ronds geef om dit kind tijdens de Easy in- of overstapweken bij Kubus Self-storage Alphen aan den Rijn! Liliane MKUBUS Selfistorage, WO Zo EASY is het om te wisselen van opslag unit. GEMEENTELIJKE BELASTINGEN SVHW Vragen over kanker? A zaterdag 28 februari “KOM en KMK” DAG Rijnland Rijnland ff’O MM Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking www.remax.nl Rijnland Prinses Margrietlaan 15, tel. 0172-422 362 giro 7 800 800 's-Hertogenbosch 3 Droge voeten, schoon water Droge voeten, schoon water Jfi Droge voeten, schoon water “Kom en Kijk” op zaterdag 28 februari van 10.00 uur tot 11.30 uur Vragen? Bel met onze vestiging in Alphen aan den Rijn (0172-422 362) of kom langs voor een rondleiding en een kopje koffie tijdens onze kantooruren(maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur). Onze medewerksters Diana en Ellen vertellen u graag wat onze Units zo uniek maakt. Vragen over de aanslag Nieuwe WOZ-waarde Informatie Hondenbelasting Afvalstoffenheffing en rioolrecht Boskoop Automatische incasso gemeentelijke belastingen Bezwaar X c 0) o X c {gBF| Voordeliger uit zijn met uw opslagruimte? Dit is de oplossing: de Easy in- of overstapweken bij Kubus Self-storage in Alphen a/d Rijn van 2 januari tot eind februari! De Units van Kubus bieden een gemakkelijke, flexibele en economische oplossing voor extra ruimte in verband met een verbouwing, verhuizing of extra archief/magazijnruimte. w Kubus de voordeligste self-storage aanbieder van de regio. Kubus heeft ruimte zat. Dus pak die ruimte! Meer info? www.kubus.nu WOENSDAG 25 FEBRUARI 2009 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN GOUWE KOERIER PAGINA 8 I Leiden, 25 februari 2009 Leiden, 25 februari 2009 gratis plaatsing «I foto Monique Velzeboer Leiden, 16 februari 2009 0 Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden G Kanker betekent lang niet altijd het einde. Definitieve Wijzigingsbeschikking Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren Nr. V.31162 Handelskwekerij P. van 't Wout v.o.f. te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 11 januari 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op percelen aan de Insteek 68 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31163 I.K.C. Slappendel te Boskoop Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 26 april 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoude lijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op percelen aan Insteek 23 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland hebben besloten een vergunning, onder voorschriften, te wijzigen van: Nr. V.31575 Fa. C. Esveld te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 27 september 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Rijneveld 70, 72 en 74 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31898 A. Bulk Jzn te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 19 juni 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan de Zuidwijk 20a te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.32139 D. Degenhardt te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 27 november 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op percelen aan Lansing 11 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.32153 K. Vergeer v.o.f. te Boskoop Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 5 februari 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op percelen aan Zuidwijk 47 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.32300 J. v/d Velde te Boskoop Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 19 februari 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Laag Boskoop 47 te Boskoop. De lozingen Toelichting Het hoogheemraadschap van Rijnland is verantwoordelijk voor het waterbeheer, inclusief de afvalwaterzuivering en de waterstaatkundige veiligheid in een gebied dat globaal is gelegen tussen Wassenaar, Gouda, Amsterdam en IJmuiden. Dit is een gebied van bijna 120.000 hectare met 1,3 miljoen inwoners en circa 40 gemeenten. In het beheersgebied ligt een fijnmazig stelsel oppervlaktewateren. Dit stelsel heeft De beleidsregels en algemene regels met betrekking tot de inrichting van het watersysteem zijn met onmiddellijke ingang van kracht. Het college van dijkgraaf en hoogheem raden heeft op 17 februari 2009 de beleidsregels en algemene regels met betrekking tot de inrichting van het watersysteem vastgesteld. Deze beleidsregels en algemene regels vervangen hiermee de in de volgende documenten weergegeven beleidsregels en algemene regels: nota 'Integrale inrichtingscriteria oppervlaktewateren en kunstwerken', versie 6.3. nota 'Dempingen en verhard oppervlak', versie 63. Algemene regels, vastgesteld op 16 december 2006. Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland maken het volgende bekend: vinden plaats in watergangen van de polder Laag Boskoop. Nr. V.32996 K. van Dijke te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 1 december 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Laag Boskoop 140 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in de watergangen van de polder Laag Boskoop. De wijziging heeft betrekking op de emissievoorschriften voor bedrijven met containervelden. De aanpassing van de emissievoorschriften geschiedt op basis van het besluit van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland van 4 december 2007. De ongewijzigde voorschriften van de lozingsvergunning blijven onverminderd van kracht. Ter inzage De beleidsregels en algemene regels liggen van woensdag 25 februari 2009 tot en met vrijdag 22 mei 2009 op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden. U kunt de stukken ook inzien via internet, www.rijnland.net/actueel/ter_inzage. Informatie Voor vragen kunt u zich wenden tot dhr. E. de Groot, telefoon 071 -3063063. De definitieve beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Kijk voor informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden een beroepschrift indienen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer zij hun zienswijze naar voren hebben gebracht met betrekking tot de ontwerp beschikking. Als u een beroepschrift hebt ingediend, kunt u tijdens voornoemde termijn ook de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak vragen een voorlopige voorziening te treffen. De beschikking treedt dan niet in werking, voordat op dat verzoek om een voorziening is beslist. Voor informatie over deze beschikking kunt u contact opnemen met de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening. Rijnland stelt eisen aan activiteiten die het watersysteem in dit beheersgebied kunnen beïnvloeden. Dit gebeurt via vergunningverlening en handhaving. De basis hiervoor is de zogenoemde Keur: een set van gebods- en verbodsbepalin gen. Hoe met deze bepalingen wordt omgegaan bij o.a. vergunningverlening, is uitgewerkt in een aantal specifieke beleidsregels en algemene regels, die door het college op 17 februari 2009 zijn vastgesteld. een totale lengte van bijna 12.000 kilometer met daarin 100.000 waterstaatkundige objecten zoals duikers, bruggen en sluizen. KWF KANKER BESTRIJDING Voor al uw vragen over de aanslag kunt u terecht op de website www.svhw.nl. De website www.svhw.nl geeft niet alleen concreet antwoord op uw vragen, maar biedt ook de mogelijkheid tot het indienen van bezwaar als de aanslag niet goed is opgelegd. De WOZ-waarde is de waarde van uw pand zoals SVHW die heeft vastgesteld per 1 januari 2008. Daardoor mag SVHW geen rekening houden met in het jaar 2008 opgetreden wijzigingen van het waardeniveau. Als gevolg van de geldende systematiek worden de mogelijke veranderingen van de markt (in met name het laatste deel van 2008) pas zichtbaar in de WOZ-beschikkingen, die begin 2010 worden genomen. De aanslag Onroerende-zaakbelastingen (OZB) wordt berekend op basis van de WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken). Dit jaar is deze aanslag voor het eerst gebaseerd op een percentage van de’WOZ-waarde. Voor 2009 is een nieuwe WOZ-waarde voor alle woningen en niet-woningen vastgesteld. Deze waarde staat voor eigenaren van woningen en bedrijven en voor gebruikers van bedrijven op het aanslagbiljet vermeld. Jaarlijks wordt een nieuwe WOZ-waarde bepaald. Tevens maakt het college bekend dat zij op 3 februari 2009 de volgende besluiten heeft vastgesteld: het aanwijzingsbesluit belasting deurwaarder; en het aanstellingsbesluit onbezoldigd medewerker. Het college van dijkgraaf en hoogheem raden van het hoogheemraadschap van Rijnland maakt bekend dat zij op 21 augustus 2007 het volgende besluit heeft vastgesteld: het aanwijzingsbesluit ambtenaar belast met de heffing en invordering. Deze besluiten liggen van woensdag 25 februari 2009 tot en met vrijdag 22 mei 2009 op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden. De besluiten worden tevens gepubliceerd op www.rijnland.net. Kijk voor informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Tevens biedt de website de mogelijkheid voor het aanvragen van automatische incasso. Mocht de website onvoldoende antwoord op uw vraag geven, dan kunt u het SVHW telefonisch bereiken onder het nummer 0800-0200873. Bij het aanslagbiljet is een informatiefolder gevoegd. Deze folder geeft een nadere toelichting op de belastingen. Meer informatie staat vermeld op de website van het SVHW (www.svhw.nl). Aangifte Het SVHW verzorgt voor de gemeente Boskoop ook de heffing en invordering van de hondenbelasting. Voor de hondenbelasting geldt een aangifteplicht. Iedereen die een hond heeft en geen hondenbelasting betaalt, moet aangifte van de hond doen. Het aanmelden, maar ook het afmelden, van een hond kan eenvoudig via de website www.svhw.nl plaatsvinden. U kunt ook telefonisch of schriftelijk uw hond bij het SVHW aanmelden (SVHW, postbus 7059, 3286 ZH te Klaaswaal, tel.: 0800-0200873). Controle