AD HOC MIDDELKOOP EN PARTNERS ACCOUNTANTS I Lehmann Troost bv I Tuinman I I 1 i North Sea Davit ASSISTENT-ACCOUNTANT m/v POKAHil Gebr. Bakker I Import Export of Fruit Vegetables meubelspecialist Assistent Office Manager (20 - 24 uur per week in ieder geval op woensdag en vrijdag) Service Engineer AD HOC wwww.adhoc.nl 0172-245444 4 Callcenter Ad Hoe zoekt 100 nieuwe medewerkers ~b n0 finishlij PERSBERICHT Alphen aan den Rijn, 24 maart 2009 Ad Hoc Sales support werkt voor een groot aantal A-merk opdrachtgevers. Wij zoeken een gemotiveerde en ervaren voor de "samenstelpraktijk". Wij zoeken iemand met een relevante opleiding en een aantal jaren ervaring op een accountantskantoor. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van de fiscale aangiften van diverse cliënten. Daarnaast adviséer je de cliënten op financieel, fiscaal en administratief gebied. Wij bieden je een uitdagende, afwisselende en prettige werkomgeving en een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Je komt te werken in een fijn en collegiaal team van betrokken mensen. Wilt u reageren en heeft u: Een prima beheersing van de Nederlands taal. Commerciële vaardigheden. De leeftijd tussen 16 en 66 jaar. Minimaal 3 dagdelen per week beschikbaar. "We kunnen in principe wel 100 nieuwe medewerkers plaatsen", vertelt directeur Dave Geukes."Van student tot herintreder, er is werk zat voor iedereen die op zoek is naar een flexibele en uitdagende baan. Na een start als trainee, kan men al snel gecertificeerd agent worden en zijn er aantrekkelijke doorgroeimogelijkheden." Geukes vervolgt:"Het feit dat sommige van onze agents al sinds de start van het bedrijf bij ons werkzaam zijn, is mede ook te danken aan een goede sfeer. Zo orga niseren wij meerdere malen per jaar een feestweek voor onze medewerkers." Bel dan 0172-24 54 44 en vraag naar Wilma Kluts, u kunt ook mailen naar werving@adhoc.nl North Sea Davit and Lifeboat Services BV is ter uitbreiding van ons team op zoek naar: Onze nieuwe collega heeft ervaring met administratieve werkzaamhe den en beheerst de Engelse taal goed (in woord en geschrift). Verder vind je het geen probleem als bij afwezigheid van de Service Manager en/of Office Manager je buiten de werktijden om, telefonisch bereik baar bent. Indien jij geïnteresseerd bent in een van deze functies, stuur dan je gemotiveerde reactie inclusief cv naar North Sea Davit and Lifeboat Services BV, Capellelaan 45, 2865 AA te Ammerstol ter attentie van Mevr. C. van der Wouden of naar info@nsdls.nl. Met ruim 200 (deels parttime) agents is Ad Hoc Sales support één van de grotere callcenters van Nederland. Al 15 jaar biedt Ad Hoc inbound en outbound kwa litatief hoogwaardige telefoonafhandeling gericht op zowel de zakelijke als de consumentenmarkt. Vanzelfsprekend zijn de medewerkers een belangrijke schakel in het succes. Je sollicitatie kun je richten aan Gebr. Bakker, Postbus 153,2740 AD Waddinxveen. E-mailen kan ook: info@bakkermeubelen.nl Callcenter Ad Hoc Sales support in Alphen aan den Rijn blijft op zoek naar nieuwe medewerkers. Ondanks de economische malaise blijft het werkaanbod en dus het aantal werkplaatsen groeien. Ons kantooradres is: Den Ham 36 2771 WV Boskoop 0172-216489 h.m@middelkoop-accountants.nl Geïnteresseerd? Gelieve dan te reageren naar: Lehmann Troost b.v. t.a.v.: Bram Troost Tronsportweg 33 (Industrieterrein 'Doelwijk') 2742 RH Waddinxveen Tel: 0180-63T011 ('s-middogs) Fax: 0180-633268 E-mail: bram@lehmann-troost.nl Voor het uitvoeren van inspecties en het verlenen van service/onder- houd aan Davit installaties en reddingsboten op zeegaande schepen in de havens van Nederland, België en Noord-Frankrijk. Middelkoop en Partners Accountants is een regionaal accountantskantoor met een gevarieerd bestand van cliënten en opdrachten uit het midden- en kleinbedrijf. Lehmann Troost b.v. is een familiebedrijf dat al 51 jaar actief is in de import en export van groente en fruit. Ons kantoor met loods is gevestigd in Waddinxveen op het industrieterrein "Doelwijk". Wij zijn op zoek naar een: Functie inhoud: Het onderhouden van hef groen rondom ons pand. Er kon volledig zelfstandig gewerkt worden. Praktijk heeft geleerd dat 1 dag per week toereikend is om alles bij te houden. Uiteraard zullen de werkzaamheden in de wintermaanden terug lopen tot misschien wel een volledige winterstop en zullen de werkzaamheden in het voor- en najaar iets toenemen. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een groot ver antwoordelijkheidsgevoel die zelfstandig kunnen werken. Je beschikt over een technische opleiding afgerond met een diploma en/of je hebt ervaring binnen een functie waarbij techniek een groot onder deel van je takenpakket is. Verder ben je in het bezit van rijbewijs B en beheers je de Engelse taal goed. Je bent bereid om diverse oplei dingen in het buitenland (Duitsland) te volgen en heb je geen 9 - 5 mentaliteit. Ook vind je het geen probleem om (indien nodig) in de weekenden deze werkzaamheden uit te voeren. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een vakbekwame Meubelbezorger Belangrijk is dat de nieuwe meubelbezorger enthousiasme koppelt aan een flexibele werkhouding.Verder is het een belangrijke pré indien je beschikt over een rijbewijs. Inzicht in het technisch wel en wee van meubels is ook niet onbelangrijk evenals een klantvriendelijke houding. Verder gaan wij er vanuit dat je over voldoende communicatieve vaardigheden beschikt Gebr. Bakker - met vestigingen in Waddinxveen en Zoetermeer - is dé specialist op het gebied van woninginrichting. Meubelen (van modern tot klassiek), slaapkamers, stoffering; voor alles kun je terecht bij Gebr. Bakker. Wij staan bekend om onze uitstekende leveringen en excellente service. Verder beschikken wij over een eigen team van deskundige adviseurs, vakbekwame meubelbezorgers gespecialiseerde stoffeerders. Binnen deze functie ondersteun je de Office Manager bij haar taken. Je zult veelvuldig contact hebben met diverse agentschappen en klanten. Tevens zorg je ervoor dat alle service documenten voor onze monteurs gereed zijn voordat zij op pad gaan. Verder behandel je de email correspondentie en alle terugkomende service documenten van deze monteurs. i 1 And Lifeboat Serwces^^^ UoW-y Ben je geïnteresseerd in deze zelfstandige en afwisselende functie? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar bovenstaand (e-mail)adres a f- en ERMS

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 16