Iets doen tegen kanker? ENTHOUSIASTE WINKELDAME voonpartners Waddinxveen Zevenhuizen-Moerkapelle Wij zijn op zoek naar een Topverkoper gezocht IW EXTRA INGEKOCHT betekent EXTRA VOORDEEL!! Diamant idden-Holland telefoniste receptioniste m/v MACHINEBEDIENDE OPERATOR Ondernemende pionier A Service-technicus en/of elektriciën e Italië - Lago di Varese r die ons team wil komen versterken. Het liefst met enige ervaring. Functie-eisen: - Representatief voorkomen - Kennis van MS Office (Excel, Word, Access) - Enige kennis van de Engelse taal - Ervaring niet vereist Taakomschrijving: - Telefoonbeantwoorden - Bezoekers ontvangen - Licht administratief werk (typen) - Archiveren Reageren uitsluitend via brieven onder nummer 1022586 aan het bureau van dit blad, Postbus 196, 2740 AD Waddinxveen. Handelsbedrijf in Waddinxveen, werkzaam in de olie-, gas- en petrochemische industrie, zoekt op korte termijn een aankomend voor 37,5 uur per week, die binnen ons bedrijf opgeleid kan worden. Voorrangsregeling Waddinxveen imini-Rome- Florence-Venetië Aanvullende voorwaarden Voorrangsregeling Zevenhuizen-Moerkapelle Gouda’s Glorie Aanvullende voorwaarden Pieter Fijn Burg. Colijnstraat 12,2771 GD Boskoop Tel. (0172) 21 71 59 info@echtebakkerfijn.nl Rimini - Adriatische Riviera Duitsland - Het Beierse Woud 1 persoon €20.975 19.800 2 of meer personen 28.475 €27.075 Peter Langhout Reizen Torkune SOTEX ■fe De werktijden zijn elke donderdag en zaterdag om de week. En als oproepkracht. Inkomensgrenzen voor huurtoeslag per 1 januari 2009 Grootte huishouden Maximum inkomen bij een leeftijd tot 65 jaar Maximum inkomen bij een leeftijd vanaf 65 jaar Tsjechië - Reuzengebergte J K FOOD Products Binnen de productieafdeling op onze locatie in Lopik zijn er vacatures voor de functies: I (m/v, 40 uur) h, i (m/v, 40 uur) Als je meer wilt weten over ons bedrijf, kijk dan eens op www.sotex.nl Fortune is de snelst groeiende binnen de sector! Groei jij met ons mee? I voor 24 'a 32 uur per week 7/ v.a. SSIF- Kanker betekent lang niet altijd het einde. Wij zoeken iemand: met gevoel voor installatie- en elektrotechniek of hiervoor middels cursussen en interne opleiding wil leren met rijbewijs B met een goede beheersing van de Nederlandse taal met een flexibele, collegiale en klantvriendelijke instelling met de wil om te leren zonder 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden: een leuke afwisselende job binnen een sfeervol bedrijf goede marktconforme primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekende mogelijkheden voor het doorgroeien binnen ons bedrijf Als machinebediende binnen onze productieafdeling beheers je het afvul- en verpakkings- proces ten behoeve van de productie van sauzen. Als operator binnen onze productieafdeling beheers je het totale afvul- en verpakkingsproces ten behoeve van de productie van sauzen en heb je goede kennis van het bereidingsproces. Taken en verantwoordelijkheden Voor beide bovenstaande functies gelden o.a. de volgende werkzaamheden: 1. Verrichten van alle op de afdeling voorkomende werkzaamheden, zodanig dat het productieproces aan de vereiste kwaliteits- en kwantiteitseisen voldoet; 2. Verhelpen van 1e lijnsstoringen/verrichten van technische werkzaamheden; 3. Verzorgen van de productieadministratie; 4. Uitvoeren van ombouw en reiniging van machines en productielijnen. De Van Dijk Groep heeft in Nederland twee vestigingen te weten Lopik (productie van sauzen) en Zeewolde (productie van margarines, frituurvetten en bak- en braadproducten). De Vleminckx fabriek te Herent in België (productie van sauzen) en saleskantoren in