Help je graag iemand op weg? Op zoek 11 ll 11 PCM con ne» ion Begin een krantenwijk! If jac’s den Boer Vink bv Consultant Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Chauffeurs personenvervoer m/v www.werkenbijvosko.nl n Zelfstandig werkende boomkweker voor de afdeling vollegrond naar de beste bijverdienste? Financieel administratief medewerker Commercieel administratief medewerker z Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: NETWORKING B. V. Ben je 15 jaar of ouder, dan kun je direct aan de slag in WADDINXVEEN Interesse? Bel gratis: 0800 0230 351 of surf naar www.krantenbezorgen.nl PCM Distributiebedrijf de beste partner in dagbladdistributie. Word bezorger van NRC Handelsblad, AD en Het Parool. Dat is de snelste bijverdienste voor alle leeftijden. Elke middag een uurtje de krant bezorgen betaalt prima. Plus een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. Jac’s den Boer Vink is een adviesbureau dat landelijk werkzaam is in de markt van non-profitorganisaties op de vakgebieden van financiën, personeel en organisatie. Wegens uitbreiding van de opdrachten zijn wij op zoek naar een: Als consultant ben je het eerste aanspreekpunt in de relatie met onze opdrachtgevers. Onder jouw aansturing bied je samen met het team direct en op maat een oplossing voor de vragen van de klant. Je bent communicatief vaardig en doelgericht. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, een marktconform salaris en een uitstekende werksfeer. Stuur je brief met cv voor 26 mei 2009 naar: Jac’s den Boer Vink bv - postbus 43 - 2850 AA Haastrecht, of per e-mail naar: info@denboerenvink.nl. Op onze website: www.denboerenvink.nl vind je meer informatie over Jac’s den Boer Vink bv. D. van den Bosch Export B.V. is een handelsbedrijf en tevens een boomkwekerij met zowel container- als ook vollegrondplanten. Voor verdere informatie en reacties kunt u contact opnemen met: D.v.d.Bosch Export B.V. t.a.v. P. Kalkman Roemer 11 2391 NP Hazerswoude tel. 0172-216514 fax. 0172-217760 e-mail, info@boschexport.nl www.boschexport.nl Connexxion Taxi Services is op zoek naar (parttime en fulltime) in Gouda e.o. Wij zoeken een enthousiaste collega die is afgestudeerd in de bedrijfseconomie of accountancy op hbo- of academisch niveau, die van kwaliteitswerk houdt, initiatief durft te nemen en ideeën weet om te zetten in concrete activiteiten. Werkervaring is niet noodzakelijk; wij vinden de juiste persoonlijkheid belangrijker. In de praktijk en door het volgen van ons uitgebreide inwerkprogramma leer je alle aspecten van onze specifieke dienstverlening. T Belangstelling? Mail een korte motivatie en CV naar personeelszaken@vosko.nl. Bedrijfseconomisch adviesbureau voor non- prof irorganisa t ies Al meer dan twintig jaar is Vosko Networking B.V., gevestigd in Gouda, een gespecialiseerde leve rancier van oplossingen en diensten voor het ontwerpen, bouwen en onderhouden van grote en complexe netwerken. Kennis, kwaliteit en service staan daarbij centraal. Vosko staat bekend om zijn stabiele en persoonsgerichte organisatie. Onze klanten zijn de grotere bedrijven en organisaties in heel Nederland. Zij kiezen voor Vosko om de kwaliteit, de persoonlijke aandacht en continuïteit. Binnenkort eindexamen en zoek je een leuke uitdagende fulltime baan op een financiële afdeling? Je werkzaamheden bestaan uit de uitvoering van liquiditeitsbeheer, het verzorgen van BTW en CBS aangiften, MVA-beheer, het oplossen van knelpunten crediteurenbeheer, het uitvoeren van me- moriaal-boekingen en het beheer van verschillende tussenrekeningen in samenhang met diverse subadministraties. Verder geef je ondersteuning bij inventarisaties en bij de maand-, kwartaal- en jaarrapportages. Heb je of ben je bijna in het bezit van een MBO-niveau 4 of MBA opleiding en kun je omgaan met MS office pakketten en een boekhoudpakket? Ben je accuraat en kun je goed in teamverband werken, dan ben jij zekerde collega die wij zoeken. Woon je in Gouda of omgeving? Heb je een B-rijbewijs? Heb je een chauffeurspas, of wil je die halen? Ben je in het bezit van het diploma Levensreddend Handelen of ben je bereid deze opleiding te volgen? Solliciteer dan meteen op www.werkenbijconnexxion.nl (referentie CTRS0230), of bel 0900-0987 voor een sollicitatieformulier. Als chauffeur ben jij degene die er voor zorgt, dat o.a. oma bij de klein kinderen op bezoek kan, rolstoelers naar de sporthal kunnen en mensen het ziekenhuis kunnen bezoeken. Kortom, jij zorgt ervoor, dat onze passagiers veilig en comfortabel naar een opgegeven bestemming worden vervoerd. Het gaat hierbij om contractvervoer en niet om straattaxi. Bij ons krijg je een prima salaris op basis van de CAO Taxi. En voor onze medewerkers hebben we allerlei voordelen: korting op je autoverzekering (34%!), zorgverzekering en hypotheek- en inboedelverzekering. Connexxion Taxi Services verzorgt kleinschalig personenvervoer. Zoals groepsvervoer, vervoer voor zorginstellingen, gehandicaptenvervoer en zie ken vervoer. We hebben ca. 25 miljoen reizigers per jaar, 5000 medewerkers en 3500 voertuigen. Heb je een geldige chauffeurspas, dan kom je in aanmerking vooreen welkomstpremie van 200,-. Geen chauffeurpas? Wij leiden je onder gunstige condities op! Voor onze afdeling Finance zoeken wij een enthousiaste collega voor de functie van: Voor onze afdeling Contractmanagement zoeken wij een enthousiaste kandidaat voor de functie van: Je werkzaamheden bestaan uit het opstellen van offertes, het uitwerken van onderhoudscontracten, het administratief bijhouden van contractmutaties en het telefonisch onderhouden van contacten met klanten en leveranciers. Voor deze prominente rol binnen onze afdeling zijn wij op zoek naar kandidaten met een relevante opleiding op MBO-niveau en enige jaren aantoonbare administratieve en commerciële werkervaring. Het betreft een fulltime functie. Ben je uitstekend administratief onderlegd, communiceer je gemakkelijk en beschik je overeen ana lytisch vermogen en een commerciële resultaatgerichte instelling? Kun je dit alles combineren met een oplossingsgerichte mentaliteit en een flinke dosis enthousiasme, dan ben jij zeker de collega die wij zoeken. DISTRIBUTIEBEDRIJF

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 23