G Ww ES acatures acatures CALCULATOR/ SCHADEMANAGER mastop ogenboom BV JMleXSCSk Rijnbeek en Zoon B.V. Vaste planten - Boskoop Loods-chef Het Paleisje a totaaltechniek bu I enthousiaste interieurverzorgers (m/v) o I I A World of Security Solutions I MONTEUR ELEKTROTECHNIEK M/V MONTEUR WATERTECHNIEK M/V Gevraagd per direct: VAKBEKWAAM HOVENIERS (m/v) (AANKOMEND) HOVENIERS (m/v) Reijerskoop 78 2771 BS Boskoop Tel. 0172-21 67 32 www.groengroep.nl info@groengroep.nl Interesse? Teeltmedewerk(st)er Kantoormedewerk(st)er Allround kwekerijmedewerk(st)er Jonge enthousiaste medewerker Wij zijn per direct op zoek naar een G4S zoekt detentietoezichthouders (m/v) boomkwekerijen (36 uur per week) VAN DOORN GROEP, “Of? -joF Group 4 Securicor - Geen 9 tot 5 mentaliteit. Bezoekadres: Postadres: Zoek je nog werk voor zaterdagochtend: 'kW groengroep tuinontwerp aanleg onderhoud Alle informatie over deze vactures vind je op onze website: Wegens verdere uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar Grond-, Weg- en waterbouwwerken Hoveniers- en groenvoorzieningswerken Afvalinzameling Baggerwerkzaamheden Internet: Email: Wij zijn op zoek naar jonge mensen met verantwoordelijksheidsgevoel om ons team te komen versterken. Dus ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging solliciteer dan op een van de volgende functies!!! Bij vragen is het mogelijk contact op te nemen met Antoon Rijnbeek. Heb je interesse stuur dan, voor 1 maart, een brief met CV naar onderstaande adresgegevens. Wij vragen De bereidheid tot het behalen van diploma Beveiliger-2 Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Onbesproken gedrag (een screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure) Het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer Een representatief voorkomen en goede sociale en contactuele eigenschappen Een flexibele instelling Wij bieden Een uitdagende full-/parttime baan, een leuke werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris conform CAO met een aantal speciale toeslagen en een spaarloon- en pensioenregeling. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden in Waddinxveen/Zevenhuizen zijn wij op zoek naar: Wij vragen: - enthousiaste medewerkers - beheersing van de Nederlandse taal - ervaring is wenselijk, maar wij hechten meer waarde aan doorzettingsvermogen nauwkeurigheid - in bezit van eigen vervoer. Tevens vragen wij vakantiemedewerkers voor de periode juni/juli, augustus Wij bieden naast uitstekende verdiensten, de moge lijkheid tot het deelnemen aan externe en interne beroepsopleidingen die kunnen bijdragen tot een succesvolle nieuwe baan binnen onze organisatie die bestaat uit een team van enthousiaste collega's. De werkzaamheden worden tussen 17.00 en 19.00 uur verricht. Reacties: binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie Schriftelijk aan: van Adrichem Groep BV, Parabool 112, 3364 DH Sliedrecht,of per e-mail: stagiaire@adrichem.nl Ben je 15 jaar of ouder, bel dan 079-5935010 van den Dool Stek - Dortkroonweg 1a -Waddinxveen Alle functies zijn voor een volledige werkweek van 40 uur. Wij verwachten van jou voor één van deze functies - Een flexibele en gemotiveerde instelling - Stressbestendig voor diverse werkzaamheden in de kas op de stekafdeling zoeken wij zowel jongens als meisjes Inhoud van de functie bestaat zowel uit: - Klanten adviseren inzake mogelijkheden en financiële consequenties bij autoschade. - Je zorgt dat tijdig de juiste onderdelen aanwezig zijn. - Schadeplanning en vervangend vervoer regelen. - Je fungeert als schakel tussen de klanten (berijder/eigenaar van de auto, de opdrachtgever, de expert) en de werkplaats, de financiële administratie en de leveranciers. - Je verzorgt een gedeelte van de administratieve afhandeling met betrekking op de schade/ reparatie, zodanig dat een rapportage kan worden opgesteld en een correcte factuur kan worden verstuurd. - Je houdt je bezig met klanttevredenheid (berijders, experts en opdrachtgevers). Jouw profiel: Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau en hebt een goede inhoudelijke kennis van het schadeherstelproces en Audatex. Je bezit een geldige Audatex-pas, een 'Schadegarant Expert Certificering' en technische kennis en ervaring. Je hebt ruime ervaring met administratieve processen en automatiseringssystemen. Daarnaast beschik je over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en heb je een sterk cijfermatig inzicht. Je bent klantgericht, sterk in plannen en organiseren. Je beschikt over een flinke dosis doorzettingsvermogen en overtuigingskracht. