Donatie voor voedselbank I I i I I I Expositie Kunstkring Pret met Pietje Pettepret muntjes WADDINXVEEN I Seniorenreis b Bingo voor senioren Bingo in De Boog Concordia is top(sport) Reparaties N219 LR/RGÈ I F Fb Wanneer neemt u de stap voor I De sportschool Curves in Wad- dinxveen heeft met haar jaarlijk se voedselactie 798 kilo voedsel opgehaald voor Care for Family. Ramen Deuren Schuifpuien Gevels Serres Vouwwanden SPORTIEVE PULLOVER MET V-HALS DIVERSE KLEUREN NU 69,- WADDINXVEEN Lieftink WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN i Produktieweg 17» Alphen a/d Rijn T 0172 46 96 70 www.lieftink.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN °,°9 - fx q.. 3 Natasja Froger leverde met haar goedgevulde tas ook een bijdrage aan het eindresultaat. Foto: PR Pr. Hendrikstraat 18. Bodegraven (0172) 65 02 99 SCHUCO Merken: Blacky Dress Mart Visser Oui Michele Nice Connection Crea Concept* Luisa Cerano Sem Per Lei Cambio helft van de maand maart lid werden bij Curves Waddinxveen betaalden geen begeleidingskosten als ze een tas met niet bederfelijke levensmidde len meebrachten. Eigenaresse Jeannette van der Loo: „De tassen die ze meenamen waren soms bijna niet te tillen; ze meenemen was meteen een goede warming-up voor de training.” Daarnaast werd er door de huidige leden de hele maand maart voedsel ingezameld. Naast het ophalen van voedsel was er aandacht voor het belang van ge zonde voeding, en werd ook gevraagd dit soort voedsel te doneren. Curves Waddinxveen hoopt in Waddinxveen. Er zijn afspraken gemaakt dat bij elke expositie van de Kunst Kring een school deelneemt aan de expositie met der tig werkstukken en dat daarbij het bezoe kende publiek zijn voorkeurstem kan uit brengen, zodat de drie mooiste werkstukken beloond worden met een prijs. De onderwer pen waarover de werkstukken zijn gemaakt, variëren van jagers en boeren tot monniken, ridders, pruiken en revoluties. Ook de we reldoorlogen ontbreken niet. Leden van de Kunst Kring hebben op de Re- genboogschool voorlichting gegeven over het houden van een expositie en het ma ken van schilderijen. Er werden vele en leu ke vragen gesteld door geïnteresseerde leer lingen. sen die op de kleurplaat vermeld staan. Ook zullen er regelmatig speciale Pietje Pettepret aanbiedingen zijn bij C1000Jim Koster waar je een gratis Pettepretparkmuntje bij krijgt. Hou de kranten dus goed in de gaten voor deze speciale aanbiedingen. zo'n oranje Pette pretpark muntje? 1. Wervelwind: Raap jij in deze wervelwind het juiste bedrag bij elkaar? Dan ga jij met een boodschappenpakket naar huis 2. 2 springkussens waar kinderen tot 12 jaar zich op kunnen uitleven. De opbrengst het goede doel S.O.S. kinderdorpen. 3. Het Rodeobed: Wie blijft er het langst op dit opblaasbed liggen zonder zich vast te hou den. Wij zullen de standen noteren en om 20.45 u zullen wij de drie beste rodeobed lig gers bekendmaken. Inschrijven voor deze reis: Woensdag 6 mei Anne-Frank Cen trum (foyer) Donderdag 7 mei Huize Souburgh (hal) Woensdag 13 mei Anne-Frank Cen trum (foyer) Alle dagen van 9.00 tot 11.30 uur. Op vrijdag 17 april wordt er weer een bin go gehouden in buurtcentrum ‘De Boog’. U bent van harte welkom in het buurtcentrum aan de C. Huygenslaan 2 in Waddinxveen. Er zijn prijzen te winnen. De zaal gaat open om 19.00 uur, de bingo begint om 20.00 uur. mm ramenfabriek Dat muziekmaken ook een vorm is van het beoefenen van sport kunt u vrijdagavond 17 april horen en zien tijdens het jaarlijkse voor- jaarsconcert van muziekvereniging Concor dia in de Ontmoetingskerk. Het harmonie orkest, C Akkoord (opleidings- orkest van Excelsior Boskoop en Concordia Waddinxveen) en de A selectie van Studio Da Danza hemen u deze avond mee in de wereld van Concordia is top (sport) middels muziek, beeld en dans! Er zal een mooie samenwerking te zien zijn, waarin de dansers zullen meegaan op muziek van Concordia. Aanvang concert 20.00 uur. Toegang bedraagt 5 euro. Kaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar of via 616297. De afdeling Seniorenwerk van de stichting Vonk organiseert veel activiteiten om seni oren in de gelegenheid