Engeland, Van Dijk Food Ltd. en Frankrijk, Van Dijk Alimentaire Sari behoren tevens tot de Van Dijk Groep. Ruim één op de drie mensen in ons land zal ooit kanker krijgen. Anderen maken het van dichtbij mee. Kanker raakt ons dus allemaal. Alleen samen kunnen we kanker bestrijden. *Rekenhuur huurbedrag voor huurtoeslag *Brutohuur kale huur plus bijkomende kosten SOTEX b.v. te Waddinxveen is gespecialiseerd in het leveren van expansiesystemen, persluchtinstallaties en stikstofgeneratoren voor de verwarming van tuinbouw kassen en stadsverwarming. Voor onze service-afdeling zijn wij momenteel op zoek naar een fulltime Ben jij diegene waar wij om zitten te springen Neem dan snel contact met ons op via tel.nr. 0182-619597 en vraag naar Rocco Geers. Je kunt natuurlijk ook schriftelijk reageren. Per e-mail: info@sotex.nl of per post: SOTEX b.v. - Postbus 424 - 2740 AK Waddinxveen. Taakomschrijving: assemblage van expansieautomaten en stikstofgeneratoren assemblage van besturingspanelen op het project monteren en in bedrijf stellen van stikstofgeneratoren en compressoren verrichten van service- en onderhoudswerkzaamheden aan compressoren Fortune hot drinks is een energieke franchiseorganisatie die zich bezig houdt met de verkoop en service van koffieautomaten en de verkoop van bijbehorende ingrediënten en aanverwante producten. Zij richt zich op het midden- en kleinbedrijf. Momenteel telt de organisatie een 23-tal zelfstandige vestigingen en heeft de ambitie om binnen enkele jaren uit te groeien naar 45 vestigingen door heel Nederland. Eén van deze vestigingen is Fortune regio Rijnland, die zelfstandig opereert in de betreffende regio. Voor het werkgebied binnen de driehoek Leiden - Alphen aan den Rijn - Bodengraven zijn wij op zoek naar een Wij vragen MBO werk- en denkniveau; aantoonbare ervaring in de business-to-business verkoop; bekendheid met - en bij voorkeur contacten en een netwerk van relaties in - je werkgebied; zelfstandigheid en vaardigheid in planning en uitvoering; doorzettingsvermogen, het zien van kansen in de markt; uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; in het bezit van een rijbewijs. In principe kunt u op iedere woning reageren, onge acht uw inkomen. Er is geen maximum inkomens grens meer. U moet wel voldoen aan de leeftijdsgrens en het aantal personen wat in de advertentie staat vermeld. Bijzondere voorrang wordt toegekend aan: De woningzoekende met een inkomen tot maxi maal de inkomensgrens (zie tabel) voor huur toeslag, voor een woning met een huurprijs van maximaal 348,99 (prijspeil 1 juli 2008) De woningzoekende die een vergunningplichtige eengezinswoning in Waddinxveen vrijmaakt en reageert op een meergezinswoning; De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwoning in Waddinxveen vrijmaakt die ten minste 68,18 goedkoper is dan de woning waarop wordt gereageerd; De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwoning met 5 of meer kamers in Waddinxveen vrijmaakt en reageert op een woning met maximaal 4 kamers; De woningzoekende die een vergunningplichtige aangepaste of aanpasbaar gebouwde huurwoning in Waddinxveen vrijmaakt en reageert op een niet aangepaste of aanpasbaar gebouwde woning. Bij 55+ers genieten voorrang: geldt eerst 55+ers binding met gemeente, vervolgens binding met regio. Functie-vereisten Je beschikt over minimaal LTS+/MBO werk- en denkniveau, verkregen door ervaring, bij voorkeur in een productieomgeving of verpakkingsindustrie. Je hebt technisch inzicht en beschikt over goede communicatieve en contactuele vaardigheden. Je bent bereid in meerploegendienst te werken