Agenda I I I I 'De koelkast kon daarna schoongemaakt worden I Wordt u al geholpen? De rust opzoeken bij salon BeautyMania T c Actueel nieuws I t 1 J /J Ze zijn al jaar en dag een be kend gezicht achter de toon bank, de kassa of in de zaak. Die man die u altijd zo prettig helpt als u iets zoekt of die vrouw die altijd zo vriendelijk een praat je met u maakt. Mensen met een centrale rol in de winkels waar u graag komt. Het Week blad voor Waddinxveen laat elke week een 'bekende' Wad- dinxvener aan het woord. Deze week zes vragen aan Marcel la Verboom van Videoland. woensdag 20 mei Vrijdag 22 mei Donderdag 21 mei zaterdag 23 mei Maandag 25 mei Dinsdag 26 mei Woensdag 27 mei Weekblad^ MfWaddinxvegHM nu dagelijks te volgen via de beeldschermen bij C1000 Waddinxveen V -- - 10.00 uur 19.00 uur 20.00 uur Foto: Martin Sharrott Marijke Woudenberg in haar nieuwe salon. jimkoster.nl 1. Wat houden je werkzaamheden in? „Naast het helpen van de klanten is het mijn Verkeersproef Eben Haëzerschool Lange wandeling senioren - Anne Frankcentrum Inschrijven avondvierdaagse - Clubgebouw Be Fair Bingo 55plus Sportweek - Anne Frankcentrum Tekst: Désirée Oudshoom Foto: Martin Sharrott 2. Wat maakt dat jij met plezier naar je werk gaat? „Ik vind het contact met de klanten erg leuk en, ook niet onbelangrijk, ik ben geïnteresseerd in films. Ik heb dan ook heel veel films gezien, wat voor mijn werk heel handig is want mensen vra gen mij vaak hoe een bepaalde film is.” 3. Welk leuk voorval op je werk herinner je je nog steeds? „Laatst haalde mijn collega een Ben Jerry’s ijs uit de vriezer omdat er een gaatje in de verpak king zat. Dat ijs kon dus niet meer verkocht wor den. Hij legde het ijs voor eventjes in de koelkast om dit vervolgens te vergeten. De koelkast kon daarna schoongemaakt worden want het ijs is ui teraard toch gewoon gesmolten." 4. Welk boek ligt er op je nachtkastje? „Ik ben geabonneerd op de Glamour, een tijd- de bijbehorende mbo-opleiding af en volgde daar na met succes de voortgezette opleiding (hbo). Aan de wand van haar blinkende, roze-witte sa lonnetje in Sportcentrum Midden Boskoop (naast Floreant) hangen de door de jaren heen behaalde papiertjes. "Ik ben daar trots op.” De locatie van haar salon noemt ze gunstig. “Ik had al een aantal locaties bekeken, maar die wa ren telkens óf te duur óf lagen niet centraal. Zelf sport ik hier al jaren en toen ging er opeens een lichtje bij me branden. In drukke tijden komen hier wel 1500 bezoekers per week. In de zaal zijn ze intensiefbezig, bij mij kunnen ze ontspannen.” Marije biedt gezichtsbehandelingen, lichaams- massages, visagie, acnébehandelingen, ‘voetre- flexmassages’, hars- en epileerbehandelingen en bruidsarrangementen aan. Afgelopen week open de ze officieel de deuren van BeautyMania, zo als ze de zaak heeft genoemd. De achterliggende maanden was ze enorm druk’ met het inrich- 14.00 uur Kinderbingo - Buurtcentrum De Boog 10.00 uur Modeshow Doomduijn - Anne Frankcentrum Hemelvaartconcours - Manege Reigerburg, Piasweg 10.15 -18.00 uur Finaledag voetbal - Sportcomplex ‘t Suyt 20.00 uur Klaverjasavond Sportweek - Wijkcentrum Zuidhonk 5. Als je 100.000 euro zou winnen, wat zou je daarmee doen? „Dat vind ik een leuke vraag. Ik ben altijd erg be zig met dieren en ben dan ook lid van bijvoor beeld de stichting AAP en Bont voor dieren. Als ik veel geld zou hebben dan zou ik een aantal doelen uitkiezen en aan elk van hen 1000 euro verzorgd door het taak om de winkel netjes te houden. Ik sticker nieuwe films, ruim de teruggebrachte dvd’s op en zorg dat alles er overzichtelijk bij staat. Verder bel ik de mensen op die een film te lang in huis heb ben.” 6. Wat is jouw favoriete avondje uit? „Ik ga graag naar een discotheek. Hier in de buurt is dat City Life in Reeuwijk. In Waddinxveen ga ik af en toe naar Prins Heerlijk. Dat zit hier natuurlijk tegenover en we hebben daar ook wel eens werkoverleg ge had.” ten van de salon. Maar het resultaat mag er dan ook zijn. De behandelkamer oogt leuk en geor dend en is zonder meer sfeervol. Momenteel is Marije druk met de promotie. "Ik heb adverten ties geplaatst en folders verspreid. En aanstaan de zaterdag houd ik van 14:00 tot 16:00 uur een open dag. Iedereen is daar welkom.” De contac ten met klanten is wat haar het meeste aanspreekt in haar werk. "Je bent één op één met mensen be zig, daardoor - het klinkt misschien gek - krijg je een hele intieme relatie met ze. Er ontstaan al tijd leuke gesprekken. Maar het beste van dit vak blijft dat je mensen mooier maakt, je geeft ze een goed gevoel over zichzelf. We leven in een druk ke, heftige maatschappij en bij mij op de stoel kun je even lekker onthaasten. Ik vind het fijn dat ik dan aan kan bieden.” BeautyMania, behandelin gen op afspraak. Ook ‘s avonds geopend. Voor af spraak: bel Marije Woudenberg op 0618894259. Voor meer info: www.beautymania.vpweb.nl schrift dat één keer per maand uit komt. Verder lees ik niet. Voor ik naar bed ga s avonds zit ik meestal achter de computer, op hyves of msn.” schenken. Voor mezelf zou ik een auto ko pen. Mijn wens is een Audi R8 maar die is dan nog te duur.” 08.30 uur 20.00 uur Raadsvergadering - Gemeentehuis Door Jeroen Langelaar BOSKOOP/WADDINXVEEN et al was van kinds af aan haar droom: schoonheidsspecialiste worden. Op haar twaalfde kwam ze in aanraking I met mascara en als puber liep ze op het schoolplein rond met een pincetje om mede scholieren te epileren. En nu, twee opleidingen en twaalf diploma’s verder, heeft de Waddinxveen- se Marije Woudenberg (29) zelfs haar eigen zaak: BeautyMania. De Waddinxveense was de afgelo pen elf jaar werkzaam bij verschillende schoon heidssalons van Rotterdam tot Waddinxveen en Nieuwerkerk. “Maar dat werd ik langzaamaan zat. Ik had volop eigen ideeën, maar ik kon mijn ei nergens kwijt. Bedrijven stonden er maar be perkt voor open. Daarom wilde ik een eigen zaak beginnen. Maar toen kwamen er twee kinderen en moest ik mijn droom uitstellen.” Marije is een gediplomeerd schoonheidsspecialiste. Ze rondde WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I Dl Woensdag 20 mei 2009 I 4—1. rlw .4

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 21