Goud voor JITAE Een geslaagd wjk Reünie Waddinxveen Clubrecords bij S.C. Antilope WADDINXVEEN van uden slaat handen ineen Be Fair viert jubileum Activiteiten bij Antilope Uitslagen 131 l w A WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN REGIO WADDINXVEEN n f- •y Sport snoepjes en de hele dag ranja. Het toernooi werd deze keer ‘gesponsord’ door de verenigingen zelf, omdat de vorige sponsor zich teruggetrokken had. Hopelijk wordt er voor dit leuke Waddinxveense tennistoernooi volgend jaar een nieuwe sponsor gevonden. Ron Bekooy deelde namens het bestuur van TV Waddinxveen de medailles aan de winnaars uit. De winnaars waren in de categorie: Meisjes dub bel C: le Amber en Lisa. Jongens dubbel C: le Maxim en Menno en 2e Kevin en Rick. Meisjes dubbel B: le Loes en Sacha en 2e Sanne en Clau dia. Jongens dubbel B: le Logan en Berend en 2e Matthew en Jesse. Meisjes dubbel A: le Esmé en Laura en 2e Kitty en Julie. Jongens dubbel A le Wout en Duncan. periode. De elftalleideruit die tijd, de nu bijna 80 jarige Wim van Es genoot zichtbaar. Ook oud za- terdagcommissielidjan Nieumeyer was aanwe zig. De meeste spelers hadden elkaar al zo’n 25-30 jaar niet meer gezien. Er heerste een gemoede lijk sfeertje. Aange’zien de meesten liever geen wedstrijd wil de spelen, had de organisatie besloten een penalty serie te laten doen. Volgend seizoen komt Etienne uit bij de senio ren. Op dinsdag 23 juni sluit JITAE het seizoen af met de club examens in Waddinxveen aan de Joh. Posdaan. Dit examen is toegankelijk voor pu bliek. Vervolgens zal de club de zaal verlaten en buiten de trainingen voort gaan zetten. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met D. Hoogeveen van JITAE op tele foonnummer 0182-636462 of per e-mail aan Ji- tae@tiscali.nl. Rosarme Hogenelst, Marieke Kaptein) vestig den het clubrecord op 2.33.80 minuten en de he ren (Maarten Blokland, Remco Mocking, Frank van Haastrecht en Sander de Bruin) vestigden het clubrecord op 2.13.96 minuten. De definitieve re- sultaten zijn nog niet officieel bekend maar de he- renploeg eindigde landelijk als 54e in de 3e divisie en de dames als 27e. Dit biedt helaas geen uitzicht op promotiekansen. WEEKBLAO VOOR WADDINXVEEN Woensdag 24 juni 2009 Op 20 juni sloot het sportweek comité zijn activiteiten af met een koppelklavetjastoer- nooi (in Eetcafé Zinne). De top 5:1. Verhoef en Comelisse met 11745 punten; 2. Oudijken Van Kooten met 11713; 3. Tromp en Sluijs met 11634; 4. Breedijken Vd Berg met 11536; 5. Hendrichs en Van Gelooven met 11457. S.C. Antilope start de zomer met verschil- lende activiteiten: op 25 juni de tweede Gou- webosloop, in het daarop volgende weekend het jeugdkamp en op 4 juli de traditionele ou- der-kinddag. Donderdag 25 juni vindt de tweede en laatste Gouwebosloop van het sei- zoen plaats. De loop is bedoeld voor zowel le- J den als niet-leden van S.C. Antilope die zijn of haar conditie wil testen, of gewoon lekker buiten met anderen een stuk wil hardlopen (of wandelen). De hardlopers kunnen 2,5, 5, 7,5 of 10 kilometer lopen. Daarnaast is er een parcours van 5 kilometer uitgezet voor wan- delaars en voor Nordic Walkers. De starttijd is 19.30 uur. Er wordt een kleine vergoeding gevraagd voor het organiseren van de loop. Deze bedraagt 2,50 euro voor alle afstanden. Jeugdleden van S.C. Antilope kunnen gratis meedoen. De inschrijving en start zijn telkens op het atletiekcomplex aan de Alberdingk Thijmlaan. Aansluitend op de Gouwebos- loop worden de tenten van het jaarlijks terug- kerende jeugdkamp opgezet op het