Keurmerkbouwers bieden kwaliteit en zekerheid in onzekere tijden Trampolines hu betrokken, by elke fnse' HUURMAN voor al uw hout- en plaatmateriaal De speeltoestellen van Hubo Huurman zijn helemaal klaar voor het voorjaar! ■M □na Hl Z rz Concept-Door opent (glazen) deuren op Gouwe Park makelaars PANTOS O/RHEI Gouwe Koerier/Weekblad voor Waddinxveen Jungle Gym speeltoestellen maken van uw tuin een echte speeltuin, waarvan uw kinderen Jarenlang plezier hebben. JONGENEEL Koop alleen met waarborg pp elk hekwerk‘öjb maat gemaaktJjW V’ Wij zijn gewoon bereikbaar! Waddinxveen, Meteorenweg 106 Waddinxveen, Gijsberterf 28 Waddinxveen, Stationsstraat 4 www.hubohuurman.nl Nieuwe collectie kindergordijnen In 2008 leverden klantgerichte bouwers nieuwe woningen op met gemiddeld 14,8 opleverings- gebreken. Dat is een lichte ver betering is ten opzichte van de jaren daarvoor en het beste re sultaat in vier jaar. De gemiddel de Nederlandse bouwer leverde vorig jaar zijn woningen op met 21,9 gebreken. Consumenten gaven keurmerk bouwers gemiddeld het rapport- ARCO metaal (0182)61 14 19 r Samenwerking Het Keurmerk Klantgericht Bouwen wordt verstrekt door de in 2003 opgerichte Stichting Klantgericht Bouwen, een ge zamenlijk initiatief van Vereni ging Eigen Huis en Bouwend Nederland. Het keurmerk geeft door continu meten inzicht in de kwaliteit van bouwonder nemingen. Met de uitkomsten kunnen aangesloten bedrijven hun bedrijfsprocessen verbete ren. In 2008 namen bijna 120 bedrijven deel aan het initia tief Klantgericht Bouwen. Ge zamenlijk meldden zij 10.000 koopwoningen aan, wat neer komt op bijna 25 procent van de totale jaarlijkse nieuwbouwpro- ductie in Nederland. gen) en Bouw- en Handelmaat schappij Adriaan van Erk B.V uit Bergambacht (in de categorie vanaf 50 koopwoningen). Beide bedrijven werden in 2007 ook al tot beste bouwondernemers uitgeroepen. Kopers geven rap portcijfers voor hun ervaringen met de bouwonderneming in de verkoop-, bouw- en opleverings- fase. Bouwkundigen van Ver eniging Eigen Huis controleren de kwaliteit van opgeleverde woningen en noteren het aan tal oplevergebreken. Alleen als bouwondernemers op alle on derdelen bovengemiddeld pres teren komen ze in aanmerking voor het Keurmerk Klantgericht Bouwen. Concept-Door is het nieuwe merk waaronder Construverre glazen deuren rechtstreeks aan de consument aanbiedt. Construverre is een bedrijf dat zich volledig heeft gericht op het leveren en monteren van architecturale glasprojecten in de woning- en utiliteitsbouw. De vraag naar glazen deuren stijgt elk jaar meer, omdat ze veel voordelen hebben. Het is mooi, het is functioneel, het geeft meer daglicht en zeker bij kleinere vertrekken heeft het een ruimtelijk effect. Voor eenieder biedt Concept-Door een glazen deur volledig naar wens, de deur wordt namelijk op maat gemaakt. De techni sche mogelijkheden zijn daar om ook legio; er is keus uit blank-, gekleurd- of matglas en het beslag kan in allerlei afwerkingen en stijlen uitge voerd worden, van robuust tot design. Tevens zijn de glazen deuren in elk kozijn te plaatsen en indien gewenst ook als door draaiende- of als schuifdeur leverbaar. Ook levert en plaatst Concept-Door douchedeuren, douchewanden en inloopdou- ches op maat. De montage REGIO - Voor iemand die eens iets ander wil, is een bezoek aan de totaal nieuwe showroom van Concept-Door een aanrader. Glazen deuren voor de woonkamer, de hal of de badkamer zijn in 25 opstellingen werkend te zien. REGIO - 72 