WSE pakt een puntje Ronde van waddinxveen Heren Koophuis/Be Fair op weg naar promotie waddinxveen stijgt naar derde plaats 1 WSE heeft aan de thuiswedstrijd te gen middenmoter Warmunda een puntje overgehouden. Beide ploe gen kwamen niet tot scoren. Stand dames Promotieklasse A Antwoord Uitslagen in 5A Programma komend weekend: WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN/LEIDEN WADDINXVEEN I Foto: Martin Droog Door Ton van Bemmel l Sport wedstrijden erbij, gaat het hard”, volgens Souisay. „Dan is het seizoen al weer bijna afgelopen.” Gis teren (dinsdag) speelde WSE voor de AD-Cup. Maar de uitslag van de wedstrijd tegen Oudewa- ter kon niet meer meegenomen worden in deze krant. de team van VC Nesselande verfoor met 1-3 (23-25, 21-25,25-19 en 17-25) van Florie/NVC, maar is in de tweede divisie C vrijwel zeker van handhaving. achterlijn en met een afgemeten voorzet bereik te hij Dennis Faber. Die presenteerde de bal op maat aan René van der Sluis en met een verwoes tend schot was het opnieuw raak. Leidsche Boys deed daarna wat terug (1-3), maar binnen no time was het verschil weer ‘drie’ toen invaller Sjaak Weimar, na een rush vanaf de middenlijn voor de 1-4 tekende. Na het neerhalen van Ozcan Ahyan mocht aanvoerder Mo Darrazi plaats nemen ach ter de bal om vanaf de penaltystip zijn eerste com- petitiedoelpunt van dit seizoen te laten noteren 1-5. En de trek in ‘kaas’ was nóg niet gestild. Ahy an stuurde een tegenstander de bosjes in, legde de bal keurig breed op de Van der Sluis en die kon van dichtbij simpel de 1-6 scoren. De einduitslag werd uiteindelijk 1-7. Sjaak Weimar kapte er ook vrolijk op los, wachtte netjes tot de altijd presente 'twaalfde man’ Michael Geurten op de plaats van bestemming was, gaf een tikkie opzij en Geurten schoot de bal van zo’n 20 meter tegen de touwen. Een indrukwekkende zege zat in de tas. Door het verlies van SVLY staat Waddinxveen nu de derde. Komend paasweekend komt Waddinxveen twee keer op ‘De Sniep’ in actie. Zaterdag 11 april wordt om 17.00 uur afgetrapt tegen koplo per NSV’46 en maandag 13 april, 14.00 uur, komt Warmunda op bezoek. 1-2 5-4 i1-7 2-0 2-2 1-3 0-0 1. Leython22-91 2. Sovicos23 - 78 3. Velo 23 - 77 4. Spanning 22023 - 71 5. Novo 23 -70 6. Kratos ‘08 22 - 60 7. Koophuis/Be Fair23 - 59 8. VollinGo23 - 54 9. Castelhim 23 - 53 10. Dosko 22 - 44 1 Visade Voorburg 322-27 12. Kalinko 223 - 26 13. Punch 22-25 Na rust probeerden de Leidenaren tevergeefs snel de aansluiting te forceren. Waddinxveen had daarop het juiste antwoord. De mooiste aanval van de middag leverde de 0-3 op. VdP werd over rechts weggestuurd, haalde de Floreant - NSV‘46 Gouda - Rijnland Leidsche Boys - Waddinxveen Lugdunum - GSV Soccer Boys - Roodenburg SVLY-ROAC‘79 WSE - Warmunda Dames, promotieklasse A, Be Fair: vrij, heren tweede klasse B, Be Fair: vrij. De 17e wielerronde van Waddinxveen be looft op tweede Paasdag 13 april een boei end evenement te worden. De wielerdag die duurt van 10.30 uur tot 18.00 uur, vindt tradi tiegetrouw plaats op het Coenecoop Bedrij venterrein. De junioren (16 en 17 jaar) bijten om 10.30 uur het spits af. Boskoper Erick Tol behoort tot de kanshebbers en nieuwkomer Mark Sonneveld (Waddinxveen), die lid is van het Goudse Ex celsior, kan voor een verrassing zorgen. On danks de financiële crisis strooit het wielerco- mité kwistig met premies en superpremies. Waardoor de wielerwedstrijden in het Gou- wedorp bijna nooit saai verlopen. Om 12.00 uur beginnen honderd vrouwen aan hun wedstrijd. Favoriet is Claudia Witteveen uit het Gelderse Teuge die in 2007 en 2008 won. Krista van Dam en Patricia Moons uit Reeu- wijk vertegenwoordigen de regio. Vier dames uit Noorwegen hopen eveneens op een goed resultaat. Meer dan honderd Amateurs A star ten om 13.30 uur. Marcel Alma uit Harskamp is favoriet. Hij won in 2008 de Ronde van Waddinxveen voor eliterenners en beloften. Alma deed echter een stapje terug en maakt nu deel uit van het amateurspeloton dat der tien renners uit de regio telt. Peter van der Reep (Hillegom) die in 2008 in Waddinxveen won, is ook nu van de partij. De Rabo Dikke Banden Race voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar op gewone fietsen begint om 15.00 uur. Er kan ingeschreven worden tot een kwartier voor de start. Het hoofdnummer, 80 km voor eliterenners en beloften - met liefst 125 deelnemers - be gint om 16.00 uur. Traditiegetrouw staat een ploeg uit Letland aan de start. Sander Kreder (Zevenhuizen) is de enige vertegenwoordi ger van de wielrennende familie Kreder. Zijn broers en neven Dennis, Wesley, Michel en Raymond Kreder hebben verplichtingen in andere wedstrijden. Criteriurnspecialisten als Rob Disseldorp, Gerard Klijnhout, Andre van Reek, Boudewijn de Graaff, Arno Hartog, Harm Bronkhorst, Martijn Lust, Ton Slip pens en Nico Vuurens nemen het op tegen Erikjan Kooiman (Ammerstol), de jonge, ta lentvolle Coen Otterspeer (Ouderkerk), Joost Spring in’t Veld (Mijdrecht) en Robert Berk (Koudekerk). Rondemiss Charisa de Haan uit Reeuwijk speelt een hoofdrol bij alle huldigin gen. Meer informatie is te vinden op www. rondevanwaddinxveen.nl. s, 0 SE-trainer Eddy Souisay kon ach- g teraf welleven met een gelijk- S S SPC1- waren gevaarlijk uit de W W counter en wij hebben ook kan sen gehad.” De oefenmeester zag twee grote kan sen door zijn spelers gemist worden. In de eerste helft kon Thijs van der Voort alleen op de keeper af, maar miste. In de tweede helft was vijf minu ten voor tijd een grote kans niet besteed aan Niels van der Linden. Ondanks de gemiste kansen was Souisay best te vreden. ‘‘We hebben goed vanuit de organisatie gespeeld.” WSE, dat eindelijk weer over een na genoeg fitte selectie beschikt, mag het komende ‘weekend’ aan de bak. In verband met Pasen staat op zaterdag de wedstrijd tegen Rijnland gepland en mogen de Waddinxveners twee dagen later aantreden tegen hoogvlieger ROAC. „En met die p een zonovergoten voetbal- veld in de Sleutelstad liet Wad- 9 dinxveen zich zondag de Leid- sche kaas uitstekend smaken. De ploeg van Edwin de Bruin, te gast bij Leid sche Boys, produceerde een heuse zevenklap per en steeg bovendien naar de derde plaats van de ranglijst. Hoe scherp kan een ploeg zijn! Binnen vijf tien seconden stond de 0-1 al op het score bord. Dennis Faber snelde vanaf de aftrap richting ‘de zestien’ van Leidsche Boys en poeierde op doel. De keeper kreeg de bal niet klem en de mee opgekomen Yoeri van der Putten was er als de kippen bij om zijn speci aliteit (scoren!) te etaleren. Leidsche Boys wil de meteen terugslaan en voetbalde gedreven naar het doel van Jordy Groen. De verdedi ging had weliswaar de handen vol aan de snelle aanvallers van de Leidenaren, maar keeper Jordi Groen lag er niet echt wakker van, want grote kansen wist de thuisclub niet te creëren. Ook bij Waddinxveen bleef het qua scoren een tijdje rustig. Het zou tot vlak voor rust duren voordat VdP opnieuw van zich deed spreken. Faber stuurde hem diep en de topscorer liet de keeper met een lob in het luchtledige graaien, 0-2. WSE-speler Robert van Niekerk in een verbeten duel met een speler van Warmunda. e volleyballers van Koophuis/Be Fair V hebben een belangrijke stap gezet om promotie naar de eerste klasse af te dwingen. De Waddinxveense num mer twee van de tweede klasse B won met 1-3 (25- 21, 17-25, 20-25 en 21-25) bij Vollier, dat met even veel veriiespunten als Be Fair, de derde plaats bezette. Uit de resterende thuiswedstrijd op 18 april heeft het team van aanvoerder Ronald de Rooy voldoende aan een gelijk spel om terug te keren naar de eerste klasse. „We moesten impro viseren met de opstelling en dat kostte de eerste set, daarna groeide ons zelfvertrouwen en waren we de betere ploeg", keek De Rooy terug. Het da mesteam van Be Fair verfoor in eigen huis met 1- 3 (16-25, 20-25,14-25 en 25-18) van VollinGo. „De gasten speelden met de dynamiek en intensiteit die bij ons ontbrak. Daar moeten we wel iets aan doen want we moeten nog een wedstrijd spelen en we willen dan met opgeheven hoofd het veld verlaten”, laat coach Alex Luycks weten. Volgend seizoen is hij weer beschikbaar om de Waddinx veense dames te trainen en te coachen. Het twee- WEEKBl AD VOOR WADDINXVEEN I Woensdag 8 april 20(1’’ 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 33