I I veertig jaar Hubo Huurman I Nieuwe bedrijfsleiders Plus zuidplaslaan I Prijswinnares ledenwerfactie Pettepret rond Petteplas Nieuwe vrachtwagen voor verkeersschool Tricom Eindelijk weer een échte, traditi onele buurtsuper", verzucht Ger van der Knaap (47). Sinds 1 april geeft hij samen met Rutger van den Berg (33) leiding aan de Plus aan de Zuidplaslaan. Daarvoor wa ren beiden werkzaam bij de Plus Het Spui in Den Haag. „Je was daar meer bezig met diefstal, dronken schap en criminaliteit dan dat je je op de winkel zelf kon richten", ver telt Van den Berg. „Hier is dat an ders. Ik heb er echt zin in." WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN q- ,s OHKHI - De nieuwe bedrijfsleiders: Van der Knaap en Van der Berg. Foto: Martin Sharrott K Kees van der Haven en John Mimpen met echtgenotes. Foto: Nooteboom •ERKENP 'l ■BI Laminaat Gordijnen !i innen ba Hen zon nering Huurman. Het jubileum wordt het hele jaar ge vierd. De aftrap van het feest vindt plaats op don derdag 9 april. Met name de eerste drie feestda gen worden bijzonder gevierd met spetterende aanbiedingen! Naast de aankleding van de win kel, is er ook aandacht geschonken aan de Hubo- krant en aan de website. De site www.hubo.nl is voorzien van een consumenten winactie. Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen t Telefoon 0180-6327.03 Fax 0180-328434 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 8 april 2009 De ledenwerfactie van de bibliotheek in Wad- dinxveen heeft tien nieuwe leden opgeleverd. Elke volwassene die lid werd tijdens de boe kenweek 2009 kwam in aanmerking voor vier gratis toegangskaarten voor Diergaarde Blijdorp. Deze kaarten zijn gewonnen door Nishada Harylallsingh. supermarkt met een wijkfunctie. Wat wij willen gaan doen is allereerst de zaak op orde brengen - daar kwam het niet van toen de supermarkt zon der ondernemer zat - en we willen weer met ac ties gaan beginnen. Ons doel is dat er weer over de Plus gepraat gaat worden, in de trant van: daar moetje heen. We willen de supermarkt weer her kenbaar maken.” Het supermarktduo was voor hun Plus-tijd jaren lang werkzaam voor een andere landelijke ke ten. „Maar we werden het daar een beetje zat: al les werd van bovenaf geregeld en je moest vooral niet proberen met eigen initiatieven aan te ko men.” Bij Plus is dat anders, vinden ze: „Plus ont wikkelt zich ook, maar ze betrekken de onder nemers tenminste bij besluiten. Je hebt hier eigen inbreng, en als ondernemer is dat natuurlijk heer lijk.” 01) Tijdens het middagprogramma van het spet terend PETTEPRET Oranjefestijn, dat door Stichting Nationale Feestdagen Waddinx- veen op donderdag 30 april op en om de Pet teplas georganiseerd wordt, zal de brand weer voor veel speel- en spetterplezier gaan zorgen. Zowel op als rond het water! Voor alle leeftijden worden er diverse spuitspellen gedaan w.o. het huisjes en skippybal spuit- spel. Ook komen er drie demonstraties van het redden van mensen uit auto’s. Zowel de kinderen als hun ouders mogen zelf helpen met blussen van branden en er zijn voor de kinderen rondritten met brandweerauto’s door het dorp.Ook de Scouting Klimopgroep zal ‘s middags allerlei leuke 'knoop en vaar’ activiteiten op en rond de Petteplas houden. Verder geeft de Reddingsbrigade demonstra ties en rondvaarten. En alsof dit alles nog niet genoeg is komt ook de KLPD ook nog speci ale demonstraties geven. Zoals al eerder be kend gemaakt vindt er naast dit alles nog het 'lopen in ballen over water’ plaats, georgani seerd door Tafelronde 143. Voor de wat kleinere kinderen is er de moge lijkheid zich te laten schminken. Bij dit alles kan groot en klein zich ook nog vermaken in het op het feestterrein aanwezige pretpark. Gedurende de middag verzorgt de SNFW een speciale ontvangst voor de Petteflat be woners omdat het festijn tenslotte in hun voortuin wordt gehouden. Stichting Nationale Feestdagen Waddinx- veen heeft ook de gehandicapten uitgeno digd om te komen genieten van het festijn. Speciaal voor hen zal er een poppenkast wor den gehouden en zullen zij ballonnen gaan oplaten. Dit alles wordt muzikaal opgeluis terd door Shantykoor het Kraaiennest en de Partyband. Tapijt Vinyl gk Marmoleum scholen; Kees van der Haven uit Gouda en ver keersschool Succes-Mimpen uit Waddinxveen. Tricom verzorgt opleidingen voor de rijbewij zen C (vrachtauto) en CE (vrachtauto met aan hangwagen) inclusief het chauffeursdiploma voor het beroepsgoederenvervoer. Ook wordt de opleiding voor het rijbewijs E achter B (per sonenauto met aanhangwagen) aangeboden en bestaat de mogelijkheid om middels een spoed opleiding de opleidingstijd in te korten tot 1 dag, een spoedopleiding is ook mogelijk voor de rijbewijzen C en CE. Verkeersschool Tri com is gevestigd aan de Oranjelaan 2, 2741 ER in Waddinxveen. Telefoon 0182-640442,06 - 54 76 30 15. Bezoek ook onze website www.menfinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons adviescentrum of bij u thuis. ■H AH et de overhandiging van de sleu- I a H tels van de nieuwe vrachtauto I I DAF CF 85 heeft verkeersschool I Tricom haar leswagenpark weer gecomplementeerd. Verkeersschool Tricom op gericht op 1 maart 1984 - vierde onlangs haar 25 jarig bestaan vierde is een begrip in Mid den Holland voor professionele opleidingen tot vrachtautochauffeur. De opleiding kenmerkt zich door een aanpak waarbij het naast het be halen van de vereiste diploma’s, het optimaal functioneren van de leerling in zijn toekomsti ge baan centraal staat. Verkeersschool Tricom is een samenwerkingsverband van twee verkeers- B ubo bestaat dit jaar veertig jaar. Dit wordt landelijk gevierd met aller- I lei aantrekkelijke acties. Dus ook bij I Hubo Huurman aan het Noordeinde 76a in Waddinxveen. De acties hebben niet alleen betrekking op productkortingen, maar geven ook veel voordeel op het service aspect van Hubo B et is duidelijk: zowel Van der Knaap als Van den Berg zien het wel zit- I ten op hun nieuwe werkplek in Wad- I dinxveen. Plus werkt niet met filialen, maar met vestigingen die gerund worden door heuse ondernemers. En daar ontbrak het sinds ja nuari dit jaar aan bij de supermarkt aan de Zuid plaslaan. Van den Berg kwam diezelfde maand nog over vanuit Den Haag, zijn collega volg de afgelopen week. „Ons doel is om een winkel een plaats te laten zijn waar het prettig winke len is, waar een compleet assortiment aangebo den wordt en waar de klant daadwerkelijk koning is”, vertelt de uit Hendrik Ido Ambacht afkomsti ge Van den Berg. De Waddinxveense Plus, met ongeveer tachtig werknemers in dienst, beviel hem vanaf het eerste moment: „Dit is echt een Horren persoonlijke benadering brede kennis goede service juiste prijs/kwaliteitsierhouding vrijblijvende offerte KIES VAN KSHA® Lil

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 25