Be Fair kan kampioens- feestje niet verstoren Met periodetitel nacompetitie in 1 Programma regiovoetbal Actueel nieuws verzorgd door het zwemmers presteren |l I 4- C1000 WSE heeft in de laatste competi- tieronde opnieuw een flinke dreun moeten verwerken. Waar de ploeg vorige week al met 7-0 verloor van NSV' 46, was nu Roodenburg met 1- 8 te sterk voor de Waddinxveners. I Voorsprong Kampioen addin; WADDINXVEEN/REGIO WADDINXVEEN WADDINXVEEN i WADDINXVEEN/GOUDA WSE sluit in mineur af Foto: Martin Droog Door Tim Tempelaars Door Tim Tempelaars jimkoster.nl Sport positie en treffer van Henos Michael werd eveneens onterecht voor buitenspel afge vlagd. Zelfs Jules de Korte had nog kunnen zien dat niet zo was. Roodenburg rook na de snelle voorsprong bloed en nam geen genoegen met één doelpunt ver schil. De Leidenaren hadden bij rust al een 1-4 voorsprong bereikt. In de rust probeerde trainer Eddy Souisay zijn mannen nog op te peppen. „Ik heb de spelers verteld dat we er voor moesten zorgen dat het niet wëer een zevenklapper zou worden.” Helaas voor de oefenmeester namen zijn spelers dit advies niet voor lief en had Roodenburg nog wel zin om het seizoen met een knaller af te slui ten. Uiteindelijk bleef het scorebord zondag ste ken op 1-8. pen week werd bekend dat hij Be Fair voor het Al- phense ARC zal gaan verruilen. “En dat gun ik hem van harte”, aldus Van Zoest. Met de zeven de plaats in de eindrangschikking kan de trainer goed leven. “Dat had ik in de winterstop zeker niet voor mogelijk gehouden.” Als Van Zoest te rugkijkt op het seizoen kan hij maar tot één con clusie komen. “Wisselvallig. We hebben een hele slechte eerste fase gehad, maar dat wel weer goed gemaakt met de laatste periode. Ik ben zeker con tent met de zevende plaats.” Na rust ging Waddinxveen op jacht naar de gelijkmaker. Een schot Van Henos Michael keerde via de onderkant van de lat in het ‘veld’ terug. Richard de Jeu die ondanks op nieuw oneerlijk vlaggen van de SB-assistent mocht doorgaan, schoof daarna de 1-1 be heerst binnen. De voorsprong werd bereikt via een door Richard de Jeu benutte straf schop, 1-2. Door deze winst legde Waddinxveen defini tief beslag op de derde plaats en won het te vens de derde periodetitel. De eerste tegen stander in de Uit- en thuis-nacompetitie is een bekende, het Rotterdamse DJSCR. De eerste wedstrijd is zondag 17 mei in Rot terdam waarna donderdag 21 mei (Hemel vaartsdag) de return in Waddinxveen volgt. De winnaar van deze tweestrijd mag zich opmaken voor een finalewedstrijd met als hoofdprijs een plaats in de 4e klasse. Vorige week kreeg WSE ook al een flinke afstraf fing. In Noorden werd er toen met 7-0 van NSV ‘46 verloren. De vórige martelaar van de Wad- mui dinxveners mocht zich na zondag kampioen van de vijfde klasse A noemen. NSV versloeg War- munda met 1-4. De wedstrijd van WSE was ove rig niet de grootste nederlaag uit de laatste com- petitieronde. Lugdunum werd met 0-10 in eigen huis afgedroogd door nummer twee ROAC ‘79. Volgens Souisay is het nog niet zeker of WSE ook in het seizoen 2009/2010 nog een team op de been kan brengen. „Er gaan spelers naar andere vereni gingen. Of wij volgend jaar een eerste elftal heb ben, is dus nog maar de vraag.” Omdat Floreant verrassend in eigen huis verloor van hekkensluiter GSV, is WSE maar op het nip pertje ontsnapt aan de rode lantaarn. GSV heeft weliswaar evenveel punten als de Waddinxve ners (tien), maar wel een minder doelsaldo. WSE sluit het seizoen 2008/2009 dus af met een der tiende plaats. nu dagelijks te volgen via de beeldschermen bij C1000 Waddinxveen mieten voor Angelique van Vark op de 200 meter rugslag, 200 meter vrije slag en 400 me- Afgelopen weekend zijn voor de zwemmers van de kring GouweRijnstreek de jaarlijkse kringkampioenschappen begonnen. In tegen stelling tot eerdere edities werd er dit seizoen gezwommen in het 50m bad in Dordrecht in plaats van het 25m bad in Leiden. Hier mee heeft de kring een belangrijke stap voor uit gezet, door aan te sluiten bij het gedeelte van het seizoen waar veelal in 50m baden ge