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden een prima salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en diverse opleidingsmogelijkheden. Bij ons krijg je binnen een gestructureerd opleidingsprogramma de ruimte om nieuwe technieken te leren en je vaardigheden nog verder te verbeteren. Bunnik B.V. Weijpoort 21a, Postbus 198, Tel. Fax. Website: vww.vandoorngroep.nl Firma ANM Rijnbeek is een handelskwekerij met een breed sortiment. De firma is een bedrijf in ontwikkeling waar een gemotiveerd en ambi tieus team voor nodig is. Om dit team vorm te geven en te versterken zoeken wij een: Je taken bestaan uit: Het verzamelen en verzendklaar maken van orders Het mee plannen van het vervoer Alle voorkomende kwekerijwerkzaamheden Snoeien in de zomer Wat zoeken wij in jou: Bezit van een spuitlicentie Kennis hebben van het sortiment Flexibiliteit en stressbestendigheid Wat bieden wij jou: Arbeidsvoorwaarden volgens CAO boomkwekerij Een salaris uitgaande van schaalindeling CAO boomkwekerij Een uitdagende functie, eventueel met doorgroeimogelijkheden. In overleg mogelijkheid tot het volgen van cursussen en opleidingen Antoon.rijnbeek@anmrijnbeek.nl www.anmrijnbeek.nl Wij bieden een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een prettige werksfeer en diverse mogelijkheden om door te groeien binnen het bedrijf. Een auto van de zaak behoort tot de mogelijkheden. Wij zoeken collega’s die: In het bezit zijn van het diploma (beginnend/zelfstandig) beroepsoefenaar groot groen Bij voorkeur zoeken wij medewerkers met ervaring. Bij voorkeur in het bezit zijn van rijbewijs B(E) Taken en verantwoordelijkheden: Het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden m.b.t. de aanleg en onderhoud van groenprojecten. Onze groenafdeling bestaat uit een enthousiaste groep van 30 hoveniers die zich bezighouden met de aanleg en onderhoud van particuliere en be- drijfstuinen. Ook verzorgen wij voor veel gemeenten het onderhoud aan het openbaar groen. Voor informatie over deze vacatures kunt u telefonisch contact opnemen met Frans Heeren (bedrijfsleider groenvoorziening). Sollicitaties kunt u schriftelijk danwel mondeling richten aan Bunnik B.V., t.a.v. de heer W. van Leeuwen (tel. 0348-688447 I e-mail: wilfried@vandoorngroep.nl) Wij zoeken collega's die: In het bezit zijn van het diploma MTuS of vergelijkbaar Zelfstandig kunnen werken Een klantgerichte instelling hebben In het bezit zijn van rijbewijs B(E) Taken en verantwoordelijkheden: Het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden m.b.t. het onderhoud van groenprojecten. Stuur jouw sollicitatiebrief met CV naar: Autoschade Hogenboom B.V. t.a.v. dhr. N. Hogenboom. Weijpoort 21c, 2415 BV Nieuwerbrug of via e-mail: nico@autoschade-hogenboom.nl Nadere informatie op: www.autoschade-hogenboom.nl Mastop totaaltechniek is dé technisch toeleverancier voor de (glas)tuinbouw en boomkwekerij. Wij leveren en installeren beregeningsinstallaties, water- opslagsystemen, windkeringen,schaduwhallen, elektrische installaties en klimaat- en substraatcomputers. Onze uitdaging is om voor onze opdracht gevers maatwerk te leveren. Dit doen we met een club gemotiveerde medewerkers die zich flexibel opstellen en kwaliteit willen leveren. Voor versterking van ons team zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Interesse? Reageer dan via het online sollicitatieformulier voor deze functie op www.g4s.nl onder'Werken bij G4S/alle vacatures in Nederland’ of bel met onze recruiters, telefoon (020) 655 I I 66 Omdat je als detentietoezichthouder stevig in je schoenen moet staan is een psychologische- en fitheidstest onderdeel van de sollicitatieprocedure. Group 4 Securicor is specialist op het gebied van beveiliging en veiligheid en biedt een uitgebreid producten en dienstenpakket voor de meest uiteenlopende oplossingen.Van advies tot uitvoering. Met 500.000 medewerkers is Group 4 Securicor actief in meer dan 100 landen. Firma ANM Rijnbeek Reyerskoop 281 2771 BK Boskoop 0623429931 T O Py^H E R S T E L Kijk voor meer informatie op www.g4s.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zijn op zoek voor onze pottenkwekerij naar iemand die het als een uitdaging ziet om onder begeleiding het master- teeltplan potten van onze kwekerij te verzorgen en ervoor zorg te dragen dat het teeltplan wordt uitgevoerd. Gevoel voor kostenbeheersing, optimalisatie van het kweekproces en een spuitdiploma zijn een pre. Doorgroeien naar een zelfstandige functie behoort tot de mogelijkheden Wij zijn op zoek naar iemand voor o.a. de volgende werkzaamheden. - Offertes maken naar klanten - Invoeren van orders en ondersteuning bij orderafhandeling - Verkoopondersteunende taken - Assisteren management - Administratie CC-Containers Kennis van de Duitse en Engelse taal is een