Antilope terrein. Het kamp, dat duurt van vrijdag tot en met zondagmiddag, is voor de jeugdleden altijd weer een enerverend spektakel. leder- een gaat na afloop heel tevreden, maar ook wel uitgeput naar huis. Op 4 juli vindt er een ouder - kinddag plaats. Kevin Coffie uit Purmerend. Een prima optreden van Mamix op z n eerste TBN (Taekwondo Bond Nederland)-toemooi. Ook zilver was er voor Gouwenaar Etienne van Oudshoom bij de junioren zwaargewichten B- klasse. Na een minieme winst om Hamza Ba- zouz uit Gouda was Gouwenaar Danny de Vries in een zinderende finale net te sterk. Etienne be nutte te weinig zijn lengte en gaf door 2 x onno dig uit het veld te stappen de winst uit handen. mooie clubrecords. Irene van der Reijken verbe terde haar eigen clubrecord over de 100 mtr ho ren van 19.38 naar 19.14 seconden. Else Faber liep het 16 jaar oude record over de 1500 mtr van Let- teke Broekman aan flarden. Het record werd ver beterd van 5.57 naar 5.47.81 minuten. Tot slot werden er nog 2 clubrecords op de Zweedse estafette (400,300,200 en 100 mtr) neer gezet. De dames (Irene vd Reijken, Daphen Poot, p zaterdag 20 juni vonden deWad- dinxveensejeugd Kampioenschappen U (WJK) plaats. De organisatie van dit toernooi was in handen van de jeugd commissies van de drie Waddinxveense tennis verenigingen: TV Be Fair, TV De Gouwe Smash en TV Waddinxveen. Het toernooi werd dit jaar op het tennispark ‘De Woerd’ van TV Waddinx veen gehouden. Er werden meisjes- enjongens- dubbels gespeeld in allerlei leeftijdscategorie ën. Leuke en spannende partijen waren er te zien voor de talrijke bezoekers. Degenen die niet de baan op hoefden vermaakten zich prima met ta feltennissen, het tafelvoetbalspel en in de speel tuin. Tussendoor waren er poffertjes, een ijsje, ezellig samenzijn, dat was het motto van de reünie die afgelopen zaterdag 20 juni in de kantine van de w. Wad- dinxveen werd gehouden. Van de se lectie uit de periode 1975-1980 gaven van de 25 man, er 18 acte de presence. Historicus en criticus van de w. Waddinxveen Arie de Groot had een collage gemaakt van diverse nieuwsfeiten uit die Afgelopen weekend nam 1 meisje en 5 jon gens van Van Uden-De Gouwe deel aan het NJK in Amsterdam. Hoewel ze allemaal al van tevoren wisten dat het halen van me dailles onmogelijk zou zijn, volgens de in- schrijftijden, ging men toch met een gezon de instelling er naar toe. De jonge mannelijke zwemmers Jeffrey Bakker, Luke Rijnbeek, Joeri de Mik en Rolf Boers lieten fraaie re sultaten met Pr’s zien op 3 estafette afstan den, 4 x 100 m. vrije slag van 3.55.62 naar 3.54.61, 4 x 200 m. vrije slag van 8.51.07 naar 8.47,48 en de 4x 100 m. wisselslag van 4.33.31 naar 4.32.60. Jeffrey Bakker en Luke Rijn beek zetten op het persoonlijke vlak ook al lebei 2 tijden scherper. Ook de vijfde manne lijke zwemmer Remco de Mik heeft goede tijden gezwommen. De afgelopen vrijdag 12 jaar geworden Angelique van Vark was de sensatie op het toernooi uit het oogpunt van Van Uden-De Gouwe. Zij kwam op 6 afstan den individueel uit en verbeterde al haar tij den met de volgende resultaten. 