en je bent bereid de benodigde interne opleidingen/cursussen te volgen. Naast de voorwaarden uit de advertentie over aantal personen en/of leeftijd kan er sprake zijn van aan vullende voorwaarden waar u rekening mee moet houden. Wanneer de subsidiabele huur van de woning boven de aftoppingsgrens ligt (voor één- en twee persoonshuishoudens €499,51 en voor drie- of meerpersoonshuishoudens 535,32) wordt deze woning niet toegewezen aan huishoudens die voor huurtoeslag in aanmerking komen; Voor jongeren tot 23 jaar die een beroep op huur toeslag willen doen mag de huurprijs niet hoger zijn dan 348,99; In principe kunt u op iedere woning reageren. Er is een maximale inkomensgrens van 53.066,- (prijspeil 1 juli 2008). U moet wel voldoen aan de leeftijdsgrens en het aantal personen dat in de advertentie staat vermeld. Bijzondere voorrang wordt toegekend aan: De woningzoekende met een inkomen tot maxi maal de inkomensgrens (zie tabel) voor huur toeslag, voor een woning met een huurprijs van maximaal 385,22 (prijspeil 1 juli 2007) Woningzoekende die op zoek zijn naar een woning in verband met echtscheiding of beëindiging samenwoning (de zogenoemde herstarter) worden niet gezien als starter maar als zelfstandig wonende. Pas als de woning door alle betrokkenen wordt ver laten, wordt er gesproken van een doorstromer met doorstromervoorrang. Wanneer iemand 1 jaar geen zelfstandige huishouding heeft gehad, en dit ook kan aantonen, wordt hij/zij weer als starter gezien. Naast de voorwaarden uit de advertentie over aantal personen en/of leeftijd kan er sprake zijn van aanvul lende voorwaarden waar u rekening mee moet houden. Wanneer de subsidiabele huur van de woning boven de aftoppingsgrens ligt (voor één- en twee- De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwoning in Zevenhuizen-Moerkapelle vrijmaakt die ten minste 68,18 goedkoper is dan de woning waarop wordt gereageerd zonder recht te hebben op huurtoeslag; De woningzoekende die een vergunningplichtige aangepaste of aanpasbaar gebouwde huurwoning in Zevenhuizen-Moerkapelle vrijmaakt en reageert op een niet aangepaste of aanpasbaar gebouwde woning. De woningzoekende van wie het huishouden ten minste één jaar bestaat uit 2 of meer personen en die een twee- of driekamer achterlaat. Kijk op www.kwfkankerbestrijding.nl wat u kunt doen of geef op giro 26000. persoonshuishoudens 499,51 en voor drie- of meerpersoonshuishoudens 535,32) wordt deze woning niet toegewezen aan huishoudens die voor huurtoeslag in aanmerking komen; Voor jongeren tot 23 jaar die een beroep op huur toeslag willen doen mag de huurprijs niet hoger zijn dan 348,99; Woningzoekende die op zoek zijn naar een woning in verband met echtscheiding of beëindiging samenwoning (de zogenoemde herstarter) worden niet gezien als starter maar als zelfstandig wonende. Pas als de woning door alle betrokkenen wordt ver laten, wordt er gesproken van een doorstromer met doorstromervoorrang. Wanneer iemand 1 jaar geen zelfstandige huishouding heeft gehad, en dit ook kan aantonen, wordt hij/zij weer als starter gezien. KWF KANKER BESTRIJDING Wij bieden Een zelfstandige verkoopfunctie waarbij je producten promoot die in hun klasse net even iets meer kunnen. Een informele werksfeer in een hecht team. Arbeidsvoorwaarden passend bij de functie, waaronder een provisieregeling. Belangstelling? Heb je interesse in deze functie en stuur je sollicitatie met CV binnen 10 dagen naar: Fortune regio Rijnland, t.a.v. de heer L Kaashoek. Engelandlaan 30. 