Autocross in zevenhuizen Senioren op stap Winnaars loterij Lions O ■1 Fietstocht voor senioren wandeltocht met GPS Little Stef in Cafe Zinne Janvayne in Bibelot Laatste SOOS middag Bingo de boog Op hemelvaartdag donderdag 21 mei wordt de autocross gehou den op de Bierhoogtweg in Zeven huizen. Na een aantal jaar afwezig heid zal de autocross dit jaar door EZHACO georganiseerd worden. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN/BOSKOOP WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN De traditie is met de terugkeer van de autocross weer in ere hersteld. Foto: PR De winnaars: le prijs: Een ballonvaart voor twee personen, ge wonnen door Wim en Adri Cornelissen 2e prijs: Een Movie Cube recorder, gewonnen door Paul van der Maas 3e prijs: Een Canon Photoframe, gewonnen door Hedwig de Graaf 4e prijs: Een aardewerk pot met planten, gewon nen door Paul van der Maas 5e prijs: Een portable DVD speler, gewonnen door Guy Luder 6e prijs: Een wijnpakket, gewonnen door Leonie Kalkman 7e prijs: Een wijnpakket, gewonnen doorde heer Fuchs de eer van de regio verdedigen. Welke regiona le stockcar coureur wil nu niet de eer van de regio hoog houden en deze zware wedstrijd winnen om met de grote beker naar huis te gaan? Zware tegenstand zullen ze krijgen van de topcoureurs uit Groningen eri Noord Holland oa Fred Hink - Peter Ruig en Job Honderd zullen gaan probe ren om de Grand Prix van Zevenhuizen te win nen. Naast de regio klasse met standaard auto’s staat ook een regio toerwagen klasse dit jaar aan de start van de GP van Zevenhuizen. Op aandrin gen van Wim Slob heeft de EZHACO besloten om de toerwagen klasse in te passen in het pro gramma. Deze klasse zit normaal niet het pro gramma maar kent wel veel lokale coureurs die ook graag deze wedstrijd rijden. Om de omwonenden te respecteren is er een ver- keersplan opgezet voor coureurs en publiek. Meer informatie en een lijst met deelnemersis vindt u op www.autocross7huizen.nl. door dhr. W. A. den Boer 10e prijs: Een kleurrijke plantenbak, gewonnen door Henk Hooftman 8e prijs: Een kleurrijke plantenbak, gewonnen door Tonneke de Bruin 9e prijs: Een kleurrijke plantenbak, gewonnen Het Seniorenwerk Waddinxveen van de Stichting Vonk houdt een keer per maand een fietstocht. Vorige maand was de eerste tocht. De volgende fietstocht vindt plaats op dins dag 19 mei. Vanaf 9.15 uur kunt u zich in schrijven in het Anne Frank-activiteitencen- trum (Jan van Bijnenpad). Rond de klok van 10.00 uur wordt er gestart. Deze prachtige tocht, van 40 kilometer, gaat via de Reeuw- ijkse plassen naar de Wierickerschans. Daar in de buurt wordt de koffiestop gehouden. De kosten voor deelname bedragen 3,50 euro per persoon inclusief 1 kopje koffie of thee tij dens de koffiestop. De koffie/thee voor en na de fietstocht ook bij de prijs inbegrepen. Alle enthousiaste fietsers van 50 jaar en ouder zijn van harte welkom. De tocht gaat alleen door bij goed fietsweer. Voor informatie daarover kunt u die dag vanaf 9.00 uur bellen met het Seniorenwerk Waddinxveen op telefoon nummer (0182) - 631932. De volgende fiets tocht staat gepland op 16 juni. Een groep vrijwilligers van het Seniorenwerk van de stichting Vonk, organiseert éénmaal per 14 dagen op dinsdag een SOOS-middag in het Anne Frank-activiteitencentrum voor alle 55-plussers in Waddinxveen. Deze SOOS- middagen zijn vooral bedoeld om elkaar te ontmoeten in een gezellige omgeving en bie den daarnaast een zeer gevarieerd program ma; zo staat er op elke SOOS-middag een spe ciale activiteit of een bepaald thema centraal. Op dinsdag 19 mei vindt de laatste regulie re SOOS-middag van het seizoen. De mid dag wordt afgesloten met een bingomiddag. In het zomerseizoen worden nog wel bingo- middagen georganiseerd. De middag begint om 14.45 uur. Entree bedraagt 1 euro. Voor af aanmelden is niet nodig. Voor meer infor matie: 631932. Op vrijdag 15 mei wordt er een bingo gehou den in ‘De Boog' aan de C. Huygenslaan 2. De bingo begint om 20.00 uur. Op dinsdag 19 mei wordt er in restaurant Bi belot aan de Limaweg 54 in Waddinxveen een muzikaal themadiner gehouden. Onder de noemer “Crisis? Hou toch op!” inspireren entertrainer Jaap Bron en pianovirtuoos Jan Vayne de gasten met een interessant en voor- - al spraakmakend programma. Terwijl de bevlogen entertainer Jaap Bron op cabareteske wijze de crisis te 1ijf gaat, doet pi anovirtuoosjan Vayne datzelfde op zijn onna volgbare manier via talloze improvisaties op de vleugel. Tussen de optredens door serveert de keuken- brigade van het restaurant een culinair vier gangen diner met begeleidende wijnen. Bèlangstellenden kunnen nog kaarten bestel len. Op dit moment zijn er nog twintig plaatsen a 125 euro per persoon beschikbaar. Kaarten reserveren kan via (0182) 61 66 95. De regionaal bekende band Little Stef speelt op zaterdag 16 mei in café Zinne in Waddinx