bouwondernemingen hebben onlangs het Keur merk Klantgericht Bouwen gekregen. Deze bedrijven scoren beter dan de gemiddelde Nederlandse bouwondernemer als het gaat om klanttevredenheid en het beperken van opleveringsge- breken. Omdat deze bouwers al hun huizen met een waarborg- regeling aanbieden, is de koper verzekerd van afbouw van zijn woning als de bouwer onverhoopt failliet gaat. Het keurmerk is in deze onzekere tijden daarom belangrijker dan ooit. de eerste de beste--- Het is voor kopers van nieuw bouwwoningen in deze econo misch onzekere tijd van essenti eel belang dat zij alleen een huis kopen met een garantie tegen de gevolgen van een eventueel fail lissement van de aannemer. Het faillissement van bouwbedrijf Van Hoogevest in Amersfoort toont de noodzaak daartoe nog eens aan. Als gevolg van de kredietcirisis is het aantal faillissementen van bouwbedrijven sterk toegenomen. Een certificaat van GIW of Stiwoga geeft de garantie dat een woning zonder extra kosten wordt afge bouwd als de bouwer failliet gaat. Notarissen moeten vóór de over dracht van de grond controleren of het waarborgcertificaat daadwer kelijk verstrekt is aan de koper. cijfer 6,6 voor de tevredenheid over de dienstverlening. De Ne derlandse bouwer kreeg van zijn klanten vorig jaar gemiddeld een 5,8. Ook dit jaar ontvangen twee bouwondernemingen die in 2008 excelleerden in dienst verlening en opleveringspres- taties een extra prijs. Daarmee vervullen zij een voorbeeldfunc tie voor de bouw in Nederland. Tot beste Klantgerichte Bouwers 2009 werden uitgeroepen Dijk man Bouw B.V. uit Warnsveld (in de categorie tot 50 koópwonin- wordt door eigen vakmonteurs uitgevoerd. Naast de werkelijke showroom in Moordrecht staat het gehele assortiment in de vorm van een digitale showroom op de website www.conceptdoor.nl. Eenieder kan zich hier vast oriënteren op de vele mogelijk heden. De geweldige ervaring van het Construverre-team heeft geleid tot vele spraak makende projecten zoals bij voorbeeld het designhotel NL HOTEL in Amsterdam van de toonaangevende ontwerper Edward van-Vliet, waar Con struverre in alle kamers fraaie douchewanden en entreedeu- ren met gezandstraalde geo metrische patronen heeft ge plaatst. Op zaterdag 28 februari van 12.00 tot 17.00 uur houdt Concept-Door open huis en kunnen belangstellenden de showroom bekijken. Daarna is de showroom van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur geopend en op zaterdag van 10.00 totló.OO uur. Adres: Westbaan 220 - Industrieterrein 'Gouwe Park', Moordrecht. Telefoonnumeer: 0182 80 99 80. m'. -- 1/1 I n - i n r i 7 Vraagprijs 229.500,- k.k. www.koophuis-waddinxveen.nl Huis en Stijl Ruim en mooi afgewerkt 2-kamer (voorheen 3-kamer) appartement op de 4e verdieping van een luxe appartementencomplex. Vanaf het balkon heeft u mooi uitzicht en het ap partement ligt dicht bij de uitvalswegen van Waddinxveen. Ind: Hal v.v. plavuizenvloer; toilet; bergingsruimte met wasmachine-aansl., cv. combiketel. Ruime en lichte woon kamer (circa 38 m2) v.v. laminaatvloer; Luxe open keuken in hoekopstelIing uitgevoerd met 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, koelkast en vaatwasser; schuifpui naar royaal hoekbalkon. Grote slaapkamer met luxe vaste kastenwand; ruime stijlvolle badkamer met ruime douchecabine en wastafelmeubel, design-radiator. Ruimte voor bad is aanwezig. Een tweede slaapkamer is eventueel weer te realiseren. Op de parterre is een berging aanwezig. Het appartement is volledig