voor Open huis waterschap 13-05 2009 Braderie Dorpstraat WADDINXVEEN CV-KETEL NODIG? P. VISSER ZN Computer Problemen? Bel 0180 - 631206 ZEVENHUIZEN Het echte nieuws gratis bij u in de bus woensdag Verweij Caravans r 58e Jaargang nummer 3156 Oplage 25.000 exemplaren I Totale oplage Regionale Nieuwsbladen Groep 220.000 exemplaren I Bezorging 0900-1010107 I www.rngnieuwsbladeri.nl Angelo's Computershop repareert! en onderhond alle computer systemen en notebooks 0182 616207 info'» angelocomputers.nl www.angelocomputers.nl leplaan 75, 2742 ZC, W addinxveen Caravanmovers Alle merken www.vdbergzonwering.nl NEFIT-DEALER Krant eerder Winnaars Lentebijlage Zestiende burgemeester Stralende editie ladiesrun Caravan uit de stalling? Vergeet uw onderhoudsbeurt niet!!! Maak tijdig een afspraak! In het kader van de Nationale Molen- en Gemalendag opende afgelopen zaterdag ge maal en loods Zuidplas aan de Kanaaldijk haar deuren voor bezoekers. WADDINXVEEN www.easylinezonwering.nl Een medewerker van Gemaal en loods Zuidplas legt het gebruik van de pompen uit. Foto: Martin Sharrott Door Fred Spoor Lees verder op pagina 3 Verkoop, stalling en onderhoud van alle merken caravans Bovag-en Focwa gecertificeerd vakbedrijf niet vol water stromen. Een goede zaak om daar eens bij stil te staan, juist omdat in dit gebied ge woond, geleefd en gewerkt wordt op zo’n zes tot zeven meter onder de zeespiegel. Jan Roos, de bedrijfsvoerder van gemaal en loods Zuidplas, toonde zich duidelijk tevreden met de grote opkomst. „Het is heel prettig om eens naar buiten te kunnen treden met het werk dat wij doen. Ieder gemaal heeft zijn eigen verzorgings gebied. Wij zorgen hier voor een oppervlakte van 1.800 hectare. Daarbij houden wij het waterpeil en de waterzuivering in de gaten en regelen de waterstand die niet te hoog, maar zeker ook niet te laag mag worden. Een te laag waterpeil veroor zaakt problemen voor land- en tunbouw, zeker in dit gebied met veel agrarische activiteiten. Zeer scherp geprijsd, bel voor info?!! Julianastraat 24 Boskoop Tel. (0172) 21 38 90 Fax (0172) 21 65 53 Showroom geopend van maandag t/m vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur én op afspraak Op zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur I Bezoek onze showroom op afspraak In verband met Hemelvaartdagzal deze krant volgende week een dag eerder verschij nen. Dat betekent ook dat de sluitingstermijn een dag eerder is. Advertenties kunnen tot ui terlijk maandag 10.00 uur worden aangebo den. Persberichten dienen uiterlijk vrijdag 12.00 uur al binnen te zijn. De uitgever De winnaars van de kleurplatenactie in de Len tebijlage zijn bekend. Hoofdprijs een weekend kamperen op de sprookjescamping: Marit Plomp, Nieuwkoop. Vrijkaartje Avonturenpark Hellen doorn: Liz Jurien, Alphen aan den Rijn. Meady v.d. Zwet, Waddinxveen. Amy van Vliet, Mont- foort. Jizzy-Joy Boetekees, Papekop. Bert Cremers wordt de zestiende burgemeester sinds Waddinxveen in 1870 ontstond. Hem gin gen in bijna anderhalve eeuw een vader en een zoon, een Belg, twee waarnemers en drie plaats genoten vooraf. Zie elders in deze krant de eerste aflevering van een serie van drie. Met een recordaantal van ruim 300 deel neemsters (bijna 100 meer dan bij de vorige editie), een stralende zon en enthousiaste toe schouwers is de derde editie van de Flynth Run 4 Ladies afgelopen zondag in Boskoop een succes geworden. Zie sportpagina. we bezig met het reserveren van attracties en kra men te verhuren." Dit jaar is er extra aandacht voor de kinderen, zo zal er een veilige klimtoren komen en bezoekt een heus straatcircus de brade rie. Op dit moment zijn er nog een aantal kramen beschikbaar. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Anja Visser via 617596. Meer informatie op www. dorpstraat-waddinxveen.nl. BOlilE Rottekade 9 Zevenhuizen (nabij Oud Verlaat) tonde Middelweg rechts. richting jachthaven) Tel: 0180-633115/ 632482 www.verweijcaravans.nl Geopend maandag l m vnjdag 8.30-17.00 uui, zaterdag 9.00-16 OOuur aterdag 6 juni is het weer zo ver. Dan vindt de jaarlijkse braderie van 10.00 tot 17.00 uur in de Dorpstraat plaats. De MHB voorbereidingen zijn op dit moment in volle gang. De Dorpstraat winkeliers doen er ook dit jaar weer alles aan om de inwoners van Wad dinxveen en omliggende plaatsen een leuke dag te bezorgen. De winkeliers: „Al vanaf januari zijn \Veekbl/id w. addmxve§ emaal en loods en Zuidplas is onder- deel van het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard. Veel molens en gemalen openden hun deuren om kleine en grote belangstellenden ken nis te laten maken met de wijze waarop alle in woners droge voeten houden en onze huizen Typisch Van den Berg - Altijd up to date! w

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 1