veen. Little Stef is een band geformeerd rond om de uit Bodegraven afkomstige Stephanie van Bunningen. Little Stef speelt rockcovers van onder andere Anouk, Joss Stone, Melis sa Etheridge, Pink, etc. De band bestaat uit Hans Nottelman (basgitaar), Richard Bak ker (slaggitaar) en de Boskopers Erik Ferwe- da (sologitaar) en Ben Schuttenbeld (drums). Aanvang 22.00 uur, Nesse 20 (bij de hefbrug) Waddinxveen. Gratis entree. Meer informa tie: www.littlestef.nl. gemaakt van een uitstekend verzorgd warm en koud buffet. Daarna werd de wandeling door het park hervat. Bij de Savanne stonden de deelne mers oog in oog met witte tijgers, die midden op de dag door een nachtelijke jungle sluipen. In het paleis van Darius zagen ze Siberische tijgers, jak halzen en vale gieren. In de mysterieuze Stad der Oudheid waren dieren uit het oude Midden-Oos- ten te zien, de mantelbavianen op het apenei land en de kaalkopibissen rondom de tempel van Luxor. Het was even oppassen geblazen voor de breedvoorhoofdkrokodillen langs de oevers van de rivier. Tegen het einde van de middag werd de terugreis gestart. Aanvankelijk verliep deze voor spoedig, maar een auto-ongeluk op de A20 gooi de roet in het eten. Het laatste deel van de terug reis moest vanaf Oudewater binnendoor worden afgelegd. Hierdoor liep de aankomsttijd bij het zwembad een forse vertraging op. Het leed werd echter voor alle deelnemers ver zacht door een boodschappentas met artikelen van C1000Jim Koster en een bos bloemen van melk en zuivelhandel Jan Vermeulen. Staand van links naar rechts: Paul van der Maas, Wim en Adri Cornelissen, Tonneke de Bruin, Wout den Boer Zittend: Barbara Noordam, Hedwig de Graaf, Renske Overdam, de heer Fuchs, Guy Luder, Henk Hooftman. Foto: PR flA oensdag 6 mei stonden de eer- W K ste deelnemers voor het uitje van De Gouwebloem bij zwem- bad De Sniep uit te kijken naar de twee bussen die hun naar DierenPark Amers foort zouden brengen. Ze werden in een druilerig regentje opgewacht door de reisleiders Bert van Nooit en Ad Both en de dames van het bestuur van de Gouwebloem. Nadat alle 85 deelnemers een plaatsje hadden weten te bemachtigen, werd koers gezet naar Amersfoort, daarbij uitgezwaaid door wethouder Dorenda Gerts. Al tijdens de reis hield de regen er mee op en brak van lieverlee het zonnetje door. Bij het dierenpark aangekomen werd koffie met gebak gebruikt. Hierna was het tijd voor een wandeling door het park. De gasten zagen veel verschillende diersoorten: watoessierunderen, helmparelhoenders, zebra's en giraffen. De gi raffen hepen nog wat onwennig over het nieuwe zand van hun verblijfplaats, maar gelukkig wen nen ze al snel. Rond het middaguur werd gebruik ■k H u de cross weer terug is, wordt de H voorstellingsronde in ere hersteld I J met een complete optocht van alle deelnemers. Deze start om 11.30 uur. Aansluitend begint de eerste manche Jeugd. Het startschot van de traditionele autocross in Zeven huizen wordt gegeven door Arie van de Berg, die later op de dag nog in de stockcar stapt om deel te nemen aan de 7huizen memorial. Een idee van Mark van de Hoeve om alle oude legendes van weleer nog 1 keer in de stockcar te laten stap pen. Gemiddelde leeftijd 70 met onder andere de heren Sjeng Schut, Jan Reijm, Woudenberg, de Rooijvan de Berg. Aan de start komen verder de volgende klasse: Jeugd - EZHACO 1600, EZHACO 2000, kevers, regio klasse en de koningsklasse de stockcar for mule 1. De stockcar Formule 1 klasse is het klapstuk van de Grand Prix van Zevenhuizen met enkele loka le topcoureurs. Ondermeer Danny Winkel, Pa trick Verkade, Wilco Reijm, Arie Kandt, Jan Spar- reboom, Marco Kandt en Ad den Toom zullen Op 6 juni houdat het Seniorenwerk Waddinx veen van de Stichting Vonk in samenwerking met ‘Waypoint’ uit Moordrecht een GPS wandeltocht. Wandelen met een GPS is te vergelijken met een route rijden met een-na- vigatiesysteem in de auto. Het is mogelijk om een toestel te lenen. Voorafgaand aan de wan deltocht krijgt u uitleg over de GPS. Deelna me is gratis, wel wordt er voor het te lenen toestel een borgsom gevraagd van 25 euro. Deelnemers worden gevraagd zich van te voren aan te melden. U kunt kiezen uit twee tijdstippen; 10.30 en 13.30 uur. U kunt zich aanmelden via 63 19 32. Mailen mag ook: cur- sussen@stichtingvonk.nl. ijdens Koninginnedag op 30 april wer den er door de Lionsclub Waddinxveen- Boskoop (zoals elkjaar) weer loten ver kocht waarvan de opbrengst bestemd is voor een goed doel. Dit jaar is dat ‘SOS-Kinder- dorpen bouwt voor weeskinderen’. De trekking vond plaats op 30 april op het terrein aan de Kerk- weg-West Puttelaan te Waddinxveen ten over staan van mr Johannes Alouisius Maria Koek, no taris van Waddinxveen. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I 11 Woensdag 13 mei 2009 J- -L Vt’*'-''

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 11