400 m. vrije slag van 5.23.72 naar 5.17.14 200 m. rugslag van 2.51.96 naar 2.47.41 100 m. rugslag van 1.19.54 naar 1.18.67 200 m. vrije slag van 2.33.24 naar 2.30.76 200 m. wisselslag van 2.54.87 naar 2,52.4 100 m. vrije slag van 1.10.07 naar 1.09.05 Trainer Rob Boele was dan ook dik tevreden met de behaalde resultaten en ziet zeker voor de toekomst nog meer progressie mogelijk voor dit 6-tal. et FLAMCOjeugdteam van deJI- TAE Taekwondo Club heeft zaterdag I 20 juni op het 3e Open Purmerendse I Taekwondo Kampioenschappen op nieuw uitstekend gepresteerd. Met 2 x goud, 2 x zilver en 4 x brons sloot JITAE met veel prijzen een prima taekwondo seizoen af. Talent Lindi Korpelshoek piekte op het juis te moment door na enkele podium plaatsen nu verdiend goud te halen in de B-klasse (groen t/ m blauw-rode band), meisjes pupillen (8 t/m 10 jaar)! Door het samenvoegen van 2 gewichtsklas- sen kwam de Goudse met haar 35 kg uit in de ge- wichtsklasse tot 44 kg. Na opgave van haar tegen standster in de halve finale won ze de spannende finale met golden point in de extra 3e ronde te gen de sterke Nawal Hadri uit Utrecht. Derhalve een knappe prestatie van Lindi die als enige van JITAE alle 6 toernooien meedeed en bij 5 toer nooien in de prijzen viel! Waddinxveense Domi nique Rijsbergen lijkt zo langzamerhand onver slaanbaar bij de meisjes in de aspiranten (11 t/m 13 jaar) C-klasse (wit t/m geel-groene band) tot 36 kg. Ook in haar geval was een gewichtsklasse sa mengevoegd en kwam Dominique uit tot 40 kg. Hoewel haar tegenstander in de finale, Souhail- la Karimi uit Purmerend, goed terugkwam tot 2- 2 liet Dominique er geen twijfel over bestaan wie de beste was maakte met een uitstekende dollyo- chagi (ronde trap) het verschil, 3-2 voor Domi nique. Weer goud voor Dominique na de Open Windmills en het Kawarmala toernooi! In de pu pillenjongens C-klasse -44 kg was er verassend zilver voor debutant Mamix Nieuwstraten uit Waddinxveen! Na winst in de halve finale met 1- 0 verloor Mamix maar net met 3-1 van de langere Afgelopen weekend vierde volleybalvereni ging Be Fair haar 50-jarigjubileum. Het jubi leumfeest van afgelopen zaterdagdat geor ganiseerd was voor leden en oud-leden vond plaats bij voetbalvereniging Be Fair op het voetbalpark ‘t SuytOp het winderige ter rein konden jong en oud zich ‘s middags bui ten vermaken met allerlei activiteiten. Onder leiding van een demonstratieteam met leden van het Nederlands team kon iedereen ken nis maken met Bossaball, een spectaculair balspel op trampolines en luchtkussens waar bij volleybal, voetbal en acrobatiek gecombi neerd worden. Verder kon men meedoen aan de nieuwe sport Brasolero, er kon uiteraard gewoon' gevolleybald worden, de kinderen konden geschminkt worden en was veel te spelen en te snoepen, ‘s Avond werd het feest spetterend voortgezet met een barbecue, een champagnetoren en een swingende band. Tij dens het officiële gedeelte van de avond blik ten de voorzitter Michael van Maaren en oud-voorzitter Evert-Jan van Beek terug op de afgelopen jaren. Dit was ook de gelegen heid om een nieuw ere lid te benoemen. Alex van der Krans kreeg deze bijzondere onder scheiding vanwege zijn jarenlange trouwe inzet voor de vereniging. Onder het genot van een hapje en een drankje hebben veel le den en oud-leden daarna herinneringen kun nen ophalen bij de oude foto's en krantenarti kelen van de afgelopen 50 jaar. Het optreden van de band Blended' maakte de feestelijke avond compleet. Met 2 maal goud, 2 maal zilver en 4 maal brons sluit JITAE met veel prijzen een prima taekwondo seizoen af. Foto:PR ijdens de 3e competitieronde van de 3e divisie werd er door Sportclub Antilo pe goed gepresteerd. Bij de wedstrijden op zondag 21 juni op de adetiekbaan bij Sportclub Reeuwijk in Reeuwijk deden zowel da mes als de heren seniorenploeg hun uiterste best om zo hoog mogelijk in de uitslagenlijst te eindi gen. Dit resulteerde aan het einde van de dag in 4

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 49