2391 PN Hazerswoude-Dorp Voor meer informatie: bel 0172 - 404207 of kijk op www.fortune.nl Xrautvte njzr omleiding nn deze zd^eztenlie wordt niet op pn/sgesleld. Solliciteren Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Michel Hagenaars (manager operations), tel. (0348) 558635. Direct solliciteren kan natuurlijk ook, stuur je brief met CV bij voorkeur per e-mail naar dstoffers@vandijkfood.nl of per post naar: Van Dijk Food Products B.V. T.a.v. mevrouw D. Stoffers (afdeling P&O) Postbus 222, 3890 AE ZEEWOLDE Rome, Venetië en San Marino. Als optionele excursie kunt u een excursie naar Florence bij boeken tegen een uitzonder lijke prijs van €25,- p.p. U'ver- blijft tijdens deze reis in een goed 3 sterren hotel. Reiscode: BE32745 meer weten of boeken? bel 0900 0991 (0,15 p/m) of kijk op peterlanghout.nl Boek via peterlanghout.nl en bespaar tot 10,- reserveringskosten. Alle prijzen zijn p.p. EXPANSIESYSTEMEN Tijdens deze 8-daagse vlieg/ busexcursiereis nemen wij u mee naar Rimini. In deze bad plaats kunt u heerlijk genieten van de Italiaanse zon. Daar naast hebben wij tevens een drietal excursies voor u gere geld. Wij nemen u mee naar 8 Daagse JONGERENREIS Logies en ontbijt Iedere zaterdag vanaf 30 mei t/m jA Q 26 september v.a. p.p. De hit voor jongeren komende zomer! Boek nu een heerlijke vlieg reis in een 3 sterrenhotel naar swingend Rimini aan de Adriatische Riviera. Deze badplaats is bijzonder populair en terecht. Het kent een denderend uitgaansleven, waarbij wij ook nog 3 keer gratis de entree van de disco voor je hebben geregeld. Reiscode: BE32746 PCM13 Van Dijk Food Products B.V. behoort binnen de levensmiddelenindustrie in West-Europa tot de grootste zelfstandige producenten van geelvetten en witvetten, denk hierbij aan marga rines, frituurvetten en snacksauzen. Met deze producten bezet Van Dijk Food Products een solide marktpositie en worden diverse grote (inter)nationale retailers bediend. Internationaal hebben wij een sterke marktpositie in private labels, zowel in retail als in foodservice. De Nederlandse consument kent ons o.a. van de merken Diamant, Gouda's Glorie, Wajang en Twenty Four. Aanbod huurwoningen knaller van DE WEEK MET DE AUTO vanaf 99,. 8-daagse vlieg/busexcursiereis Logies en ontbijt a Vertrekdata 30/5,6-13-20 en 27 juni a. MP mp mp p.p. nergens I goedkoper i 4, 5, 8,12 of 15 dagen Lago Di Varese - Hotel Continental*** Halfpension Aankomst woensdag en zaterdag van K mei tot en met oktober v.a. m^ MP p.p. In Noord-ltalië, niet ver van de Zwitserse grens, ligt het Lago di Varese tussen de twee grote meren Lago Maggiore en Lago di Como. Lago di Varese ligt nabij de stad Varese en is omringt door een bosrijk gebied. Hotel Continental heeft zeer ruime kamers, veel faciliteiten en ligt vlakbij het centrum. Reiscode: BEA7429 8 dgn Reuzengebergte - Sporthotel Bohemia*** Logies en ontbijt Diverse vertrekdata v.a. mb Jr p.p. Het Reuzengebergte staat bekend om zijn natuurschoon, mooie wandelpaden en sfeervolle stadjes. Dichte bebossing, gigantische granietrotsen, prachtige meren. U zult kennis maken met lief lijke stadjes en het wereldberoemde Boheemse glas. Natuurlijk brengen we ook een bezoek aan Praag. Reiscode: BE32316 8 daagse Beierse Woud - Hotel Klosterhof*** All Inlcusive Aankomst iedere zaterdag van april tot "jP en met oktober v.a. laimV p.p. Het Beierse Woud kenmerkt zich door dichte bossen, ruige rots partijen en klaterende riviertjes en schilderachtige dorpen. Je kunt er wandelen en fietsen en uiteraard ook de mooiste autotocht jes maken. Hotel Klosterhof is een modern 3 sterren hotel met een gezellige biergarten en mooie kamers. Reiscode: BE32816

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 9