I MKUBUS SeJfstorage. tijdens de Easy in- of overstapweken bij Kubus Self-storage Alphen aan den Rijn! Maak kennis met de elektrische fiets bij Gek van Fietsen.nl I Opstapdag J Zo EASY is het om te wisselen van opslagunit. f 18 april Sparta ION I r Prinses Margrietlaan 15, tel. 0172-422 362 {Gek} van fietsen.nl) i Met een elektrische fiets kom je nog eens ergens i Kubus de voordeligste self-storage aanbieder van de regio. Kubus heeft ruimte zat. Dus pak die ruimte! Meer info? www.kubus.nu Beleef het in onze winkel Gra ops op www.kubus.nu/dov/nloads Vragen? Bel met onze vestiging in Alphen aan den Rijn (0172-422 362) of kom langs voor een rondleiding en een kopje koffie tijdens onze kantooruren (maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur). Onze medewerksters Diana en Ellen vertellen u graag wat onze opslagunits zo uniek maakt. Kennismakingsactie De Opstapdag op zaterdag 18 april biedt een uitgelezen kans om de elektrische fiets gratis uit te proberen. Gek van Fiet sen.nl verbindt er ook nog een speciale actie aan. Wie op die dag kiest voor een Sparta Ion of Koga Tesla, krijgt gratis vijfjaar garantie op deze fietsen. Op die manier verzekert u zich van heel veel comfortabel fietsplezier waarnaar u ook nog eens geen omkijken heeft. Rik de Bruin: “De laatste jaren hebben leveranciers veel geïnvesteerd in de kwaliteit van elektrische fietsen. Het aanbod is enorm toegenomen. Uit dat brede assortiment vind je altijd wel een fiets die bij je past, maar het loont de moeite om verschillende modellen uit te testen. Wat de een prettig vindt, is voor de ander te beperkt of juist te complex. Sparta is in Nederland de grootste leve rancier van elektrische fietsen. Daarom sluiten wij graag aan bij dit leuke initi atief van de Opstapdag, zodat we onze klanten alle mogelijkheden kunnen laten zien.” Gezond alternatief De elektrische fiets is een gezond alternatief voor iedereen die fit en mobiel wil blijven. Mensen die de fiets noodgedwongen laten staan, kunnen nu weer opstappen. Op de elektrische fiets blijf je in beweging, maar dan wel volledig aangepast aan je eigen wensen en mogelijkheden, je maakt gebruik van wat extra ondersteuning, zonder de nadelen van geluidsoverlast en uitlaat gassen. Gezond voor jezelf en gezond voor het milieu. Maak een proefritje op 18 april en ervaar het verschil. Rijd en laatje rijden! Meer informatie bij Rik de Bruin van Gek van Fietsen.nl (0172-499586) of kijk op www.gekvanfietsen.nl Voordeliger uit zijn met uw opslagruimte? Dit is de oplossing: de Easy in- of overstapweken bij Kubus Self-storage in Alphen aan den Rijn tot eind April! De opslagunits van Kubus bieden een gemakkelijke, flexibele en economische oplossing voor extra ruimte in verband met een verbouwing, verhuizing of extra archief/magazijnruimte. Stap op! Ook vestigingen in: Rotterdam-Noord •Rotterdam-Zuid •Schiedam en vele partnervestigingen door geheel Nederland. Daarom opslaan bij Kubus Self-storage: Spullen opslaan voor korte of langere tijd Voor particulieren en bedrijven Opslagunits van 1 tot 50 m3 Voorrijden met de auto Gratis ophaalservice Bewaking met camera's Alvanaf€12,-permaand. De elektrische fiets is enorm, in opgang. Naar schatting rijden er al zo’n vijfhonderdduizend in Nederland rond en dit aantal groeit met de dag. De elektrische fiets ziet er uit als een mooie gewone fiets, maar hij biedt zoveel meer. Reden voor Gek van Fietsen.nl om zoveel mogelijk mensen met de voordelen van de elektrische fiets te laten kennismaken. Op 18 april vindt er in hun winkel onderaan de Julianabrug een Opstapdag plaats van het Sparta Ion Promoteam. Belangstellenden kunnen het gemak van de elektrische fiets dan gratis zelf ervaren en uittesten. Met een vrachtwagen vol demomodellen is er keus genoeg Altijd wind mee Rik de Bruin van Gek van Fietsen.nl ziet de elektrische fietsen echt als verrijking van het assortiment. “Nu de lente aanbreekt wil iedereen weer naar buiten. Ook mensen die een dagje ouder worden of wat minder fit zijn. De traponder- steuning van de elektrische fiets is dan echt een uitkomst. Je kunt de elektromotor pre cies zo instellen als je zelf wilt, en dat fietst net even gemakkelijker. Als je moe wordt of opziet tegen een helling, trapt de fiets met je mee. Wij merken dat die formule voor heel veel klanten aantrekkelijk is, bijvoorbeeld ook wan neer je dagelijks naar je werk fietst of vaker lange tochten maakt. Met de elektrische fiets heb je eigenlijk altijd wind mee. Ook naar Kubus Self-storage voor: Uw eigen postadresVestigingsadres bedrijfDoorzendservice Deze extra services zijn nog niet beschikbaar in vestiging Alphen aan den Rijn.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 27