Megajacht is blikvanger Agenda Auto's voor Mimpen I I CDA I II Rectificatie Ja, ik wil Jl I I Handen uit de mouwen voor Waddinxveen I I - 4= 1 Woensdag 27 mei Vrijdag 29 mei Zaterdag 30 mei Meld u aan! WADDINXVEEN WADDINXVEEN I ■B g R Foto: Marianka Peters Het kapitale jacht biedt in de Julianasluis bij Gouwe een formidabele aanblik. In de bronvermelding bij de foto op pagi na 3, in de krant van 20 mei, met betrek king tot het artikel van Esther de Lange, staat per abuis Ronald Stam. Dit moet zijn Ronald van 't Slot van het CDA. Onze ex cuses voor de verwarring. Volgend jaar zijn er weer verkiezingen voor de gemeenteraad. Daarom is het CDA op zoek naar mensen die de handen uit de mouwen willen steken voor onze gemeente en actief willen worden in de politiek. Bent u straks gemeenteraadslid in Waddinxveen? pen bestaat dit jaar alweer 29 jaar en is begrip als het gaat om rij opleidingen voor auto, motor en vrachtauto. „Modem en professioneel materiaal in combina tie met goede service, is een vereiste om een goe de opleiding aan te bieden", aldus John Mimpen, eigenaar van de verkeersschool. Van onze kandidaat-gemeenteraadsleden verwachten wij een brede kijk op de samenleving interesse in de (lokale) poli tiek affiniteit met het gedachtengoed van het CDA uitstekende (mondelinge) uitdrukkingsvaardigheden voldoende tijd teamgeest. Het CDA biedt: boeiend werk in het hart van de democratie mogelijkheden voor scholing/het volgen van cursussen ervaren en enthousiaste collega’s. Bovendien geeft de gemeente een redelijke vergoeding voor het raadswerk. 20.00 uur Raadsvergadering - Gemeentehuis 20.00 uur Klaverjasavond - Zuidhonk 20.15 uur Concert Trio C tot de derde - Re monstrantse Kerk 19.30 uur Concert Krea Musica - Anne Frank- centrum Donderdag 4 juni Europese Verkiezingen - diverse locaties Neem contact op met Brigitte Leferink Sterren laan 46 Tel. 0624536617 brigitte.leferink@gmail.com Maarten van Buuren Troelstrahoeve 78 tel. 0653649081 mahath.buuren@planet.nl Bent u geïnteresseerd? Dan willen wij graag eens met u praten. Ook als u zich op andere wijze voor het CDA in wilt zetten. Waddinxveen gens eigendom van de provincie, een belangrijke functie heeft voor de Goudse bevolking wil de gemeente Goude in een convenant een aantal za ken vastleggen, die op een later tijdstip moet uit monden in een overeenkomst. In het convenant wordt aangegeveri welke intenties gemeente en provincie in dit project hebben. Beide ondertekeningen vonden plaats op een schip van 65 meter lengte, dat door Van Lent is gebouwd. Dit schip voer maandag vanuit De Kaag naar Alphen, door Boskoop en Waddinx veen, Gouda, Krimpen a.d. IJssel en Rotterdam waar de Erasmusbrug werd gepasseerd. Vergroting van de capaciteit van de Goudse sluis is één van de middelen om de beroeps- enrecre- atievaart op de Gouwe vlotter te laten verlopen. Daarnaast studeert Rijkswaterstaat op mogelijk heden om ook het autoverkeer bij de provincia le hefbruggen in Waddinxveen, Boskoop en Al- K erkeersschool Succes-Mimpen K aan de Oranjelaan heeft zes nieu- we volkswagens van Van Beynum W Gouda. De nieuwe auto’s zullen als lesauto’s wor den gebruikt voor het rijbewijs. Succes-Mim- olgend voorjaar zijn er weer ver- K kiezingen voor de gemeente- raad. Daarom is het CDA op zoek ■V naar mensen die ‘JA’ zeggen en ac tief willen worden in de politiek. Mannen en vrouwen die de handen uit de mouwen wil len steken voor