I I I t van wijk s Rijnland Rijnland w ««Gouwe Lijn ^Centrale Verwarming^ Voor onderhoud en reparatie aan uw gasapparatuur. Voor vragen, storingen en afspraken zijn we bereikbaar op tel. 06 55550821 of per e-mail; gouwelijn@casema.nl John de Groot en Miranda van den Berg Beatrixlaan 25, 2811 LZ Reeuwijk Bekendmaking Droge voeten, schoon water Bekendmaking Droge voeten, schoon water Het bestuur van de Stichting Waddinxveense Peuterspeelzalen (SWP) is per direct op zoek naar: Een onbezoldigd voorzitter (m/v) Een onbezoldigd penningmeester (m/v) I WEGENBOUW B.V. L Tuinadvies nodig? Kom dan op 22 mei a.s. tussen 10.00 en 16.00 uur naar ons showterrein voor een gratis tuinadvies van een top tuinarchitect! www.vanwijk-wegenbouw .nl L@vanwijk-wegenbouw.nl Dammekant 35a^«^, Bodegraven Leiden, 20 mei 2009 Leiden, 18 mei 2009 ibbh <7 KB’ Op verzoek is een exemplaar van de ontwerpjaarrekening verkrijgbaar. Belanghebbenden kunnen tijdens de termijn van inzage, hun bedenkingen Ontwerpjaarrekening 2008 ter inzage Het ontwerp van de jaarrekening 2008 van het hoogheemraadschap van Rijnland ligt van 18 tot en met 31 mei 2009 op werkdagen en tijdens kantooruren voor ieder ter inzage bij het hoogheemraadschap (Leiden, Archimedesweg 1). Belanghebbenden kunnen tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. De Verenigde Vergadering behandelt in haar vergadering op woensdag 17 juni 2009 de ontwerpjaarrekening 2008. tegen het ontwerp schriftelijk indienen bij de Verenigde Vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 22 april 2009 het peilbesluit voor Polder de Noordplas goedgekeurd. Dit peilbesluit treedt in werking op een nader bekend te maken moment, nadat de benodigde werken zijn uitgevoerd. Goedkeuring peilbesluit Polder de Noordplas Deze bekendmaking is gebaseerd op de artikelen 74 en 151 van de Water schapswet. Het indienen van een beroepschrift gebeurt volgens artikel 151 van de Waterschapswet en in afwijking van artikel 8:2 van de Algemene Wet Bestuursrecht. Het vragen om een voorlopige voorziening is geregeld in artikel 6:16 van de Algemene Wet Bestuursrecht. Kijk voor informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.njnland.net. Het beroep schort de werking van het besluit niet op. Belanghebbenden kunnen, naast het indienen van het beroepschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. Dat verzoek wordt, binnen de inzagetermijn, gericht aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuurs rechtspraak). beroepschrift indienen. Het beroepschrift wordt, onder vermelding van kenmerk PZH-2009-231359a, ingediend bij de Rechtbank 's-Gravenhage (Sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302; 2500 EH Den Haag. Voor meer informatie en aanmeldingen voor een van beide functies kunt u contact opnemen met de bovenzaals manager, mevrouw L. Zwamborn op telefoonnummer 0182-612821 of via het e-mailadres L.Zwamborn@peuterspeelzalenwaddinxveen.nl Tijdsinvestering Uitgaande van 10-12 vergaderingen en 3-4 overlegmomenten met de gemeente per jaar en voorbereidings- en uitwerktijd van verschillende zaken, vraagt de functie een tijds investering van gemiddeld 8 uur per week. Tijdsinvestering Uitgaande van 10-12 vergaderingen en 3-4 overlegmomenten met de gemeente per jaar en voorbereidings- en uitwerktijd van verschillende zaken, vraagt de functie een tijds investering van gemiddeld 3 uur per week. Profiel voorzitter: U beschikt over goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden; U bent een goede onderhandelaar; U hebt kennis van en ervaring met bestuurlijke besluitvorming/veranderprocessen; U bent besluitvaardig en kan het bestuur op de juiste wijze aansturen; U voelt u betrokken bij de Stichting en hebt affiniteit met de maatschappelijke functie van het peuterspeelzaalwerk; U bent maatschappelijk actief en het beschikken over relevante netwerken is een pré. Voor de dagelijkse gang van zaken en de uitvoering van het tactisch beleid heeft het bestuur een bovenzaals manager aangesteld. De bovenzaals manager coördineert de afstemming tussen bestuur, de speelzalen en leidsters. Het doel van de Stichting is het bevorderen van de ontwikkeling van jonge kinderen door hen in groepsverband samen te brengen onder deskundige leiding. Het bestuur van de SWP heeft er een aantal jaren geleden voor gekozen om te gaan werken met een VVE-beleid; dit houdt in dat zij de peuterspeelzalen als voorschoolse voorziening - als voorbereiding op de basisschool - willen laten functioneren. In de praktijk betekent dit, dat wordt gewerkt met een gestructureerd programma dat ingaat op de verschillende ontwikkelingsaspecten. De uitvoering van de interne bedrijfsvoering en de financiële administratie is door het bestuur extern ondergebracht. Profiel penningmeester: U beschikt over goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden; Uw taken zijn toezicht houden op de uitbestede financiële administratie, het opstellen en bewaken van de begroting, het in samenspraak met de administratie en accountant opstellen van halfjaarlijkse en jaarrekeningen en het bijwonen en meedenken tijdens de maandelijkse vergaderingen; U hebt enige financiële (boekhoudkundige) kennis en/of ervaring; U kunt goed communiceren en inhoudelijk luisteren; U voelt u betrokken bij de Stichting en hebt affiniteit met de maatschappelijke functie van het peuterspeelzaalwerk. Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Het goedkeuringsbesluit kunt u vanaf nu tot en met 3 juli 2009 inzien op onderstaande adressen: - gemeente Boskoop, Raadhuisplein 1 te Boskoop - gemeente Rijnwoude, Frederik van Eedenplein 4 te Hazerswoude-Rijndijk - gemeente Zoetermeer, Stadhuisplein 1 te Zoetermeer - gemeente Zoeterwoude, Noord- buurtseweg 27 te Zoeterwoude - gemeente Waddinxveen, Raadhuis plein 1 te Waddinxveen - het kantoorgebouw van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden; voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken op het telefoon nummer: 071-3063305 - www.njnland.net/peilbesluiten h z. De Stichting Waddinxveense Peuterspeelzalen is in 1972 opgericht en heeft in het peuterwerk ruime ervaring opgebouwd. De Stichting beheert op dit moment zes peuterspeelzalen in Waddinxveen. Het peuterspeelzaalwerk van de Stichting vindt plaats op professioneel niveau, met gekwalificeerd personeel dat werkt op basis van het Pedagogisch Beleidsplan. De Stichting verzorgt onder andere de contacten met de gemeente en de samenwerking met andere organisaties op het gebied van kinderopvang. Ill./ Wiurjrrto, tm

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 8