I i I Met 'Gogo ballen' over de Petteplas i 1 Oranjefestijn op en om de Petteplas Koninginne dag bij 'De Overkant' Lionskinder- markt Koninginne- dagrit Het 'Pette pretpark' - 'i n m de Petteplas? -F f t WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN I WADDINXVVEEN Kerkweq - Wast E Poppenkast Aubade Het Koninginnedagfeest PETTEPRET vindt 30 april plaats op en rondom de Petteplas. De Reddingsbrigade is ook weer van de partij en zal demon straties en rondvaarten verzorgen. Alex en Gordon zullen een spetterend optreden geven ter afsluiting van deze feestelijke dag. Het complete pro gramma is te vinden op de volgende pagina. Foto: Martin Sharrott Lions Kindermarkt Optreden artiesten o.a. DJ Charles, Djumbo, Irvine, Studio Da Danza, dansgroep TOOS, Alex en Gordon Optreden Shantykoor het Kraaiennest en De Partyband Bruin Café met horeca- eilanden Demonstraties door de KLPD Lopen in ballen over het water door de Tafelronde 143 Special Cars Show WK Straatje Keren Start lampionnen optocht C1000 Pretpark Autoclub 'De Gouwe Rijders’ uit Waddinx- veen houdt op 30 april haar traditionele Ko- ninginnerit voor de 52e keer. U kunt per auto of motor aan deze rit deelnemen. De inschrij ving en de start voor deze rit is op de ochtend van 30 april bij: Eetcafe Zinne aan de Nes se 20,0182-632880. Wel uw auto alvast parke ren op de parkeerplaats van de loswal aan de Noordkade. Inschrijven kan op 30 april van 06.00 uur tot 06.30 uur. Start: vanaf 06.15 uur. Ook niet le den zijn van harte welkom.Voor inlichtin gen/vragen kunt u bellen met A. A. Boer, 079- 3315205 of06-23671549. Het pretpark wordt door de C1000 georgani seerd en is alleen toegankelijk met speciale oranje en groene Pette Pretpark muntjes. De muntjes zijn bij de C1000 verkrijgbaar. Het pretpark heeft activiteiten voor jong en oud. Er is onder andere een wervelwind-attractie en als je in de wervelwind het juiste bedrag bij elkaar raapt, ga je met een boodschappen- pakket naar huis. Ook zijn er twee springkussens. De muntjes kosten 0,50 eurocent per stuk. Als je de munt jes in de voorverkoop koopt, krijg je een gra tis lampion die je kunt gebruiken tijdens de lampionnenoptocht. Ook kun je muntjes ver dienen door de kleurplaat die huis aan huis is verspreid in te leveren bij het adres dat op de kleurplaat vermeld staat. Niet alleen bij de Petteplas vinden er op Ko ninginnedag activiteiten plaats maar ook bij speeltuin 'De Overkant’. Net zoals vorig jaar heeft de speeltuin ook dit jaar weer een speel- festijn. S’middags is er van alles te doen en s'avonds is de jaarlijkse playbackshow. Het speelfestijn begint om 12.30 en is 16.30 uur afgelopen, s’avonds gaat het feest door en begint om 20.30 uur een playbackshow. De activiteiten voor de middag zijn; drie lucht kussens, een grabbelton en het Rad van For tuin met prijzen voor groot en klein. Er is de hele middag muziek te horen en er staat een poffertjeskraam. S’avonds begint de playback show om 20.30 uur en is bedoeld voor de ou dere kinderen. De speeltuin 'De Overkant' is te vinden aan Kromme Esse 6. Dit jaar is het de 30e kindermarkt die de Li- onsdub uit Waddinxveen-Boskoop organi seert op Koninginnedag. De locatie is dit jaar veranderd; het is aan de Puttelaan bij de Pet teplas. De schooljeugd van 8 tot 13 jaar mag 30 april vanaf09.30 uur allerlei spulletjes verkopen. De deelname aan de kindermarkt is gratis. Wel wordt er van alle deelnemers verwacht, dat zij een deel van hun verdiensten voor het goede doel afstaan en dat in de bekende melkbussen doen. Het geld gaat naar SOS-Kinderdorpen. Dit goede doel zorgt ervoor dat wees- en verla ten kinderen kunnen opgroeien in een ge zin. Dankzij onze unieke gezinsgeoriënteer- de aanpak groeien kinderen op tot kansrijke volwassenen. SOS-Kinderdorpen heeft de verantwoordelijkheid voor 75.000 kinderen in 500 kinderdorpen en 390 jongerenhizen in 132 landen. 1 miljoen mensen maken gebruik van onze voorzieningen zoals scholen en so ciale en medische centra. Brandweer- activiteiten op en om de Petteplas L WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Koninginnedag Het is de bedoeling dat organisatiès en verenigin gen de kaartjes verkopen voor 15 euro per stuk. Per verkocht kaartje gaat 12,50 euro naar de club kas. Op de kaartjes staat de tijd vermeld waarop de houder kan deelnemen aan de 'waterloop’ waar door er geen lange wachtrij ontstaat. Er zijn zeven verenigingen geselecteerd die de fel begeerde tickets hebben ontvangen; Waddinx- veense reddingsbrigade, Zwem- en poloclub Van Uden De Gouwe, Muziekvereniging Concordia, Atletiekvereniging SC Antilope, Handbal vereni ging Rowah, Scouting Sint Victor en de Scouting Klimopgroep. Mensen die interesse hebben kun nen met één van de deelnemende verenigingen contact opnemen. I ijdens de Pettepret zijn er tien ‘Gogo bal len’ beschikbaar waarmee men over de Petteplas kan lopen. De opbrengst hier van komt ten goede van. Waddinxveen- se verenigingen om zo de clubkas wat extra te spekken. De kaartjes voor de 'waterloop’ zijn te krijgen bij deze verenigingen. In elke ‘Gogo bal’ kunnen één of twee personen tegelijk over het water van de Petteplas lopen. ‘Ze komen eigenlijk uit China, waar het nu een echte rage is’ verteld Mike van Gelderen die de ballen levert. Er wor den kaartjes verkocht waarmee je ongeveer tien minuten in deze bijzondere bal kunt lopen. ‘En tien minuten zijn echt genoeg, want het is erg in spannend’ aldus van Gelderen. Knopen en Varen door Waterscouting 'Klimop' Demonstraties en rondvaarten Reddingsbrigade

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 13