geïsoleerd, heeft een moderne uitstraling en is van alle gemakken voorzien. Zeer royaal 7-kamer herenhuis aan de rand van de wijk "Dé Zuidplas", rustig gelegen aan een doodlopend woonerf, met inpandige garage. Bgg: Entree/hal met m.k; toilet met fonteintje; Royale, speels vormgegeven woonkamer (ruim 44 m2) met mooie haardpartij en Italiaans natuurstenen schouw; gesloten keuken met wit/beuken keukenopstelling v.v. magnetron, oven, 4-pits gascpmfort met vlakscherm afzuigkap, nieuwe vaatwasser en koel/vriescombinatie; via bijkeuken (wma) toegang tot de inpandige garage. Gehele begane grond v.v. nieuwe spachtelputz wanden en nieuwe eikenhouten vloer. Onder architectuur aangelegde, royale, zonnige tuin met achterom, gelegen op zuidwesten. 1e verd.: 4 royale slaapkamers; apart 2e toilet; luxe badkamer met bad, aparte douche cabine, wastafel in meubel en designradiator. 2e verd.: Grote open zolderkamer; extra zolderkamer met opstelling CV en boiler; veel bergruimte achter knieschotten. Vraagprijs 459.000,- k.k. Statige, prima onderhouden 2-onder-l-kap woning met vrijstaande garage, centraal gelegen ten opzichte van winkels, openbaar vervoer, recreatie- en sportvoorzieningen, scholen en uitvalswegen naar de steden in de Randstad. Bgg: Entree, ruime hal met dichte trap naar boven en deur naar kelder; toilet met fonteintje; garderobe/meterkast; standaard keuken met gaskookplaat, afzuigkap en dubbele spoelbak. Vanuit de keuken toegang tot ruime bijkeuken, v.v. wma, CV Combiketel (Atag 2006) en deur naar diepe tuin. Lichte woonkamer, type doorzon, met elektrische voorzetopenhaard en balken- plafond. 1e verd: Lichte overloop met groot raam, badkamer met ligbad en wastafel; Slaapkamer achterzijde met 2 inbouwkasten; Ouderslaapkamer aan voorzijde met inbouw kast en toegang tot inpandig balkon; Kleine slaap/studeerkamer voorzijde met inbouwkast; gesloten trapopgang naar zolder. 2e verd: Overloop/slaapkamer met-veel bergruimte, 2 inbouwkasten en dakraam; slaapkamer met bergkast. Vraagprijs 282.500,- k.k. Hubo Huurman heeft een groot assortiment buitentrampo lines. Dit buitenspeelgoed is eerlijk speelgoed: uw kinderen spelen lekker buiten, zijn fysiek actief bezig en gebruiken hun creativiteit. Wij hebben ze in alle formaten dus kom snel langs! We kunnen er alles over vertellen! Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur Noordkade 92a Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) Kerkweg Oost 159 2741 HC Waddinxveen Tel. (0182) 63 45 85 2e Bloksweg 48a 2742 KK Waddinxveen 06-50598368 Voor meer informatie en vragen bel: Bouw voor uw (klein) kindere speeltoestel. Met de doe-het-ze ketten van Jungle Gym zet u gemiddeld vier tot zes uur een voudig een compleet speel- toestel neer. In de montage- A kit vindt u alles wat u voor M dit toestel nodig hebt, plus I een duidelijke handleiding. W De bevestigingsmaterialen en accessoires zijn speciaal ontworpen met het oog op vei ligheid en gemak. U kiest het mc dat u wilt, het hout en de module kunt direct aan de slag. Noordeinde 76a Waddinxveen Tel. 0182-612596 Dagelijks geopend: 08.00-12.30 uur en 13.00-18.00 uur. Donderdag koopavond. Zaterdag van 08.00-17.00 uur. GÓRD: Ui 11 '^''PHUIS I "igen montage I [/Persoonlijk advies! I Wij zagen alles /°Wij bezorger^ho^ Cf T /Mi V TUINHOUT, GEÏMPREGNEERD OF DUURZAAM HARDHOUT TUINSCHERMEN EN HEKWERKEN BLOEMBAKKEN PAALKAPPEN TUINDEUREN BLOKHUTTEN TUINVERLICHTING - j A„, STjJSü i een

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 9