te stellen elkaar te ontmoeten. De meeste activiteiten worden overdag gehouden, maar er zijn ook avond- activiteiten. Zo bent u op dinsdag 21 april van harte welkom op de bingoavond in het Anne Frank-activiteitencentrum (Jan van Bij- nenpad 1). Vooraf aanmelden is niet nodig. De zaal gaat open om 19.30 uur; de bingo be gint om 20.00 uur. Voor meer informatie over deze activiteit kunt u contact opnemen met Seniorenwerk, 63 19 32. Als u gebruik wilt maken van het vervoer via de GroeneHartHopper om naar deze bingoavond te gaan, dient u uw rit te bestellen via het telefoonnummer 0800 - 022 09 00.De activiteit is om 22.00 uur afgelo pen. In de nacht van woensdag op donderdag 15 april tussen 20.00 en 06.00 uur voert de pro vincie Zuid-Holland reparaties uit aan de N 219 Zuidplasweg. De reparaties bestaan uit het vervangen van slechte plekken in het as falt. Het verkeer in de richting van de rijks weg A20 wordt omgeleid via de Dorpsstraat Zuideinde. Verkeer richting de bebouw de kom van Zevenhuizen wordt over de pa rallelweg omgeleid. (Bromjfietsers kunnen van hun bestaande routes gebruik blijven ma ken. Het gemotoriseerde verkeer op de om- leidingsroutes moet rekening houden met de aanwezigheid van (bromjfietsers op deze rou tes. Modisch. elegant sportief (maten van 36 t/m 46) Het Comité Seniorenreis houdt op woens dag 3 juni weer een leuk uitje voor de oude ren van Waddinxveen. De reis gaat deze keer naar Maasbergen. Vertrek vindt plaats om half negen. In de ‘Weistaar’ wordt er koffie met gebak genuttigd. En zal er een bezoek worden gebracht aan het Kaas en Botermuseum. Onder leiding van een gids wordt er met de bus een schitteren de tocht gemaakt door het Rijndal. Onder weg vindt er ook een stop plaats bij het Kijk en Luistermuseum in Bennekom. De dag wordt met een diner afgesloten. Het is de be doeling om rond een uur of acht weer terug te zijn in Waddinxveen. De kosten van deel namen zijn 35 euro per persoon. Voor meer informatie kunt u bellen met Dhr. Heems kerk 06-54371991 dat aandacht voor deze voedselactie meerdere instanties in onze omgeving op het idee brengt soortgelijke acties te gaan organiseren. Hierdoor wordt Care for Family doorlopend voorzien van voedsel. Meer informatie over Curves is te vin den op www.curves.nl. p vrijdag 17 april wordt de lente-ex- K positie van de Waddinxveense Kunst- U kring in samenwerking met de Re- genboogschool geopend. Tijdens deze expositie -van 17 tot 19 april- worden er door 29 leden 50 werkstukken tentoongesteld. De werken zijn uitgevoerd in acryl, olieverf of aquarel. Tevens zijn er beeldhouwwerken en ke ramiek te bewonderen. Toegang is gratis. Er zullen ook 30 werkstukken van leerlingen van de Regenboogschool worden tentoongesteld. De minister van Onderwijs, de heer Plasterk, is er een sterk voorstander van om de jeugd op vroe ge leeftijd in contact te brengen met kunst. In na volging hiervan heeft de Waddinxveense Kunst Kring contact opgenomen met de basisscholen egin maart gaf Natasja Froger het start- sein voor deze actie, waaraan alle Cur- ves clubs verspreid over heel Nederland meededen. Vrouwen die in de eerste n het pretpark dat tijdens Pettepret op 30 I april volledig wordt verzorgd door C1000 I Jim Koster zijn attracties te vinden voor I jong en oud. Van luchtkussens tot schiet tent en van Rodeobed tót Kratje stapelen. Tevens zijn er bij diverse attracties schitterende prijzen te Wat kun je ondere andere allemaal doen met winnen. Toegang tot het Pette pretpark is uitsluitend mogelijk met de speciale oranje en groene Pet te Pretpark muntjes. Deze zijn voor 0.50 euro cent per stuk te verkrijgen bij ClOOOJim Koster op de Passage in Waddinxveen. Als je de munt jes per tien stuks koopt in de voorverkoop krijg je er zelfs gratis een mooie lampion bij die je kunt gebruiken tijdens de lampionnenoptocht. Maar de muntjes kun je ook verdienen door de kleur plaat die huis aan huis verspreid wordt, mooi in gekleurd in te leveren bij een van de inleveradres- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 1 1 Woensdag 15 april 2009 JL JL

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 11