1 BLIJ MET ALLES OPEN DAGEN Word vriend van een vluchteling ^ee.vishanc/e/ Gijs of Gerrit TE KOOP KOOPHUIS muuR I Bedrijvenpark “Omega” I BERKENBROEK 17 - REEUWIJK hKOOP v.d.Sijs&Mook HOLLANDSE NIEUWE L ze zijn er weer! 1,95 en 4 voor 7,00 vers schoongemaakt i MS www.vluchteling.org PER DIRECT TE HUUR Waddinx veen, Gijsberterf 28 (cBFr “Op een avond werd er op de deur geklopt. Het waren soldaten. Ze riepen: ‘geef ons geld en jullie spullen’. Maar ze namen niks mee. Behalve mijn man. Ik heb nooit meer wat van hem gehoord. Ik was op het einde van mijn zwangerschap en ik kon elk mo ment bevallen. Die nacht kwamen de baby’s. De volgende morgen sloeg ik samen met mijn broer op de vlucht. We namen ieder een baby op de arm.” Overleven Hortense moest van de ene op de andere dag vluchten om haar le ven en dat van haar kinderen te redden. Dit overkomt dagelijks dui zenden mannen, vrouwen en kin- Dinsdag 30 juni van 16.00 uur tot 18.00 uur Zaterdag 4 juli van 11.00 uur tot 13.00 uur VRAAGPRIJS: OPLEVERING: Op aanvraag In overleg 070 375 75 75 www.nadorp.nl Amethistweg 11, Bleiswijk VLUCHTELING -O O BOOMKWEKERIJ De kwekerij bestaat uit twee naast elkaar gelegen percelen met totale oppervlakte aan gemeten land van ca. 18.093 m2. De kwekerij is voorzien van een schuur (ca. 130 m2), een kasloods (ca. 285 m2), kassen (ca. 923 m2), diverse tunnels, een waterbassin en contai- nervelden (ca. 6.589 m2). Over de gehele lengte van beide percelen ligt een tweezijdig autopad. De kwekerij is voorzien van drainage. Vishandel Gijs op woensdag in de Zuidplas Vishandel Gerrit op woensdag en zaterdag in de Passage Telefoon Gijs 06-53395874 of Gerrit 06-48766398. MAKELAARDIJ deren. Stichting Vluchteling helpt wereldwijd mensen die aan oor logsgevaar ontsnapt zijn, te over leven. Een dak boven je hoofd, eten, schoon drinkwater en eerste medische noodhulp, zijn onmis baar in die eerste moeilijke maan den van het vluchtelingenbestaan. En het is allemaal niet zo duur. Met een paar euro kunt u een vluchte ling al een heel eind op weg hel pen. Engelandlaan 58 2391 PN Hazerswoude Van’t Hof Rijnland Vastgoedmanagement WONING De vrijstaande woning, bouwjaar 1990, heeft een inhoud ca. 410 m3, traditioneel gebouwd, gedekt met betonpannen, voorzien van hardhouten kozijnen in dubbelglas en dakkapel. Rondom ligt een siertuin met een hardhouten terras aan het water. De indeling van de wo ning is als volgt op begane grond: entree, toilet, slaapkamer, woonkamer met open-slaan- de deuren naar het terras, open keuken en bijkeuken. Verdieping: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douchecabine en toilet, vliering. Boomkwekerij met woning, totaal kadastraal groot 2.31.70 ha. makelaars Hortense kijkt naar haar tweeling van tien maanden: “Zij zijn het enige dat ik mee kon nemen toen ik moest vluchtten.” Hortense woont in een Congolees vluchte lingenkamp in Oeganda. Er is ook weer heerlijke vers gerookte paling. Wij kunnen ook verse paling voor u meenemen KB Nadorp Wij kunnen ook verse paling voor u meenemen om zelf te stoven of te bakken. Wij hebben ook viscadeaubonnen. - b WH GO<01 DOI UK Centraal gelegen nabij uitvalswegen en openbaar vervoer. Het Groenhovenkwartier staat garant voor een rustige en aantrekkelijke woonomgeving. makelaar taxateur bedrijfs huisvesting De appartementen hebben 2 ruime slaapkamers, separate keuken, ruim balkon en beschikken tevens over een extra kamer in open verbinding met de woonkamer. In 2003 zijn alle woningen voorzien van een videofoonsysteem. Huismeester aanwezig, het geen uw veiligheid en woongenot waarborgt. Voor informatie: Van 't Hof Rijnland Vastgoedmanagement BV. Dublinstraat 44 2713 HS Zoetermeer Telefoon: 079-329 66 31 vraag naar: Marten Delissen E-mail: mdelissen@hof-rijnland.nl Internet: www.hof-rijnland.nl Vloeroppervlakte ongeveer lOOm2 Moderne, recent gerenoveerde keuken, badkamer en toilet Eigen HR-ketel Ruim en wijds uitzicht vanaf het balkon In de nabijheid van het winkelcentrum “de Heester” en op fietsafstand van het grote overdekte “winkelcentrum Bloemendaal” Voldoende parkeergelegenheid bij het complex aanwezig Eigen berging op de begane grond Huurprijzen vanaf 730,00 tot 750,00 per maand Servicekosten vanaf 15,00 tot 30,00 per maand Groenhovenweg te Gouda In het groenrijke Groenhovenkwartier hebben wij nog enkele 4-kamer appartementen per direct beschikbaar. STICHTING “T" I Kerkweg-Oost 159 2741 HC Waddinxveen Tel. (0182) 63 45 85 www.koophuis-waddinxveen.nl www.vdsm.nl Tel.01 72-53 48 79 Dit zeer royale 7-kamer herenhuis staat aan de rand van de wijk "De Zuidplas"is zeer rustig gelegen aan een doodlopend woonerf en v.v. inpandige garage en par keerruimte op eigen grond. Bgg: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Royale, speeis vormgegeven woonkamer (ruim 44 m2) met een mooie schouw en gashaard; Gesloten keuken met wit/beuken keukenopstelling v.v: magnetron, oven, 4-pits gascomfort met afzuigkap, vaatwasser en koel/vriescombinatie. Via de bijkeuken toegang tot de inpandige garage. De gehele bgg heeft nieuwe spachtelputz wanden en eikenhouten vloer; Onder architectuur aangelegde roy ale tuin met achterom is eenvoudig te onderhouden. De tuin heeft meerdere ter rassen, een prieel en is zeer zonnig door de ligging op het zuidwesten. Ie verd.: Grote slaapkamer boven de garage met kastenwand en toegang tot bal kon aan de voorzijde; apart 2e toilet; 2 royale slaapkamers waarvan één met wastafel; 1 slaap-Zstudeerkamer; Alle kamers zijn v.v. parketvloer; Luxe, modern betegelde badkamer met bad, aparte douchecabine, wastafel in meubel en designradiator. 2e verd.: Grote open zolderkamer; Extra zolderkamer met CV en boiler; veel bergruimte achter knieschotten. De woning is gelegen nabij allerlei voorzieningen als scholen, OV, uitvalswegen, winkels en sportaccommodaties. De woning is zeer goed onderhouden, is v.v. mechanische ventilatie en (deels elektrische) zonwering. Een ideale woning als u ruimte, rust en comfort zoekt. L In prijs verlaagd 430.000,- k.k^, O nieuwbouw O bedrijfsunits Bednjfsrraketaars ,^.<388^1 1 - -

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 42