit en je denkt met ons mee. - Je woont in de directe omgeving van Hazerswoude-Dorp (max een straal van 15 km) T He engmal Dammes Laban B.V. is een op- en overslagbedrijf met 3 vestigingen in deze regio. Onze klanten kunnen van ons een klantgerichte, adequate en daadkrachtige afhandeling van zaken verwachten. I.v.m. het vertrek van een collega zoeken wij met voor ons Koel- en Vrieshuis in Hazerswoude-Dorp een fulltime (Woonboulevard Cruquius, achterzijde Mediamarkt) (023) 529 86 68 (Bij Lammenschansplein, parallel Voorschoterweg) (071) 576 61 61 3 mrt. openen wij onze nieuwe showroom aan de Kiotoweg (010) 495 41 73 (A12, Ring Utrecht afrit 18 Houten direct rechts groene pand) (030) 241 13 48 Ik betaal zo: Ik machtig u om af te schrijven van rekening Schrijf dit bedrag af per maand kwartaal halfjaar jaai Stuur mij een acceptgiro voor mijn betaling Buitenlandse zwerfdieren zijn meestal ziek, gewond, verwaarloosd of mishandeld. Veel worden er gewurgd, vergiftigd of doodgeschoten. Daarom steunt Stichting WereldAsielen Nederland al die fantastische mensen die in het buitenland zwerfdieren helpen. Want tegen de verdrukking in redden ze héél veel dieren van de dood. Met primitieve middelen. In een f omgeving die door armoede, natuurgeweld, desinteresse of oorlog wordt geteisterd. www.dammeslaban.nl Goed voor uw goederen in Waddinxveen, Hazerswoude, Bodegraven en Vlaardingen! NEDERLAND E ra o ra iZ kiezen om dan maar hun medicatie niet in te nemen vanwege deze bijwerking, waardoor het bloedsuikergehalte weer gaat stijgen. Dit heeft dus een averechts effect De dokter kan kiezen uit verschil lende groepen medicijnen voor de be handeling van diabetes type 2. In bijna alle gevallen zal de eerste keus het medi cijn metformine zijn. Dit wordt al heel lang voorgeschreven en heeft in uitgebreid on derzoek bewezen een goede behande ling te zijn. Voorkomende bijwerkingen kunnen zijn misselijkheid en darmklach ten, maar die zijn meestal van voorbij gaande aard. Als de bloedsuiker niet voldoende daalt, kan de dokter aanvul lende medicijnen voorschrijven. Er kan dan een keuze worden gemaakt uit ver schillende soorten pillen. De zogenaamde SU's, zoals glimepiride, bevorderen de af gifte van insuline door de alvleesklier. Las tig van SU's kan zijn dat ze een hogere kans op hypo's en gewichtstoename met zich meebrengen. Een andere groep zijn de TZD's, zoals pioglitazon. Deze verho gen de gevoeligheid voor insuline van de lever, de spieren en het vetweefsel. Het gebruik hiervan kan onder andere leiden tot gewichtstoename en het vasthouden van vocht Sinds kort is er ook een nieuwe groep pillen, de DPP-4 remmers. DPP-4 remmers, zoals sitagliptine, ver sterken het eigen vermogen van het li chaam om een te hoog bloedsuiker gehalte te verlagen. De werking van dit medicijn is afhankelijk van de bloedsui- kerspiegel. Het werkt daarom alleen als het lichaam het nodig heeft. Bijwerkingen die kunnen voorkomen zijn hoofdpijn, dui zeligheid en verstopping. De kans op bij werkingen als gewichtstoename en hypo's is bij DPP-4 remmers, evenals bij metformine, laag. Kijk voor meer informa tie over diabetes type 2 en een gezond gewicht op www.dvn.nl, www.kijkopdiabetes.nl (voedingsadviezen) of www.luisternaaruwlichaam.nl M QV “I (Afslag 5, t.o. Tuincentrum Overvecht) W» WW» Regionale Nieuwsbladen Groep Ja, ik help de zwerfdieren als: Naam B Adres Postcode en plaats E-mail Handtekening Stuur de bon in een envelop naar Stichting WereldAsielen Nederland, Antwoordnummer 51042, 3501 VB Utrecht. Bij diabetes is er teveel suiker in het bloed. Vandaar dat diabetes ook wel suikerziekte wordt genoemd. Bij dia- ■jj betes type 2 speelt het gewicht een belangrijke rol. Bijna 80% van de ge- vallen van diabetes type 2 houdt ver- I band met overgewicht. Een toename van het lichaamsgewicht kan er al bin nen enkele maanden toe leiden dat het hormoon insuline minder goed zijn werk kan doen, waardoor het bloed suikergehalte toeneemt. «1151 BRON

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 13