zwommen wordt. Dit sluit volledig aan bij de NK evenementen die in juni eveneens in 50m baden worden gezwommen. De zwemmers van Van Uden-De Gouwe hebben deze twee dagen goede prestaties ge leverd met uiteraard veel persoonlijke re cords, maar ook met limieten om op een NK Houssain Zeryouh concentreert zich op de bal. Ook hij kon de afstraffing niet voorkomen. e Fair is in de derde klasse B op de ze- vende plek geëindigd. De ploeg van scheidend trainer Pieter van Zoest ver- loor in de laatste wedstrijd van BVCB. De tegenstander uit Bergschenhoek is door de overwinning van afgelopen zaterdag kampioen geworden. “De verliespartij was terecht”, aldus Van Zoest. Zijn ploeg kon de latere kampioen in de eerste helft heel aardig bijbenen. Zeker gezien het feit dat de Waddinxveners veel spelers moest missen, het tweede speelde immers om het kam pioenschap (en verloor). Na vijfendertig minuten werd er toch gecapitu leerd. Toch zette Jos van der Lugt twee minu ten later na een sublieme actie van Ricardo van Tol de gelijkmaker al weer op het scorebord. De schrik sloeg om de harten van de in groten geta le opgekomen Bergschenhoekse supporters. Tot hun blijdschap klaarde de koploper het klusje als nog door uit te lopen naar 4-1. Van Zoest: "We speelden best aardig. De vervan gers hebben het uitstekend gedaan." In de laatste periode van het seizoen was een belangrijke rol weggelegd voor spits Patrick Vermeulen. Afgelo- JF ooraf stond er voor WSE alleen pres- W K tige op het spel. De ploeg van trainer Eddy Souisay speelde nergens meer WF om en kon vrij voetballen. Toch ging het afgelopen zondag al snel mis. Na vier minu ten stond de openingstreffer voor Roodenburg via een strafschop al op het bord. BI cords, maar ook met limieten om op een N K j evenement te mogen starten. Zo waren er li- mieten voor Angelique van Vark op de 200 I ter vrije slag. Kimberley van Wijk op 200 me- Door Ton van Bemmel WADDINXVEEN/BLEISWIJK W jHt addinxveen heeft het seizoen fan- C tastisch afgesloten. Wie dacht dat WS de laatste competitiewedstrijd van fit W de 'w' tegen Soccer Boys er een zou zijn om des keizers baard, had het mis. De Waddinxveners gingen voor de winst gaan om zich daarmee op de derde plaats te handhaven, maar vooral om daarmee ook de derde periodeti tel te winnen. Door Soccer Boys in Bleiswijk met 2-1 te verslaan, slaagde deze missie van de Edwin de Bruin Compagnie voor de volle honderd pro cent. Het begin was niet hoopgevend. Na 13 minuten stonden de oranjehemden uit Bleiswijk al op een 1-0 voorsprong door een vrije trap die over de muur werd geplaatst. Doelman Friesser ging de goede hoek in maar kon de bal niet keren. De geel-zwarten namen hierna het heft in handen maar hadden moei te met het harde veld waarop de bal alle kanten uit stuiterde. Bovendien werden in de eerste helft nog eens twee doelpunten van Waddinxveen on terecht afgekeurd. Van der Sluis scoorde ‘zogenaamd’ in buitenspel- WEEKBl AD VOOR WADDINXVEEN "TQ Woensdag ft mei 2009 1 J7 ter rugslag en op de 400m vrije slag. Luke Rijnbeek op 200 meter vlinderslag en Jeffrey Bakker op 100 meter vrije slag. Met deze limieten zijn zij verzekerd van een startbewijs en een goede plaatsing, omdat zij deze limieten in een 50m bad hebben ge- j zwommen. De balans van deze twee dagen: 1 clubrecord, 49 persoonlijke records, 7 NK limieten en 27 medailles 7x goud, llx zilver en 9x brons. Het programma regiovoetbal voor komend weekeinde is: zaterdag 9 mei: Hoofdklasse B: SDC Putten-GVVV, DOVO- Sparta Nijkerk, Jodan Boys-Kozakken Boys, Volendam-Bennekom, Zwaluwen 30/Hen- ver-Ajax, Hoek-Geinoord, IJsselmeervogels- sss Spakenburg, Nacompetitie: Om 1 plaats in 3e H klasse: zondag 10 mei: A: n.n.b.-ONA, B: Bo- degraven-n.n.b., zondag 17 mei: returns, zon dag 24 mei: winnaar A-winnaar B., Om 1 plaats in 4e klasse: zondag 10 mei: B: Gouda- n.n.b, 17 mei returns, 24 mei: winnaar A-win naar B, Ook om 1 plaats in 4e klasse: zondag 10 mei: n.n.b.-Waddinxveen, 17 mei returns, 24 mei: winnaar A tegen winnaar B.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 29