Het SVHW verricht ook de controle op het bezit van honden. Naast de individuele controles voert het SVHW ook huis-aan-huis controles uit. Mooi en ruim 3 (voorheen 4) kamer appartement welke voorzien is van een afgesloten entree, loggia en balkon. Het sanitair (toilet en badkamer) van dit fijne appartement is in 2006 vernieuwd en het binnen schilderwerk is prima in orde. De bijdrage aan de actieve V.v.E bedraagt 53,61 per maand. T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl www.svhw.nl Rijksstraatweg 3b Postbus 7059 3286 ZH Klaaswaal 219 m3 3 U kunt de desbetreffende stukken van 26 februari 2009 tot en met 8 april 2009 inzien bij: - de gemeente Boskoop, Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afdeling Bestuurszaken (0172-219516); - de Afdeling Plantoetsing en Vergunning verlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren (buiten kantooruren op verzoek, telefoon: 071 -3063450 of 3063453). Nr. V.32955 P.H. Brugman te Bodegraven Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 9 februari 1998 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoude lijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op percelen achter Warmoes- kade 9 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de polder Reeuwijk. De inwoners van Boskoop betaalden tot 1 januari 2009 rioolrecht en afvalstoffenheffing via een voorschotbedrag aan Waterbedrijf Oasen. De afvalstoffenheffing 2008 is hiermee afgerekend. Dat ligt iets anders met het rioolrecht 2008, want deze aanslag is gebaseerd op het waterverbruik. De definitieve afrekening van het rioolrecht vindt dan ook in april a.s. plaats op basis van het waterverbruik tot 1 januari 2009. De inwoners van Boskoop zijn hierover al geïnformeerd via een aparte brief van waterbedrijf Oasen. Zaterdag 28 februari 2009 ontvangen de inwoners van Boskoop de belastingaanslagen 2009 van de gemeente Boskoop. Deze aanslagen worden verstuurd door het SVHW. Het SVHW is het centrale belastingkantoor voor 21 gemeenten uit Zuid-Holland, waterschap Hollandse Delta en de Regionale Afvalstoffen Dienst (RAD) Hoeksche Waard. Per 1 januari 2009 is Boskoop deelnemer in het samenwerkings verband SVHW geworden. Vanaf 2009 verzorgt het SVHW daarom voor de gemeente Boskoop de uitvoering van de Wet WOZ (de waardebepaling), de heffing en invordering van de onroerende-zaakbelastingen, de rioolrechten, de hondenbelasting, de afvalstoffenheffing en de precariobelasting. De aanslag gemeentelijke belastingen kunt u automatisch laten incasseren over 10 maandelijkse termijnen. De machtiging wordt zonder tegenbericht ieder jaar stilzwijgend verlengd en wordt gebruikt voor alle gemeentelijke belastingen die namens de gemeente door het SVHW worden opgelegd. SVHW heeft de verstrekte machtigingen voor automatische incasso van de gemeentelijke belastingen overgenomen van de gemeente Boskoop. Heeft u in het verleden al een machtiging tot automatische incasso van de gemeentelijke belastingen aan de gemeente Boskoop verstrekt, dan hoeft u vertier niets te doen. Dit staat ook al op de acceptgiro, die u ontvangt, vermeld. Had u nog geen machtiging voor automatische incasso afgegeven aan de gemeente Boskoop en u wilt vanaf nu wel via automatische incasso gaan betalen, dan moet u SVHW een machtiging voor automatische incasso verlenen. Dit kan via de website www.svhw.nl (door in te loggen in het belastingloket via DigiD) of door telefonisch een machtigingskaart op te vragen via het gratis telefoonnummer 0800-0200873. Als u vindt dat de aanslag fout of onterecht is opgelegd kunt u bezwaar maken. Een bezwaar moet binnen zes weken (uiterlijk 12 april) zijn ingediend bij de directeur van SVHW. Het indienen van bezwaar kan via de website www.svhw.nl of schriftelijk (postbus 7059, 3286 ZH te Klaaswaal). ■D Waddinxveen (0182) 63 60 21 Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van GOWEDO£L£N Bijvoorbeeld over hoe u uw risico op kanker kunt verkleinen door zo gezond mogelijk te leven? Of over hoe u kanker vroeg kunt ontdekken? Of over onderzoeken en behandelingen? Met al uw vragen over kanker kunt u terecht bij de gratis KWF Hulp- en informatielijn: 0800-022 66 22 of surfen naar www.kwfkankerbestrijding.nl. STICHTING Gebruiksoppervlak: 80 m! Inhoud: Aantal kamers: Ook vestigingen in: Rotterdam-Noord •Rotterdam-Zuid •Schiedam en vele partnervestigingen door geheel Nederland. Daarom opslaan bij Kubus Self-storage: Spullen opslaan voor korte of langere tijd Voor particulieren en bedrijven Opslagunits van 1 tot 50 m3 Voorrijden met de auto Gratis ophaalservice Bewaking met camera's Al vanaf €12,-per maand. Ook naar Kubus Self-storage voor: Uw eigen postadresVestigingsadres bedrijfDoorzendservice Deze extra services zijn nog niet beschikbaar in vestiging Alphen aan den Rijn. Vraagprijs: 152.000,- k.k. Makelaar: Telefoon: Leon Wallaart 06- 100 520 43

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 8