vereiste, evenals kennis van Microsoft office en ervaring met het werken met computers. Voor deze functie is het belangrijk datje zelfstandig kunt werken en initiatief kunt nemen, doorgroeimogelijk heden zijn hier mogelijk. Wij zijn op zoek naar 2 mensen die graag in alle facetten van de kwekerij willen werken. Je primaire taak zal bestaan uit het klaarmaken van orders en het bijhouden van het alfabet waar de orders vanaf geraapt worden. Daarnaast zul je ook alle voorkomende werkzaamheden in de kwekerij uitvoeren. Fulltime Regionale Nieuwsbladen Groep Mocht je geïnteresseerd zijn in een van deze functies of vragen hebben neem dan contact op met Nico of Arno Rijnbeek Rijnbeek Zoon B.V. Reijerskoop 281-283 achter, 2771 BK Boskoop Tel.0172-212549 Reijerskoop 303 2771 BL Boskoop www.rijnbeek.com info@rijnbeek.com Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bunnik BV opereert binnen de Van Doorn Groep op vier vakge bieden. Dit zijn de Grond-, Weg-, en Waterbouw (GWW), Hove niers- en Groenvoorzieningwerken, Baggerwerken en als vierde Dienstverlening. Bunnik BV werkt voornamelijk in opdracht van het bedrijfsleven en overheidsinstellingen. Toch ontwikkelt Bunnik BV ook zelf projecten. Door de mens centraal te stellen is Bunnik BV uitgegroeid tot een vooraanstaand bedrijf met vakspecialisten op civiel- en cultuurtech nisch gebied. Het bedrijf beschikt over ervaren dienstverleners op het gebied van afvaltransport en inzameling. Kom werken bij 's werelds grootste en meest diverse beveiligingsbedrijf MASTOP TOTAALTECHNIEK BV - ALFENSVAART 17 - 2771 NM BOSKOOP TEL. (0172) 23 10 84 - FAX (0172) 23 14 84 IN FO@ M ASTO P. N L - WWW. M ASTO P. N L 2415 BV Nieuwerbrug 2410 AD Bodegraven 0348 - 688 447 0348 - 688 647 BW Rijnbeek Zoon B. V. is een dynamische kwekerij van vaste planten in Boskoop. Wij kweken en verhandelen meer dan 2000 soorten vaste planten in plug, pot, container en vollegrond. Onze klanten zijn Tuincentra, Kwekerijen, Handelaren en Hoveniers in binnen- en buitenland welke jaarrond onze planten afnemen. Wij staan daarbij voor dat de klant een hoge kwaliteits- en servicegraad ondervindt. Regionale Nieuwsbladen Groep In deze functie zorg je voor de bewaring, beveiliging en verzorging van gedetineerden. Je houdt bijvoorbeeld toezicht tijdens het luchten en het bezoekuur en bewaakt de naleving van veiligheidsregels. In crisissituaties of bij agressief gedrag treed je handelend op. 1 G4S verzorgt jouw opleiding voor Beveiliger-2! Voor de vestiging in Rotterdam-Nesselande en onze nieuwe vestiging in Berkel en Rodenrijs zoeken wij LOCATIEMANAGER De locatiemanager is een leidinggevende functie in het primair proces met een operationeel karakter. Onder operationeel karakter wordt verstaan dat de loca tiemanager zorgt voor het realiseren en aansturen van de uitvoering van de werk plannen en dagelijks leiding geeft aan de medewerkers van de vestiging. In deze functie heb je een signalerende, analyserende en rapporterende rol naar het managementteam en de regiomanager en/of directie met betrekking tot knelpun ten in de uitvoering van het beleid en met betrekking tot ontwikkelingen. Functie-eisen Je bent een professional met een warm hart voor kinderen. Je hebt ruime leidingge vende ervaring en een HBO management werk- en denkniveau. Je bent in staat een enthousiast team van collega’s aan te sturen en te coachen. Je weet dat communicatie met ouders en collega’s belangrijk is. Je hebt inzicht in het oplossen van moeilijke situ aties, je bent zelfstandig en communicatief vaardig. Je hebt iets extra’s te bieden en vindt de dynamiek van kinderopvang erg leuk. In bezit zijn van een rijbewijs is een pré. Aanbod Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie waarbinnen je samen met je col lega’s naar een afgesproken resultaat toewerkt. Teambuilding ervaren wij als een belangrijk begrip. Met regelmaat worden er activiteiten ondernomen op dit gebied. Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang. Als een doel, door de organisatie vastgesteld, behaald wordt dan bestaat er vanuit de CAO een recht op een resultaat afhankelijke eindejaarsuitkering. Solliciteren Wil jij een steentje bijdragen in deze innovatieve, groeiende organisatie die zich kwa litatief wilt onderscheiden? Stuur dan een sollicita tiebrief met CV naar: KDV Het Paleisje, t.a.v. Simone van der Maas (rayonmanager), Stationsplein 10, 2907 MJ Capelle a/d IJsselonder vermelding van ‘Locatiemanager’. Of mail je brief naar: nesselande@hetpaleisje.nl Eerst meer weten over de organisatie en onze werkwijze? Kijk dan op onze website www.hetpaleisje.nl EUROGARAHTBEDRUF www.mastop.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 8