Waddinxveen. Het CDA zit nu met vier mensen in de ge meenteraad en er is een CDA-wethouder. Het streven is natuurlijk om in 2010 minstens zo veel zetels te halen en ook weer in het colle ge mee te doen. „We zoeken mensen met een brede kijk op de samenleving en interesse in de (lokale) politiek”, zegt Brigitte Leferink. „Natuurlijk verwachten we ook affiniteit met het gedachtengoed van het CDA. Bovendien moetje bereid zijn er tijd in te steken, maar je krijgt er veel voor terug.” De voorzitter van de kandidaatstellingscommissie weet waar over ze het heeft, ze was zelf eerder duoraads- lid en raadslid, net als Pieter Oudenaarden, die ook lid is van de kandidaatstellingscom missie. De voorzitter van het CDA in Waddinxveen, Maarten van Buuren, maakt de commissie compleet. „Denk niet te snel datje het niet kunt. Het CDA biedt voldoende mogelijkhe den om je te scholen of cursussen te volgen. Zeg gewoon ‘Ja, ik wil’. We nodigen iedereen die interesse heeft uit contact met ons op te nemen. In een gesprek gaan we graag op de mogelijkheden in.” Bel of mail voor meer in formatie of een afspraak met Brigitte Leferink (tel. 06 24536617, brigitte.leferink@gmail.nl) of met Maarten van Buuren (tel. 06 53649081, mahath.buuren@planet.nl). ’8 Zes nieuwe auto’s voor verkeersschool Succes Mimpen. John Mimpen (links) neemt de sleutels in ontvangst. Foto: PR REGIO/GOUDA ewonderende blikken afgelopen maan- dag toen het majestueuze jacht ‘Tri- dent’ met een slakkengangetje door de Gouwe voer. Harder kon het niet want het enorme schip werd gelijktijdig getrokken en geduwd en het paste hier en daar maar net. Het vele tientallen miljoenen kostende schip is op weg naar zijn (onbekende) opdrachtgever en het transport via de Gouwe was tevens een publici teitsstunt. Aan boord was onder andere gedeputeerde Asje van Dijk van de provincie Zuid-Holland die maandag een convenant heeft gesloten met de gemeente Gouda waarin zij afspraken maken over capaciteitsvergroting (verdubbeling) van de Julianasluis bij Gouda. Tevens werd die dag de overeenkomst met scheepsbouwer Royal Van Lent Shipyard Hol ding ondertekend over hun bijdrage aan de sluis. Vernieuwing van de Julianasluis in Gouda is no dig om de ontwikkelingen in het vaarverkeer in de toekomst aan te kunnen. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland wil len de capaciteit van de huidige Julianasluis ver dubbelen door middel van de aanleg van een tweede sluiskolk. Omdat het sluiseiland, overi- phen vlotter te laten verlopen. Daarvoor wordt een computersimulatie gebruikt voor de 14,3 ki lometer lange vaarweg tussen de Julianasluis in Gouda en de aansluiting met de Oude Rijn in Al phen. Alle verkeersproblemen die zich voordoen op de 'haarvaten van het vaarwegnetwerk’ in Neder land worden zo in kaart gebracht en wat de ge volgen zijn van bepaalde maatregelen. Er wordt bijvoorbeeld gekeken naar een 24-uurs bediening van de bruggen en konvooivaren om de ope ningstijden van bruggen te verminderen. Zelfs wordt gestudeerd op mogelijkheden, kosten en effecten van verhoging van de hefbruggen Al phen, Boskoop en Waddinxveen. Er moet rekening worden gehouden met een flinke toename van het scheepvaartverkeer als de nieuwe terminal voor schepen bij Alphen naast de Nil in gebruik wordt genomen. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I 11 Woensdag 27 mei 2009 J- -1

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 11